Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa No tak jako já bych ráda taky hlavně rodinu, ale mám pocit, že místo škrtů kamarádů chce můj drahej dát odklad než našetříme na svatbu zřejmě podobnou jako měl William a Katy..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja No problém je v tom, že já jsem si na svatbu šetřila formou stavebka...No a můj drahý našetřeno nemá nic a má milion kamarádů a chce to řešit stylem..Ti mě pozvali tak já je musím taky,..No bohužel si neuvědomuje, že nejsme milionáři a ten den by měl být náš né těch co tam budou...A zřejmě to chce asi velkolepé...Myslela jsem, že to vše bude krásné připravovat se na svatbu, ale v posledních dnech s toho mám spíš nervy...
Odpovědět
@kcvrcekz tvůj přítel chce takovou velkolepou svatbu?! to se divím, většina chlapů by si to ráda "odbyla" bez pompézností... já myslím, že to nakonec vyřešíte, tak abyste byli spokojení oba... my jsme se stihli pohádat kvůli oznámení i barvě svatby :-D ale pak jsme to nechali být a za 2 týdny jsme se shodli na jedné barvě i oznámení ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa No má hodně kamarádů..A pořád žije v tom jak jsem psala, že musí pozvat všechny...No jako uvidíme..Jen mám strach, že nám v tom čekání uteče restaurace co se nám líbí....Kupodivu oběma...:-D
Odpovědět
@stastnanevesta já bych to taky ráda udělala, ale u nás je to všechno ztížené tím, že přítel pracuje v zahraničí, domů jezdí tak na 4 dny do měsíce a na tu svatbu přijede ve čtvrtek, v pátek se vezmem a v neděli pojede zase do Německa.... takže u nás by připadalo v úvahu ubytování v hotelu jen na jednu- dvě noci, navíc máme 20-ti měsíčního synka a přítel si ho bude chtít určitě užít ..no je to složitý :) ale ono to nějak dopadne a pokud si to uděláme podle svého a nenecháme si to nikým zkazit, tak to bude "náš" den i bez hotelu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz jo ten můj chce také pozvat celý horolezecký oddíl, prostě to chlapi berou jako dobrou kalbu :-x Kor u nás, když ta hostina bude formou grilovačky... Ale naštěstí finance máme už dlouho společné, tak to bude půl na půl.... Ale docela tě chápu, já bych "svoje" peníze také raději investovala do něčeho jiného, než do chlastu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ano myslím že to je on
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé odmlce se opět hlásím o radu :) Barva svatby měla být nejdřív fialová, tu jsem pak po poradě s vámi změnila na fialovo-zelenou, no a teď se rozmýšlím nad fialovo-šedou.. co myslíte? Doufám, že tohle už bude konečná ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Koukám, že jsme na tom stejně.... :)) my to taky celé překopali :)) mně se kombinace šedé a fialové líbí moc! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik šedou jako šedou nebo stříbrnou? Mně se to možná zdá trochu studené, k šedé se mi více líbí růžová, ale to myslím na oblečení, nějak si to nedokážu představit... Ale hlavně to měj takové aby jsi se v tom cítila dobře ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja taková šedá jaká je mašle na dortu v mém albu.. takový s broží ( ta tmavá šedá) Já jsem chtěla hrozně fialovou, jenže se mi nějak ,,zhnusila" jak tady vidím všude fialové výzdoby. Nejradši bych měla růžovo hnědou, ale už mám spousty věcí fialových nakoupených a je mi líto to prodávat, takže proto se snažím vymyslet nějakou další barvu k fialové.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik já jsem také původně chtěla fialovou, sestřenka se vdávala teď nevím kolik let zpět asi 5 a každá nevěsta měla oranžovou, tak jak jsem začala plánovat svojí svatbu, tak jsem si říkala budu jiná a bude to fialové, pak jsem vlezla jsem na beremese a nestačila jsem se divit, kolik fialové kolem sebe vidím, tak jsem zvolila tyrkysovou:-) Ta tvoje šedá mi přijde spíš jako stříbrná a ta je k fialové pěkná ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maracuja Já chci odstín lila, tak snad to k tomu bude pěkné :-) Jo oranžovou měla i moje budoucí švagrová a musím říct,že hrůza.. nebyl v tom žádný nápad, nic..jen ta oranžová všude kolem, ale tak je to u každé barvy když se do toho pustí nevěsta bez stylu
