Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hohe Sestra teda měla jen mini svatbu, takže s tím nebyla skoro žádná práce. To u nás to bude jiné :-D Ale mám 3 organizačně nadané sestry a k tomu organizační svědkyni, taže myslím, že nebudeme mít problém. Já se hlavně budu muset krotit, abych všechno nekontrolovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no to segra měla asi 80 lidí přes den a večer tam bylo tak 110 lidí... takže vše muselo být zmáknuté... dokonce jsme s druhým svědkem uvažovali, že si pořídíme vysílačky :-D ... no a my to spočetli a bude to to samé...
Odpovědět
@jiiita11 zkus nějaké zahraniční weby, tam bys třeba mohla něco najít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe no tak to jsi dobrá!! :) Ale asi bych se bála být v roli ségry :-D :-D :-D Naprosto jí chápu 8-) :-D hihi..
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Pane jo, taky smekám, šikulka, organizátorka ;-)
Odpovědět
@hohe Tak to byla velká svatba! To my zatím nevíme, jak to pojmout, jestli opravdu jen ty nejbližší a nebo víc kamarádů. Oba máme velké rodiny, tak jen ta úplně nejužší rodina je 30 lidí, takže se to pak nasčítá...¨ @janina_sun Tak já dřív dělala conference/event manažera, takže to pak byla i moje práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak zase je to určitě zajímavá práce :)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, také máme velké rodiny... a docela často se stýkáme... takže to bylo celkem jasné... naštěstí máme společné kamarády... takže to bude ok... a bude tam i docela dost dětí, takže si podle mě užijeme i hodně srandy... Musím říct, že když jsme to oznámili, mamky plakaly, taťkové si dali pulku, ségra jásala a švagr, že prý za flašku Bubákovi rozmluví... :-D :-D :-D Všichni chtějí pomáhat... tchánovci si dokonce pořídili knížku - Jak uspořádat skvělou svatbu - to mi vehnalo slzy do očí, když mi ji pyšně ukázali... mamča zase už nakupuje stuhy a podobné maličkosti, ať toho prý pak není moc...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak taťka už chce pálit svatební slivovici, vybírá, kam na vinohrad pro víno... všichni jsou úžasní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe krásné reakce :) to se pak těšíš dvakrát tolik, viď? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jojo, těšíme se... pomalounku si šiju vývazky... koukáme po všem... objevujem na netu a tak... maminám jsem ukázala, jaký se mi líbí šaty - všechny pochválily... ukázala vybraný jsem závoj - taky se líbil... myslím, že u nás to bude ok... musím to zaklepat na zuby a železo... Všimla jsem si, že si změnila téma svatby... ze včeliček na levandule... já si řekla, že téma mít nebudem - téma je prostě svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe jj, nešla k nám barevně tmavě fialová a žlutý už vůbec (rada vizážistky), tak jsme nechali jemné barvy...fialkovou :) no a ta levandule ani tak není téma, ale kamarádka jí má plnou zahradu, tak to tak prostě vyplynulo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@hohe Ty jo, tak to máte super! U nás to zatím nikdo neví :-D @janina_sun Nad levandulí jsem taky uvažovala, ale chtěla bych prostě něco víc "free". Levanduli mám sice ráda, ale připadá mi taková usedlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to jo... my chceme takovou švestkovou fialovou... já moc na pastelové barvy nejsem... a Bubákovi se taky líbila..
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak já jí chci spíše jako doplněk....třeba v kytce jí mít skoro nebudu...budou převládat asi růžičky a mezitím pár kousíčků levandule...asi jako na fotce (jen místo toho drobného bílého cosi by byla levandulka)...jinak samotná by levandule vypadala jako koště (aspoň tak to na mě působí)...
Odpovědět
@janina_sun To máš pravdu, samotná levandule tak trochu působí ;-) V té kytce to je určitě nevěstin závoj.
Odpovědět
@xpila Ahoj, koukám že se tu bavíte o kytičce s levandulí, nádhernou jsem viděla ve fotoblogu nikcicka, měla pouze levanduli a nevěstin závoj a vypadalo to velmi zajímavě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jiiita11 my si taky budeme dělat oznámka sami, ale budeme je dělat formou videa na DVD, takže řešíme jen fotky na obal.... ale jinak bych ti doporučovala obrázky nebo fotky, které se nějak týkají vás - nebo přímo vaše fotky - vypadá to moc hezky a je to takové osobnější:-)
Odpovědět
holky, teď jem se dívala na mamiinka.cz a když jsem si klikla na jakékoliv svatební šaty, nebyla tam uvedena velikost ani rozměry... jak se na tomto webu nakupuje?! díky ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, dneska si jedeme pro termín na náš vysněný zámek, moc se těším a ještě nám dnes do rodiny přibude nové štěnátko :-)
Odpovědět
@ponorkaaa Ahojik akorát na ty stránky taky koukám, co jsem pochopila tak ty odešleš objednávku a ona Ti pak pošle doatzník viz. záložka jak nakupovat a tam jí vyplníš své míry :) aspoň tak to chápu
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa jj, myslím, že je to přesně tak, jak říká @petulamrk, pošleš míry a oni Ti je ušijou na míru
Odpovědět
@ponorkaaa Pošleš jim svoje rozměry a šijí na míru, někde to tam bylo uvedené. Všechno to jsou ale kopie, nedivila bych se, kdyby to šili v Číně...
Odpovědět
HOLKY, DĚKUJU :) já jsem trdlo,kdybych se líp podívala... :)
Odpovědět
@xpila myslíš? no známá si vyzkoušela snad 30 šatů ve 3 různých salonech, nechala se v těch nejlepších vyfotit a nakonec si pak koupila "kopii" vybraných šatů v Číně... no jak to dopadlo-šaty byly z hrozného materiálu, vůbec jí to neudrželo prsa, z fotek to vypadalo, že jí každou chvíli vypadnou, no a musela si zaplatit švadlenu, aby jí je spravila... takže pokud to jsou šaty z Číny, ruce pryč od nich!
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa no, dle ceny bych se tomu vůbec nedivila, kdyby to v té Číně fakt šili
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 držím palce
Odpovědět
@ponorkaaa jsou tam moc pěkné šaty, koukalas na reálné fotografie??? @janina_sun taky se mi ty ceny nezdají ikdyž tam jsou reálné fotografie, ale nevím no, původně jsem o jedněch taky uvažovala, ale přesně jsem se bála toho co píšeš, že nebudou sedět ikdyž tam mají přesné míry a že to budou jen kopie z číny
Odpovědět
@petulamrk no vzhledem k tomu, že nemám rozhodně míry 90-60-90 a i když chci vážně zhubnout, tak já si budu muset zajít do půčovny a vyzkoušet si několik druhů šatů, a ty, které se mi budou líbit a budou mi sedět, můžu potom nechat upravit opravdu přesně na míru- většina půjčoven to má v ceně půjčovného!
Odpovědět
@ponorkaaa no tak to mám ulpně stejně, původně jsem myslela že si odjednám z té mamminky, ale potom co se tu píše tak se celkem dost bojím, ikdyž tam měla paní pěkné pro baculky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?