Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@cie Přesně tak, vesměs mají v oblíkání všechno lehčí. Třeba já už se vidim jak se bojim cestou do kostela kdekoli opřít abych si někde šaty neumazala, nebo třeba při nastupování a vystupování z auta s vlečkou to bude hodně zajímavé, to je moje noční můra. A co on si vezme kalhoty a bude v pohodě...
Odpovědět
@nika89 Myslím, že kdyby měl celý den strávit v našich šatech s vlečkou, tančit a pózovat v nich, tak se určitě velmi rychle vrátí ke svému pohodlnému obleku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 @cie Já jsem mu řekla, že se mi líbí oranžová a fialová, ale ta fialová teda víc, tak mi to schválil. Oranžovou navíc nedávno měla na svatbě jeho matka :) Fialkovou vestu teda zamítl, košile se zase moc nelíbí mně, takže uvažuju, že bude navlečen do bílé košile a fialové kravaty + korsáž ladící s mojí kytkou do fialova. Jinak kalhoty mu budu taky závidět, jsem jednou nadhodila, co kdybych se vdávala v nohavicích a to řekl, že by si mě nevzal :-D
Odpovědět
@cie No jen škoda že to nikdy nepoznaj ;-) @jipe Tak to já musela schválit aspoň bílej oblek, takže nakonec to bude asi tak že bude mít bílej oblek bílou košili a fialovou vestu s kravatou. Budem mít svatbu nejspíš v odsvěcenym kostele takže tam mu bude fajn, pak jen shodí sako a bude v košili a ve vestě což bude lepší než sako, aby se mi hned po obřadu neuvařil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 My chceme tmavý oblek, aby se dal využít později třeba i na jiné příležitosti. Ten můj sako taky shodí, proto jsem si říkala, že vestička by byla slavnostnější, v saku by se mohl v červnu uvařit, ale dívala jsem se, hodně ženichů mívá jen kravatu a myslím, že pokud se půjdu později já převlíct, tak už nebude mít ani tu kravatu 8-)
Odpovědět
@jipe S tím tamavým oblekem sem mu to taky říkala ale on chce prostě aspoň něco když už bude mít v klopě (podle jeho slov) jen to "roští". Tak ať má aspoň nějakou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 ;-) To je roztomilé. Možná bych uvažovala o půjčení světlého obleku, pokud víte, že ho později nevyužije.
Odpovědět
@jipe Mluvíš mi z duše, a víš co mi na to odpověděl? Že prej chce svůj že ho pak spálí :-o Občas ty jeho mozkový pochody moc nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 :-D :-D :-D
Odpovědět
@jipe asi tak nějak :-D
Odpovědět
@punk Hm, Petřín, tak to mě taky napadlo, chtěla jsem tam mít hostinu, to musí být super, ten výhled a tak, je to ještě v plánu. Jenže já furt řeším nějaký hotel. Kam pak v noci v téhle lokalitě??? Takže obřad bude asi ve Staroměstský radnici, hrozně se těším na ty varhany a pak babo raď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já tu chvíli nejse a už vás nestíhám :-) @nika89 To mě mrzí,že si ty tvoje vyhlídnuté šaty někdo koupil :-( ale třeba najdeš jiné a lepší a hezčí,uvidíš.já bych si taky byla vybrala letos z těch,co jsem zkoušela,ale i tak budu zvědavá,na co hezkého narazím příští rok :-) Jinak nového asi nic,že máme asi vybrané místo hostiny,jsem tady asi psala,není to ještě rezervovaný,ale snad to dobře dopadne :-) @cie já taky chlapům závidím,že nemusí skoro nic řešit,ale na druhou stranu jsem ráda,že mi ten můj nechá volnou ruku při výběru věcí a jsem ráda,že ho to baví,ještě jsem od něj neslyšela,že by se mu něco nelíbilo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jipe Ten můj si zae dobrovolně vybral,že chce frak a dokonce se mu i zalíbila vesta,tak jsem zvědavá,jak to dopadne :-) Já se převlíkat nebudu,proto hledám nějaké šaty,ve kterých si umím představit být celý den.Ty šaty,co jsem zkoušela posledně jako poslední,byly sice nádherné a tak,ale hodně těžké a v tom bych si nedokázala představit strávit celý den. zítra se chystám s jednou kámoškou do dalších dvou salonů,v tom jednom mají hodně šatů s červenou,tak si nějaké zkusím a uvidíme,jak to bude vypadat :-D @alusak na Staroměstký?a fotit se budete kde?
Odpovědět
@stastnanevesta ty jo tak to ti závidím. Už sem našla jedny v tom samém salonu, jenže je mají ve velikosti 36, tak mam strach že mi budou velký, pokusim se je najít ještě v jíným salonu tak snad je někde objevím. Ale zkusit si je určo dojedu, třeba mi budou :-D
Odpovědět
Holky já už se tak strašně těšim až budu moc začít nakupovat :-D Budu objednávat jeden balík za druhým, pojede se do Ikei pro nějaký skleničky a svíčky a spoustu dalších věcí :-D Už aby to bylo ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta no tam přeci, a v okolí, je to tam dost krásný, chápu, že už jsi tam dlouho nebyla a že pro tebe je nejkrásnější Brno, ale...
