Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no copak já, u mě je nejhorší začátek :-D pak už je to dobrý, ale dokopat se k tomu začátku! Jj, na svatební noviny se taky chystám, ale asi až v příštím roce :-D teď je dělat asi nebudu....
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs nejhorší je začít :-) já udělám kus těch novin teď a zbytek potom
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jukněte na tohle video to je nádhera.... http://vimeo.com/13898721
Odpovědět
@stastnanevesta já jsem si akorát tak ujasnila, co že bych tam vlastně chtěla dát a co je zbytečný.. jinak nic..
Odpovědět
@petrajavor máš recht, to je fakt nádhera...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo to je...na fcb to dala jedna dekorovací agentura...že snad brzo budou takové svatby i u nás....
Odpovědět
@petrajavor no ale to muselo stát peněz, když sem koukala na tu výzdobu a tak, to by byl tady pěknej balík.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to jo abys měla na svatbu tak mega...
Odpovědět
@petrajavor přesně.. podle všeho to byla celodenní svatba, květinová výzdoba několika stolů, oddacího místa a té loďky, ohňostroj - takže to ještě nepočítám ty "běžné věci", jako je foto, pronájem atd... to by si u nás mohl dovolit málokdo si myslím..
Odpovědět
ahoj, vy už jste tedy připravené... vždyť je to až za rok, ne? :-) řešily jste nějak výběr termínu vzhledem k počasí? my jsme zvažovali 30.6., ale zrovna letos bylo asi 12 stupňů a celodenní déšť... :-(
Odpovědět
@ya když má někdo čas připravovat jen svatbu a nevěnovat se ničemu jinému, tak ano, je to brzy ;-) My jsme počasí neřešili, to se objednat nedá, takže nějak bude. Obřad máme vevnitř, takže špatné počasí by až tak nevadilo. A i za deště, pokud teda neni nějaká extra bouřka s vichřicí :-D, se dají udělat krásné fotky a bezvadná svatba ;-)
Odpovědět
@ya jo a P.S. ještě pokud si vezmeš oblíbené datum (něco jako 11.11., 6.6. atd), tak se taky může snadno stát, že už se pak bude dost špatně shánět fotograf, kamera, místo atd. Ty nejoblíbenější dodavatelé jsou rozebraní i víc jak rok dopředu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ya je to přesně z toho důvodu co psala @hannnahs když chceš dobrého fotografa tak se už teď špatně shání....třeba fotografa kterého máme my,tak z 33 volných termínů (což je tam i 5březnových sobot,které skoro nikdo nechce) už má víc jak 11 zabraných.....
Odpovědět
jé toho se nebojím, pojedu spíš po známých než po agenturách... (jídlo, fotky, hudba, atd.) tak právě spíš aby to počasí bylo... :-)
Odpovědět
@ya tak pokud budeš mít vše zajištěné jen přes známé, tak to řešit vůbec nemusíš, to klidně můžeš začít zařizovat cca tři měsíce předem a bude ti to stačit :-) no a jak říkám, počasí neovlivníš.. 10 let zpátky mohlo být každý rok 25. června krásně, teplota akorát 20 stupňů, lehce pod mrakem (ideální pro foto), slabý větřík a příští rok 25. června jak na potvoru může bejt hnusně, zima, celej den pršet.. I v Rusku zkoušeli ovlivnit počasí, stálo to peněz jak blázen, a stejně se jim to kolikrát nepovedlo :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ya my jsme teda termín vzhledem k počasí neřešilli vůbec, v červenci se nám může stát,že bude pršet.Ale pokud jo,tak bude pršet štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
únor z několika důvodů :-) v létě mě čekají státnice a přijímačky na následné magisterské ( ne, že bych byla tak mladá, naopak, studuju až po dětech), je to moje druhá svatba a ta první byla taková ta klasická, sluníčko, kytičky, ptáčkové :-) teď jsem si vysnila romantiku v bílém a právě doufám, že v únoru sníh bude. Jen se už teď budím hrůzou, že bude takový ten klasický pražský únorový den, šedivý, pošmourný a kalný :-( Ještě pořád nemám vybrané místo, sice mám zažádáno o anulaci, ale nejsem si jistá, že se to stihne do února, takže asi kostel padá, což mě nekonečně mrzí, tak teď vybírám nějaké krásné romantické místo, kde nepůjde svatba za svatbou a které si budu moct proměnit na zimní království :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda to uní opravdu moc krásně...třeba se to stihne...uvidíš :-) každopádně to zní moc hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda to zní hezky...myslím, že v zimních měsících se zase tolik nemusíš bát, že půjde svatba za svatbou. Vyberte, kde se vám bude nejvíc líbit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@janikacelakova ahojky vítej tady :-) jediné co bych řekla,že je fakt nutné rezervovat už teď je fotograf,jelikož těch dobrých je málo...jaké máte datum svatby? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak takhle si to nějak představuji :-)
Odpovědět
@janikacelakova vítej mezi námi ;-) jinak, jak už řekla @petrajavor hlavně fotograf, pokud chcete nějakého určitého a hodně žádaného, už bych ho kontaktovala. Možná i kameru, jestli chcete. Není na škodu zjišťovať místo, kde byste to chtěli, jestli mají volno - na to je sice čas, ale tak jen tak orientačně, abyste věděli co a jak, jaký máte možnosti, kde všade je možný udělat obřad :-) A nejdřív si teda vůbec rozmyslet, jakou svatbu chcete - celodenní, nebo jen odpolední, popř. večerní, abyste to mohli kdyžtak napsat i tomu fotografovi, na jak dlouho ho chcete..
Odpovědět
@chalibda to je nádhera :-) akorát z pohledu na tu nevěstu je mi trošku zima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janikacelakova ahoj, my máme termín měsíc před vámi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@janikacelakova ahoj, vítám Tě. Jak už psaly holky, porozhlídla bych se po místě, kde svatbu mít (zda zahrada, zámek, kostel, apod.), rozhodla se, pro kolik lidí to chcete, pak zamluvila fotografa atd., protože ti bývají taky dost dopředu zabraní...jak říkám, je lepší zjišťovat věci víc dopředu, aby si člověk mohl v klidu rozmyslet více variant a zjistíš, že se pak dá sehnat i levnější varianta, než na kterou narazíš jako první...když člověk začne plánovat a organizovat pár dní před svatbou, určitě to také jde, ale někdy pak člověk musí volit zbytečně něco dražšího, protože levnější už není k dispozici a nebo se ani nestihne dovědět, že je nějaká lepší a levnější varianta...je fajn se takhle dopředu aspoň informovat, nasbírat inspiraci a klidně se rozhodovat až v novém roce, ale místo a fotografa bych zamluvila už teď, pokud chcete někoho kvalitního...
Odpovědět
Profilova fotka
a tohle je první věc, kterou jsem pořídila, chtěla jsem fotku dát do alba, ale nejde kopírovat :-) za jiných okolností bych asi trochu frflala, že je trochu kýčovitý, ale k té mojí zimě se mi ten chlupaťoučký okraj hodí :-) http://www.svatba-eshop.cz/polstarek-...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?