Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janikacelakova to jukni tady do diskuzí o DJích, je toho tady docela dost.. ;-) určitě tam najdeš nějakého, který bude blízko místu svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ahoj Hani, tak jsme nakonec vybrali jiného DJ, který udělá stejnou službu jen za 6.000,- Kč i s cestovným. Jeho mail mě naprosto nadchnul, milý a veselý přístup...prostě paráda, takže DJ Vitamína pouštíme a je k dispozici ostatním x-)
Odpovědět
@hannnahs to je pravda :-) ale už tu koukám po kosmetyčce a kadeřnici :-)
Odpovědět
@janina_sun tak to je bezva, Jani, jestli je stejně dobrej, a ještě za lepší cenu, tak jste udělali moc dobře! ;-) ta cena vypadá fakt moc dobře x-) a na jak dlouho ho budete mít? @stepullka no občas je to až na škodu, kolik je tu informací, to pak člověk neví koho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs právě že hraje jak dlouho budeme chtít za stejnou cenu :) prý na minulé svatbě svatebčani říkali, že skončí max. v půl 1 a nakonec to táhli do půl 4 a to jen díky personálu, který už je hnal spát :)) jinak by to asi táhli nonstop do rána :-D A je i známý "Roman Anděl" :) hraje na radiu Kiss Jižní Čechy
Odpovědět
@janina_sun týýbrďo :-. tak to je hodně dobrý! A i tohle jméno mi něco říká. To se pak vyplatí, když ho máte na dýl a furt za stejnou sumu... jsi mi úplně vyrazila dech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, já se taky těším, působí děsně sympaticky a jsou na něj skvělé reference a i sama jsem ho zažila, moderuje hodně i maturitní plesy, takže jsem ho zažila i při práci. Napsal, že hraje za 5.000,- + 1.000,- cestovné z ČB.
Odpovědět
@janina_sun to je fakt dost levný, akorát to cestovný je docela vysoký. Ale sem ráda, že si tak dobře sehnala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, moc děkuju. Taky máme radost. Je fakt, že cestovný je dost vysoko...nevím, zda kvůli technice, kterou musí převážet atd...ale i tak to je zatím nejlepší cena...ani kapelu jsme tak levně nesehnali...tak snad už to nebudeme měnit... :-D jsem hrozná :-D A ten váš DJ Bory má taky parádní reference!! :) to budete mít taky skvělou zábavu x-)
Odpovědět
@janina_sun tak pro Vás to cestovný zas neni až tááák daleko, a při těch 5 tis. už ta tisícovka navíc nevadí, stejnak je to nízká cena :-) to kdyby měl jet k nám, tak si napočítá asi cestovný tak za 3 litry :-D proč hrozná? Perfektní si, že si zvládla najít ještě něco lepšího, za to by ses spíš měla pochválit ;-) no to nevadí, tak to udělám já... ŠIKOVNÁ SEŠ!!! :-D No já jsem ještě zvědavá u Boryho, jak to bude s cenou, jestli jí bude ještě měnit na příští rok (nic neříkal teda) a hlavně, my ho asi nevyužijem na celých 8 hodin, ale možná nám bude stačit tak 6-7... tak jestli to budeme mít za stejnou cenu nebo jak.. (doufám, že ne vyšší :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkuju, Hani :) Ani nevím, jestli to cestovný nějak stupňuje nebo to má takhle jednotně...to bych musela zjistit...a řekla bych, že se s DJ dá dobře domluvit, tak věřím, že cena se vám nenavýší. Taky jestli jste si ho zamluvili už letos, tak by vám mohl nechat cenu z letošního roku (dělají to někdy i fotografové). Tak uvidíte, ale jestli ho nakonec využijete na míň hodin, tak cena určitě vyšší nebude. Leda, že by vám chtěl dát pokutu za předčasné ukončení hudební projekce :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun no právě.. pokuta.. to nikdy nevíš, co jednoho napadne :-D :-D takhle mi překvapil, nutno dodat že velmi mile, můj kameraman, ten mi nabídl, že to můžeme mít za letošní cenu, tak samozřejmě, že jsem to vzala :-D Fotografa budu mít už za navýšenou cenu.. I když jsem si ho taky rezervovala ještě při letošních, ale co se dá dělat no.. Víš jak, kdyby mi DJ řekl, že když chcem o 2 hodiny míň, že bude nižší cena, tak bych se ale vůůůůbec nezlobila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs tak třeba překvapí i DJ ;-) Myslím, že spíš počítá, že lidi chtějí protahovat, tak má danou cenu..ale když budete chtít míň hodin, proč ne... x-) Třeba to má nějak podle hodin odměřené a vyjde to pak líp 8-)
