Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun o není páč já ho mám z tebe :-D :-D ale ne...víš co sem ti řekla,je mi líto včeliček,ale i kdybys měla svatbu jen bílou tak se na ni budu těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Určitě to dobře dopadne.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já si snad Davida budu muset vzít víckrát,je mi líto těch témat,od Verči kasíno,od tebe včelky a od Páji lallipop ....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak aspoň, že v tom nejsem sama... :) ale my s holkama něco vymyslíme, neboj!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já se o vás nebojím...Verča vymyslela super náhradu :-) Pája a ty se ještě rozhodujete...věřím,že taky vymyslíte něco senza,jen je mi líto těch opuštěných témat....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ani nevím, co Verča vymyslela nového?....no, myslím, že si ta témata někdo rád převezme...ale jak říkám, třeba včelky neuletí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak třeba já žádné téma nemám.. a ani netuším, jaké bych mohla dát, jaké by se k nám hodilo, vůbec netuším.. tak třeba něco využiju, co se někomu už nebude hodit :-) teda ale s tou vizážistkou jsi mě naťukla.. nevím nevím, jestli se také nějaké nemám zeptat, co by se k nám hodilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vážené nevěsty, právě sem se naštvala a v neděli máme schůzku na zámku Mělník a jedeme zamluvit termín, bez něj neodjedu,, sice to máme hodinu cesty a přes celou Prahu,,, ale neryv mám už pěkně na pochopud z toho jak je všechno plné a zamluvené,,,Mělín byla má první volba, doma mě od toho odrazovali, že to není doma a je to daleko,,, takže sem řekla dost, je to moje svatba a tečka. Možná trochu sobecké, ale je přece moje? a ten Mělník je překrásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 no, i když mi to rozhodilo plány, je asi fajn volit tak, aby to člověku šlo i po stránce barevné typologie nebo jak se tomu říká :-D :-D a nám ani jednomu bohužel nesluší ostré, tmavé barvy...takže je potřeba volit pastelové, jemné, světlé....takže losos, lila, růžová (tu mám zakázanou)...atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to možná sice jo,ale prostě to měnit nebudu,nejsem sama,kdo to tak má a když to tak chceme,tak co.ať si myslí kdo cce,co chce @adelka206 máš pravdu,je to tvoje svatba a nenech si do toho mluvit. naši doma mi říkají,že je to moje svatba a jaké si to udělám,takové to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rousse Gratuluju k akční matrice ;-) U nás až na podzim, vypisují termíny po dohodě se zámkem a záleží, jak tam jsou různé kulturní akce a to se ted ještě neví
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tady ty jemné byrvy se mi taky moc líbí.. ale myslím, že mě naopak tyto barvy moc nesednou, jsem v nich nevýrazná.. takže přesně naopak :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda holky vy mě děsíte.. my se příští týden budeme domlouvat s přítelem na dovči na termínu, tak snad už nebude pak pozdě! Asi poprosím mamku (zná majitele, tak počítám s tím, že snad nebude korkovné a tady ty věci), aby se mnou šla do vybrané restauračky už zítra pozjišťovat volné termíny, případně nějaký předběžně zamluvit...
Odpovědět
@janina_sun teda Jančo, já už tě vůbec nestíhám, to je změn :-D ještě, že nemám zatím nikoho takového, kdo by mi vrtal v barvách, už by to se mnou seklo :-D @adelka206 nic si z toho nedělej.. takovýhle stavy mám taky.. :-) ale to přejde, stoprocentně najdete jiné místo, a třeba i daleko hezčí! hlavně se nevzdávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no holky, stydím se.... :-D budu chvíli mlčet o svých plánech...než se mi to usadí a bude rozhodnuto... protože teď to vypadá, že moje svatba bude hlavně DUHOVÁ :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun Jani, co mi to děláš! :-D Sestra měla lososovo-bílou a vypadá to moc hezky. Jen na mě to je moc vyblitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no tak to bude zajímavé no..ale k sobě to určo půjde :-) .Tak to závidím že už máš šatičky vybrané.Já jen kokám po netu a vybírám inspiraci..mě se zatím moc nelíbily tak uvidím.Bude to asi boj.CHtěla bych to ladit do fialkova a tady je ispirace hafo tak uvidím :-) .Tak ty už máš hodně věcí zařízených co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry taky chci ladit do fialkova, s nějakým tématem si hlavu nelámu a ani neřeším jestli bude všechno stejný odstín :D zas tak promakaný to mít nebudu, hlavně aby to vypadalo příjemně a vkusně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no to doufám...Verča má tu zahradní house party:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry já právě taky říkám,že to k sobě půjde. Jo,mám toho hodně vymyšleného a koupené dekorace,někdy mi přijde,že už nemáme co zařizovat,když nemáme jistý termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe to já ještě nevím jaké to chci mít jen vím že do fialkova.Musím vybrat aby to zase nebylo moc přeplácané :-| Viděla sem někde i pár balonku což se mi hrozně líbilo tak uvidíme :-) .A jak si na tom ty s těma přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no stím termínem je to boj.To já sem taky zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry Zatím sbírám inspiraci a domlouváme se co a jak. Ještě nenakupuju, teprve čekám na svoji první výplatu :-D tak se musím krotit a zamlouvat budeme, až bude jistý termín, takže někdy říjen/listopad. Jen vůbec nevím ohledně restauračky na hostinu, jinak celkem představu mám.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor naše není opuštěné, slíbila jsem je Petrovi na první výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika takže se těším nejen na fotky z vaší svatby ale i na fotky z výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @cibetka_veronika Nemáte nějaký odkaz, kde je to vysvětlené, jak je to s frakem, smokingem, atd...Jaksi se nepohybuju v prostředí, kde by byl tenhle "dress" obvyklý nebo žádány, takže v tom mám lehce chaos, jak je to podle etiky správně, kdy co se může. Jinak můj bude mít normálně oblek, aby ho mohl využít i potom. Sice se nebude výrazně lišit od ostatních hostů, ale každý bude vědět, kdo je ženich, tak to neva :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe já se v tom nepohybuju taky a odkaz bohužel nemám,ale přesně si myslím,že i tak se bude vědět,kdo je ženich,tak neva,navíc si ať si to každý udělá jak chce
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @jipe tady http://www.wedme.cz/magazin/obleceni/...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já ti to neberu, udělej si na základě informací názor sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žaket Hodí se ke slavnostním denním příležitostem: na vlastní svatbu, na státní recepce a oslavy výročí, udělování řádů. V mírné modifikaci se žaket hodí také jako smuteční oděv: má jednořadý přiléhavý kabát, jehož přední díly jsou od pasu dolů zaobleny a zužují se směrem k zadnímu dílu sahajícímu do výše kolen (vlaštovčí ocas). Jeden knoflík černého saka zůstává většinou rozepnutý. A jak vznikl unikátní tvar saka? Redingot (v pase přiléhavý plášť), nošený muži ve společnosti v 19. století, vypadal poněkud staromódně a navíc nebyly vždy při pohybu příjemné. Zpředu dozadu mu kdosi dal šikmo ustřihnout šosy a na světě byl žaket. Napřed společenský šok, dnes klasika. Kalhoty: proužkované, šedočerné Vesta: dvouřadá s knoflíky, šálovým límcem, světlešedá barva Košile: klasická, podle vlastního uvážení límeček kent nebo tvrdý límeček s ohnutými růžky Doplňky: Manžetové knoflíky, barva: jen bílá Kravata: světlešedá nebo stříbřitá, také černá (jemně vzorovaná) nebo jemně proužkovaná Ponožky nebo podkolenky: černé Obuv: klasické boty (černé) Pokrývka hlavy: šedý cylindr (potom šedé rukavice) Šperk: v kravatě zasunutá jehlice s bílou perlou Smoking Pokud si na pozvánce přečtete ustálenou definici „cravate noir" nebo „black tie", obléká si pán smoking - klasický slavnostní černý večerní oblek, kdy klopy saka jsou lesklé (hedvábné nebo saténové). Patří na slavnostní večeře, premiéry, plesy a večerní recepce. Kalhoty: černé s jedním lesklým širším lampasem podél vnějšího postranního švu, bez záložek Košile: klasická smokingová košile (hedvábná) s perleťovými nebo stříbrnými knoflíky Doplňky: černý hedvábný motýlek správně (může být i vzorovaný), měl by být vázaný Do kapsičky patří bílý kapesník. Lucie Pilipová k výčtu přidává: „Součástí smokingu může být i hedvábná šerpa kolem pasu stejné barvy jako motýlek. Smoking se nikdy nerozepíná, pokud nemáte šerpu. Jiná barva motýlku a šerpy než černá značí určitou extravaganci." Ponožky nebo podkolenky: z hedvábí (černé) Obuv: lakované černé boty Šperk: nosí se převážně stříbrný, náramkové hodinky s koženým řemínkem, manžetové knoflíky Frak Cravate blanche nebo white tie nebo také „velký společenský oblek" jsou napsány na pozvánce, pokud si společenská příležitost žádá velký společenský oblek. Frak je černý nebo temně modrý, kabátek je vpředu zúžený do pasu, nezapíná se a má dva šosy sahající po kolena. Frak se nosí výhradně večer a není třeba k němu mít černý cylindr. Pokud je chladno, oblékne si pán černý plášť s bílou hedvábnou šálou. Frak s bílou vestou je nádherná klasika: nosí se na divadelní a operní premiéry, plesy či večeře, večerní svatební oslavy nebo státní recepce. Kalhoty: úzké, s dvěma úzkými proužky (lampasy) Vesta: bílé škrobené piké, jednořadá nebo dvouřadá (dvouřadá se považuje za elegantnější), hodně vystřižená, může mít také perleťové knoflíky. Černá vesta se hodí pouze k audienci u panovníka, a to je též jediná možnost, kdy se frak obléká ve dne, nejste-li hudebník z povolání nebo číšník. Košile: bílá s vyztuženou náprsenkou, s tuhým límečkem s ohnutými růžky, místo obyčejných knoflíčků perlové (například diamantové) Doplňky: Motýlka nejraději ručně vázaného, ovšem bílého (černý náleží číšníkům), hedvábnou bílou šálu, bílé glazé rukavice. Zlaté kapesní hodinky (náramkové alespoň sundat). Na frak se připínají řády v původní velikosti a jako pokrývka hlavy se doporučuje cylindr (klak). Černobílou nádheru klasického oděvu umocňuje bílá šerpa. Ponožky: černé hedvábné Obuv: černé lakovky já bych třeba nejradši na svém ženichovi viděla smoking, ale přece si neudělám z miláčka šaška ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?