Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k roku 2012 :-) My máme termín 7.7.2012 a taky začínáme pomalu plánovat a objíždět restaurace a zámky :-)
Odpovědět
@hanada koukám, že tohle bude další oblíbený datum :-) jinak vítej mezi námi :-) plánujete svatbu na zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
no rádi bychom, tak se zatím jezdíme dívat :-) nějaký tip? Svatba bude v okolí Milovic nad Labem (směr Praha-Východ) za každý tip budu ráda ;-)
Odpovědět
@hanada tak čistě náhodou my máme svatbu na Praze východ :-D tak už jsem ty tipy psala asi do dvou diskuzí, tak do třetice všeho dobrého :-D my máme na zámku Berchtold, pak je tu ještě Štiřín (s tím nemám dobrou zkušenost, ale můžeš dopadnout líp :-) ), Průhonice, Uhříněves - to už je vlastně Praha, pak ještě u Benešova notoricky známé Konopiště a Jemniště.. Ale nevím, jak co máš na dosah..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No my už jsme docela daleko, spíše jak je Lysá nad Labem, Nymburk pokud víš :-) Ale děkuju ;-)
Odpovědět
@hanada jj, vím, ale tak dobře to tam bohužel neznám, abych věděla o nějakých místech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) taky se přidávám ;-) plánujeme 12.května 2012 :-) tak se pomalu rozhlížím co a jak by mohlo být x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada : jee taky planujeme 7.7. :) a taky bydlime okoli nymburka kazdopadne my budeme mit svatbu v chlumci nad cidlinou mame to kousek tam bude i hostina pak se presuneme asi k nam na vesnicku do hostince tam maji peknej novej sal kde se delaj plesy :)
Odpovědět
Taky se přidávám :-) Plánejeme září 2012 a zatím máme jen zamluvenou fotografku ... :-)
Odpovědět
tady se to parádně rozrůstá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, rok 2012 se blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to teda jo :) jen tak dal
Odpovědět
Článek se načítá
@jipe @suzannes no jo, předtím to byl semtam někdo, a teď už se to začíná rozjíždět ve velkém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jenom jak sem ted chodím málo, tak se v nových nevěstách neorientuju ;-)
Odpovědět
@jipe taky se mi to stane.. teď už jsem se zas stihla zorientovat, ale to zas přejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @jipe A bude "hůř" holky !!! :-D
Odpovědět
@janina_sun no pokud si budu pamatovat vás holky, které jsme tu už dýl, tak to bude dobrý! :-D skleroza je mrška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem si koupila svatební botičky :-D Mám radost jako malá holka, jsou úžasné, první botky které jsem vzala do ruky. Hned jsem se do nich zamilovala, na noze vypadají nádherně a pěkně sedí :-)
Odpovědět
@hanulkaha tak to gratuluju! Úplně jsem si vzpomněla, jak já jsem si přinesla domů svoje svatební botky :-) a kde si je sehnala, jestli se můžu optat? Vypadají jako baťovské :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel nechápavě kroutí hlavou, pač od včerejška tu běhám s botama a mám tááákovou radost :-D Jsou Deichmanovské, p.c. 549 Kč, já za ně dala 349 Kč :-) Supr cena 8-)
Odpovědět
@hanulkaha tak to je hodně dobrý! :-) to věřim, že máš dvojnásobnou radost :-) Já taky na ty svoje narazila náhodou, a na rozdíl od "svatebních bot" byly taky o víc jak půlku levnější, takže jsem byla taky jak blázen :-D ale přítel mi je pomáhal vybírat, takže u toho byl, akorát pak říkal, že už je to vážný, když kupuju boty, že to si asi tu svatbu už nerozmyslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha @hannnahs No jo holky já pořád koukám po botech a zatím žádná sláva, nic mě nezaujalo, tak uvidím co uvidím :) Taky určitě někdy jen tak půjdu a náhodou je zrovna potkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-D :-D :-D Přítel byl taky se mnou, ale těch řečí a obličejů :-N To bylo jen: Co tyhle? Hmm... A tyhle? Hmm, vždyť jsou všechny stejný... Už jdeme? :-D A stejně jsem po hodinové tůře po obchodě vzala ty první a byla spokojená :-) A dokonce i Martin řekl, že jsou opravdu hezké, a to už je co říct, protože on a móda... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Určitě ti padnou náhodou nějaké do oka :-) Kdybych je šla vybírat plánovaně, neseženu nic, znám to ;-) Takže nezoufej, určitě budeš mít štěstí na krásné botičky :-)
Odpovědět
@ivet1987 jj, doporučuju. Já taky hledala, pak jsem našla, ale byly drahé jako *****, tak jsem říkala, že ty asi ne.. a pak jsem šla náhodou okolo Bati a bum! Byly tam :-D když už jsem to všecko vzdala.. Takže doporučuju nehledat :-D @hanulkaha já už jsem šla dalo by se říct najisto.. akorát jedny hezké boty ještě měli. Ale byla tam moc milá slečna prodavačka a jak se dozvěděla, na co je potřebuju, tak se k nám přidala, celou dobu s náma diskutovala, radila, takže to bylo fakt fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To já šla na čumendu spíš kvůli výprodeji letních botek... Přišla jsem, uviděla jsem a bylo to jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha taky jsem si koupila botičky u deichmana... taky ve slevě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vítám nové nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Je, taky? Deichman má krásné botky, ikdyž některé kvalita nic moc :-( Ale i kdyby se tyhle měly za ten jeden den rozpadnout, za tu cenu to stálo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha souhlasím....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?