Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @zuzkka88 no obě alba jsou celkem děs,co se týká punčoch je to sice proti etice,ale za mě ne...teda NE do otevřených bot,které mám koupené...
5. srp 2011 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
Registrovala se 23. února 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 465 příspěvků a 15 inzerátů. Má 69 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
Registrovala se 23. února 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 465 příspěvků a 15 inzerátů. Má 69 přátel. Region Brno.
 @petrajavor jo tak do otevřených bot ne.. a některý věci bych ještě docela pochopila z toho druhýho alba.. když se třeba někomu líbí rukavičky a sní o nich od mala tak co emoticon nikoho to neuráží... nebo šlehačkový šaty... nebo když někomu nerostou nehty a dá si na svatbu decentní přiměřeně dlouhé gelovky, proč ne... já bych to zas tak neodsuzovala.. já teda určitě nechci ani jedno z toho... no ale ten tatínek, co vede tu nahatou nevěstu vypadá opravdu nadšeně... tohle je fakt hodně velký úlet... nebo ten bobřík... nebo ty prsa deroucí se ven.. teda fuj tajbl emoticon poslední fotku nekomentuju, nechápu, co má znamenat
5. srp 2011 ve 02:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @zuzkka88 ona tam píše že gelovky nechce protože má svoje nehty....jinak co se týká rukavic,mě se nelíbí,je to fakt jak z 90.let a je málo šatů ke kterým se hodí...nechápu nevěsty co mají tylové šaty a dají si k nim krajkové rukavičky...když už je musí mít měly by být ze stejného materiálu jako šaty....jako já osobně se z nich v noci odkopávám...víš co je noční můra módního návrháře? jsou tyhle "staré" věci,které se tak drží.....jako některé věci jsou přestřelené,ale myslím si,že autorky chtějí upozornit na nevkus....všeho moc škodí...
5. srp 2011 ve 02:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 159 příspěvků. Má 63 přátel. Milovice , Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 159 příspěvků. Má 63 přátel. Milovice , Region Nymburk.
 Tak už jsem se rozhodla v další věci emoticon Svatební šaty si nechám ušít u mamiinka.cz emoticon Jestli pojedu tímhle tempem tak to do svatby fakt nevydržím emoticon Šít si je ještě nebudu, to určitě nee emoticon A taky jsem tam vybrala nádherné šatičky pro družičky, hold když má někdo 3 bráchy, pak o prcky na svatbě není nouze emoticon
5. srp 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel.
 @petrajavor
@zuzkka88 jak píšete holky, alba dobrá - pobavilo mě to hned včeraemoticon ale tak jak Zuzka, tak s některými věcmi nesouhlasím - bílé punčošky ke svatebním šatům mi příjdou vyloženě roztomiléemoticon a sexy obleček na svatební noc si vymluvit rozhodně nenechám - i když to rozhodně nebudou síťované punčošky ani nic krajkového.... ovšem otázkou je, jak na tom budeme s únavou po celém dni na nohách emoticon Jinak Zuzi, to není jen o těch "starých" věcech.... mě někdy stačí vidět holky při těle, jak se nechají stáhnout do korzetu bez ramínek a pak z toho mám noční můry já....

