Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@barbora_b vše naplánované nebo i zamluvené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun vždyť to už máte téměř vše :-)) Já jsem taky chtěla šaty řešit až za rok, ale ty moje už se nebudou dát po podzimku objednat :-/ Tak to s sebou nese pár komplikací,... Koukala jsem ti do albíčka, a co téma med-včelky? Anglicky honey - zlatíčko :-) Viděla jsem takovou svatbu a byla to fakt bomba - http://farm5.static.flickr.com/4054/4... http://labelleviegirl.com/wp-content/... http://weddingnouveau.com/wp-content/...
Odpovědět
Profilova fotka
@elisp zamluvené i zaplacené zálohy (ne všude, jen, kde chtěli). Jen v půjčovně aut si zaťukali na čelo, že dřív jak tři měsíce předem chodit nemám...tak budu muset čekat :-D Teď hlavně vydělávat a postupně kupovat dekorace a tak... Máš moc pěkné albíčko...myslím si, že je hlavní, že máš svoji představu, na zbytek je ppořád dost času...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jeeee, a to není špatnej nápad!! kdybychom dávali jako dárečky ty medíky, tak by včelky byly skvělé!!! :) a skrytý význam HONEY - zlatíčko je taky super!! Díky, díky, to popřemýšlím, to není špatný :))) a oba jsme s přítelem pracovití a pilní jako včelky :-D :-D :-D Jinak je pravda, že máme zařízeno to nejdůležitější a teď už nás jen obléct a dopilovat detaily, oznamka atd..ale na to je čas, takže teď máme opravdu pohov :) Já kdybych nebyla co se týče svatby tak nerozhodná, tak jdu na šaty taky klidně teď..jenže jak se znám, tak teď nějaký vyberu a pak se mi zalíbí zase nějaké "lepší"...tak si říkám, že počkám ještě na novou kolekci a možná i na nějaký ten svatební veletrh, který jsme letos nestihli...a pak půjdu vybírat x-)
Odpovědět
@barbora_b Děkuji :-) já mám v plánu zamlouvat během září/října... obřad, místo hostiny, fotografku, vizážistku a kadeřnici... ty máš zamluvené i šaty? Ty plánuji asi v zimě:-) a na kdy plánujete svatbu vlastně?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ne...o to jsme přišli...
Odpovědět
@janina_sun no, to bych asi nechala tu trávu, to se hezky hodí, koberec snad nemusí být.. já nevim no, ale abyste jim ještě sháněli koberec... co byste s ním pak dělali? Nebo myslíš, že by ho od vás odkoupili?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ježiši to se omlouvám, vůbec jsem netušila...to je mi moc líto :-((((
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs možná by ho i odkoupili...u jedné nevěsty si odkoupili i část dekorace :) případně bych ho prodala do nějakého svatebního salonu, ale přijde mi to už moc, on ten koberec není moc levnej...dá se i půjčit, ale co jsem viděla, tak hlavně na Moravě a to mám dost z ruky...takže právě asi necháme tu trávu...no uvidíme.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b to je v pohodě,to jsi nemohla vědět....pokud teda nedočítáš 300 stran :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elisp my na září, začátek :-) Je to docela oblíbený měsíc. takže třeba u fotografa se mi to vyplatilo... Šatky se mi budou vlastně objednávat, což je sranda..zatím jsem je nikdy neměla na sobě, ale doufám, že mi tento risk vyjde :-)) Podobný střih nosím často...ráda A vy chcete svatbu taky září? Soudím podle tvého plánu na zamlouvání :-)
Odpovědět
@janina_sun no právě, finančně to není levná záležitost.. to už byste to museli mít jistý, že vám to vezmou a odkoupí.. protože jinak riskovat, že vám zůstane ležet doma..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun ještě ti zapátrám a najdu tu jednu svatbu, kterou jsem viděla...ti to měli hooodně promakané...měli třebas i jako míchátka do koktejlů ta !nabírátka" na med a tak...ale to bude chvíli trvat :-)) No šatky...původně jsem měla představu jedněch, co jsem tu kdysi měla na fotce. Jenže jsem je náhodou viděla na reálné fotce a nevypadaly hezky, trochu pytlovitě. Taky mi tu hodně holek kdysi řeklo, že by to byl fake (chtěla jsem je nechat někde ušít). No a trochu mě to mrzelo.....psala jsem přímo Pronovias, zda by je neušili, ale napsali, že tohle vůbec nedělají, že si mám vybrat něco v obchodech z nový kolekce. Pak jsem náhodou uviděla ty "svoje" v albíčku a bylo jasný, že jiný už nechci....ale jsou taky z dva roky starý kolekce a je už jen maličko času na to je ještě objednat....Ale mně se tak zalíbily....mám ráda ty střihy padesátých let....ty jo, jsem bridezilla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no jo, stejně me to mrzí, takové věci bych neměla jen tak plácnout, stát se může cokoliv...opravdu je mi to moc líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun taky budu asi shánět koberec, nechci červený, ale snad to půjde přes restauraci nebo koordinátorku levněji, kupovat ho určitě nechci..
