Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
Registrovala se 3. července 2011 na beremese.cz. Přidala 186 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 @hannnahs A který měsíc budete mít svatbu? téééda, vy už toho máte moc..já si furt říkám, že je času na všechno dost... DJe jsem taky chtěla, ale to by rodiče nepřežili, přeci jen, to bude "vesnická veselka"... takže budeme mít živou hudbu.. ale koho, to ještě nevíme emoticon
5. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @elisp srpen. No jo, já jsem začla brzy..některý lidi jsem si vybírala podle referencí tady na beremku, a vzhledem k tomu, že máme 18.8. termín, tak to vypadalo, že budou všichni hooodně rychle rozebraní emoticon tak jsem nechtěla váhat.. Navíc ještě studuju, čekají mi státnice, diplomka, takže pak na nějaký zařizování ani nevzdechnu... emoticon
My jsme taky původně chtěli živou, taky jsem si myslela, že by to naše rodiny nepřežily (taky jsme "vesničtí" emoticon ), ale pak jsem zjistila, že by spíš nepřežily tu cenu emoticon a když jsem pak nad tim tak uvažovala, tak sem si říkala, že než nějaký duo, od kterýho tu písničku ani nepoznáš, tak bude lepší DJ, který pustí hezkej originál emoticon navíc jsem našla podle referencí mooc šikovnýho DJ, který i moderuje, pomáhá s hrama, organizuje karaoke, takže udělá možná lepší zábavu jak živá kapela emoticon
5. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 @hannnahs Tak ono to záleží hlavně na domluvě. Já už jsem to s našima řešila, ale jejich přání je živá,.. tak bude živá.. emoticon a jakou budete mít svatební hostinu? Kolik plánujete lidí?
5. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @elisp já si taky myslim, že pro naše rodiny by byla lepší.. ale nějaký 7 hodinový hraní je prostě neúnosně drahý emoticon teda při mé představě min. 4 členné kapely emoticon
No o svatební hostině ještě představu nemáme - jen to, že rozhodně nebude svíčková emoticon jinak lidí na hostinu asi tak 30, na odpolední zábavu a večerní raut tak mezi 50-60 maximálně..
5. črc 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 My ještě ani nemáme zamluvený ten zámek Červená Lhota.. k tomu se teprve chystáme.. ale trochu mě odrazuje pár komentářů, co jsem tady našla.. typu - že tam jde jedna nevěsta za druhou.. že už tam čekají, takže spousta lidí.. i když to by mi mělo být uplně jedno.. co se týká hostiny, chceme zvát max 40 lidí i s kamarádama, na celý den..
5. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @elisp no já mám rodinu malou, ale přítel má rodinu hoodně širokou - jen on je z 5 dětí emoticon takže tam se to nasčítá emoticon já bych si přečetla ty komentáře tady a pak se tam dojela podívat. Ono totiž na každém šprochu pravdy trochu, jak se říká... A můžu potvrdit, že ta místa, kde je nával, tak jsou opravu nepříjemná... Právě přítelova ségra se vdávala na Staroměstský radnici v Praze a furt za náma lítala koordinátorka a vyháněla nás, že za náma je další svatba, že se taky chtěj fotit, tak ať nezdržujeme atd... Prostě děs běs... Takže jestli chceš mít klid o svém dni "D", tak tohohle bych se vyvarovala..
5. črc 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 Já tam musim zavolat, a dojet se podívat... nevím, jestli tam jsou svatby po půl hodině, nebo po hodině.. ale spíš asi po půl hodině.. vychází to tak na těch 5 svateb .. jenže s tím se zase musí počítat, když je to takové místo..pak jedině si vybrat něco "horšího" , kde ale bude ten klid. Tak ono má obojí něco...
5. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 @hannnahs Já tam musim zavolat, a dojet se podívat... nevím, jestli tam jsou svatby po půl hodině, nebo po hodině.. ale spíš asi po půl hodině.. vychází to tak na těch 5 svateb .. jenže s tím se zase musí počítat, když je to takové místo..pak jedině si vybrat něco "horšího" , kde ale bude ten klid. Tak ono má obojí něco...
5. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @elisp jj, na jednu stranu s tím musí člověk počítat... Ale být tebou, tak se poohlídnu ještě emoticon ne vždy to musí být "horší". Já jsem taky takhle měla vybrané původní místo a nakonec jsem vybrala úplně něco jinačího a myslím si, že dokonce daleko lepšího emoticon krásných míst je tolik. Ale záleží, co si představuješ no.. Jestli chceš přímo zámek, tak to už se ti výběr trošku zúží emoticon
5. črc 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 Právě, že přímo zámek.... a za Konopiště, Jemniště to je hrozně moc peněz.. to nepřipadá v úvahu.. a u Vlašimského okolí toho moc neni na výběr.. max.Vlašimský zámek - tam to má v okolí každá nevěsta, takže tam nechci.. moc toho na výběr nemám.. už ta Červená Lhota je tak trochu "z ruky"... ale furt se to tak nějak dá...
5. črc 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 @hannnahs sakra, já to posílám furt na všechny .-)
5. črc 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @elisp jeee, jste z Jižních Čech? emoticon
5. črc 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @elisp aaaaaaaha, tak teď jsem teprve dočetla diskuzi..takže Vlašim emoticon Tak pak je hezký i zámek v Bechyni, Orlík, Hluboká nad Vltavou, Střáž nad Nežárkou...je toho víc...tak pokoukej ...
5. črc 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @elisp nevadí, já si to dohledám emoticon jo to chápu, já jsem z Prahy - východ, a Konopiště a Jemniště jsem zavrhla okamžtiě.. Jinak, co mi tak teď z hlavy napadá: kámoška měla obřad na Čeveném hrádku u Sedlčan, pak jsou tam Vrchotovy Janovice, zámek Komorní hrádek... ale nevím, jestli všude dělají svatby, nebo jak to tam vypadá..
5. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 Hluboká, Jemniště, Konopiště... to už si myslím, že to bude téměr to samé jako ČL... tam taky bude lidí dost emoticon
5. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @elisp no a nebo Liškův Mlýn...tam můžete být celý den...i s obřadem
5. črc 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
Registrovala se 5. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
Registrovala se 5. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj emoticon všechny zdravím, jsem dnes poprvé na této stránce a moc se mi tu líbí emoticon budu se vdávat příští rok v dubnu emoticon ...... zatím mám zamluvenou jenom fotografku ....... s ostatním si nevím moc rady ..... emoticon
5. črc 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smallinka
1
Registrovala se 28. června 2010 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smallinka
1
Registrovala se 28. června 2010 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků. Má 13 přátel.
 @stepullka ahojky, tak důležitý je asi na začátek si rozmyslet jestli chcete svatbu spíš menší nebo větší, jestli chcete klasicko hostinu se zvyky nebo třeba spíš něco menšího ve formě zahradní párty,nebo jen oběd s rodiči? to bych ti asi doporučila rozmyslet si na začátek - jak chcete velkou svatbu. No a potom plánovat místo obřadu atd. Můj případ je takový, že na těchto stránkách jsem registrovaná taky už skoro rok ale skutečné plány svatby začly asi tak před 3 měsíce emoticon a bohatě stačilo jelikož máme svatbu menší emoticon
Ale můžu ti říct, že když jsem potřebovala sehnat nějaké smyčcové duo na obřad, tak jsem ho sehnala tady právě díky Beremku emoticon
5. črc 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 @janina_sun Hostinu už máme vyřešenou.. to bude klasika - hospůdka, kde maji větší sál.. tak právě proto nechci už obřad moc daleko... už ta ČL bude dálka.. a stejnak asi do ní půjdu :o)
5. črc 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @stepullka zdravím, vítej na beremku emoticon myslim, že tady najdeš spoustu inspirace, až nebudeš vědět, co dřív emoticon ale je dobrý začít tak, jak píše @smallinka a kdyby něco, tak se ptej.. snad budeme umět poradit emoticon
5. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
 @hannnahs
@smallinka

