Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 to bych taky řekla,že je to spíš jeho problém
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za přivítání :-) JJ, cibetka, může být i okolí Brna, budu ráda za každý tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha jaké tipy sháníš?koukám,že taky z Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta JJ, Brno :-) Sháním tipy na pěkné místečko pro obřad, nejlépe venku, možná i s možností konání obřadu uvnitř, kdyby počasí nepřálo :-. A taky místo pro konání hostiny, hlavně aby tam bylo hooodně místa an tancování a bujarou veselici :-D Může být i okolí Brna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky puvodem moravanda i kdyz zijeme v rakousku, pritel pochazi ze Slavonic -okr. Jindrichuv Hradec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, nemáte některá zkušenost s fotografem Drahomírem Kalinou, je z Brna ale nenašla jsem na něj žádně recenze:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ještě jednou pro všechny holčiny protože za dva týdny je to tady :-) ZPRÁVA VŠEM od @janina_sun HOLKY POZOOOOOOR, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!!!!!! (škoda, že tu nejde měnit barvy nebo dávat tučné písmo ) V SOBOTU DNE 23.7.2011 od 11 hod do 14 hod BUDE SRAZ BEREMKA V BRNĚ !!!! (čas je orientační, končit můžeme kdykoliv Prosím všechny, kdo dorazí, aby mi poslal vzkaz na IP nebo klidně i sem na diskuzi, budu dočítat, abyste se mi žádná neztratila !!! Případné návrhy nebo připomínky vítány
Odpovědět
Ahojky nevěsty roku 2012, my také chystáme svatbu příští rok a zatím to vypadá na konec srpna nebo začátek záři, ještě uvidíme. V prosinci budou vyhlášeny volné termíny pro rok 2012 na zámku Štiřín :-D a to nastane "válka nevěst" ! :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinda84 ahojky a vítej tady :-) hezké plánování.... jakou svatbu si představuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinda84 ahoj, vítám :-)
Odpovědět
@petrajavor Svatbu lehce pohádkou šaty mám vyhlédnuté, u kamarádek vyhrály na plné čáře, nechávám si je ušít na míru v USA, příbuzná tam žije a létá do Čech každý 2 měsíc. Původně jsem přemýšlela o tom, že si zamluvíme pokoj na Štiříně a tam se převléknu, a učešou mě a nalíčí. Ještě uvidíme, je to v začátcích. Každopádně jsem tady objevila mnoho inspirací. Přikládám fotky šatů. Jinak se omlouvám, že jsem ti to poslala přímo to pošty, ještě se nejsem profík.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinda84 to je v pohodě :-) jinak krásné šaty :-) já ještě žádné vybrané nemám :-( teprve mě to čeká...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulinda84 Vítáme Tě :) nááádherné šaty x-)
Odpovědět
@petulinda84 ahojky, vítám tě mezi námi! :-) Já jsem původně taky měla mít svatbu na Štiříně :-)
Odpovědět
Ahoj. Také se k vám přidávám, svatbu plánujeme na červen 2012. Už se moc těším, ale řešit ty věci kolem svatby začneme asi až na podzim. Ted se nám jedná hlavně o kapelu, jelikož ty jsou u nás velmi brzy zabrané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla88 ahojky a vítej...jojo kapela a fotograf to jsou věci které jsou pryč,někdy i restaurace,ale to záleží jakou chcete. Každopádně ti přeji hezké plánování. Jakou si představuješ svatbu?
Odpovědět
@pavla88 taky tě tu vítám a přeju hezký plánování! :-)
Odpovědět
@hannnahs Ano, a proč už neuvažuješ o Štiříně?
Odpovědět
@petulinda84 no už tady na beremku jsem četla dost stížností ohledně chování personálu, atd. Ale i přesto jsem tam zkusila zajít a pak zavolat, paní se kterou jsem mluvila, byla tak nepříjemná, jak jen to šlo. Nakonec mi řekla, že se se mnou o svatbě nebude vůbec bavit... Poslala mi na matriku, kde mi paní matrikářka vysvětlila, že nejdřív samozřejmě musim na Štiřín.. no děs běs a přitom s matrikou komunikuju i teď, protože svatbu máme pořád ve stejném "rajonu" a žádný takový problém už jsem neměla. K tomu přidávám nepravdivé info na netu ohledně svatby, ceny, termínů... no prostě tolik peněz jim za takové chování nedám ani náhodou.. To kdybych chtěla něco mimo jejich pravidla, tak věřim, že by to byl obrovský problém.. Ale objevila se i tu i nevěsta (nebo dvě), které s tím zámkem takové problémy nemají.. takže asi jak se paní z obchodního vyspí, nebo netuším..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinda84 vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no, z Čech nás tu opravdu moc není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z Prahy, skoro :-)
Odpovědět
@krejci1510 to ne no.. jen takových pár exemplářů :-D @chalibda tak to je dobře! Konečně někdo do české party :-D holky Moravandy mají velkou přesilu, tak to musíme dorovnat :-D
Odpovědět
Procházím svatební weby a setavujeme předběžný rozpočet. Nemáte někdo zkušenosti s areálem Botanika v Horním Bezděkově ( kousek od Kladna). Na 100 % víme, že svatba bude rodinná , jenom 14 lidí na obřad i oběd, protože nechci tahat celou rodinu s Moravy sem, tak jsme se rozhodli, že za 14 dnů po svatbě uděláme svatební after party pro rodinu na Moravě, a pak tady v Čechách grilovačku na zahradě pro přátelé a známé. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jukněte krásná svatba http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kat...
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 @chaibda @hannnahs já jsem původně z Prahy taky,ale teď už se tam mc nevysykytuju
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor úžasné modrou mám ráda, můj taťka měll na svatbě taky modrý oblek :-) a ty šaty nevěsty jsou krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jojo je to úžasná svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ještě jednou pro všechny holčiny protože za necelé dva týdny je to tady :-D ZPRÁVA VŠEM od @janina_sun HOLKY POZOOOOOOR, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!!!!!! (škoda, že tu nejde měnit barvy nebo dávat tučné písmo ) V SOBOTU DNE 23.7.2011 od 11 hod do 14 hod BUDE SRAZ BEREMKA V BRNĚ !!!! (čas je orientační, končit můžeme kdykoliv Prosím všechny, kdo dorazí, aby mi poslal vzkaz na IP nebo klidně i sem na diskuzi, budu dočítat, abyste se mi žádná neztratila !!! Případné návrhy nebo připomínky vítány
Odpovědět
Profilova fotka
@petulinda84 náádhené šaty!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?