Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje ceka na schvaleni tak se pak treba neleknete :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 No je mi 24, na profilovce vypadám ještě normálně jinak po mě někde chtějí občanku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, do debat o věku bych se radši nepouštěla :-N Ono stejně člověk víc soudí podly stylu oblíkání doytečného, než podle čeho jinýho.... Já když jsem si v šestnácti vzala kostýmek a brýle, tak mi lidi tipovali 27 a dneska když si vezmu letní šatičky a rozpustím vlasy, maj někde problém mi i nalít :-D Ale jen když je šero :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 můj přítel to podle fotky tipoval podobně jako ty :-) a pokud soudím podle číslice v nicku, jsme stejný ročník :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to jak kdy,ale fakt je,že mě vždycky tipovali víc ;-)
Odpovědět
@barbora_b Já jsem na tom podobně, vlastě tak od 16 mi tipujou pořád stejně :-D A právě, dost záleží na oblečení, účesu a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila mně vždycky tipují míň, ale těžko říct, kdy už jde jen o lichotku, když ti v osmadvaceti tipují 23 a podobně. poslední tip byl, že letos maturuju :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Já když se naposled jednoho kluka ptala, kolik mi je, tak prý max. 22 (je mi 27). No jo, jenže mu bylo 18, tak asi ještě nemá odhad :-D Dřív mi vždycky tipovali víc (když mi bylo 16, tak mi tipovali taky tak 22). Třeba v hospodě to mělo svoje výhody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem o sobě slyšela velice zajímavou věc. Jedna velice dobrá kamarádka se nechala slyšet, že jsem úchyl, když si beru mladšího chlapa. No, nevim jestli jsou 4 roky tak moc, ale koukam, že společnost se moc nezměnila. :D Sakra, už aby byl ten červenec. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte někdo nějaké zkušenosti s MK styl? Přemýšlím o tom, že bych si nechala ušit šaty na druhý den svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata nabízím k prodeji svatební šaty viz. obrázek. Více v mém albu a bazárku.
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne je kamarádka vdaná? ne? Tak to je sprostá závist, že se vdáváš... Je vdaná? Tak to je závist taktéž, ale už jiná. Závidí, že si tě všiml mladší šikovný kluk. :-D nic si z toho nedělej. Hoď to za hlavu a užívej si štěstí!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hohe : Díky moc, to taky dělam. Kamarádka samozřejmě vdaná není a k chlapům má značný odpor. A dokonce i vim, že ve svých 28 ještě ani s žádným nechodila, natož žila. Takže jsem docela v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika kolik mi tipoval?jinak me bylo 29.....@mabelyne to je zavist a to ji rikas kamaradka jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne z toho si nic nedělej. Mojí ségře je 25 a jejímu přítelovi 22 a bráchovi je 23 a našel si holčinu, které je 28. Takže no worries ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne myslím, že 4 roky není zase taková hrůza... Já mám o 2 roky mladšího chlapa a můj brácha má taky o 4 roky starší přítelkyni... dokonce i s dítětem a nikdo jsme se nad tím nepozastavili. Mají se rádi, ona je super, tak co je komu do toho!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne Přesně, ta prvé tomu fakt do toho nic není a za druhé můj skoro švagr má taky o 4 roky starší manželku, mají spolu miminko a je to v pohodě :-) Nikdo nic neříkal, nikdo se nad tím nepozastavoval, je to jeho život, je spokojený, ona je normální tak co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 Máš pravdu, že od jisté doby je těch kamarádek míň a míň :D @krejci1510 @cepinek @hanada Tak koukam, že je to dost podobné. A to je dobře. Jen mě štvou ty neustálé řeči o nevybouřenosti mladších partnerů, o jejich naivitě atd. Přitom, kolikrát, když jsem poznala chlapy starší bylo to s nimi k nevydržení. (Ale to je naštěstí kus od kusu.) :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ahojky tak nakonec mame termin...na 11.8 jelikoz je to jedina sobota v mesici kdy se na hrade delaji svatby.Takze uz jsme byli na matrice jsme zapsani.Uz se moc tesim ale netesim se na to same zarizovani,ježděni atd :D
Odpovědět
@mabelyne Jo ty řeči o nevybouřenosti mě taky pěkně štvou. My jsme sice od sebe jen pár měsíců, ale zato jsme svoji první(což se nám mimochodem líbí) a jsme docela mladí. Nikdo už nevidí že jsme spolu přes šest let, dva roky spolu bydlíme, úplně normálně spokojeně fungujeme a hlavně že spolu chceme být a chceme se vzít... :/
Odpovědět
Profilova fotka
@martinavojta gratulace k termínu,už bych taky chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha Ahoj,no my to taky máme podobně s termínem na léto.Chceme 4.8.2012 a máme to na zámku tak jsme si hned volala na matriku a paní mi řekla,že to zapisují,ale že jistě termíny budou vědět až v lednu.Tak teď nevím jestli plánovat dál nebo počkat až na leden.Myslím plánování a zamluvení restaurace a šatů.Jak vy jste na tom?Spoléháte, že vyjde ten termín co chcete?
