Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s...
Odpovědět
@cibetka_veronika A nehccete taky udělat nějaký srazík v Praze?? :D do Brna to je přeci jen z ruky :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab tenhle sraz organizuje @janina_sun a jede na něj až z jižních Čech, dál se účastní spíš Moravačky. ale na další máme určitě dost času.. v Praze budu 20. srpna, jedu s drahoušem na hraní, tak kdyby se chtěl někdo stavit okolo Roxy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika "Zdá se, že stránka www.beremese.cz/diskuse/tema/sraz-brn... neexistuje. Zkus nějaku jinou, máme jich zde dost" Bohužel mi ten odkaz nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe moc se omlouvám, asi jsem Tě chvíli neviděla v tomto vlákně a opomenula Tě přidat, už by to mělo jít.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika díky, bývám tu ted méně
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe moje chyba, dřív jsi chodila často a já zpětně nekoukala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika v pohodě, přeřadila jsem se ze studentského stavu mezi pracující lid, tak ted moc nestíhám. V práci se na net nedostanu a doma se mi pak nechce být tolik na pc, navíc jsou u nás přípravy ted nějak u ledu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe uf. něco Ti pošlu, kdyby sis chtěla počíst..
Odpovědět
ahoj nevěsty tak se k vám taky přidávám :) jsem Samanta je mi 20, po 3letém vztahu mě přítel požádal o ruku. Svatbu plánujeme na červen 2012.Nic velkého tak do 50lidí. Jen tak náhodou jsem si našla tuto stránku ... a moc se mi tu líbí. Vždycky sem si myslela, že stačí všechno naplánovat tak3 měsíce před, ale to bych asi nestihla co?
Odpovědět
Profilova fotka
@samantaa vítej a přeju pěkné plánování :-) kde bude svatba?my plánujeme taky do 50lidí,svatba bude v červenci. Za 3měsíce se stihnout dá,ale pokud chceš dobrého fotografa nebo frekventované místo obřadu/datum,tak je ten rok akorát
Odpovědět
Ahoj, máš krásný nick "šťastnánevěsta" :) No to my právě ještě vůbec nic nevíme ..... teprv jsme si dohodli termín, chtěli bysme to 2.6.2012 . Musím si teprv vypsat seznam hostů,..... ale nevím jestli mám pozvat všechny tety a strýce ikdyž sem snima velice málo a z přítelovi strany je ještě větší rodina než naše a tam se snima přítel skoro ani nezná ... ale asi je blbé zavolat jen někoho a někoho ne..... aby se neurazili.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@samantaa chtěla jsem něco originálního a tenhle nick vyšel. My zase chceme 7.7,ale kvůli výročí,ne kvůli magickému datu.Pozvěte ty,co chcete pozvat a se kterými se cítíte dobře,o to jde nejvíc.Já taky nebudu zvát tety strejdy,protože se u nás ty kontakty neudržují a vztahy nejsou zrovna dobré.Máš krásné jméno,Samanta,jak jsi k němu přišla?
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím všechny, kdo dorazí, ať dá LÍBÍ SE MI nebo napíše @janina_sun vzkaz do IP nebo klidně i sem na diskuzi, bude dočítat, abyste se jí žádná neztratila !!! Případné návrhy nebo připomínky vítány.
Odpovědět
@samantaa vítej mezi námi ;-) i ty 3 měsíce se dají stihnout, ale jak píše stastnanevesta, to byste museli mít obřad na málo známém místě a v datum, které není nijak lákavé (jako jsou třeba data 11.11.2011 atd.) a všechny dodavatele po známých, nebo se holt smířit s tím "co zbude" - takhle to zní hrozně, když to napíšu, ale jako chtělo by to pevný nervy a hodně hledání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se omlouvám dneska ještě jednou (jelikož jsem byla na poprvé smazaná): Holky pozooooor,důležitá zpráva!!!!!! (škoda, že tu nejde měnit barvy nebo dávat tučné písmo ) V sobotu dne 23.7.2011 od 11 hod do 14 hod bude sraz beremka v Brně!!!! (čas je orientační, končit můžeme kdykoliv ) Prosím všechny, kdo dorazí, ať dá LÍBÍ SE MI nebo napíše @janina_sun vzkaz do IP nebo klidně i sem na diskuzi, bude dočítat, abyste se jí žádná neztratila !!! Případné návrhy nebo připomínky vítány.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taky se pridavam my planujeme svatbu cerven-srpen 2012 libilo by se mi datum 12.6 . ale tj utery :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@suzannes ahoj, vítám Tě :) přeji hezké plánování :) odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi bude v srpnu 21 mame 2 deti a v lednu to bude 7 let co jsme spolu tak sme si rekly ze uz by bylo na case se vzit, sice malo penez ale zkupuju to postupne uz ted, hostu mame 25vc. rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem od nymburka
Odpovědět
Profilova fotka
jinak svatbu planuji v chlumci nad cidlinou
Odpovědět
Profilova fotka
@suzannes ahoj, vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzannes a už máš nějakou představu?
Odpovědět
Profilova fotka
diky :) odkud jste vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo predstavu mam, hostina bude bilo fialova, pritel cely v bilem , vlastne mam celou svatbu rozvrzenou na pc staci jen penize :D a muzu se vdavat hned
Odpovědět
@suzannes vítám tě mezi námi! :-) tak pokud vám nebude dělat problém matrika, tak by toho 12.6. nemusel být problém. Je to sice netradiční - spíš teda kvůli hostům, aby si brali uprostřed týdne volno atd. Ale že by to byl až zas takový problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze malo komu daji volno , takze to musime vymyslet na sobotu to je takovy nejlepsi
Odpovědět
Profilova fotka
@suzannes ahojky a vítej :-) to je super,že už víš co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
my se meli brat letos v listopadu nebo v prosinci ale meli sme kolizi a ani penize , tak sme to presunuly, ze za ten rok uz dokazu skoupit vse podstatny a popr. i usetrit, jelikoz jsem na matersky takmoc penez neni takze to je taky na prd no.
Odpovědět
Profilova fotka
@suzannes já jsem z jižních Čech a taky chceme fialovou svatbu. Ještě uvažuju, zda tam dát ještě jednu barvu (stříbrnou nebo zelenou)...tak uvidíme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?