Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @cibetka_veronika JJ, jsem změnila pobočku, tak mi chvilku trvalo než jsem se zabydlela, pak jsem měla první týden v červenci dovolenou na chatě bez internetu emoticon emoticon emoticon emoticon davají tam lišky dobrou noc, ale zase jsem přibrala, jelikož nám moc nevyšlo počasí, tak se sedělo v chajděc a žralo, opravdu promiň mi ten výraz, ale to se jinak říct nedá, byl to svátek obžerství...grilované vepřové, hovězí, srnčí, všeliaké steaky, špízy z kuř. jatýrek se švestkama, kuř. kyty v alobalu se zeleninou...no fakt a oči jedly a žaludek se tak rozrtáhl, že mám ještě te´d následky emoticon emoticon emoticon emoticon Kapela kamarádů je super, bude hóóódně veselo, ale ta ruleta je dost originální, nejde to skloubit obojo??? emoticon emoticon
12. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @olinkak hmm, taková žranice, taky bych si dala říct emoticon kamarádi jsou spíš djové a bylo by to úžasný.. asi to půjde, bude prostě mejdan s ruletou, jedině pokud by se to vyloženě časově nehodilo do programu, tak ji oželíme. ale bondovky by musely jít pryč a s tím se musí srovnat ještě ženich emoticon
12. črc 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Brno.
 Čau dámy,
koukala jsem na šaty salonu Mystique v UH a přemýšlím, že bych si tam zajela a vyzkoušela, podle obrázku mají fakt moc pěkné, nemáte některá zkušenost s tím to salonem? emoticon
14. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @suzief nene ale zeptej se na téhle diskuzi...http://www.beremese.cz/diskuse/tema/nevesty-zlin-2011/?page=last&post=last&lastref=il
14. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
 @petrajavor jojo díkyemoticon
14. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krusika
1
Registrovala se 26. června 2011 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 5 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
krusika
1
Registrovala se 26. června 2011 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 5 přátel. Region Opava.
 ahoj holky já se taky přidám, budeme mít svatbu v dubnu 2012 a všichni mi říkají že jsem blázen že už to plánuju, tak jste mě tady uklidnili emoticon jinak přítel to chtěl už na podzim ale v lednu mě čekají Mgr státnice tak jsem si řekla že bude jednodušší k nim jít ještě se starým jménem a pak si teprve užít to nové příjmení emoticon my máme teď předběžně buknutý termín, bo mají všude dovolené a zajištěnou živou kapelu. zbytek nechávám až tak na podzim zimu. i když bude dost starostí s učením, ale nějak se to zvládne.
15. črc 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivet1987
15
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ivet1987
15
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @krusika Ahoj, vítej emoticon My máme svatbu v květnu, v květnu odevzdat diplomku, v červnu státnice, tak se z toho asi zblázním emoticon Hlavně teda nevím jestli na diplomku ještě staré jméno nebo nové... Jinak termín bohužel ještě nemáme, matriky všude že nemají ještě termíny, hrůza :(
15. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @krusika vítám tě mezi námi! emoticon my máme svatbu v srpnu, ale jinak jsme na tom podobně. Taky mi čekají ing. státnice a odevzdávání diplomky atd.. takže já jsem radši svatbu nechávala až na potom.. ještě vyřizovat papíry na studijním ohledně změny jména, to by mi asi fakt kleplo..
15. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @krusika Ahoj, taky Tě vítám. My jsme na tom se snoubencem stejně jako @ivet1987, na začátku května máme svatbu, pak odevzdávat bakalářku a státnice- oba dva( já už se jménem snoubence emoticon ). Chtěli jsme se vždycky brát na naše výročí a nechceme to odsouvat jen kvůli státnicím, to se zmákne. emoticon Jinak my jsme začali zařizovat včera, takže zatím máme jen oddávajícího, čekám na odpověď z místa obřadu, zda je náš termín volný, ale snad ano. emoticon My chceme všechno podstatné (místo obřadu, hotel na svatební noc, fotografa, raut) zařídit teď v létě ať se s tím pak nemusíme nervovat ještě vedle školy. emoticon
15. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @krusika ahojky, vítám Tě tady emoticon My máme svatbu taky v srpnu, ale školu už mám hotovou, tak koukám, že jsem zatím první, kdo reagoval bez příprav na státnice emoticon Jinak máme zamluvené místo, restauraci, DJ, fotografa a harfistu na obřad emoticon Zbytek taky nechávám na zimu nebo začátek příštího roku. A už máte nějakou představu?
15. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @krusika vítej emoticon
15. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
fotoportrét
fotoportrét
suzief
45
 @krusika ahoj, vítej mezi námiemoticon
15. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luhanka85 (30 r.)
6
Registrovala se 3. května 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Milotice, Region Hodonín.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Milotice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
luhanka85 (30 r.)
6
Registrovala se 3. května 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Milotice, Region Hodonín.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Milotice, Region Hodonín
 čauky,taky plánujeme svatbu na rok 2012 a to v září emoticon . Nějaká představa o svatbě už je jinak zatím zamluvené místo hostiny , fotograf a kameramanka.Muzikanta zrovna řešíme jeden nám vybouchl,tak hurá znova do toho emoticon . Na zamluvení termínu obřadu si musíme taky počkat až do konce roku emoticon . Zbytek budeme taky řešit až po novém roce emoticon
16. črc 2011 v 10:46  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 tak máme už konečně snad místo svatby vybrané, ale ted budeme tři týdny pryč, takže se tam můžeme jet podívat na obhlédnutí terénu až v půlce srpna...tak ne že mi to někdo vyfoukneteemoticon) teda, jak tak koukám, tak už všichni máte fotografy a tak, to abysme teda taky hejbli...emoticon začíná mě to děsit, je toho moc...emoticon)) Jinak taky chceme to podstatné zařídit ještě ted v srpnu, at je to v kupě, pak už bude práce, škola... Ale už ted se moc těším na vyrábění všech těch prkotin jako pozvánky, menu, něco na kapesníčky, bižuterie apod...emoticon
16. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlovasandra (32 r.)
1
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků. Má 2 přátele. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
pavlovasandra (32 r.)
1
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků. Má 2 přátele. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Brno, Region Brno
 @stastnanevesta Ahoj, teď trochu mimo téma, nedávno jsem (pravděpodobně v této diskuzi) četla, že bys ráda kočár tažený koňmi na svatbu v Lysicích. Včera se tam konala akce s názvem Svatba na zámku - ukázky šatů, květin, dekorací a byl tam i kočár s koňmi, tím jsem si vzpomněla na tebe. Byl to pravděpodobně někdo z okolí, takže pokud tvůj zájem stále trvá, určitě někoho seženeš. Rok čas, to stihneš věcí! emoticon
16. črc 2011 ve 12:33  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kris88 (28 r.)
33
Registrovala se 26. března 2011 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 28. dubna 2012
    Plasy, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kris88 (28 r.)
33
Registrovala se 26. března 2011 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Plzeň.
    Plasy, Region Plzeň
 ahoj holky, tak jsem konecne zpatky z dovolene. Vy jste se tady teda rozjeli. Nestiham vsechno precist. Jinak svatebni pripravy byly docela husty. nepripadam si jak po dovolene, ale po maratonu. Ale tak nejak uz mame vse zarizene a uz jsem nasla i saty. Takze ted muzu na chvili zase relaxovat. emoticon
A jak vy pokracujete s pripravami?
16. črc 2011 ve 12:41  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @pavlovasandra Děkuju moc,nebyla jsem na Moravě,tak jsem tam nebyla,jinak bych se šla podívat. Ten kočár už je minulost,ale určitě by se něco dalo sehnat
@kriss88 my máme domluvené předsvatební focení s naším fotografem na příští středu,už se moc těším emoticon jinak mám doma závoj,spodničku,manžetové knoflíčky pro drahého a předyamluvenou kapelu,místo hostiny a tak.-uvažujeme o obřadu v zámecké zahradě.Super,že už máš i šaty.hoď foto emoticon my snad v létě budeme mít prstýnky,už se moc těším emoticon
@krusika vítej mezi námi a hezké plánování emoticon
16. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kris88 (28 r.)
33
    Plasy, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kris88 (28 r.)
33
    Plasy, Region Plzeň
 @stastnanevesta tak to je super, taky uz jste docela pokrocili. Saty mam, botky, zavoj, vybrali jsme si svatebni oznameni, meli jsme schuzku s fotografem, mame vyrizenou vetsinu veci na matrice, byli jsme se podivat v klastere, kde to vsechno probehne....takze jsme se opravdu snazili.
16. črc 2011 ve 13:01  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krusika
1
fotoportrét
fotoportrét
krusika
1
 emoticon děkuji za milé přivítání, jak tak koukám jsem oproti vám dost pozadu s těmi přípravami emoticon představu určitou máme, ale je fakt že spoléháme na to že je dost času a teď jsou jiné starosti ( zateplení domečku, plot, fasáda apod.) mě šlo hodně o ten termín a dost mě překvapilo že matriky dávají termíny až na konci roku, ségra mě tahá už do salonů zkoušet šaty ale zdá se mi to dost brzo a navíc furt rozvažuju zda si nenechat ušít šatičky na míru, jenže to bych musela mít o nich představu a je fakt že teď není vůbec čas si sednout k netu a surfovat. zrovna jsme byli v polsku a nejspíš víme kam pro oblek ženicha zajet emoticon a oblek pro malého asi zkusím sehnat z druhé ruky, ale ten se bude řešit až po novém roce aby mi z něho bobátko ještě nevyrostl emoticon jediné co mě trápí že nemůžeme sehnat žádného kameramana v okrese Bruntál, Opava, kdybyste nějaká měla reference na někoho fakt dobrého dejte mi info, budu ráda za každý tip.
17. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 holky jukněte to jsou svatby emoticon
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/dexia1/album/inspiracia-na-foto/
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kathy3/album/katka-a-lubko/
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kookai/album/zuzana-a-peter/
18. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulka19
94
Registrovala se 13. října 2010 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 4 alba. Má 26 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petulka19
94
Registrovala se 13. října 2010 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 4 alba. Má 26 přátel.
 ahoj, už jsem se tady dlouho neukázala, takže doteď jsem zařídila kostel, kde bude obřad (mám ho předběžně zamluvený, prý až v dubnu to bude aktuální emoticon , jsem myslela, že mě klepne, to budou dva měsíce před svatbou, ale uklidňuje mě to, že v tom kostele se žádná svatba nedělala aspoň dva roky, takže v klidu) a mám zarezervovanou varhanici, řekla mi, že si máme vybrat písničky, které chceme, buď klasika nebo něco z hosany a ještě by nám napsala noty i na nějakou písničku, která se nám líbí, takže super emoticon Jinak moje matka a babička mě totálně štvou, chceme mít svatbu na zahradě pod pergolou a nechat si uvařit jídlo a to tam nechat dovést, že prý ne, to musí být v hotelu, to bude hladová svatba, tak oni nepůjdou...hrůza emoticon nenechají si říct, pořád se chtějí hádat. Přítel to neřeší, prý se nebude nervovat rok před svatbou, ale nemám se prý bát, že se svatba určitě bude všem líbit (ale já nechci aby se to líbilo všem ale mě a jemu emoticon ). Včera už mi docházeli síla, tak jsem říkala, že se radši ani vdávat nechci. emoticon
18. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
Registrovala se 13. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 71 příspěvků. Má 5 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
Registrovala se 13. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 71 příspěvků. Má 5 přátel. Region Bruntál.
 ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla, tak koukám, že je tu zase pár nových nevěst. Nějak to s malým nestíhám....