Odpovědět
@janina_sun snad jo... necháme se překvapit.. :-) co jiného můžu dělat.. některý věci holt člověk neovlivní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, jsem tu od včerejška, úžasná věc tyhle stránky. Nevím, kam se podívat dřív :-o Do svatby máme ještě docela daleko, ikdyž zase ne tolik 8-) Hlavně ty penízky aby se nastřádaly, ale už teď pokukuji po různých věcičkách a prostě už se nemůžu dočkat :-D Můžete někdo prosím poradit s nějakým pěkným místem pro obřad, Brno nebo i Bo-venkov, spíše venkovní a tipy kde hostinu? Děkujííí
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha tady máš zprávu od @cibetka_veronika hanulkaha: tak pokud to místo může být i v okolí brna, měla bych tip je to penzion s restaurací a zahradou, na které může být obřad, případně kostel je doslova pár kroků od restaurace...dala ji na špatnou diskuzi ;-)
Odpovědět
@hanulkaha tak vítej mezi námi! :-) ono se za chvilku zorientuješ ;-) a koukám, že další Brňanda, to budou mít holky radost, už je vás tu fakt hodně. Mám pocit, že se příští rok budou brát jen Moraváci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha ahojky a vítej....hezké plánování a snad se ti tu bude líbit ;-) @hannnahs no musíte to nějak dohnat na tej vaší straně ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no já ji dala tam kvůli většímu soukromí, ale je to celkem jedno ;-)
Odpovědět
@petrajavor že bych začla přesvědčovat kamarádky? :-D :-D já nevim, jak je to možný, že když přijde nová holčina, tak je s 80% pravděpodobností Moravanda... jak to děláte šmarjá?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika aha...tak to sorry...já jen jestli by to tam našla.... :-S sem byla zase aktivka.,se musím krotit...sorry... @hannnahs no otázka jestli je to ženskejma nebo je tu tolik dobrých chlapů :-D no nevím... 8-) ale přesvědčit kamarádky a mít hromadnou svatbu by nebylo špatný....jé mě to horko nedělá dobře... :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Petro, aktivky jsou nejlepší :-)
Odpovědět
@petrajavor já ti nevim, čim to je, asi udělám nějakej výzkum :-D ale hromadnou svatbu nééééé :-x to je hrůza =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak mi pak dej vědět na co jsi přišla...to mě zajímá ;-)
Odpovědět
@petrajavor :-D tady v Praze mají asi chlapi ze svatby strach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo zkušenost s tímhle serverem? Šaty jsou až podezřele levné, ale přitom se tváří, jako že nejsou šité v Asii http://www.kissbrides.com/free-shippi...
Odpovědět
Klidná rodinná svatba, tak o tom si mohu nechat zdat. Dneska jsem se dozvěděla, že si táta nepamatuje na moji žádost o ruku, takže to budeme muset zopakovat. Hlavně, že už mám termín a podanou žádost na magistrátě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 tvůj táta si to nepamatuje? ale to je spíš jeho problém než tvůj, ne? :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika ne nepamatuje, hmm, tak si to zopákneme.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 buď tak anebo je to srandista :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?