Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 159 příspěvků. Má 63 přátel. Milovice , Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 159 příspěvků. Má 63 přátel. Milovice , Region Nymburk.
 @katja77 No poprvé jsme jeli autobusem a už bych nejela, je to dost daleko přes 24 hodin, ale jeli jsme jako studenti no emoticon Pak jsme už letěli, to je pohodička , hodinka a půl emoticon
Jinak lokality budou asi všechny fajn, my byli v Sozopolu a Primorsku. Sozopol je takový menší, ale moc hezký a Primorsko víc žije - hafo barů, restaurací, aquapark, plno výletů emoticon
28. črc 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
Registrovala se 28. července 2011 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 20 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
Registrovala se 28. července 2011 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 20 přátel. Region Praha.
 děvčata, právě jsem rozeslala zkušební email na několik krejčovských salónů po colé ČR s otázkou zda umí ušít mnou vybrané šaty ze šifonu, kolik by to stálo a jak dlouho to bude trvat....tak jsem na to zvědaváemoticon))

@rousse no ty se máš.. jako učitelnica si za vodou...emoticon celý prázdniny můžeš plánovat!!! emoticon a přístí rok můžeš mít libovolně dlouhý líbánky! emoticon
28. črc 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel.
 @katja77 v září dělám státnice (rozšiřuju si aprobaci), takže už mi s učením hoří koudel u zadku, takže to plánování nebude tak žhavé.... ale mám strach, aby ta svatební horečka nepropukla po státnicích.... i když moje žačky by pro to měly velké pochopení - hned jak se domákly, že jsem zasnoubená, tak chodily a vyzvídalyemoticon) ale libovolně dlouhý líbánky.... to bych si nechala líbit.... ale uvidíme - beztak to dopadne jak letos, že můj skoromuž nedostane volno v práci a budeme sedět doma na zadku emoticon emoticon
28. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @rousse já jsem měla korzet na maturiťáku a dodnes toho lituju.. už NIKDY VÍC emoticon Takže aspoň vim, že tohle fakt ne.. Tak ono taky neplatí, že když má někdo menší prsa, že musí mít korzet.. mně se zdá, že některý jiný typy šatů udělají daleko hezčí prsa, než ty korzetovky.. Mi přijde, že korzety sluší málokomu.. sem asi divná emoticon
28. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
 @hannnahs rozhodně nejsi divná - a když ještě vidím některé holky při těle v korzetu, jak jim všechno přetéká, tak nemám slov....každá si musí vybrat podle toho, co jí sedí a jak řikáš - jeden den v korzetu mi taky stačilemoticon už jsem vyškolená....
28. črc 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @rousse nj... to mi povídej.. a zvlášť když ten korzet ještě není kvalitně udělanej, ale je to jen "jakási nápodoba" korzetu, tak to vždycky dopadne katastrofálně.. všude se to krčí, nedrží to tvar... Ještě si pamatuju, jak jsme si všecky holky na maturáku popotahovaly šaty nahoru, protože nám to nikomu nedrželo a šaty padaly.. a bylo úplně jedno, jaký má kdo prsa nebo postavu emoticon
28. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @hannnahs No tak jak to tak čtu, tak asi od těch korzetových šatů upustím.... emoticon No nic, snad najdu nějaké fajné...
28. črc 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
 @hannnahs jak kdybysme ten maturiťák měly spolu emoticon a jak mě z toho utaženého korzetu ještě bolely záda!
@hanada nevěš hlavu - prvně vyzkoušej, představ si, jak v tom budeš utažená a pak tepr se rozhoduj - třeba to zrovna tobě pásne a nebudeš mít problém emoticon korzet bez ramínek je sice krásný na pohled, ale snad všechny holky, co jsem v tomhle typu šatů viděla si je co chvilka potahovaly a upravovaly....
28. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @hanada tak to já nechci nikoho odradit, to zas nééé emoticon třebas zrovna tobě budou slušet emoticon ale prostě mám jen blbou zkušenost se svou postavou a korzetem. Je fakt, že jediný, na co bych si dala pozor, tak je to šití korzetu.. Když už to má být korzet, tak pevný... Jakmile se dá zmuchlat do kuličky, tak je evidentně něco špatně emoticon
28. črc 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @rousse emoticon emoticon no to jo, a to můžu jen děkovat, že ty šaty nebyly nijak těžké! Měla jsem jen takové jednoduché... když si představim těžký šlehačkový korzetový svatební šaty, tak ty už bych asi měla u kolen emoticon emoticon
28. črc 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
 @rousse Tak držím pěsti na září! Já jsem zase letos v červnu dala v práci výpověď, a od září nastupuju na nový místo, podstatně klidnější....nicméně až do srpna musím být ještě na starým, a už mě tu nic nebaví, a celý den proserfujuemoticon Takže počítám že od září na novým fleku bude taky trochu honička, než se zaučím a tak podobně....a s plánováním svatby už to nebude tak žhavýemoticon Můj skoromuž to má s dovolenou taky hodně špatný.... ale na líbánky mu snad dva týdny dají.....Týden je máloemoticon a tři týdny už zase mocemoticon
28. črc 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
fotoportrét
fotoportrét
hanada
13
 @hannnahs, @rousse: Je to pravda, nejdříve vyzkouším a pak se rozhodnu...Zase je fakt, že švagrová ho měla a tenkrát jsem si to neuvědomila, ale je pravda že si ho pořád popotahovala nahrou emoticon Ale tak můžu mít něco jinýho, jako kolem krku můžou být taky moc pěkné a je tam asi větší jistota že se nic nepoposune tam kam nemá emoticon
28. črc 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
 @katja77 dekuju - budou potrebaemoticon)) tobe zas preju hodne stesti na novym miste - ona ta honicka v praci je prijemnejsi nez nuda, kdy nemas do ceho rypnout a jen sedis u netu.... 2 týdny na líbánkách zní nádherně.... my uvidíme, jak nám to výjde.... zasnoubili jsme se v Paříži a moc rádi bysme se tam vrátili - a svatební cesta je to ideální, ale to je tak na týden.... a byli bysme moc rádi, kdyby i ten týden vyšelemoticon
28. črc 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
 @rousse Paříž! No tak to je romantika jak má bejt....emoticon To bude krásný....

Jinak, děvčata s těma korzetama máte absolutní pravdu, přidávám se k vám... taky s tím mám špatnou zkušenost... a zdá se mi, že v posledních letech spíš letí jednoduchost a elegance.... I když... vzpomeňme na princeznu Kate - ta měla dokonale padnoucí korzet, jenže její šaty stáli 78tisíc liberemoticon))
28. črc 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
fotoportrét
fotoportrét
rousse
14
 @katja77 emoticon emoticon Tak až si budu brát někoho s modrou krví, budu myslet na dokonale padnoucí korzet za 78 000 Liber emoticon Teď jako nastávající muzikanta by mi to asi neprošloemoticon))
28. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ponorkaaa
Registrovala se 12. července 2011 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků.
 holky, DÍKY DÍKY! za ty slova o korzetech!! všichni mě přesvědčují, že korzet mi může ubrat až 10 cm v pase, ale když jsem viděla fotky jedné známé v korzetových šatech- tak se mi to vůbec nelíbilo :( všechno jí přetékalo všude do stran emoticon a to není nijak silná!! takže za mě jednoduchý styl šatů- myslíte, že můžu mít šaty s vázáním za krk s těma mýma prsama?! aby mi nevypadly emoticon
28. črc 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @ponorkaaa naopak si myslím, že šaty s vázáním za krk se pro prsatější holky hodí moc dobře emoticon

Jinak jak MÁ VYPADAT korzet: http ://riwaa-nerona.com/stranka/korzety/korzet-vysoke/ ty korzety, i když nejsou na figuríně, nebo na těle, tak stojí samy o sobě! Tohle by 95% korzetů z půjčoven rozhodně neudělalo emoticon
A takhle dopadnou skoro všechny korzety na prsatější holčině..
28. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
 @ponorkaaa .......až si různě v půjčovnách vyzkoušíš pár šatů s korzetem, tak sama uvidíš.... je to hrůza. A přesně jak říká hannah, myslím, že vázání za krk, nebo širší ramínka jsou ideální! emoticon Kdo myslíš, že píše ty šlánky o těch korzetech?? majitelé půjčoven, který jich mají plný sklady a nikdo je nechce, protože to prostě vypadá hrozně... hlavně si nenech nikým nic nutit a dej na svůj instinktemoticon jednu inspiraci přikládám k příspěvkuemoticon
28. črc 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivet1987
15
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ivet1987
15
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Já za sebe musím říct že korzety mám ráda, ale já je mám prostě na ozdobu emoticon Jsem štíhlá, prsa normální akorát, padnou mi a sedí emoticon) Jako uvidíme co na sebe navleču na svatbu emoticon
28. črc 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 @katja77 Většinou tady holky nechávají šít v Madoře, tak zkus na to mrknout
28. črc 2011 v 18:34  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
 @ivet1987 pokud si štíhlá a prsa máš normální, tak není co řešit, výběr není ničím limitovánemoticon
28. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
fotoportrét
fotoportrét
katja77
2
 @Jipe díky moc... už mi to jedna dobrá duše napsala do zpráv. četla jsem tu diskuzi.... vypadají opravdu jako profíci... přesně něco takového jsem potřebovalaemoticon
28. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mary1988
34
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 35 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mary1988
34
Registrovala se 26. července 2011 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 35 přátel.
 @masik86 plánuje se mnou emoticon
28. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariol
Registrovala se 28. května 2011 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
mariol
Registrovala se 28. května 2011 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
 emoticon Že už nás tady je emoticon My to máme v plánu v srpnu, protože koncem května státnice na Ing. a chci si ty přípravy užít. Teďkom si už ale určitě zamluvíme DJ, ten náš vybraný má docela napilno emoticon Tak všem hooodně štěstíčka při zařizování všelijakých drobností, ať je to podle představ emoticon
28. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mariol taky mám srpen, a taky kvůli tomu, že bych měla mít státnice, když všecko dopadne emoticon
28. črc 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariol
fotoportrét
fotoportrét
mariol
 Přesně tak emoticon moc jsem chtěla někde ze začátku léta, třeba v červnu, ale lepší to odložit a pořádně si to užít emoticon
28. črc 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baruska77
Registrovala se 27. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
baruska77
  • Neví, kdy bude svatba
 @carpatia Holky, když to tady tak čtu, tak máte čas,my jsme se rozhodli v květnu, že se v září vezmeme a zařizovat jsem v podstatě začala vše až o prázdninách, teda kromě termínu a místa a také ponaučení, jelikož máme svatbu v kostele. Ale nemějte obavy, vše se stíhá, záleží jak moc vás to plánování pohltí emoticon A na chlapi nedejte, nejlépe si to zařídíte stejně samy, je to přece hlavně den nevěsty...jim stačí, když jim řeknete, co už je zařízeno a jsou nejspokojenější emoticon
@verunka_
28. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @mariol tak tak, a mně se i ten srpen nějak víc líbí emoticon
28. črc 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariol
fotoportrét
fotoportrét
mariol
 @hannnahs Letos budu sledovat počasí emoticon Snad nám to vyjde. Zatím dumám nad barvičkama výzdoby, když na všechno je tolik času, tak aspoň to. Ty už víš, jaké ladění by se Vám líbilo??
28. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baruska77
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
baruska77
  • Neví, kdy bude svatba
 @katja77 Co se týká šatů, já šla s jasnou představou, ramínka, barva šampaň, žádná vlečka, a vyhráli to sněhobílé, bez ramínek a s vlečkou emoticon takže představy i názory jsou jedna věc a realita druhá.....chce to zkusit, vidět a hlavně je to o pocitu....takže přeji šťastnou ruku a pokud máte dost času tak prý je fajn nechat si je ušit v číně, já ale neměla tu odvahu emoticon
28. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš