Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@leg a to sis vybírala šaty až v salonu, nebo si je měla vybrané už předtím. Já třeba už je mam vyhlédnuté a nerada bych, aby mi je někdo vyfouknul, tak si je budu zamluvat už asi někdy v lednu, únoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha no já měla představu bílo černé a pak jsem je objevila v jednom salonu a sedly mi hned. Ale i tak jsem zkoušela plno jiných v různých salonech (cca 6 salonu) a nakonec jsem se vrátila pro ty první (viz album). A nikde jsem se moc nesetkala s tím, že by měli malý výběr kvůli termínům.
Odpovědět
@leg já už mám právě jedny vyhlídnuté a bohužel mám tu smůlu, že když se mi něco líbí, tak když si pro to jdu, tak už to není a u těch šatů by mě to hodně mrzelo. Padly mi do oka.
Odpovědět
@leg jinak šaty si měla krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mít profesionálního kameramana?
Odpovědět
Profilova fotka
@nebudka Hotel Sen,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 my ano...poslední dobou si říkám, že skoro se mi kamera líbí víc jak fotky
Odpovědět
Profilova fotka
no , je to dalších 7000,,, a já bych to chtěla mít natočené,,, ale už se ten rozpočet nějak navyšuje
Odpovědět
@adelka206 Jestli myslíš Hotel S.E.N v Senohrabech, tak ten bych moc nedoporučovala..
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 My budeme a ani jsem se nad tím nepozastavila. Foto i video máme.
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush A koho máte prosím na video?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada máme Leoše Brabce :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adelka206 My chceme video jen na obřad, abych to měla zdokumentované, projev oddávajícího, jak se tvářili hosté.. pokud bych ale měla někoho šikovného známého, klidně bych to svěřila "amatérovi". Vím, že na to kouknu tak dvakrát :D takže 7 000 bych za to dávat nechtěla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se k vám taky přidávám. Svatbu plánujeme na červenec 2012, to už budu mít po zkouškovým na škole, tak snad bude trošku klid :-) Chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo nějaké tipy na penzion s restaurací v okolí Velkých Popovic??? Obřad bychom chtěli mít na zámku Berchtold, ale hostinu a večerní zábavu bych si představovala někde jinde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky plánujeme svatbu na květen 2012, ač jsem nejdříve nechtěla kvůli pověrám, ale nakonec mi drahá polovička vysvětlila, že pověra byla platná v dobách dřívějších, tak jsem souhlasila. Obřad bude nejspíše na přerovském zámku. Zdravím ostatní šťastné nevěstinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak pokračujrtr v přípravách???
Odpovědět
Ahoj slečny, nemáte někdo někoho známého nebo nevíte jak to je se svatbou na Veveří????
Odpovědět
Profilova fotka
mám dotaz,, asi hloupej, ale nevadí, chtěla bych závoj, do drdolu živé kytky a ještě korunku, nebo čelenku,,, nebylo by to přeplácené??, asi ano že
Odpovědět
@adelka206 Myslím že závoj s korunkou se dělá, ale dát do toho ještě kytky by mi přišlo moc...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme zpět z dovolené, bylo to nádherný!!!! :)) taky máme pár profi fotek (místo předsvatebního focení v ČR), tak posílám pár na ochutnávku :)) co jinak nového?
Odpovědět
@kimi88 vítám tě mezi námi! Já budu mít příští rok taky svatbu na Berchtoldu ;-) ale my jsme se teda rozhodli tam být celý den. Jinak restaurace v okolí VP je dost, záleží, co si představujete... přímo u pivovaru je Kozlovna, ta byla vždycky dobrá. Dražší, ale za to pořádný zážitek (asi i cenově teda), je pak na Klokočný v restauraci "U Koně", má jí šéfkuchař Sapík, takže dokonalost sama :-) no a potom Říčany - restaurace Jureček, tu osobně zbožňuju.. Na hodně jsem toho asi zapomněla, ale kdyžtak se ptej, když na něco narazíš ;-) @janina_sun Jani máte úžasný fotky! Zvlášť ty v západu slunce jsou úchvatný.. Jinak já jsem se dneska taky vrátila z dovči, tak se tu musím znova zorientovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs moc děkuju, hned se na ty restaurace podívám :-) A na kdy to plánujete? Už máte zamluvený termín???
Odpovědět
@kimi88 no záleží, co si představujete - styl jídla a především cena.. jsou tu dost velké rozdíly. My jsme si vybrali 18. 8. 2012, zamlouvat termín jsme byli už někdy na začátku dubna, vlastně hned, jak oznámili, že až to kompletně zrekonstruují, tak budou dělat i svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no my se chystáme termín zamluvit příští týden a chtěli bychom začátek července, tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
@kimi88 jj, já myslim, že to půjde ;-) snad budou mít ještě volno.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ahoj Hani, moc děkujeme :) Bylo to fakt krásný, romantický...no a teď už zase návrat do reality...koukám, že se tady toho zase dost napovídalo, ale tentokrát nějak nemám sílu dočítat :) A kde jste byli vy, Hani?
Odpovědět
@janina_sun přesně tak, tvrdý návrat do reality 8-) ale koukala jsem, že za mojí nepřítomnosti se nenakecalo skoro nic (což jsem na jednu stranu ráda, kdo to má číst? :-D ). Jinak my jsme byli v Českym ráji, ale nechtěla jsem sebou tahat ntb a vůbec, prostě jsem se "odstřihla" na chvilku od komunikace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jo Jani, fotečky jsou fakt nádherné :) @hannnahs No nenakecalo, nějak to tu umírá :-D
Odpovědět
@ivet1987 no asi ještě všichni dojíždějí dovolené :-D a na druhou stranu - to "pevné jádro", jak já tomu tady říkám, má hodně už zařízeno, takže ani neni moc co řešit.. Občas se tu přivítá někdo nový, a to je tak asi všecko no.. Ale ono se to zas oživí, pář měsíců a je to tu zpátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Počkej po novém roce, to se začnou vybírat svatební šaty, budou zamluvené termíny, tak se bude pořád něco nového řešit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?