@krusika vítám tě. Já jsem z Bruntálu a řeším stejný problém jako ty. Máme snad už o všem představu a předběžně i domluveno, ale fotky? To fakt nemáme ani potuchy. No a termín jak říkáš.... až na konci roku. Ale myslím si, že je na to celkem čas... Teda podle toho kdy chcete svatbu. My chceme svatbu v srpnu, tak po novém roce set to může začít rozjéždět. V salonu už jsem byla si vyzkoušet šaty. Tak přesně jsem si ještě nevybrala, ale rozhodně jsme se s paní doholy, že bílé. Zkoušela jsem i s nějakou barevnou variací, ale bílé vypadaly nejlíp. Taky mi říkala, že je teď celkem v salonech přebráno co se týká šatů, jsou teď svatby. V lednu to bude prej super. Skoro nikdo jí tam nechodí a bude mít i nové modely. Tak se těším. Snad sundám i nějaké to kilo, tak se uvidí. Aspoň se mám po Vánocích na co těšit emoticon
A koupila jsem si boty. Tak to je jediné konkrétní co mám na svatbu. emoticon emoticon
18. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @petulka19 Nesmíte si to nechat znechutit a radím taktiku vůbec se s nima nepouštět do debat a když už na to dojde, tak nekompromisně říct jak to chcete Vy dva a neřešit jejich poznámky. Ono to prostě jinak nejde... :/
18. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @petulka19 naprosto souhlasím s @kaarina .... si její dcera a ona příjde aj kdyby ses vdávala Bůh ví kde.... emoticon
18. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @petulka19 Klid, nic si z toho nedělej... "stará škola" je hold taková...svatba na zahradě jim asi nepřijde tak slavnostní nebo nevím-taky jsem narazila na nevoli vůči mým představám, okamžitě byl odpor potlačen a ignorovánemoticon emoticon Ale já už to úplně vidím-na zahradě bude romantika jako blázenemoticon Já bych se od jakýchkoliv detailnějších diskuzí distancovala-jednou je to tvoje svatba, ony už jednu měly podle svého tak ty máš taky nárok. A jednou jsi jejich dcera, přijedou nakonec kamkoliv a líbit se jim to bude.
19. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 Holky, jak o máte vlastně se šatama? nějak pořádně nevím kdy je optimální začít chodit po půjčovnách aby to nebylo brzo ale aby na mě taky něco zbylo podle mých představ...je mi teda jasný, že už bych měla vědět termín svatby, ale to snad budu vědět už v srpnu...a taky by mě zajímalo, jestli si tam předem musím domlouvat termín zkoušení nebo tam přijít jen tak kdy se mi bude chtít...
19. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 @parajan Ahoj, nové kolekce chodí tak od listopadu a ten termín zkoušení...no jak kde,ale je vždycky lepší si ho odmluvit,protože máš jistotu,že se ti budou věnovat naplno.
19. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @parajan řekla bych,že to je jak kde....byla jsem v půjčovně rok před svatbou (než jsme posunuli termín) a paní říkala,že tam nevěsty chodí i dřív,takže je to jen na tobě...když jim zavoláš a objednáš se nic tím nepokazíš,budou mít nachystané šaty a půjde to rychleji
19. črc 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 16 přátel. Region Kladno.
 @petulka19 No přeji pevné nervy... nám do toho moje milovaná tchýně začala taky poněkud zasahovat. Nezdá se jí místo hostiny protože se bude muset přejíždět z jednoho malého městečka do druhého a to je hroooozný problém. Ale drahá polovička řekla, že to nemám řešit, že to všem politicky vysvětlí a že svatba bude podle nás. Na druhou stranu si ji platíme sami, takže to může být všem ukradené jak to bude... a vy si ji taky platíte sami nebo rodiče?
19. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 Ahaemoticon já původně myslela na první zkoušku tak koncem září, mám pár favoritů z letošních kolekcí a myslela jsem, že na mě ty ženské budou koukat jako zjaraemoticon když tam půjdu takhle... emoticon tak super...emoticon Protože kamarádka se třeba vdává ted v srpnu a pro šaty byla teprv koncem května...
19. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš