Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@nika89 Zase to má jednu výhodu - máš najednou míň věcí, takže se ti tam vejdou jiné, které zrovna teď "nutně" potřebuješ! ;-)
Odpovědět
@punk No to já toho postrácela docela dost, bydlíme už zkoro 2roky a já zase už nevim kam mam všechno dát a to máme 3+1 :-D
Odpovědět
@nika89 Koukám, že jsi taky takový sběratel co já! :-) Skoromuž naštěstí touto úchylkou netrpí, což pro něj ovšem znamená, že mu pomalu ale jistě zabarikáduju všechen jeho prostor pro to, abych si tam dala své krámy!!! :-D
Odpovědět
@punk Asi tak nějak, i když on by rád budoucí dětský pokoj zatím přeměnil v pokoj zasvěcený rally :-)
Odpovědět
@nika89 Tak to je taky dobrý! :-D
Odpovědět
@punk Že jo, už mame doma pásku z Bohemky a Barumky, a letos pojedem možná na rallye historic do Itálie, už se docela těšim :-D
Odpovědět
@nika89 Tak to může být opravdu pěkný zážitek! Hodně foť a pak sem mezi alba o svatbě a přípravách propašuj i nějaké z téhle akce, to bych se ráda podívala... :-)
Odpovědět
@punk pokusim se :D
Odpovědět
@punk A jak jste se s nastávajícím poznali?
Odpovědět
@nika89 Před pěti lety jsem nastoupila do nové práce, když mi ségra řekla, že tam nastoupil i jeden její kolega z jednoho výboru, do kterého chodí, tak ať ho najdu a něco mu vyřídím. No a já ho našla :-D ...i když tak hopem to nebylo. On byl v té době v relativně spokojeném manželství a já zadaná. Byli jsme jen přátelé a výborně si rozumněli - máme stejný smysl pro humor a podobné postřehy, takže vždycky, když byla od práce nějaká "kulturní akce" (= pitka v nejbližší hospodě za rohem :-D ) nebo tzv. teambuilding (= víkendová pitka na horách), sešli jsme se u jednoho stolu. Před víc jak dvěma roky mu pak krachlo manželství a definitivně se od ženy odstěhoval. Já už dávno byla sama, ale i tak jsme další rok byli jen přátelé do doby, než jsem ho jednou po práci vytáhla na pivo. Najednou něco přeskočilo a od té doby jsme spolu. x-) I to, že se známe tak dlouho, je důvod, že za tak krátkou dobu vztahu (vlastně rok a půl) plánujeme svatbu - víme, co od sebe můžeme čekat. A zatím nám to stále klape, rozumíme si a milujeme se. :-) Prostě jsme oba přesvědčeni, že s tím druhým je to už napořád! :-) A co vy?
Odpovědět
@punk U nás to začlo tak že za mnou přijeli kamarádky k mýmu dědovi a díky nim sem tam poznala pár lidí, jednomu klukovi sem se líbila tak si sehnal číslo a to pak dal i jemu, on měl v té době přítelkyni štvalo ho jak se chová a chtěl jí jen naštvat, takže v podstatě když jsme si začli psát ani jeden nevěděl kdo je ten druhý zač(to bylo v dubnu), poprví jsme se viděli asi v červnu a mě se hned líbil, jenže byl zadanej tak sem to nechala být, v červenci se s nim ta jeho rozešla no a začátkem srpna se konala zábava měli jsme s kamarádama sraz na náměstí a on tam přišel taky dlouho jsme si povídali a ani nevim jak jsme se nakonec dali dohromady, ale byl to fajn večer :-) Letos spolu budem 5let a jsme oba rádi že se máme ;-) Jinak největší sranda byla ta že když se moje mamka dozvěděla kdo že ten můj kluk je vypadlo z ní že s jeho taťkou chodila do školy, takže docela náhoda, aspoň jsme byli ušetřeni nervozity ze seznámení rodičů, protože se znali od malička :-D