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Já byla na Staroměstský jen jednou,ale je to tam pěkný, to je fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já spíš závidím těm,co si rezervují šaty už letos,taky bych chtěla,ale kdo si počká,ten se dočká :-) určitě si ty šaty zkus a uvidíš :-) ani mi nemluv,taky se moc těším,až to budeme zařizovat všechno napevno,už aby byl příští rok :-)
Odpovědět
Ahoj, jojo, čerstvě :-) Jinak my zatím moc neplánujeme. Líbí se nám Nižbor - máme tam na to vzpomínky, tak možná proto. Oslava potom asi v jedné táborové základně. Ale fakt je to ještě v plenkách...
Odpovědět
@alusak Já tam chci jen obřad, ty další věci se odehrají v jednom prostoru hned pod Petřínem. Hotel taky řeším, budeme mít jeden páreček "přespolních", takže ani nevadí, že bude dražší, ale většina těch hotelů tam nemá zrovna nejhezčí interiér :-( Takže naše "přespolňáky" vyšlu holt kousek pěšky do Holečkovy ulice, je tam hotel Red and Blue, který se mi moc líbí a cenově vyjde stejně, jako třeba Kinsky, který, ač má dobré jméno a renomé, se mi třeba moc nelíbí...
Odpovědět
@stastnanevesta Já si je dojedu zkusit asi až ke konci roku, třeba přiberu a budou mi ;-) Jinak koukala sem na figurky na dort a vůbec nevim jestli nějakou seženu, když už se mi nějaká líbí je nevěsta nebo ženich blond, a jelikož máme oba tmavé vlasy vypadalo by to divně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 To máme my taky,ale o to až tak nejde a uvidíme,jestli jí vůbec použijeme :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já bych právě chtěla oba tmavovlasý, ale uvidíme jestli to nakonec nedopadne tak že si radši koupíme tu s medvědama Me to You, i když já bych radši klasiku..
Odpovědět
Holky koukala už jste některá po prstýnkách? Já už mám favority, jenže stojí 20.000Kč a když si uvědomím že sou to zkoro 2splátky naší hypotéky pochybuju že budou :-(
Odpovědět
@nika89 Ahoj, dostala jsem tip na Zlatnictví Aleš Řehák. Co jsem koukala na webovky, má opravdu pěkné prsteny. Zkus se mrknout, třeba vybereš něco, co se ti bude fakt líbit a nebude to tak drahé. Jsem alergička, takže nemůžu mít bílé zlato a žluté se mi nelíbí, prodává i vyrábí prsteny i z jiných kovů než je zlato, které vyjdou samozřejmě podstatně levněji.. :-)
Odpovědět
@punk Ahoj, nám by se líbila komcinace bílého a červeného zlata, přemýšlím jestli nevyjde levnějc zajít do obyčejného zlatnictví, třeba by se tam neplatila značka. Ty co se my líbí jsou od Lukáše Rýdla...
Odpovědět
Aha! :) Tak to jsem ti moc nepomohla! :) Tjn, bez značky by byly určitě levnější. No a nebo jestli doma máte nějaké šperky, které už nenosíte (já mám takhle třeba dvě naušnice a od každé mi chybí ta druhá do páru :-) ), tak to zlato přinést ke zlatníkovi a nechat si je vyrobit s tím, že do toho chcete použít vlastní materiál, tím pádem to bude levnější (otec dostal k maturitě manžetové knoflíčky se smaragdy po svém dědovi, ale nikdy je nenosil, takže když ségře bylo osmnáct, nechali jí naši z jednoho toho knoflíčku udělat náušnice; zlatnice použila z toho knoflíčku zlato i kameny a hned to bylo o dost levnější... zaplatili vlastně jen práci a dva diamantíky, které k tomu zlatince přidala). Jestli máte v okolí nějakého šikovného zlatníky nebo zlatnici, zkus se na to poptat!
Odpovědět
@punk já žádnýho zlatníka bohužel neznám :-( Nějaký prstýnky co už nenosim někde sou ale nevim kde, Všechny sem je nechala u našich a oni se taky stěhovali tak vůbec netuším kde skončili ;-) Zkusíme pak dojít do jednoho zlatnictví u nás, když byl přítel kupovat zásnubák koukal spíš po snubních a nějaký mu padli do oka. Budem je mít levnější i kvůli tomu že já nechci kamínek, budu nosit na jednom prstě snubní i zásnubní a na něm už kamínek mam tak další nechci :-)
Odpovědět
Jasně - aby to nebylo přeplácaný. Tak to zkuste, za to nic nedáš. A kdyžtak se můžeš zeptat i na tu variantu výroby dle vlastní představy za pomoci vlastního materiálu, když ty prstýnky najdete :) Mmch - jak myslíš, že jsem ty dvě naušnice postrácela? Stěhováním... :D
Odpovědět
@ punk Njn, stěhování je záludná věc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?