Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pane jo, holky, vás tu už je!! :) vítám nově příchozí, koukám, že plánování je v plném proudu!! :)
Odpovědět
@hanada já toho zatím taky moc nemám, hlavně se mi ani moc nechce začínat něco rezervovat a tak, když budu mít potvrzený termín až v říjnu, takže spíš koukám, co kde by se dalo sehnat a inspiruji se
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada uz mate snubní prsteny...tak a mám paniku! Konec mlčení u nás doma, žádný čekání na podzim...teď hned všecko zařídit! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 Klííííd :-) My jsme se tak jednou dívali po netu a našli jsme jednoho zlatníka, co je v Praze, domluvili jsme si s ním schůzku jen že se koukneme a poinformujeme a tak nás nadchl, že jsme si hned nechali udělat prsteny na zakázku :-) Příští týden máme mít zkoušku, tak jsem na ně zvědavá, už se moc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) tak dobrý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 to bylo fakt spíše o náhodě, byli jsme nadšeni jaké prsteny jsme si s ním vymysleli, že jsme se shodli že jinde hledat nebudem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada a můžu se zeptat kolik to tak stojí nechet si udělat návrh a zhotovení..no prostě všecko kolem a kolem? vychází to podobně jak ve zlatnictví?
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 je to takhle, my budeme mít z chirurgické oceli a červeného zlata. Přítel nenosí žádné šperky a se zlatníkem jsme se shodli, že bude nejlepší ta chirurgie, je pevnější, nezčerná, tvrdší a vypadá jako bílé zlato. Ukazoval nám 2 prsteny, jeden chirurgická ocel a druhý bílé zlato a tam není žádný rozdíl. Takže jsme si vymysleli, že budou hrubší, že tenké nechceme. Já budu mít nahoře kousek od okraje prstenu pruh červného zlata a stejně tak dole a uprostřed zasazené 3 brlilianty. Přítel bude mít to stejné, ale místo briliantů bude mít ten prostřední pruh vybroušený do tmavší barvy (taková pánská a dámská verze :-) A cena? Za oba cca 7.500Kč za origoš prsteny :-) Když jsme se zeptali kolik by to stálo v bílém zlatě, tak říkal že tak cca 30.000Kč :-| Můžu vřele doporučit, jmenuje se Vlastimil Kalaš a je hrozně ochotný a šikovný. Až budou hotovy, přidám sem fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada děkuji :) vážně dobré. Tak jak si to představuju, tak to může být fakt hezký :) Cena luxusní. O té oceli popřemýšlím... Akorát jsme z jižní moravy, takže do Prahy se nedostaneme jen tak :) Ale určitě něco takového bude i tady. Já nosím stříbro a přítel zlato...takže rada od zlatníka bude potřeba. Už teď je jasné, že budou prsteny dvoubarevné.
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 Mě přijde že je lepší dvoubarevné než jedna barva, je to veselejší :-) Uvidíš, něco hezkého vymyslíte :-) Ale každopádně nedělá jen přímo na zakázku, ale můžeš si jeho tvorbu objednat i na netu http://www.ok-snubniprsteny.cz/ok-snu...
Odpovědět
@rousse no tak místo na hostinu i na obřad chci mít zamluvené a šaty dořeším :) máme tu spoustu salónů, i v okolních městech, takže se nebojím, že by na mě něco nezbylo :) a závěr budu mít hektický, a to máme ještě 20-ti měsíčního synka :-o :-)
Odpovědět
@masik86 no právě! já nechci vypadat za "plašandu" :) proto jsem jim zatím napsala mejl, kdy je dobré si to zamluvit, tak snad mi odepíší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@ivet1987 WOW! tak to si budeme držet palce zároveň :)) nám se hrozně líbilo datum 25. 5., ale při představě, že bych den před svatbou měla státnicovat mě dost vyděsil teda :) takže jsme to raději přesunuli na ten konec června a budu se modlit, aby se mi to nekrylo s promocí... to už by byla druhá, kterou bych propásla :-(
Odpovědět
@hanada @hanada co??? ty myslíš, že toho máš málo? ! :) já nemám NIC :) jen v hlavě :) máme tedy vybrané oznámení, i barvu hostiny, i místo na hostinu... ale tím jsme skončili :-D zamlouvat šaty fakt nebudu, to opravdu nechám až na ten březen, zatím se budu jen poohlížet a uvidíme, jak my půjde to hubnutí :) jinak prstýnky si chceme objednat pod stromeček :) ty už máme teda vybrané na pevno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 a jak se ty stránky jmenují taky kouknu :-) já mám v plánu si je nechat ušít
Odpovědět
