Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krusika ahoj, vítej mezi námi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky,taky plánujeme svatbu na rok 2012 a to v září :-) . Nějaká představa o svatbě už je jinak zatím zamluvené místo hostiny , fotograf a kameramanka.Muzikanta zrovna řešíme jeden nám vybouchl,tak hurá znova do toho 8-) . Na zamluvení termínu obřadu si musíme taky počkat až do konce roku :-| . Zbytek budeme taky řešit až po novém roce ;-)
Odpovědět
tak máme už konečně snad místo svatby vybrané, ale ted budeme tři týdny pryč, takže se tam můžeme jet podívat na obhlédnutí terénu až v půlce srpna...tak ne že mi to někdo vyfouknete;-)) teda, jak tak koukám, tak už všichni máte fotografy a tak, to abysme teda taky hejbli...:-) začíná mě to děsit, je toho moc...:-))) Jinak taky chceme to podstatné zařídit ještě ted v srpnu, at je to v kupě, pak už bude práce, škola... Ale už ted se moc těším na vyrábění všech těch prkotin jako pozvánky, menu, něco na kapesníčky, bižuterie apod...:-D
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj, teď trochu mimo téma, nedávno jsem (pravděpodobně v této diskuzi) četla, že bys ráda kočár tažený koňmi na svatbu v Lysicích. Včera se tam konala akce s názvem Svatba na zámku - ukázky šatů, květin, dekorací a byl tam i kočár s koňmi, tím jsem si vzpomněla na tebe. Byl to pravděpodobně někdo z okolí, takže pokud tvůj zájem stále trvá, určitě někoho seženeš. Rok čas, to stihneš věcí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem konecne zpatky z dovolene. Vy jste se tady teda rozjeli. Nestiham vsechno precist. Jinak svatebni pripravy byly docela husty. nepripadam si jak po dovolene, ale po maratonu. Ale tak nejak uz mame vse zarizene a uz jsem nasla i saty. Takze ted muzu na chvili zase relaxovat. :-) A jak vy pokracujete s pripravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlovasandra Děkuju moc,nebyla jsem na Moravě,tak jsem tam nebyla,jinak bych se šla podívat. Ten kočár už je minulost,ale určitě by se něco dalo sehnat @kriss88 my máme domluvené předsvatební focení s naším fotografem na příští středu,už se moc těším :-) jinak mám doma závoj,spodničku,manžetové knoflíčky pro drahého a předyamluvenou kapelu,místo hostiny a tak.-uvažujeme o obřadu v zámecké zahradě.Super,že už máš i šaty.hoď foto :-) my snad v létě budeme mít prstýnky,už se moc těším :-) @krusika vítej mezi námi a hezké plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to je super, taky uz jste docela pokrocili. Saty mam, botky, zavoj, vybrali jsme si svatebni oznameni, meli jsme schuzku s fotografem, mame vyrizenou vetsinu veci na matrice, byli jsme se podivat v klastere, kde to vsechno probehne....takze jsme se opravdu snazili.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) děkuji za milé přivítání, jak tak koukám jsem oproti vám dost pozadu s těmi přípravami :-D představu určitou máme, ale je fakt že spoléháme na to že je dost času a teď jsou jiné starosti ( zateplení domečku, plot, fasáda apod.) mě šlo hodně o ten termín a dost mě překvapilo že matriky dávají termíny až na konci roku, ségra mě tahá už do salonů zkoušet šaty ale zdá se mi to dost brzo a navíc furt rozvažuju zda si nenechat ušít šatičky na míru, jenže to bych musela mít o nich představu a je fakt že teď není vůbec čas si sednout k netu a surfovat. zrovna jsme byli v polsku a nejspíš víme kam pro oblek ženicha zajet :-D a oblek pro malého asi zkusím sehnat z druhé ruky, ale ten se bude řešit až po novém roce aby mi z něho bobátko ještě nevyrostl :-D jediné co mě trápí že nemůžeme sehnat žádného kameramana v okrese Bruntál, Opava, kdybyste nějaká měla reference na někoho fakt dobrého dejte mi info, budu ráda za každý tip.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jukněte to jsou svatby :-) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/dex... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kat... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/koo...