@hanada ty se máš - u nás v rodině nemáme jediného prcka!! budu holt bez družiček a roztomilých pididružbů emoticon doufám, že na kvalitu veselky to vliv mít nebudeemoticon a k šatům gratuluju - jeden z prvních důležitých krokůemoticon
5. srp 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivet1987
15
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ivet1987
15
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @hanada Ahoj, tak já taky právě přemýšlím o mamiinka, ale nevím jestli to tam šijí, nebo je to dovoz z Číny. Tak kdyby ses s nima nějak kontaktovala nebo měla vybrané šaty tam a tak... dej vědět emoticon
5. srp 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @rousse No já jsem za prcky ráda, ale je jich docela dost emoticon To by mi ani nevadilo, ale tak hezky jsem to měla naplánované, že vezmeme, počítám kolik jim bude v létě 2012, holčičku z přítelovy strany, které budou skoro 2 ročky a nejmenšího prcka z naší strany, kterému bude tak rok a půl a pujdou přede mnou a házet plátky růží emoticon Ale jakmile jsem oznámila švagrovým, že se budu vdávat, tak samozřejmě další 2 holčičky chcou jít tak za družičky a nemůžu jim udělat to, že řeknu že ne emoticon Každá holka využije příležitosti aby byla na chvíli princeznou, tak proč jim to nedopřát emoticon Domluvím se s nimi ale aby jim pořídili stejné šatičky právě z mamiinky.cz... stejně nevíme jestli ti malí budou ochotni jít v předu a házet lístky, děti jsou nevypočitatelné emoticon Tak jich prostě budu mít víc no emoticon A na svatbu to mít vliv určitě nebude, to si nemyslím! Jo pro šaty jsem se rozhodla, protože jak sem koukala na ten výběr a že to mám hodinku od nás, navíc ta cena a ty komentáře kladné... bylo rozhodnuto emoticon Dokonce i kolegyně z práce když viděla ty šaty a to se vdávat moc nechtěla, tak najednou otočila emoticon
5. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @ivet1987 Neboj dám vědět, to si nejsem jistá, ale myslím že by tam měla být švadlena... A nevím, je možné že to bude i z Polska, od hranic to není daleko a když jsem bydlela v Karviné tak vím, že hodně nevěst nakupovalo šaty v Polsku nebo obleky pro ženichy... Do Polska se budem taky chystat pro oblek pro mého nastávajícího, už jich pár z PL má a je fakt spokojený emoticon
5. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
 @hanada jj svatební šaty mají kouzelnou moc.... když jsem byla zkoušet šaty a dělat kritičku kamarádce, tak mě ty svatební šaty tak dostaly v salónu, že kdyby tam došel nějaký chlap, tak ho rovnou čapnu pod pažu a valili bysme na městský úřad emoticon ne - kecám - to už je extrém, ale mají prostě zvláštní kouzloemoticon jejda to bude nádhera toliko drobotiny!!! emoticon to bude roztomiléemoticon a jinak nevím jak kluci, ale holky určitě ochotné budou - co tak znám a vím, tak ty malé "princezničky" si náležitě užívaly šatečky a to, že se v nich můžou promenovat - přiznejme si to, ženy - jsme holt v skrytu duše marnivé už odmala emoticon emoticon
5. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @rousse To je pravda, když si vzpomenu jak já dělala družičku emoticon To bych v nich ten den nejraději i spala emoticon
5. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
 tak já budu mít asi 4 družičky.. možná ještě jednoho "družičáka"... nejmladšímu v rodině (bratrancovi přítele) je 5 (a to mu bude ještě i v době svatby), ale nevím nevím.. možná, že by šel jako první... jinak půjde jako první ve dvojici ségra (bude jí příští rok 9) s neteří přítelovi tety (bude jí 10 let)... a asi za nimi ve dvojici pak přítelova sestřenice z jedné strany (bude jí 18) se sestřenicí z druhé strany, které bude 14.. ségra a ta 14ti letá by nám to neodpustili, kdyby nemohli jít za družičky... no a když půjde jedna přítelova sestřenice, musí jít i druhá, tak půjdou spolu.. jen teda nevím, jestli se na 18ti letou holku hodí, aby házela kytičky před nevěstou?? no budu to muset ještě nějak promyslet.. jedině pak mít ty dvě mladší jako "malé" družičky a ty dvě starší jako dospělé družičky.. nevím no.. poraďte..
5. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
Registrovala se 2. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 13 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
Registrovala se 2. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 13 přátel. Praha, Region Praha.
 @kaarina Chápu. Taky jsem alergik. Ale alergie mě vždy trápí právě ve květnu a v červnu, zrovna když mívám zkouškové. To mi taky hodně komplikuje studium. Říkám tomu zákon schválnosti. emoticon To je hezký, že se budete u státnic podporovat už jako manželé. emoticon
5. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
 @hannnahs Taky mi řekli, že se jim mám ozvat až v lednu. Hm. Ještě mi řekli, že mám změnit datum, že 7.7. je mezi svátkami. Nevím, proč by to mělo vadit? Máš už objednanýho fotografa/ku? Zařízené místo na hostinu, atd? Jestli ano, nebojíš se, že ti pak nevyjde datum u matriky? Koukala jsem, že většina dobrých fotografů už je teď na červenec a srpen obsazena. emoticon

Myslíte, že bych měla změnit datum? Nebo si mám stát při svém?
5. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
 @stastnanevesta emoticon všimla jsem si, že je tu nás víc co jsme na tom podobně.. emoticon a náhodou taky plánujem svatbu na 7.7.2012.. ale matrika mi doporučila změnit datum, že prý je to mezi svátky.. tak nevím..
5. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
 tak podle tohoto http://www.beremese.cz/diskuse/tema/ukradena-obcanka-dva-dny-pred-svatbou/?page=1 jde mít na svatbě pas místo občanky.. akorát se asi musí vyřešit ten doklad o trvalém bydlišti nebo co
5. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @whiteswan to víš, jim se nechce makat.. to ti řeknou holky tady taky.. že neoddávají mezi svátkama, o svátcích, po svátcích i před svátkama emoticon prostě si vybírají..
Já jsem se nenechala moc odbýt, takže když jsem tam byla před x měsícema, tak si mě pani zapsala jen tak mimo do kalendáře a dostala jsem ujištění, že to nebude problém a že klidně můžu zařizovat, co potřebuju... Takže doufám, že si to vše bude pamatovat a že to myslela vážně emoticon. A vzhledem k datumu jsem prostě začla zařizovat, protože vím, že teď už bych třeba nesehnala ty dodavatele, který chci mít, takže mi ani nic jinýho nezbylo...
No a když by matrika pak dělala problémy, tak se nebude dát holt nic dělat a zkusim unitáře, i když to není zrovna můj sen, ale jako záchrana by to snad šlo...
5. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @whiteswan Já mám taky termín 7.7. a měnit ho nehodlám ani za nic... přesně jak říkala @hannnahs, nechce se jim...emoticon Ale na termínu trvat budu emoticon
5. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @zuzkka88 Jenže ukradená a prošlá občanka je trochu rozdíl...
5. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
fotoportrét
fotoportrét
zuzkka88
10
 @xpila no mně spíš šlo o to, jak tam píšou, že se dá oddat i s pasem.. a to je pak snad jedno, proč ta občanka není ne? Nevím, nemám zkušenost. emoticon
5. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @zuzkka88 Podle mě určitě ne. Hlavně v pase není trvalé bydliště a to, že jsi svobodná emoticon Takže by k tomu ještě musel být výpis z evidence obyvatel, to snad dělají všude na CzechPointu.
5. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @whiteswan já to měnit taky nehodlám,prostě se jim nechce makat a to je všechno
5. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klara6
Registrovala se 4. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
klara6
Registrovala se 4. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 Zdravím všechny budoucí a natěšené nevěsty emoticon , taky se přidávám do diskuze. Termín už máme daný na 30.6.2012 a svatba bude na Zbirohu. Zajištěné máme zatím nejdůležitější věci a to - místo na obřad, místo na hostinu, fotografku a vizážistku. Zbytek nechám až na zimu a později emoticon
5. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @klara6 Tak tě vítám mezi náma emoticon No já taky chtěla zamluvit a naplánovat jen to nejdůležitější, ale mám toho čím dál více emoticon S takovou se budeme moci brát už na jaře a ne v létě emoticon
5. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucik232
3
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lucik232
3
Registrovala se 14. července 2011 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 7 přátel.
 @cepinek @janina_sun
tak krize v práci zažehnána emoticon sice musím být ještě alespoň týden na neschopence, ale moje vedoucí je naprosto chápavá, navíc když mě dneska viděla, tak mi řekla, že jestli chci nastoupit hnedka, tak mě propleskne, že vypadám strašně emoticon
no a pak mi řekla ať si jdu v klidu odpočívat domů a až se budu nudit, tak mám plánovat svatbu emoticon
5. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
fotoportrét
fotoportrét
whiteswan
10
 @hannnahs, @stastnanevesta, @hanada : Achjo. Ráda bych tam zašla osobně a pokusila se nějak domluvit. Ale jsem z Prahy, tak se tam těžko dostanu během úředních hodin. Ještě si to rozmyslím, jestli trvat na tom datu nebo to změnit. Přece jen 7.7. je hezké datum, kdy se jistě mnoho lidí bude chtít brát, tak je tu větší riziko, že by se to nepovedlo. Na zámku mi klidně udělají rezervaci, ale chtějí mít potvrzenou matriku. Hm. Už bych chtěla objednávat služby kolem svatby!! emoticon
5. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 Vážně mě dostává, jak si některý nevěsty myslej, že když se vdávaj, tak si z nich všichni musí sednout na zadek emoticon A tvrdit, že se matrikářkám nechce mezi svátkama makat je fakt odvážný. Vy si snad mezi svátkama neberete volno? Jistě ano. Tak nevím, proč máte takovýhle řeči, jsou to lidi jako všichni ostatní. Tohle mě fakt vytočilo.
5. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila já chápu, že jsou to lidi jako všichni ostatní, ale přeci tam nejsou jen sami.. sice si bereme volno, ale celá firma kvůli tomu nezavře, musí tam být někdo, kdo prostě pracuje.. A po tom, co jsem tu slyšela od holek, že na matrice řeknou, že třeba 2 týdny vůbec neoddávají, nebo oddávají jen 1x za 14 dní v sobotu.. no nevim, to už se mi právě moc nezdá.. Neříkám, že musí oddávat každý den, od nevidim do nevidim svátek nesvátek.
5. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs Tak to je tím, že právě oddávat má jen starosta a místostarosta, výjimenčně ještě někdo ze zastupitelstva, takže to je tím. A je normální, že se oddává jen v některých dnech a pokud chceš jindy, než je oficiální termín, tak je to jen na nich.
5. srp 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 ahoj holky!! tak mám velkou radost emoticon moje kamarádka, která se věnuje vizážistice a koordinaci svateb mi nabídla pomocnou ruku emoticon) Líčit jsem od ní chtěla od začátku, ale pomůže mi i s dekorací a vším okolo emoticon Takže 20.8. vyrážíme s foťákem na místo obřadu a i datumově to krásně vyjde tak, že je to stejné období jako naše svatba, takže budeme aspoň reálně vědět, jak je to se zelení, okolím apod...nafotíme vše potřebné a uděláme si celkovou představu o dekoracích, detailech apod .... já se těším !!! emoticon
6. srp 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hohe (31 r.)
16
Registrovala se 1. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 23. června 2012
    Region Bruntál
 @janina_sun Tak to máš super... Já jsem si vyzkoušela svatbu na nečisto u mojí sestry... její jedinou starostí bylo sehnat si šaty, kadeřnici a kosmetičku... vždycky mi pak jen řekla co a jak k něčemu, já udělala 4 až 5 návrhů a ona jeden vybrala... Já jsem organizační tip, mě to hrozně baví... ségra - jde mi za svědka - mi řekla, že mě měsíc před svatbou buďto bude strašně nenávidět nebo mě zabije... emoticon emoticon emoticon protože jsem prý perfekcionistka...
6. srp 2011 v 18:21  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš