Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 mně to zas tak dalece nevadí,zkusila jsem se zeptat,abychom věděli,na čem jsme
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No šak jasné, všechno zjistit zavčasu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 navíc když by v zahradě byl obřad jen 10minut a v sále zámku 25,tak je asi taky rozhodnuto
Odpovědět
@martinavojta právě, že máme taky 18.8. ;-) jako většina holek v srpnu :-) jinak my jsme z Prahy-východ.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,aj my plánujem svatbu na příští rok,máme v plánu červen asi 16. Takže se k vám přidávám.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinav Ahoj, tak tě mezi náma vítám :-) Už plánuješ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice nejsem ještě ofiko zasnoubená ale znáte to, ženský smysly ;-) Takže snad do toho taky praštíme příští rok, někdy na jaře/v létě. Mám dotaz - chcete některá svatbu venku a jak se připravujete na případný špatný počasí v den D???
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar ahojky, my budeme mít obřad venku, ale v místě, kde to chceme je i varianta vnitřního obřadu...případně se dá objednat velký párty stan a udělat to pod ním, kdybys vnitřní variantu neměla...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Díky za odpověď. No ten párty stan by byl řešení, ale mi chceme obřad na veřejném místě, jen obřad a pak půjdem pryč, takže to asi nebude to správný řešení. Chci to v takovým jednom parčíku kde kvete spousta kytek a tak, takže mě napadlo koupit pěkný barevný deštníky (jednobarevný, pastelový barvy), myslíš, že by to vypadalo pěkně na fotkách? Ty deštníky by se daly koupit pár dní předtím, podle předpovědi. Kolik by stál ten party stan, jen tak pro představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar No určitě by ty deštníky špatně nevypadaly :) někde jsem to i viděla. A asi bych koupila takové ty průhledné, aby na fotce byli vidět i lidi, nejen deštníky a když bys je chtěla veselé a barevné, tak jim můžeš udělat třeba barevné okraje :) no, s těma párty stanama...jsou dost drahý, tak bych spíš volila variantu, že se poptáš u hasičů nebo na městě (tam většinou tyhle věci mívají)...od klasických firem, co to půjčujou to vyjde na děsnou pálku...a nebo se zkus zeptat přímo v tom místě, jak to řeší v případě deště...Vy můžete být pod svatebním altánem (to je takový malý party stan) a ostatní by měli ty deštníky... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Super nápad...díky!
Odpovědět
Ahojky vsem, jsem tu nova a potrebuji poradit vse ohledne svatby. Vzivote jsme nebyla na zadne a ted mam organizovat moji vlasni a krapet panikarim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lois01 Ahoj, vítej. Nepanikař :) Kdy chcete svatbu? :) Tady se během několika dní zorientuješ a zjistíš co je vše třeba :)
Odpovědět
no ziju v Anglii ale svatbu planujeme v Usti nad Labem na 28.7.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@lois01 No páni :) A jak často jezdíte do ČR? To budeš hodně věcí řešit telefonicky asi :)
Odpovědět
no do CR letime az po novem roce na 5 dni pak asi na velikonoce a ja pak tyden pred svatbou. Snazim se vse resit prez emaili ci telefonicky. V cechach mam rodice tak mamka chudinka vse musi obyhat. ale bojim se ze neco zapomenu udelat je toho hrozne moc,ale ty velke podstatne veci snad mam ( kde bude obrat,hostina,ubytovani hostu,privoz hostu z letiste, nocni party, saty a prstinky) ale ty drobnosti me plasi
Odpovědět
Profilova fotka
@lois01 ahoj,nepanikař,holky Ti tady určitě poradí co a jak. taky se bojím, že na něco zapomenu,ale snad ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nastavajici nevesty. Taky me ceka svatba v roce 2012 konkretne 21.7.2012. S pritelem jsme chtely 7.7. protoze jsme se ten den poznaly ale bohuzel ten termin kde jsme to chtely mit byl uz obsazeny :(( na radnici se nam to moc nelibi a tak to budeme mit v trave s branou :)) Uz se mocinko tesim
Odpovědět
no ja co se bavim s holkama tak vsichni byli na nejake svatbe nebo planovali svatbu uz predem aniz by se jich kdo kdy zeptal.Ja si vzdy myslela ze si me nikdo neveme a tak jsem nikdy neplanovala a ted to tu mam. Kazdy den se dozvidam nove veci co musim koupit a zaridit a to mam jeste rok cas ale tim ze nejsem v CR tak musim uz ted :( jsem vdecna zajakoukoliv radu. Nejvic se bojim ze nestihnu najit kadernika a kosmeticku ktera ci ktery by me namaloval a ucesal v den D a to same fotograv.Jelikoz nejsem v cr tam nemuzu jit osobne :(
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 ahooj,my máme 7.7.,protože ten den budeme mít výročí a obřad bude v zámecké zahradě :-) @lois01 já už an nevím,na kolika svatbách jsem byla,teď jdeme na dvě svatby 20.a 27.8.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada jojo plánuju mam hlavu jak pátrací balon :-) myslela jsem,že to bude pohodička,mno ale je toho dost. A to má být až za rok. Už máte něco vybraného?Místo svatby?Koukala jsem,že jsi z blízkého okolí co já ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta : no tak to budes mit dosti zkusenosti ja bohuzel nikdy nebyla a nikdo se mi z okoli nevdava takze mam smulu :(
Odpovědět
no mi jsme nejdriv chteli v dubnu ale bohuzel dovolenou mam az v cervenci takze to je druhy tyden me dovolene
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar my chceme obřad v zámecké zahradě a prostě když bude pršet,tak bude :-) jinou variantu nemáme
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinav ahoj,my už toho máme hodně vymyšleno,už aby to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Trosicku ti to datum zavidim ale jak se rika neberem se kvuly datumu ale z lasky :)) Asi by si neverila ale byly jsme to zamlouvat letos v dubnu a uz jsme ten termin nedostaly.Budeme se brat za mestem u restaurace v zahrade a pak tam budeme mit i hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 my ho ještě nemáme potvrzené,ale snad to vyjde. Taky budeme mít obřad v zahradě a snad nebude pršet :-) a když to bude o týden sem nebo tam,tak se nic nestane
Odpovědět
Profilova fotka
@lois01 Jestli Tě můžu uklidnit...já byla na několika svatbách a když pak přišly moje zásnuby, panikařila jsem stejně jako Ty...takže myslím, že i když jsi na žádné svatbě nebyla, vše zvládneš v pohodě. Když jde člověk na cizí svatbu, je to úplně jiný, protože už je vše hotový, krásný atd...a hosté nevidí tu paniku při plánování a vše, co se kolem musí zařídit...myslím, že pár dní na těchto stránkách Ti pomůže, uděláš si obrázek a vše se postupně usadí :) aspoň tak to bylo u mě a z počáteční paniky už je radost a hromada dalších nápadů :-D tak držím palce, určitě to zvládneš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinav Fakt? A odkud jsi? :-) No plánuju, plánuju :-) Obřad chceme buď v Benátkách nad Jizerou a nebo v Milovicích (záleží jak bude nový úřad vypadat), hostina zřejmě v Benátkách nad Jizerou v jedné hezké restauraci, prstýnky jsou ve výrobě a jinak se tak koukám a vymýšlím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ja jsem svemu milemu rikala at nesili ze je jeste cas ze staci v lete ale kdyz jsem jednoho dne prisla dom tak uz bylo datum zamluvene, samozrejme po spolecne domluve
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?