Odpovědět
No jo, taky už bych měla zavolat na matriku. Asi dneska. Já spoléhám na to, že termín vyjde. Na zámečku volno je, o matriku je prý trochu rvačka-mají pod sebou dost zámků...Ale tak nějak spoléhám, že to vyjde. Už se mi snad potvrdí dneska předběžná rezervace restauračky a ubytování a pak už děj se vůle boží...:-) Akorát nevím-když se na matrice předběžně zapisuje, musím jim říct i čas kdy to chceme? Já totiž vůbec nemám představu a milému se zamlouvá čas ráno (je ranní ptáče, takže klidně prý v deset může jít na to...:-) ) ale já to zas chci mít všechno v klidu, spíš až tak v poledne nebo v jednu hodinu...:-D nějak jsme se na tomhle ještě nedohodli. Vůbec to ještě neřeší (počítám, že s tím začne tak v dubnu:-D ), takže už teď na mě kouká jak sůva z nudlí, když mu oznamuju že bude rezervovaná restauračka a že tam příští středu jedem na čumendu a na detailnější domluvu s majitelem...Prý jestli to moc nehrotím...a to jsem oproti ostatním holkám tady dost pozadu...:-D
Odpovědět
@martinavojta no je dobře, že vám konečně dali termín! Aspoň máte o pooořádnou starost míň ;-) to já si ještě počkám, než se naše matrika rozhoupe. Ale teď už ti to půjde jak po másle. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Mě taky přijde že je to dost, ale co mam ještě 11 měsíců, najdou se hezčí, teda doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky čekám na matriku... zdá se to do konce roku nekonečné, ale uteče to... a všechny se dočkáme ;-) uvidíme jestli výjde termín na kterém jsme se doma dohodli... budu muset mít ještě jeden v záloze než si tam zavolám, kdyby náhodou... 8-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty :-) Mám obrovskou prosbu vůbec nevím, kde uskutečnit naši svatbu plánujeme to na červen nebo červenec 2012. Nemáte nějakou předtsavu o místě v Praze cenově dostupném cca pro 50 lidí? moc děkuju
Odpovědět
@miskazbudejc no pěkný ale tak zhruba sem s tím počítala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gissa ahojky, neboj, času je dost. My jsme se rozhodli, že svatbu uděláme 20.8.2011 někdy v polovině ledna a v půrběhu února jsme domluvili matriku, místo, a restauraci a i tak bylo času dost. :-))) Jen je dobrý mít už předem vybraný, kde do chcete. jo a šaty jsem řešila až někdy v dubnu.
Odpovědět
@gissa no právě kvůli tomu, že nevím, jestli vyjde termín, tak zatím nic nezamlouváme, jen si dělám poznámky, co kde a jak, a až budem vědět přesný datum, tak teprve začneme zamlouvat. Nerada bych to pak celé přesouvala jen proto, že nám nevyšel termín.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?