Ahoj děvčata, přidávám se do Vaší diskuze. My plánujeme svatbu na červenec 2012 - a jelikož se nám v praze zdálo všechno hrozně moc drahý a chceme mít 65 hostů, rozhodli jsme se pro mé rodné město Kroměříž:-) Mám na Vás dotaz k šatům: můžete mi prosím poradit, nějakou dobrou a spolehlivou švadlenu či krejčovou v okolí Prahy ( klidně i dál, dojedu kamkoliv), která by mi ušila šaty do cca 10tisíc na míru? Mám zhruba asi představu (viz foto), ale šaty jsou z německých stránek, tady jsem je nikde neviděla. Jsem vysoká, takže potřebuju něco jednoduššího. Díky moc za Vaše rady a přeju hodně štěstí....!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa No však toho máš i ty dost :-) Mít vybrané oznámení, barvu a místo je super přeci :-) Šaty taky nechávám až na jaro 2012, taky se snažím shodit do svatby a na šaty věřím že při takové konkurenci jaká je je času docela dost :-) A jaké budete mít prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
ták to koukám kolik už toho máte naplánovaného. my skončili s plány s tím, že začneme až po novém roce =-) ještě teda musím zamluvit fotografku, schůzka příští týden a sehnat kameru a když nebude tak to přežiju :-( šaty si nechám ušít, švadlenka říkala 2-3 měsíce před svatbou,tak to snad stihnu ještě zhubnout, prstýnky už jsme se byli dívat, představu máme, a zatím to vypadá že si je dáme pod stromeček :-D a akorát jsme zařídili v bance zvláštní účet kam se posílají penízky na svatbu, po svatbě se zruší :-D už jsem chtěla malému objednat oblek ale je pravda že do dubna daleko, takže ho koupíme až tak v březnu, taky by mi z něho mohl vyrůst. ;-) takže teĎ se musím soustředit na diplomku a lednové státnice ]-(
Odpovědět
@hanada @hanada prstýnky jedině o oceli :) přítel pracuje manuálně a rád by ho nosil v práci- tak proto :) já si tam asi nechám vsadit briliantíky :) ale to ještě nevím jistě, tady jsou: http://www.e-prsteny.cz/view.php?f=fo... no a s tím hubnutím- mě se podařilo po porodu zhubnout 14 kilo, ale pak jse se přestala hlídat, a nějak se to zaseklo :) ale vím, že to jde, a když budu mít takovou motivaci, věřím, že těch 20 kilo dám dolů:) nechci vypadat v šatech jako sněhová koule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krusinka jsou to stranky wéwéwé tečka mamiinka tečka cézet :) a´t neporuším pravidla a @katja77 se tammrkni taky, je to švadlena z jablonce. dobré ceny, vypadá to kvalitně No a jak vás nevěsty poslouchám, měla bych začít něco dělat... :) zatím máme termín a zamluvené místo na hostinu. Vůbec nemám spaní pro "přespolní" hosty....to je celá moje rodina... ale vím, že svatba bude zlatá s bílou :) juhůůů Pro inspiraci doporučuji wéwéwé stylovainspirace cézet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa Vypadají moc hezky, sice mám ráději kombinaci, ale moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katja77 jo to jsou šaty podle mýho stylu! Paráda! Pěkně za krk, Áčkové...moc líbí... hlavně doufám, že mi to bude sedět přes prsa. Mám sice velikost 36/38, ale ty prsiska :-S kvůli nim nemůžu mít korzetové šaty jinak by mi asi vypadly =-)
Odpovědět
@hanada my jsme taky měli mít kombinaci, ale mně se prostě žluté zlato nelíbí, ještě je tu jedna možnost, že přítel bude mít kombinaci a já jen jednu barvu s kamínkem :) na to máme do listopadu čas :)
Odpovědět
@masik86 no právě.... já mám prsa košíčky D, takže taky nic moc:-( Někde jsem vyčetla, že tenhle styl by měl být nejlépe padnoucí.... za krk a do áčka:-) Jakmile je budu mít sehnaný a vybraný, tak už jsem v klidu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa No nám se právě žluté taky moc nelíbí, tak jsme zvolili červné :-) To víš že to ještě promyslíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katja77 cau D tady E :-D :-D tak ted jsi mi udelala radost s tím střihem :) Vidím to nějak takhle :
Odpovědět
Profilova fotka
@katja77 stejny problem resila kamaradka a za krk ji moc nesedely - ale myslim si, ze je to hodne individualni:-) jinak saty nadherne... taky se mi hodne libi ty za krk, jenze ja mam prsa jak lentilky pod kobercem, takze tohle by mi moc nepomohlo:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada taky se mi nelíbí žluté...teda jako na mě se mi nelíbí. Ale můj přítel nosí jen žluté zlato, takže to bude ještě itálie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 jak já vám závidím, že do toho výstřihu máte co dát:-) nádherné šaty :-)
Odpovědět
@masik86 Ty jsou nááádherné:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?