Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @kcvrcekz tak se ho zeptej, jestli se chce zapojit nebo to nechá na Tobě...budeš mít čistý svědomí, že jsi ho neobešla bez jeho vědomí...a prostě si zařizuj dle svého...když nebudeš vědět, jestli to udělat tak nebo tak, předlož mu pár variant, ať pomůže vybrat a zase ho nech...budeš to mít hezké tak, jak se Ti to líbí a chlapům jsou různé věci jedno, takže myslím, že Ti rád svěří výběr emoticon)
7. srp 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
 holky,, teď jsme byli na svatební oslavě kamarádů -nevěsta se ženichem měli oběd jen s blízku rodinou a my, kamarádi jsme byli pozvání na 18 hod do lesa k jedné takové chalupě, měli tam pivo, slivku, sele a nějaké obložené talíře- prostě jen takové nenucené posezení, ale musím říct, že to chvilkama vypadalo, jak kdyby se tam všichni přišli doslova ožrat :( někteří jejich kamarádi museli v tom lese přespat, protože nebyli schopní dojít dom emoticon tak nevím, taková oslava by se mi asi nelíbila.... chtěla jsem mít oběd s rodinou a pak raut s ostatníma, ale raději to udělám "postaru"- tzn. od oběda se všema emoticon ráda bych tam měla všechny kamarády, ale to prostě nejde, nejsme milionáři! takže mi bohužel škrtáme hlavně v těch přátelích a chceme se dostat pod 35 lidí!! někomu se to bude zdát málo, ale pro nás je prioritou našetřit na nové bydlení....
7. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @ponorkaaa Tak my jsme zvolili úplně jinou svatbu, než jak se dneska většinou dělá. Nebaví nás chlastačky, neužili bychom si to, takže žádná pařba do noci nebude, a pravděpodobně se ani nebude podávat žádný tvrdý, jen pivo, víno a nealko. Máme odpolední obřad a raut v místě obřadu, celé to bude i s obřadem cca na 3 hodiny a pak se ztratíme do jednoho úžasného hotelu, pokoj s vířivkou a dva dny nás nikdo neuvidí. emoticon Budeme zvát pravděpodobně jen rodinu, lidí bude okolo dvaceti.
7. srp 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
 @kaarina no to zní naprosto úžasně emoticon taky mě napadlo, udělat něco pobného, abysme si s přítelem užili svatební noc, ale nevím, jak bych všem řekla, že oslava bude trvat tžeba jen do 20 hod a pak NAZDAR BAZAR ... ale ty jsi to tak krásně napsala, že o tom asi budeme ještě uvažovat emoticon
7. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @ewitschka svatba bude 7.7.2012 na zámku Lysice,možná v zahradě,ale to se ještě neví
7. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
Registrovala se 27. července 2006 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
Registrovala se 27. července 2006 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 Já si nedokážu představit, že by mi kamarádi dojeli na obřad, takže už byli na svatbě např. od 10 hodin, tak ve 12 by bylo po obřadu a blahopřání a pak chudáci museli čekat až někdy do 18 na nějaký večerní raut emoticon Všichni to mají na naši svatbu do jižních čech celkem daleko, někdo i 300 km, pod 160 to nejde, takže bych to po nich nemohla ani chtít, museli by přijet až na ten večerní raut a to by mě osobně zase mrzelo, že nebyli na obřadě.... On se každý musí zařídit podle situace v které se nachází a hlavně nikdy nemůžete vyhovět všem emoticon
7. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @kcvrcekz seznam máme,ale asi v tom budeme ještě škrtat,i když asi ne moc
7. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
 @maracuja slohově jsem to trochu domotala, ale snad pochopíte co jsem tím chtěla říct emoticon
7. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @maracuja no právě,u nás budou ti kamarádi,co jsou pozvaní na hostinu,s náma od rána,nevyšoupla bych je jen kvůli obědu s rodinou
7. srp 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @ponorkaaa My jsme z toho právě hrozně nadšení. Před dvěma lety jsme byli na svatbě přítelově sestře, která měla takovou tu klasiku do noci/rána v hospodě a teda nic pro nás v roli novomanželů. My si budeme chtít užít hlavně sami sebe. emoticon Hrozně se na těšíme a našli jsme i opravdu úžasný hotýlek, takže za nás absolutně nejlepší řešení. emoticon
Pokud byste to chtěli kamarádům nějak vynahradit, není problém udělat nějakou párty za týden,dva. emoticon
7. srp 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @kaarina přesně moje řeč,my si budeme užívat sami sebe a ať si ostatní paří do rána,kvůli tomu tam nejsem.a pro kamarády ostatní budeme pak dělat párty asi až po svatební cestě
7. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
Registrovala se 30. července 2007 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 49 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
Registrovala se 30. července 2007 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 49 přátel. Region Brno.
 @ponorkaaa No tak jako já bych ráda taky hlavně rodinu, ale mám pocit, že místo škrtů kamarádů chce můj drahej dát odklad než našetříme na svatbu zřejmě podobnou jako měl William a Katy..emoticon
7. srp 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
 @maracuja No problém je v tom, že já jsem si na svatbu šetřila formou stavebka...No a můj drahý našetřeno nemá nic a má milion kamarádů a chce to řešit stylem..Ti mě pozvali tak já je musím taky,..No bohužel si neuvědomuje, že nejsme milionáři a ten den by měl být náš né těch co tam budou...A zřejmě to chce asi velkolepé...Myslela jsem, že to vše bude krásné připravovat se na svatbu, ale v posledních dnech s toho mám spíš nervy...
7. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
 @kcvrcekz tvůj přítel chce takovou velkolepou svatbu?! to se divím, většina chlapů by si to ráda "odbyla" bez pompézností... já myslím, že to nakonec vyřešíte, tak abyste byli spokojení oba... my jsme se stihli pohádat kvůli oznámení i barvě svatby emoticon ale pak jsme to nechali být a za 2 týdny jsme se shodli na jedné barvě i oznámení emoticon emoticon
7. srp 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
fotoportrét
fotoportrét
kcvrcekz
1
 @ponorkaaa No má hodně kamarádů..A pořád žije v tom jak jsem psala, že musí pozvat všechny...No jako uvidíme..Jen mám strach, že nám v tom čekání uteče restaurace co se nám líbí....Kupodivu oběma...emoticon
7. srp 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
 @stastnanevesta já bych to taky ráda udělala, ale u nás je to všechno ztížené tím, že přítel pracuje v zahraničí, domů jezdí tak na 4 dny do měsíce a na tu svatbu přijede ve čtvrtek, v pátek se vezmem a v neděli pojede zase do Německa.... takže u nás by připadalo v úvahu ubytování v hotelu jen na jednu- dvě noci, navíc máme 20-ti měsíčního synka a přítel si ho bude chtít určitě užít ..no je to složitý emoticon ale ono to nějak dopadne a pokud si to uděláme podle svého a nenecháme si to nikým zkazit, tak to bude "náš" den i bez hotelu emoticon
7. srp 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
 @kcvrcekz jo ten můj chce také pozvat celý horolezecký oddíl, prostě to chlapi berou jako dobrou kalbu emoticon Kor u nás, když ta hostina bude formou grilovačky... Ale naštěstí finance máme už dlouho společné, tak to bude půl na půl.... Ale docela tě chápu, já bych "svoje" peníze také raději investovala do něčeho jiného, než do chlastu emoticon
7. srp 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelka206
6
Registrovala se 3. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Úžice, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
adelka206
6
Registrovala se 3. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Úžice, Česká republika
 @kaarina ano myslím že to je on
7. srp 2011 v 19:59  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 1 album. Má 32 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 1 album. Má 32 přátel. Region Břeclav.
 Ahoj holky, po dlouhé odmlce se opět hlásím o radu emoticon Barva svatby měla být nejdřív fialová, tu jsem pak po poradě s vámi změnila na fialovo-zelenou, no a teď se rozmýšlím nad fialovo-šedou.. co myslíte? Doufám, že tohle už bude konečná ! emoticon
7. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @denulkaapavlik Koukám, že jsme na tom stejně.... emoticon) my to taky celé překopali emoticon) mně se kombinace šedé a fialové líbí moc! emoticon
7. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
 @denulkaapavlik šedou jako šedou nebo stříbrnou? Mně se to možná zdá trochu studené, k šedé se mi více líbí růžová, ale to myslím na oblečení, nějak si to nedokážu představit... Ale hlavně to měj takové aby jsi se v tom cítila dobře ty emoticon
7. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
 @maracuja taková šedá jaká je mašle na dortu v mém albu.. takový s broží ( ta tmavá šedá)
Já jsem chtěla hrozně fialovou, jenže se mi nějak ,,zhnusila" jak tady vidím všude fialové výzdoby. Nejradši bych měla růžovo hnědou, ale už mám spousty věcí fialových nakoupených a je mi líto to prodávat, takže proto se snažím vymyslet nějakou další barvu k fialové.. emoticon
7. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
 @denulkaapavlik já jsem také původně chtěla fialovou, sestřenka se vdávala teď nevím kolik let zpět asi 5 a každá nevěsta měla oranžovou, tak jak jsem začala plánovat svojí svatbu, tak jsem si říkala budu jiná a bude to fialové, pak jsem vlezla jsem na beremese a nestačila jsem se divit, kolik fialové kolem sebe vidím, tak jsem zvolila tyrkysovouemoticon Ta tvoje šedá mi přijde spíš jako stříbrná a ta je k fialové pěkná emoticon
7. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
 @maracuja Já chci odstín lila, tak snad to k tomu bude pěkné emoticon Jo oranžovou měla i moje budoucí švagrová a musím říct,že hrůza.. nebyl v tom žádný nápad, nic..jen ta oranžová všude kolem, ale tak je to u každé barvy když se do toho pustí nevěsta bez stylu
7. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @denulkaapavlik tak já myslím, že příští rok bude zase hit jiný a fialové tolik nebude...už kvůli tomu, že teď je jí všude plno emoticon) no uvidíme...dle módy (někde jsem to četla) by příští rok měla vést žlutá...a tu já rozhodně nemůžu, nesluší mi, takže zůstávám u fialkové emoticon)
7. srp 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @jiiita11 zdravím a vítám tě mezi námi emoticon taky si dělám oznámko sama (viz návrh v mojim albu) emoticon
7. srp 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @denulkaapavlik to s žlutou psala @petrajavor a já doufám, že to tak hrozné nebude, docela o ní totiž uvažuju emoticon
obě kombinace jsou pěkné, se zelenou mi to připadá živější a s šedou zase elegantní.)) pošlu ti něco do ip emoticon
7. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
fotoportrét
fotoportrét
denulkaapavlik
120
 @cibetka_veronika To budeš moc hodná, děkuji emoticon
7. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @jiiita11 ahoj a vítám tě emoticon
7. srp 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun
@cibetka_veronika
já myslim holky, že trendy jsou úplně fuč.. beztak je to jen "NAŠE" svatba, a ty barvičky vlastně budeme mít jen my v ten den, pro naše hosty, přátele.. a každá svatba je originál, i když barvy jsou stejné.. emoticon
7. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš