Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jukněte se http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/lat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to je moc pěkné :))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jojo slováci mají taky úžasné svatby :-) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mor...
Odpovědět
Profilova fotka
@rousee taky jsem chtěla raději srpen... z docela podobných důvodů :) ale jsem ráda, že se můj přítej vyjádřil k tomu, že chce červnovou svatbu a to mě tak uzemnilo, že jsem změkla jako máslo a bude to červen :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak ty jsou fakt parádní - obě dvě.... radost pohledět :-) @hannahs já si jinou barvu představit nedokážu - jsem na oranžovou ouchyl - půlka mého šatníku a doplňků je oranžová nebo žlutá a můj přítel má pro to pochopení, takže jsme nemuseli ani dumat a bylo jasno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 prostě je to o kompromisech:-) ale červnová svatba bude taky krásná - obecně: není jediný měsíc, kdy by svatba nebyla krásná - i kdyby měly padat trakaře, tak když si to svatebčani nenechají otrávit a pokazit, tak je to prostě krásný den 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 Souhlas9m s rousse, záleží jen na vás jaké si to uděláte ať jde o jakýkoli měsíc :-) Holky, přemýšlím o barvě svatby, přítel to nechal na mě. Jedinou výhradu má k růžové svatbě a to bych ani nechtěla...ale nevím jakou barvu zvolit. Uvažovala jsem o fialkové, ale mám ráda světle modrou... Není to moc chladné? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada miluju žlutomodrou kombinaci ;-) pokoj u našich jsem si nechala vymalovat tmavě modrou a vanilkovou a byla to úžasně příjemná kombinace.... a jestli máš ráda světle modrou a bojíš se chladu, tak ji zkombinuj s nějakou teplou barvičkou a máš to ;-) ale i světle modrá s bílou je krásná....
Odpovědět
@rousse to my jsme dumali :-D přítel chtěl červenou - tu já moc nemusim a navíc se mi k svatbě zdá moc "tvrdá". Tak byl kompromis - oranžová. A já miluju zelenou, tak ta se hodí jako doplněk skoro ke každé barvě, takže jsem k tomu ještě přidala takovou tu zářivě zelenou a aby měl přítel radost, tak trošičku té červené asi taky bude :-) @hanada souhlas s rousse, jestli se ti to zdá chladný, přidej nějakou teplejší barvičku ;-) ta žlutá zní moc dobře, viděla jsem i kombinace tmavší modré a oranžové. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rousse To není špatný nápad, kombinace modré a žluté :-) Nebo více modré, takové té tyrkysové tu miluju a pár detailů žlutých... hmmm to si dokážu představit :-)
Odpovědět
@ivet1987 No jo, je to ale tak! @hannnahs No možná ještě žlutá :-D Chci si koupit auto a naprostá většina je oranžová nebo žlutá :-D A jelikož bychom ho chtěli i jako "svatební" (je to kabrio), tak by se s fialovou hrozně tlouklo :-D Takže si začínám pohrávat s myšlenkou, že bychom měli něco jako "sluničnicovou svatbu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada pěkná modrá semi líbí s hnědou :) ale pravda, že se žlutou a nebo bílou bude vypadat slavnostněji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@masik86 tyrkysová s hnědou je taky moc pěkná - a u někoho jsem ji tu i viděla a vypadá to moc zajímavě....
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 Jediný háček který to má je auto ve kterém bych zřejmě měla jet, bude červené :-| A červenou svatbu nechci...ach jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to jsou všechno mé nejoblíbenější barvy - trávová zelená, oranžová a červená:-) luxusní kombinace 8-) a tu tmavě modrou a oranžovou jsem tu taky viděla - měla ji nějaká zrzka a vypadalo to nádherně:-) hlavně ženichovy oranžové conversky byly fantastické:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada ... tak jedině duhovou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 To raději změním auto, které jsem si ještě nerozhodla než barvu přizpůsobit tomu červenému autu :-D
Odpovědět
@hanada No já možná budu přizpůsobovat barvu svatby autu :-D Zatím ho ještě nemám koupené, ale fialové rozhodně nebude, protože se v takové barvě nikdy nevyrábělo (je dost specifické), takže tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Ale tak víš jak, oranžová je fajn, ale červené mi přijde docela hodně výrazná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak bílé s fialovou kyticí nebo organzovými stuhami co?
Odpovědět
@hanada @masik86 Tak my druhé auto máme taky červené, ale tím bych určitě nejela. Jen jde o to, jestli se do toho nového narvu i se šatama :-D Je to totiž dvoumístné kabrio, tak uvidíme. A bílá auta nesnáším, takže to by u mě neprošlo :-D A hlavně si nechci kvůli svatbě půjčovat auto....
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak buď autolakovna :-D nebo...nemůže ladit úplně všecko... každej bude mítslzy v očích ani to auto neuvidí :)
Odpovědět
@masik86 Tak jako nebudu úmyslně ničit auta jiným lakem jen kvůli svatbě, na to bych ho měla moc ráda ;-) No jo, když já jsem perfekcionalistka, takže mně musí ladit všechno :-D
Odpovědět
@xpila ale slunečnicová svatba zní hodně dobře! :-) nebylo by to jen do barvy, ale i do stylu, super :-) ještě že my kupujem zásadně jen stříbrný auta, k tomu jde všecko :-D @rousse já tyhle barvičky taky můžu, teď to jenom zkombinovat tak, aby to nebylo moc přeplácené.. chci jednodušší svatební tabuli, protože už těch barev tam bude dost, tak sem na sebe zvědavá :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak těhle aut je hrozně málo, tak budu ráda za jakoukoliv barvu ;-) Ty slunečnice mě napadly nedávno, když jsme jeli kolem pole plného slunečnic a byla to nádhera :-)
Odpovědět
@xpila máš recht, vypadá to nádherně ;-) já bych to zkusila takhle zkombinovat, určitě to nebude problém.. v červnu by už neměl být problém sehnat slunečnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty! Tak mě to dnes pohltilo, že si jdu odpoledne zkusit nějaké ty šaty :) Včera jsme se o tom tady bavily, že je lepší ty různe střihy vyzkoušet a pak až nakupovat přes net... Tak jdu zkoušet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada fialková s modrou bude vypadat hezky, ale trošičku chladně...tak co to trochu doplnit zelenou?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Je to hezký nápad, ale na mě už moc barev :-) Navíc zelená zrovna nepatří mezi mé favority :-) Zřejmě to bude buď fialovo-bílá nebo modro-bílá a nebo modro-bílá s doplňky žluté... :-) Bože těch variant ale je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 Jen jdi :-) Nejraději bych šla taky, ale to už bych věděla že se s přípravama nezastavím a ještě je to tak dlouho do července 2012 :-( :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?