Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme zpátky z návštěvy hotelu Velká Klajdovka a velká spokojenost :-) Provozní byla moc milá, ukázala nám spoustu fotek svatební výzdoby (zajišťují ji sami,což je super) a i salonky,kde hostiny dělají,vypadá to hodně dobře,je to tam příjemné a líbí se nám to, někdy tam zajdeme na jídlo,ať víme,jak tam vaří :-) Ale je to na dobré cestě :-D Navíc tam budou moct hosti i přespat,my dostaneme novomanželské apartmá zdarma :-) No jak říkám,maximální spokojenost a jsem moc šťastná :-D
Odpovědět
@monako3 Bydlím v zahraničí a kvůli pojištění by bylo lepší se vzít už tento rok. Nechtěla jsem se nikdy brát z těchto důvodů, ale plánovali jsme to 2012, tak by se zase až tak moc nestalo. Ale chtěla jsem nakonec jen svatbu ve 2 u moře nebo něco podobného a teď už to určitě zařídit nestihneme:-( , navíc nemám ani tolik dovolené tento rok, tak mě to štvě. Jedině zrušit dovolenou v srpnu. No jo, člověk míní, život mění...
Odpovědět
@stastnanevesta To moje máma mně i ségře vždy říkala: Holky, ušetřte mi nervy a vezměte se tajně, jen se svědky! Doma to pak oslavíme grilovačkou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Naši by mě přerazili,kdybychom se vzali tajně,ale my nemáme důvod.
Odpovědět
Tak my to taky nebudeme mít tajné, od ségry svatby je máma natěšená na mou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš dobrý,budu zvědavá,jak to budou prožívat naši,tátovi se nedávno zdálo,že vdává dceru :-) už se nemůžu dočkat,až budu vdaná :-D
Odpovědět
Pane jo - omlouvám se za tu hrubku :-S - píšu ve spěchu a sekám to jak Baťa cvičky :-) Jj, to je vidět i podle tvého nicku :-D ...já se taky těším, vždycky sem juknu a říkám muži, kolik dní zbývá do svatby! :D A on my na to říká, že jsem jeho kopýtko :-D Tak protože můj otec už to jednou prožil u sestry, vím, jak bude reagovat - od rána bude nervózní, ale až bude "po všem", tak si to bude užívat :) Mužův (už ten výraz používám, protože se mi to hrozně líbí :) ) táta si to bohužel neužije - měl mrtvičku a od té doby je jak malé dítě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si chtěla vymyslet něco originálního,no :-) Ten můj mi zase říká,že by si mě vzal hned,kdyby to šlo :-) Taky se mi líbí mu říkat "muž" Tohle jsem řekla jednou před kámoškou a ta se mě hned ptala,jestli jsem vdaná :-D To já jsem taky zvědavá,jestli budu nervózní nebo jak to bude.
Odpovědět
Řekla bych, že určitě budeme nervózní, ale šťastné! :)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu,dneska jsem se po několikáté bavila s mamkou o svatbě,místo hostiny se jí líbí,změnili jsme to oproti původnímu výběru a myslím,že jsme udělali dobře :-) Začínám řešit,jak to budeme dělat noc před svatbou,jestli budeme spát doma nebo jak to bude,protože nechci,aby mě ráno viděl, ale naštěstí je na to ještě dost času,tak se to dochytá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, řeším ke všemu ještě nějaké rodinné problémy. Se to zrovna nějak všechno sešlo.. Ale drahý říkal, že když dodělám školu a budu mít práci, tak bychom mohli zvládnout pořízení vlastního bydlení i svatbu v původním termínu, jinak prý že to budem pak pořád odkládat :-) @stastnanevesta Klajdovka je krásná, ale jídlo jsem si tam nikdy nedávala, padala jsem do mdlob jen z ceny kávy :-D My budem asi spát každý u své mamky, protože svatba nebude v místě našeho společného bydlište
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Klajdovka se nám hodně líbí,včera jsem mluvila s mamkou,posílala jsem jí odkaz a líbí se jí to taky,tak jsem ráda,prostě spokojenost,tak snad to všechno dopadne dobře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My musíme to přespání před svatbou dořešit,ale asi budeme spát doma,je to nejjednodušší,než si platit extra pokoj v hotelu.Co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe My se taky nebudeme brát v místě našeho bydliště. Těším se,až bude naše současná adresa naším trvalým bydlištěm :-) ale měnit to budeme až po svatbě,všechno najednou
