Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Tak to je mazec... to je docela vydřidušství, stejně tam platíte už za pronájem sálu, ne? No ještě jsem zvědavá na osobní schůzku a ještě sehnat kameramana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem našla tyhle webovky a jdu se k vám přidat do svatebního šílenství. Svatbu máme naplánovanou na konec května a teď objíždíme zámky, abychom si vybrali, kde že si to své ANO vlastně povíme. KOukám, že u vás už jsou přípravy v plném proudu:-) @adelka206 A na kterém zámku, že to máte naplánované?
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin zámek Mělník,,, je to tam jako v pohádce, 100% koordinační schopnosti těch co nám to tam zajišťují, je to super, krásná místnost, kde budou hořet svíčky, s květinovou výzdobou, budeme mít živou hudbu, pro nevěstu mají spešl vstup, a uvidí ji až když vchází na obřad, a svatebčani prochází celým zámek, aby se dostali do obřadní místnosti a neplatí se za focení v zámku,, sice platíme jejich fotografa,, ale zase přesně ví jak a kde se svatebčani fotí a dělá super fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Tam se mi moc líbí zelený salonek z toho co je v nabídce.-) A z toho jak to popisuješ to bude určitě skvlá svatba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, ja jsem nevydzela a nabehla na zkousku satu. Zatim jsem jen vybirala strih, ale dost me to bavilo. Kazdopadne nase uzasna kvetnova svatbicka nebude, pac jsme se nechali rodinou a okolim vydesit a presunuli jsme ji na 2.6. No, co vysvedceni jeste stihnu, tak mi to zase tak nevadi. Akorat budouci manzilek bude muset mene pracovat a vic pak maknout... :D :D A uplne koukam, jak to u vas pekne bezi. Ja mam pocit, jako by se u nas vse zastavilo. Pritel me pozadal o ruku a ted si asi potrebuje odpocinout... Nebo nevim... :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin ahoj,vítám tě tu,taky plánujeme svatbu na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji:-) A na jakémpak zámku to budete mít? Já se tu snažím najít nějaký aktuální recenze na zámky co se mi líbí a bohužel věčně nacházím nejnovější článek z roku 2009.
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin zámek Lysice,asi 30km od Brna
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jj už jsem koukala na tvůj profil:-) Taky mám Lysice na seznamu možností jen mě mrzí, že neoddávají v zahradě:-( Koukala jsem kolik máš toho už vymyšleného a zařízeného.
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin ale jo,oddávají v zahradě,my tam budeme mít obřad nejspíš taky
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin cituji ze stránek lysického zámku " Svatební obřad je možné uskutečnit i v zámecké zahradě, cena pronájmu podle požadavků zájemců od 3600,- Kč včetně DPH. Veškeré informace ke konkrétním termínům a jejich rezervace - matrika Městyse Lysice - matrika@obec.lysice.cz nebo tel. 516472210, která legislativně zajišťuje civilní občanské sňatky. Mimořádný termín v letošním roce - magického 10.10.2010."
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to jsme asi oba špatně koukali, ale je to výborná zpráva:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@serafin moc se těším,Lysice jsou nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice jsem tu dloooooooooouho nebyla, ale potřebuji od vás pomoc. Můžete mi prosím poslat nějaké zahraniční stránky s inspirací? potřebuji to pro kamarádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 ahojky novomanželko,něco Ti najdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 http://www.weddingchannel.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji moc, pokud by ještě někdo něco znál, tak bych se vůbec nezlobila :-)...děkuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-) objevila jsem naprosto super salón, šaty ušijí na míru za cenu půjčovného a jsou překrásné :-), hned mám lepší náladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 nemáš zač,z těch stránek čerpám inspiraci taky @adelka206 tak to je skvělé,to se nedivím,že máš lepší náladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Kterýpak salon? :)
Odpovědět
Profilova fotka
je to asi 40 km od Děčína,,, je to http://www.e-viktoria.cz/ ted jsme s paní mluvila, a jelikož my budeme mít svatbu až v červnu, říkla že na konci ledna bude ideální schůzka, a do té doby budou mít i nové modely
Odpovědět
zdravím všechny...my máme termín svatby pátek 8.6.2012...zatím jen zamluveno místo kde se vše bude odehrávat a na matrice zamluven termín ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 tak tos me an tom stejně,, a do vánoc nehnu ani prstem, dokud se nepřestěhujeme s přítelem spolu,, myslím že do Vánoc bude frmol zase s dárkama atd.. takže potom si budeme užívat přípravy :-), sice už jisou představu máme,, ale objednávat až po Vánocích
Odpovědět
@adelka206 jasně...já také počítám, že začnu v lednu asi šatama a pak se uvidí, ale už se těšim :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, máme hotový předběžný rozpočet na vše,,, tak musíme pěkně plnit prasátko :-)
Odpovědět
@adelka206 Můžu se zeptat, Ty s přítelem ještě nebydlíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 a kde to bude?
Odpovědět
@stastnanevesta Horní Bezděkov Vila Botanika, jsme z Kladenska a tam je to podle mého názoru nejhezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mi chystáme svatbu v červnu,v pondělí budeme volat o datum.Chtěli bychom obřad v Libeňským zámečku,tak uvidíme co nám řeknou.koukám tady na albíčka a je tu opravdu hodně inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@catulee vítej :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?