Odpovědět
@punk ten začátek byl strašně zamotaný ale stálo to za to ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nika89 My už máme prstýnky vybraný,mám je v albu,jsou to originál tradiční irský,necháme si je tam v létě udělat,jedeme tam na takovou předsvatební cestu a já už se na ně moc těším a už se vidím,jak je nebudu chtít sundat :-) Ty naše vyjdou tak na 15000 nebo něco takovýho. Nám se kombinace nelíbí,budeme mít klasické ze žlutého zlata @punk Já jsem alergička taky,ale naštěstí na kov ani nic podobného ne. Holky stěhování je záludná věc,já jsem se v životě už stěhovala asi 3-4x a snad už to stačilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Pokoj zasvěcený rally?to zní docela dobře.já už vidím,že my budeme mít aspoň stěnu v obýváku zasvěcené hudebním nástrojům,pověsíme tam naše kytary a jiné nástroje,už se těším,jak to bude vypadat :-) @punk To zní dobře,máte hezký příběh seznámení.Už jsem tu psala,jak jsme se poznali my?taky spolu nejsme zas tak dlouho,ale už jsme toho zažili dost a víme,co jeden od druhého čekat a vím,že je na něj spolehnutí a bude tu pro mě vždycky,když budu potřebovat.Taky víme,že je to s tím druhým už napořád :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já mam vše buď stříbro nebo bílé zlato takže to byla jasná volba, a pak jsme nějak došli k tomu za s červeným to vypadá zajímavě.. Ty prstýnky co mam v albu já se pohybují od 11-19tisic, sem na to zvedavá jak uspějem, původně sem přemýšlela nad tím že by přítel mohl mít udělaný stejný jako já jen ze stříbra,pracuje ve škodovce tam prstýnek mít nesmí takže bylo jasný že ho nosit nebude a on nakonec přišel s tím že ho nosit bude a v práci bude používat rukavice aby nepoškrábal lak, že to tak prý někteří dělají takže budou oba ze zlata.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Kombinace s červeným musí vypadat fakt dobře,mrknu se do alba. No já jsem zvědavá,jestli nastávající bude nosit prstýnek,ale myslím,že jo ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta Ten můj tvrdí že jo tak sem na to zvědavá ;-)
Odpovědět
@nika89 Jestliže jste se přes všechny ty počáteční peripetie dali do hromady, tak to byl prostě osud - vy dva jste se prostě a jednoduše měli potkat a zůstat spolu! :-) Na tyhle věci já celkem věřím... @stastnanevesta Já mam bohužel alerigii na kovy a od toho se odvíjí další - ty, které nesmím, jsou v bižu, bílém zlatě, některé kosmetice, mořských rybách a plodech, sójovém mase... Takže tohle všechno je pro mě zapovězeno :-( Po špercích se osypu, po kosmetice zrudnu a drbu se a po jídle se dusím a je mi na umření :-( Ještě jsi se nepochlubila, nebo já to alespoň nečetla, tak honem, napiš to sem, mám ráda příběhy o seznamování! :-)
Odpovědět
@punk To já taky prostě to tak mělo být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Alergii na ryby mám taky,do toho na ořechy,pyl,prach,srst zvířat a roztoči,ale už jsem si a to zvykla.
Odpovědět
@stastnanevesta Já taky, ale otravuje mě to! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se tady přidám se svým příběhem o seznámení.Poznali jsme se docela normálně na dnešní dobu-přes internet. Odepsal mi na inzerát,který jsem si dala jen tak z hecu,ale měla jsem ve svém okolí docela dost případů,které vyšly,tak jsem si říkala,proč to nezkusit. Začali jsme si psát někdy před Vánoci 2010,pak mě zval na Silvestra do Brna,kde žije už asi 10let (původně je z Vysočiny),ale já jsem to nechtěla riskovat nebo prostě se mi nechtělo,trochu jsem z toho možná měla i strach,i když jsme si rozuměli hodně dobře a měli hodně společného,tak jsme to nechali až po Novém roce a sešli jsme se 2 dny po mých narozkách :-D Na Nový rok mi poslal sms s přáním a napsal tam,že se na mě těší a doufá,že nám to vyjde :-) První setkání bylo naprosto úžasné,napřed jsme se šli projít v zasněženém parku (doteď si pamatuje,jak jsem ho fascinovala tím,že budu mít na sobě růžové punčocháče :-) ) povídali jsme si a pořád jsme se něčemu smáli,bylo to naprosto neuvěřitelné, měla jsem neodbytný pocit, že jsme se někde viděli. Pak z toho vylezlo,že ano,chodil do stejné knihovny a obchodů a bydlel na kolejích kousek od privátu,kde jsem bydlela :-D po procházce jsme šli do restaurace, původní představa byla,že zajdeme na kafe a půjdeme si každý po svém,ale nakonec to dopadlo úplně jinak. Nakonec jsme si dali večeři a uvažovali jsme pak,jestli si máme tu třetí láhev vína dát taky nebo ne :-D Najednou bylo 23h a ani jednomu z nás se nikam nechtělo. Během večera začal on první používat slovo "my", bylo to moc pěkné. Odcházeli jsme ruku v ruce,doprovodil mě domů,ale nechtělo se mi od něj,došlo na objetí a pusy.Doprovodila jsem ho na noční rozjezd a domů jsem přišla v půl druhý ráno ( a to jsme se sešli v 16h!!). Takže jsme od té doby spolu,po měsíci jsem se k němu nastěhovala,na čarodějnice mě požádal o ruku ( den předtím mě pustili po 5týdnech z nemocnice,byla to stresující zkušenost,ale ohromně nás stmelila) a oba už se moc těšíme na příští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé,Vás tu je...nakoukla jsem sem jen pro inspiraci a našla jsem tu tuhle diskuzi...zatím máme v plánu datum 2.6.2012 :-)
Odpovědět
@kakia88 Tak vítej mezi námi :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Tý jo to je jak z nějakýho filmu ;-) Muselo to být krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kakia88 vítej mezi námi.pověz nám něco o sobě @nika89 jo,bylo to naprosto úžasný,všechno to působí tak přirozeně,jsem moc spokojená :-D
Odpovědět
@stastnanevesta docela ti to závidím. My měli začátek strašně kostrbatej a zamotanej,ale vyšlo to máme spolu pejska takže jsme taková malá rodinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Někdo by mohl říct,že jsme to uspěchali,po měsíci se k sobě nastěhovat,po necelých 4měsících žádost o ruku a tak.ale moje mamka říká,že na to není recept.někomu to trvá pár měsíců a někomu pár let :-D a já jsem nejšťastnější člověk na světě,takovýho chlapa jsem vždycky chtěla a nemůžu věřit,že jsem měla takovou kliku.Přežili jsme toho dost, nebýt té nemocnice,tak jsem se možná prstýnku nedočkala,kdoví...
Odpovědět
@stastnanevesta My bychom se vzali taky dřív ale nejdřív sem musela dodělat školu, najít práci a než jsme se vzpamatovali z hypoteky tak se budem brat na 6. výročí. A co ti bylo jesti se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já chci taky aspoň dodělat Bc. a pak se uvidí,ale chci určitě pokračovat.měla jsem neurologické problémy,rozšířené mozkové komory a špatný odtok mozkomíšního moku,měla jsem něco takového jako malá,narodila jsem se o 2,5měsíce dřív,ale tehdy mi nikdo neřekl,že se to může vrátit.začalo to obyčejnou bolestí hlavy,na kterou ale nezabíralo nic a trvala asi 4dny,tak jsme pak volali sanitku a už si mě v tom špitále nechali a operovali mě hned druhý den večer. Museli mi oholit hlavu,což bylo dost děsný,ale co se dalo dělat.Měla jsem celkem tři operace,bylo to hodně náročný na nervy.Jirka za mnou chodil každý den a byl tam vždycky po celou dobu návštěvních hodin, sestřičky si ke konci myslely,že je to můj muž :-) všechno dopadlo dobře a maximálně budu chodit jednou za rok na kontrolu na magnetickou rezonanci,ale to je tak všechno.Jirka se mi pak přiznal,že měl doma ten prstýnek od první operace,že uvažoval mi ho dát v nemocnici,ale že by to nebylo ono.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?