Odpovědět
Jelikož plánujeme podvečerní svatbu (cca na 18 h), tak se ráno ve svatební den uvidíme, i když se teda říká, že ženich nesmí vidět v ten den nevěstu neupravenou! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci právě,aby mě viděl co nejpozději to půjde.Nejradši bych,aby mě viděl až při příchodu k oltáří,uvidíme,jak to vyjde.Já bych nejradši,kdybychom měli svatbu v 11 nebo ve 12h, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, chapu, taky si ted nadavam proc jsem zamluvila termin az v rijnu, tesim se jak mala holka. Snad vsechno dopadne, martinovi rodice se maji vratit 3 dny pred svatbou z dovolene v egypte, tak snad to stihnou :) Jeho maminka je sice smutna, ze mi nemuze pomoct, ale ja budu rada, ze se mi tam nikdo nemota :) Na to vyzdobit sal na hostinu, na to mi staci moje svedkyne.
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d To máš dobrý,u nás budeme mít o starost míň,v tom hotelu se nám o výzdobu postarají
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta To ja bych se zblaznila, kdyby mi na tohle nekdo sahnul :) To oni by to taky udelali, ale ja musim sama :)
Odpovědět
@cacenka_d Tak to chápu, nikdo to totiž neudělá tak dobře a tak přesně dle mých představ, jak si to můžu udělat sama! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Presne tak a navic me to bavi, delam to pro nas a to je zabava
Odpovědět
@cacenka_d Já teprve plánuju, ale taky se v tom vyžívám. Sbírám nápady a inspiruju se na netu. Doteď jsem netušila, jak různorodé jsou možnosti použití svíček, květin tylu... Původně jsem chtěla skromnou výzdobičku, ale když na to tak koukám, asi se v tomhle ohledu rozšoupnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si to pomalu a postupne schranuju po kouskach za par korun doma a pak si zacnu tak v srpnu pomalu teprve pripravovat :)
Odpovědět
@cacenka_d Jj, to taky plánuju - kdybych to pak kupovala všechno v jeden den/měsíc, vyšlo by to na pěkný ranec... Jen květiny budu muset koupit naráz... Jedině že bych si koupila stabilizované, ty vydrží až pět let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ne ja chci pekne cerstvoucke :) jen nevim jestli vydrzi, ale snad jo
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to zase nevadí,když se s nima dohodnu a udělají to podle mých představ-doufejme.Taky mám doma spoustu dekorací,že už víc asi kupovat nebudu,taky si myslím,že je lepší to kupovat po kouskách a aspoň to nevyjde na tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Platit hotel na noc před svatbou mi připadá zbytečné, zavřeš se do jedné místnosti, kde se budeš připravovat ty, mamka a svědkyně a až půjdeš do auta, tak už byt může být prázdný a všichni už naskládaný v autíčkách, takže tě nikdo neuvidí, dokud nebudeš chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Jo,to si právě myslím taky,že by to tak šlo udělat,takže budeme spát doma a ono se to nějak vyřeší :-) Navíc budu mít svědka a u toho by bylo jedno,že by mě viděl dřív než ženich :-) ale to se postupně dochytá
Odpovědět
Ahojte holky! tak my budem mít svatbu v únoru 2012, protože jsem si vždy přála vdávat se v zimě. Já také řeším problém se studiem (skoromuž už pracuje), ale snad to nějak zvládnem=). No máme toho zařízeno celkem hodně na to, že je svatba až za rok, ale nechceme se stresovat s plánováním na poslední chvíli. Naopak si to chceme vše pořádně užít bez nějakých větších stresů=)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @eiliko,vítám Tě tu.Já taky říkám,že si máme přípravy užít a ne se stresovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?