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik tak já myslím, že příští rok bude zase hit jiný a fialové tolik nebude...už kvůli tomu, že teď je jí všude plno :)) no uvidíme...dle módy (někde jsem to četla) by příští rok měla vést žlutá...a tu já rozhodně nemůžu, nesluší mi, takže zůstávám u fialkové :))
Odpovědět
@jiiita11 zdravím a vítám tě mezi námi :-) taky si dělám oznámko sama (viz návrh v mojim albu) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik to s žlutou psala @petrajavor a já doufám, že to tak hrozné nebude, docela o ní totiž uvažuju :-) obě kombinace jsou pěkné, se zelenou mi to připadá živější a s šedou zase elegantní.)) pošlu ti něco do ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika To budeš moc hodná, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 ahoj a vítám tě :-)
Odpovědět
@janina_sun @cibetka_veronika já myslim holky, že trendy jsou úplně fuč.. beztak je to jen "NAŠE" svatba, a ty barvičky vlastně budeme mít jen my v ten den, pro naše hosty, přátele.. a každá svatba je originál, i když barvy jsou stejné.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska mi prošly u Bubáka svatební etikety na víno a slivovici... On moc na takové věci není, takže na něj musím opatrně... :-) dokonce začal přemýšlet v jakém programu je vyrobí a že to vytiskneme na laserovce barevně... no někdy mě fakt překvapuje... ovšem, když jsem mu ukázala kapesníčky na slzy - udělané, jak je tady holky mají na beremku - mě se to moc líbí - řekl, že je to kravina, ale pak se na mě koukl a řekl, ale když si to uděláš... no nevím, kdo mi ho vyměnil... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to sice ano, ale hrozí, že se mi ta žlutá zhnusí, když ji uvidím na každém rohu.)) i když já použiju víc barev a i kdyby chtěl někdo jen žlutou, může nakombinovat víc odstínů a hned to vypadá jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja No tak u nás to pak na večer bude zřejmě vypadat jako jedna velká kalba...Dosti přemýšlím zda nebude lepší koupit jen hooodne beček..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé dobré ránko holky když tu už pěží debata o barvě, co říkáte na lila a šampaň?
Odpovědět
@cibetka_veronika tak to jedině no.. mně se zatím oranžová takhle nezhnusila.. možná je to tím, že všude, co jsem viděla, byla použitá jen ta oranžová, a to se mi až tak nelíbí..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs mně se žlutá líbí už dlouhé roky, takže se to snad nestane.)) to máme podobně, já hlavně nechci teplou žlutou, nebo jedině na pár detailech :-)
Odpovědět
přidávám se k debatě o barvě :) první to měla být fialová, ale pak jsem našla dort, který se líbil nám oběma a ten je tmavě hnědý, takže naše svatba bude hnědo- bílá- na stolech budou kávová zrníčka, budou i ve svícnech, oznámení bude hnědé s bílou mašličkou a na autě bude obrovská bílá mašle a vpředu srdíčko z hnědýma peříčkama ;-) kytice budou bílé kaly nebo bílé růže převázané hnědou stužkou... ještě bych ráda šaty s hnědou aplikací, ale to už bych chtěla asi moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak se taky přidávám...koukám, že vy už máte plány a přípravy v plném proudu. Já jsem teprve na začátku, tak budu ráda za každou radu. Míša :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc ahoj vitej mezi nami. Vubec se nenechej zastrasit, ze uz pripravy u ostatnich jsou v plnem proudu. Nejdrive si ujasni co se ti libi, jak si svatbu predstavujes. A ono to uz pak pujde samo. Porad zbyva jeste dost casu. Kdy mate termin?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak se tu bavite o barvach. Ja nejprve chtela jen kremovou, pak jsme to zmenili na zluto-sedou a ted je z toho tm. fialova +zluta....tak to uz snad nezmenime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz lila a sampan vypada hezky dohromady. Kamaradka to takto mela loni. barvicky k sobe hezky ladi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?