Odpovědět
ahoj, už jsem se tady dlouho neukázala, takže doteď jsem zařídila kostel, kde bude obřad (mám ho předběžně zamluvený, prý až v dubnu to bude aktuální :-o , jsem myslela, že mě klepne, to budou dva měsíce před svatbou, ale uklidňuje mě to, že v tom kostele se žádná svatba nedělala aspoň dva roky, takže v klidu) a mám zarezervovanou varhanici, řekla mi, že si máme vybrat písničky, které chceme, buď klasika nebo něco z hosany a ještě by nám napsala noty i na nějakou písničku, která se nám líbí, takže super :-D Jinak moje matka a babička mě totálně štvou, chceme mít svatbu na zahradě pod pergolou a nechat si uvařit jídlo a to tam nechat dovést, že prý ne, to musí být v hotelu, to bude hladová svatba, tak oni nepůjdou...hrůza :-( nenechají si říct, pořád se chtějí hádat. Přítel to neřeší, prý se nebude nervovat rok před svatbou, ale nemám se prý bát, že se svatba určitě bude všem líbit (ale já nechci aby se to líbilo všem ale mě a jemu 8-( ). Včera už mi docházeli síla, tak jsem říkala, že se radši ani vdávat nechci. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla, tak koukám, že je tu zase pár nových nevěst. Nějak to s malým nestíhám.... @krusika vítám tě. Já jsem z Bruntálu a řeším stejný problém jako ty. Máme snad už o všem představu a předběžně i domluveno, ale fotky? To fakt nemáme ani potuchy. No a termín jak říkáš.... až na konci roku. Ale myslím si, že je na to celkem čas... Teda podle toho kdy chcete svatbu. My chceme svatbu v srpnu, tak po novém roce set to může začít rozjéždět. V salonu už jsem byla si vyzkoušet šaty. Tak přesně jsem si ještě nevybrala, ale rozhodně jsme se s paní doholy, že bílé. Zkoušela jsem i s nějakou barevnou variací, ale bílé vypadaly nejlíp. Taky mi říkala, že je teď celkem v salonech přebráno co se týká šatů, jsou teď svatby. V lednu to bude prej super. Skoro nikdo jí tam nechodí a bude mít i nové modely. Tak se těším. Snad sundám i nějaké to kilo, tak se uvidí. Aspoň se mám po Vánocích na co těšit :-D A koupila jsem si boty. Tak to je jediné konkrétní co mám na svatbu. :-) ;-)
Odpovědět
@petulka19 Nesmíte si to nechat znechutit a radím taktiku vůbec se s nima nepouštět do debat a když už na to dojde, tak nekompromisně říct jak to chcete Vy dva a neřešit jejich poznámky. Ono to prostě jinak nejde... :/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulka19 naprosto souhlasím s @kaarina .... si její dcera a ona příjde aj kdyby ses vdávala Bůh ví kde.... ;-)
Odpovědět
@petulka19 Klid, nic si z toho nedělej... "stará škola" je hold taková...svatba na zahradě jim asi nepřijde tak slavnostní nebo nevím-taky jsem narazila na nevoli vůči mým představám, okamžitě byl odpor potlačen a ignorován:-D :-D Ale já už to úplně vidím-na zahradě bude romantika jako blázen:-) Já bych se od jakýchkoliv detailnějších diskuzí distancovala-jednou je to tvoje svatba, ony už jednu měly podle svého tak ty máš taky nárok. A jednou jsi jejich dcera, přijedou nakonec kamkoliv a líbit se jim to bude.
Odpovědět
Holky, jak o máte vlastně se šatama? nějak pořádně nevím kdy je optimální začít chodit po půjčovnách aby to nebylo brzo ale aby na mě taky něco zbylo podle mých představ...je mi teda jasný, že už bych měla vědět termín svatby, ale to snad budu vědět už v srpnu...a taky by mě zajímalo, jestli si tam předem musím domlouvat termín zkoušení nebo tam přijít jen tak kdy se mi bude chtít...
Odpovědět
@parajan Ahoj, nové kolekce chodí tak od listopadu a ten termín zkoušení...no jak kde,ale je vždycky lepší si ho odmluvit,protože máš jistotu,že se ti budou věnovat naplno.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan řekla bych,že to je jak kde....byla jsem v půjčovně rok před svatbou (než jsme posunuli termín) a paní říkala,že tam nevěsty chodí i dřív,takže je to jen na tobě...když jim zavoláš a objednáš se nic tím nepokazíš,budou mít nachystané šaty a půjde to rychleji
Odpovědět
@petulka19 No přeji pevné nervy... nám do toho moje milovaná tchýně začala taky poněkud zasahovat. Nezdá se jí místo hostiny protože se bude muset přejíždět z jednoho malého městečka do druhého a to je hroooozný problém. Ale drahá polovička řekla, že to nemám řešit, že to všem politicky vysvětlí a že svatba bude podle nás. Na druhou stranu si ji platíme sami, takže to může být všem ukradené jak to bude... a vy si ji taky platíte sami nebo rodiče?
Odpovědět
Aha:-) já původně myslela na první zkoušku tak koncem září, mám pár favoritů z letošních kolekcí a myslela jsem, že na mě ty ženské budou koukat jako zjara:-) když tam půjdu takhle... :-D tak super...:-) Protože kamarádka se třeba vdává ted v srpnu a pro šaty byla teprv koncem května...
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan v květnu pro šaty na srpen?to je docela s odřenýma ušima
Odpovědět
@stastnanevesta no já jí to taky říkala, už v lednu jsem se jí ptala a prý má dost času-ale měla teda kliku jako blázen, protože byla jen ve dvou salonech a hned v tom druhém hned ty první šaty padly a byly to ty pravé a já je viděla-vypadají naprosto bezvadně... Asi dítě štěstěny...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan To teda určitě,já narazila na ty svoje až v úplně posledním salonu a nepočítám,kolik šatů jsem měla na sobě
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo jsem tady tak koukala na ten Květen taky bych se ráda vdávala v Květnu ale svatba v Máji věští máry a z vyprávění mé mamky její kolegyni se tohle stalo byla na svatbe a nevěstu našli nevím jestli před obřadem nebo po obřadu každopádně na záchodě měla epileptický záchvat a já jsem celkem pověrčivá
Odpovědět
@petulkkab U nás je to trochu složitější. Když bude oslava na zahradě tak platíme všechno sami, když bude v hotelu tak jídlo platí rodiče a my všechno ostatní. Takže podle místa se to rozhodne. My ale nepočítáme s velkým rozpočtem, chceme malou a hlavně jednoduchou svatbu. Takže do žádných závratných částek se snad nedostaneme :-D A hlavně já ještě studují vysokou takže nemám příjem, jen přítel, takže na nějakou velikánskou svatbu bysme ani neměli :-) To je super, že se tě přítel takhle zastane, já ještě s budoucí tchýni o přípravách svatby nemluvila a ani nehodlám, to by taky mohlo dopadnout špatně, už se totiž vyjádřila, že když bude na oslavě slivovice tak na svatbu vůbec nepříjde :-D :-D Nevím jestli mám mít radost či plakat :-D
Odpovědět
@petulka19 Hergot... tchýně je proti tvrdému alkoholu?? Hele je to Vaše svatba a upřímně si myslím, že ti, co vyhrožují, že nepřijdou, nakonec stejně dorazí, protože by si to nenechali ujít... kor maminky přeci nenechají své dítě v tak důležitý den samotné:) uvidíš, že to nakonec dobře dopadne, hlavně si do toho nenech od nikoho kecat:) prostě pouštět jedním uchem tam a druhým ven:)
Odpovědět
@petulkkab Ona je proti všemu alkoholu, což ji nezazlívám :-D Ale její matka taky nepřišla na její svatbu, takže si myslím, že i ona je toho schopna (aneb poučme se z chyb druhých u ní asi nefunguje). O přípravách svatby už nikomu neřeknu ani slovo, ať mají překvapení, jinak se to nedá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek ahojky jé to je pěkné, že tady je někdo i blíže mi ne jen z čech ;-) my se nakonec rozhodli udělat svatbu v krnově ve sv. duchovi, bruntálský zámek nás zklamal těmi termíny a my potřebovali ošéfovat hudbu. jinak fotografku mám jednu známou z opavy, dělá super fotky pokud bys měla zájem dám kontakt a nám to bude fotit kočena z krnova, na doporučení kamarádů, teď na začátku srpna k ní jdu dělat umělecké portréty malého tak se s ní hned budu domlouvat na ceně za svatbu, tak kdybys měla zájem dám kontakt i na ni. my řešíme tu kameru to jsem fakt bezradná, a asi ji oležíme, ale zase by mi to bylo líto, chtěla bych se na tu svatbu pak podívat ještě v klidu:-)
Odpovědět
@petulka19 To víš že jo... ať jsou hezky překvapený:) to já sem na svatbu hrozně natěšená, i když je to až za rok a naštěstí teda to mám i s kým rozebírat... hlavně družičky, svědkyně a tak:) Tak víš co, bude to vaše svatba, tak je od nich víc než netaktní vám do toho kecat... oni měli svojí svatbu, tak proč vy byste nemohli mít svojí:) uvidíš, že to bude super:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak srazík se blíží !!! Pro nově příchozí, kdyby se chtěl někdo přidat, je sraz tuto sobotu 23.7. v Brně na nádraží v 11hod :-) Dejte vědět :) Je nás zatím 8.
Odpovědět
@janina_sun Jaký srázek??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?