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b to vážně nemusí....už si začínám zvykat....sem teď aj zapomněla že vařím oběd :-D
Odpovědět
@barbora_b ne ne, my plánujeme na červen 2012, září proto, že zámek, na kterém chceme obřad bude mít termín na rok 2012 během září tohoto roku, takže jak zamluvíme termín, můžeme zamlouvat dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak hlavně že se máš na co těšit :-) Já bych brala vdávat se hned, ale nezvládli bychom to hl finančně...ale fakt chci aby se toho dožil děda, furt z toho mám výčitky svědomí... @elisp jasně, tak to je hlavní.....to mi připomnělo, že bych měla taky zjistit víc o pronájmu místa, chceme to tam lehce nějak vyzdobit, tak nevím, zda si musím místo pronajímat i na tu dobu výzdoby nebo jen na dobu akce...víš jak
Odpovědět
@barbora_b a kde budete mít svatbu? a kolik lidí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elisp ve Vrtbě a vedle v hotelu hostina. Budeme mít odhadem 24 lidí i vč fotografa - partner má jen dvě babičky a dva rodiče (žádné tety, strejdvé, sourozenci) Já sice strejdy dva mám, ale naše rodina s nima jako moc nevychází. Potom naši nej kámoši s partnery a stejně je nás takhle málo no :-) Ale zase to má taky svoje kouzlo :-) A co vy?
Odpovědět
@barbora_b Prosim tě, kde je Vrtba?:o) tak to jsme na tom podobně.. přítel má také málo příbuzných... i s přáteli budeme mít 30-35 lidí... kouzlo to určitě má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elisp Vrtbovská zahrada v Karmelitské....my jsmetam chodívali na rande, máme to tam moc rádi. Ještě jsme přemýšleli o Brně, ale pak jsme to z více důvodů vzdali
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak jsem právě založila nové album :)) ještě jednou děkuji za tip :)
Odpovědět
@barbora_b jak budete mít udělanou hostinu? raut?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jé, to jsem ráda, že jsem pomohla. Hodně štěstí :-) @elisp Asi servírovanou večeři, pak dortík. Uvažujeme, že vzhledem k času a denní době nebudeme mít taneční hudbu, ale ještě přemýšlím o nějaké podkresové. Jen nevím, co...napadl mě houslista, ale zní to snobsky a nevím, zda by to ostatním moc nevadilo u jídla...
Odpovědět
takže klasika oběd a večeře? My to tak budeme mít.....
Odpovědět
@barbora_b takže klasika oběd a večeře? My to tak budeme mít.....
Odpovědět
Profilova fotka
@elisp nene, budeme mít den předem představební večeři..něco na ten způsob. A o svatbě jen véču :-) A dortík...byla to daň za moje nápady, ale nevadí mi to, mám to radši kratší :-D
Odpovědět
@barbora_b My jsme to právě vymysleli na takovou tu klasiku, v tomto případě je lepší i menší svatba.. všech těch cca 30 lidí si pozveme od rána, až do večera.. a bude to klasika předkrm, polévka, oběd... dort.. večeře... přemýšlela jsem o rautu, ale co znám příbuzné, tak by z něj asi moc nadšení nebyli...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak se mi zalíbila fialovo-žlutá medo-včeličková svatba :)) jsem zvědavá, co na to řekne večer ten můj...jestli to schválí, tak jdeme do toho :)) !!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?