Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs me by se prave libilo celodeni video, i kyz budu mit fotografku na cely den za 3000 no. a ty jsi okdud jakou firmu, a kde najdu nejaky videokameramany . ja to chci prave pripravovat nakupovat uz ted protoze jen tak z fleku nevemu cca 100 000 a pak aspon nebudu vse shanet na posledni chvily, nejradsi uz bych to chtel amit vse doma, pristi mesic kupuju priteli oblek ten co mam v galerii tak se hrozne tesim az si ho oblekne :)
Odpovědět
@suzannes to já mám fotografa taky skoro na celý den. To byla věc, na který jsem řekla, že nešetřim, ani náhodou.. je to prakticky jediná vzpomínka, která pak zůstane (krom toho videa) :-) já jsem z Prahy-východ a kameru mám od nás (svatebnivideo.afilm.cz/) na ukázky můžeš juknout tady: vimeo.com/channels/svatby. Jinak když si tady zadáš do vyhledávání, tak určitě nějakou kameru najdeš ;-) tak to já radši ještě s kupováním počkám.. zatím vždycky najdu něco "lepšího", takže furt něco měnim :-D takže na to je ještě čas :-) i když na poslední chvíli bych to taky dělat nechtěla, ani bych nemohla..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no tak to ja ne, to ja uz jsem plne rozhodnuta jak to bude takze klidne kupuju. ty jo vypada to hezky, jdu juknout na ceny
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak ceny jsemnenasla kolik chtej za cely den nevis?
Odpovědět
@suzannes no oni je tam teď nějak smazali, nevim proč... ale to celodenní myslim bylo nějak okolo 14 tis., pokud se nepletu.. ale fakt si nejsem úplně jistá, kolik to přesně bylo.. tak bych ti nerada kecala..
Odpovědět
Profilova fotka
jasny no tak poocitam s tak vysokou cenou :-(
Odpovědět
@suzannes no tak dají se sehnat levnější, to samozřejmě... ale záleží, co si představuješ.. něco takového jako dělá Brabec asi za levno neseženeš no... leda, že bys to měla ze známosti od někoho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no prave no a to asi nemam jeste se poptam ale pochhybuju jo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,malá mi dává zabrat a jako kulička se pohybuju opravdu těžce :-D . A jak jste na tom s plánováním.My jsme se rozhodli konečně pro barvy laďění svatby budeme to mít do fialovo-zeleno růžova :-) a už máme i vybrané místo,zámeckou zahradu v Lednici ;-) . A vítám všechny nové "přírůstky" :-D
Odpovědět
@gia_ teda to barevný ladění zní úchvatně! Jinak my teď neplánujem, máme pauzu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ fialovo-zeleno ruzova kombinace, zajimeve :) a urcite to bude neobvykle
Odpovědět
Ahoj,jsem tu nová.S přítelem oba plánujeme druhou svatbu ;-) . Ani mě ani jemu první manželství nevyšlo... Termín máme předběžně vybraný,buď 28.4.2012 nebo 12.5.2012 :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maky_hara ahoj, vítej mezi námi :) přeji hezké plánování ! :) a už máte nějakou představu?
Odpovědět
@janina_sun Ahoj,děkuji.. :-) Sem zasnoubená necelý týden :-D a představa nic moc,ale jelikož sme si oba naší první svatbu neužili tak by sme ji chtěli docela velkou :-N Aby si nepochopil špatně každej sme měli svatbu s jiným partnerem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maky_hara jj, to jsem pochopila :-D :-D Tak uvidíš, aspoň víš, čemu se vyvarovat, když už jednu zkušenost máš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun :-D :-D tak pro jistotu...no,jestli myslíš v manželství,tak to nevím..přítel je jinej než ex :-D ale jestli myslíš v plánování je teď skoro všechno nové vdávala sem se před 15 lety :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maky_hara :) určitě na podruhé to bude supr ! jak svatba, tak to manželství :-)
Odpovědět
@janina_sun doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maky_hara Držím palce,aby to na druhý pokus už bylo to pravé ořechové!!
Odpovědět
Profilova fotka
@maky_hara Ahoj, vítej. Tak konečně tu nejsem nejsterší nevěsta :-D Ikdyž já budu mít teprve první svatbu. Tak přeji hezké plánování, ať to napodruhé výjde přesně podle tvých představ. ;-) Dnes tu bude mrtvo. Holky mají sraz v Brně. Závidím.... Snad mi to příště výjde, jestli bude ještě nějaké příště...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam brno taky daleko takze se tam ani kdybych chtela neukazu
Odpovědět
@maky_hara taky tě vítám mezi námi a přeju příjemný plánování a spoustu inspirace! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Holky, sraz naprosto super a určitě nebyl poslední..příště musíte dorazit !!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun souhlas bylo to fakt super :-)
Odpovědět
@carpatia Ahoj, u nás je to to samé, svatbu plánujeme na duben 2012 a ten můj, no to je prostě děs, sice jsme se dohodli na místu, datu a místu hostiny a barvě ale víc nějak neřeší :) klasika, to jsou prostě asi chlapi
Odpovědět
Ahoj slečny, jsem z Brna a svatbičku plánujeme na duben, patrně 21.4. 2012, místo máme taky zamluvené, zámek Slavkov, nemáte s tím někdo zkušenost???jací tam jsou a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
jee 21.4. sem mela terminek letos :D nakonecse mi prtou narodil 22.4. :-)
Odpovědět
@suzannes jee, takže místo svatbičky miminko jo? :) moc pěkné, a kdy máš termínek svatby?
Odpovědět
@petulamrk vítej mezi námi a hezké plánování! :-) jinak na Slavkov je tady spoooousta diskuzí: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/z... zkus si je projít, je tam určitě hodně referencí a případně se můžeš i poptat :-) tam určitě holky budou vědět.
Odpovědět
@hannnahs děkuji moc za přívítání i rady :) jsi hodná :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?