děkuji moc oběma emoticon už se tu pomalu rozkoukávám, viděla jsem tu už moc pěkné šaty s krajkou a spoustu dalších věcí ..... a jsem asi i v další skupině : svatba 2012 Brno a okolí ..... tak mi tam třeba někdo poradí nějakou kosmetyčku nebo kadeřnici emoticon
5. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @stepullka jo to určitě, páč holek z okolí Brna je v týhle diskuzi hafo moc emoticon takže nějaké reference určitě dostaneš emoticon
5. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
 @hannnahs
a ty jsi taky z Brna nebo okolí ? a jak Ti jdou přípravy na svatbu?
5. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @stepullka ahojky,vítej. Já jsem taky z Brna,i když původně odjinud,ale žijeme v Brně dlouho a chceme tu zůstat emoticon kde bude svatba a kolik bude lidí?
5. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
 @stastnanevesta

ahoj emoticon taky jsem původně odjinud. V Brně žiji přes rok . Svatbu chceme mít ve Sněžné (Žďárské vrchy) emoticon a budeme mít asi 30 - 40 hostů. A co ty? jak jsi na tom? emoticon
5. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @stepullka ne ne,kdepak,já jsem jedna z mála těch, kteří jsou úplně mimo emoticon Jsem z Prahy - východ. Jinak přípravy teď nejdou nijak.. jediné, co ještě musím přes léto zařídit je restauračka a jinak mám od příprav klid až někdy do zimy na konci roku, kdy asi půjdu možná zkoušet nějaký šatky a trošku popoženu matriku, páč nám furt nechce potvrdit napevno termín emoticon takže já teď jenom pozoruju, jak zařizují ostatní emoticon
5. črc 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @stepullka Já žiju v Brně skoro 6let a přítel 10elt. Svatba bude na zámku v Lysicích a hostů bude kolem 50.Mám toho zařízeného docela dost,holky mě inspirovaly na svatební noviny emoticon máme předzamluvenou restauraci a kapelu,já mám jasnou vizážistku a kadeřnici, mám představu o líčení,no je toho dost emoticon
5. črc 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
fotoportrét
fotoportrét
elisp
4
 Holky, do jaké barvy chcete svatbu?
5. črc 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @elisp bordó/bílá
5. črc 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
fotoportrét
fotoportrét
stepullka
 @stastnanevesta
@hannnahs

a kdy se vdáváte?
6. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš