Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak sem našla krásnou korunku z perliček,, i když sem jí nechtěla,, ale jestli by se hodila to nevím,, je to hrozný, nemyslela sem si že to bude tak obtížný vymyslet jeden účes na pár hodin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brož do vlasů a růže už by šly ne??? závoj po focení stejně sundám,, ach jo, to je dilema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ,nejste tady některá z okresu Teplice??? Svatbu plánujeme na léto 2012 a já celkem tápu v hledání vhodného místa k hostině...přijde mi,že tady snad ani nic hezkeho a za prijatelnou cenu není....prosím pomoooc už jsem byla snad ve dvaceti vytipovaných restauracich a nic.jestli to takhle půjde dál tak asi budem po obřadu do ešusů rozdávat gulášovku ze sáčku ;-( :-S :-S
Odpovědět
@mischaaa tak já bohužel od Teplic nejsem, takže neporadím.. ale některá z holek určitě bude vědět ;-) nebo tu i projdi (založ) témata ohledně Teplic a okolí, tam poraděj stoprocentně.. Ale chce to hledat a nevzdávat se, ono se něco najde, třebas až to budeš nejmíň čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-) děkuji za odpověd.Založit téma-tobě se to řekne...ale jak se to dělá??? :-D :-N já jsem naprostý technický antitalent jsem rada ,že si tady zvládnu prohlížet něčí alba...a s vkládáním fotek do našeho alba mi musí pomáhat přítel...halt nejsem na ty počítače stavěná :-D :-D
Odpovědět
@mischaaa naprosto tě chápu :-D ale hele, tohle jde jednoduše. Když klikneš na záložku "fórum" hned nahoře, tak tam se ti objeví seznam všech témat, který tu jsou. Úplně vpravo od toho máš políčko "hledej ve fóru", tam můžeš zadat Teplice a po odkliknutí ti vyjede seznam, kde se diskutovalo zrovna o tomhle. A založit téma je docela jednoduchý. Jakmile klikneš zase na záložku fórum, tak se ti tam nahoře objeví velký políčko "přidej diskuzi nebo otázku". Diskuze je klasicky to, co tu máme např. my. Otázka je taková, že na ní každej může odpovědět jen jednou, takže to neni vhodný pro diskutování, tobě by se spíš hodila ta diskuze. Tam už pak jenom zadáš název tématu a už to je ;-) Jinak našla jsem ti pár témat pro inspiraci: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/t... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji ti moooc -jsi zlato x-) :-)
Odpovědět
@mischaaa neni vůbec zač ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak váčíte s přípravami? :) dlouho jsem tu nebyla,nějak nestíhám :(
Odpovědět
@gia_ koukala jsem, že se ti už narodilo mimčo :-) tak moc velká gratulace a hlavně, ať jste zdraví! :-) jinak my válčíme v plný polní :-D a už se pomalu těšim, až válčit přestaneme a budeme mít chvíli klid, nebo aspoň přípravy bez problémů - i když to asi neexistuje :-)
Odpovědět
Ahoj holky, plánujete některá svatbu na květen?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.super.cz/5111-velka-fotoga...
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ gratulace k narození miminka. u nás nic nového,mám objednaný příčesek na svatební účes (mám hodně jemný vlasy a moje kadeřnice mi to doporučila hned) @adela87 ahoj, květnových nevěst je tu dost a je tu myslím i diskuze na květen
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojte... koukala jsem taky na fotky Ona se mi moc líbí jako ženská... ikdyž teda já závojemoc nemusím... ale fakt jí to slušelo @gia_ gratulace k miminku.. tak my zatím teda jen tak koukáme, co by s nám líbilo...jinak jsem zjistila, že u nás na zámku mají termíny na svatbu jak noty na buben... od února do listopadu jen dvě soboty v měsíci... přes léto (červenec, srpen) jen jednu sobotu... tak uvidíme... musíme se doma dohodnout, jestli trváme víc na místě obřadu nebo na termínu... Trošku mě to zaskočilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek jo měla pěkný šaty. U nás oddávají taky dvě soboty za měsíc a já budu doufat,že ten náš termín bude
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo děkujeme :) no u nás to začne teprv,už se na to i docela těším abych pravdu řekla :-N @stastnanevesta děkujueme:) a jaký budeš mít účes:) ? @cepinek děkujeme:) jejda tak to je na prd no..:( my se ještě teda zatím ptát nebyli tak uvidím jak nám to dopadne.. sem totálně vyřízená,už se těším až zapadnu do postele :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ mám pár favoritů,ještě jsem se nerozhodla definitivně,hodím sem fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ tady jsou návrhy na účesy, nejvíc se mi líbí ten první asi
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta vážně krásnéé :) nejvíc se mi líbí v miniaturní fotce ten 3 :D a v plnbé velikosti je to 2 :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ moc díky, budu mít závoj,tak uvidíme,který nakonec bude :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Jsou krásné Jani, ale myslím, že na ně máš docela krátké vlasy, takže v té podobě co sis vybrala to asi moc nepůjde... :/ Ale určitě se najde spousta krásných účesů i na krátké vlasy. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina no proto použiju ten příčesek a navíc mi to do té doby ještě o něco doroste
Odpovědět
hurá, fotografka má volno!!!!:-D já to musím někam vykřičet:-) už tři dny jsem seděla u netu a hledala někoho, kdo bude mít volno a zároveň se mi bude líbit jeho práce... Mám radost:-)) Ještě aby to schválil snoubenec...:-D
Odpovědět
@stastnanevesta a to nebude poznat že je to příčesek? Já s tím zkušenosti vůbec nemám, proto se ptám...Mě se tedy nejvíc líbí ten třetí, ale tam to hodně stojí na těch vlasových ozdobách...
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan nebude,když máš šikovnou kadeřnici,tak to poznat není a navíc mi nabarví i moje vlasy do toho odstínu,tak to poznat nebude. znám holky,co ho nosí i normálně a poznat to není .Taky s tím zatím zkušenosti nemám
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak já už o účese mám taky matnou představu,ale závoj rozhodně nechci,spíš z praktických důvodů :-N
Odpovědět
Ahoj slečny, můžu se k Vám také přidat??
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ahojky,vítej,jasně,že můžeš :-) @gia_ já ho taky nechtěla,ale budu mít střední,tak do půl zad,takže to je v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ahoj,vítej :) @stastnanevesta já jsem teda chtěla,dlouhý :) ale skrz naše prťata asi ne,i kdybych ho měla jen na obřad,příde mi to jako zbytečně vyhozené peníze ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?