Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@gia_ ahojky, vítám tě mezi námi! :-) tak snad tu nějakou inspiraci mezi námi najdeš, je toho tu už fakt nakecáno hooodně :-) už máš něco vybraného? Třeba barvu svatby atd? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ Ahoj a vítej na beremku, tady najdeš tolik inspirace, že to nebudeš stíhat pobírat, holky tady jsou moc fajn a rádi ti poradí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No..barevné ladění svatby bych chtěla do fialova s nějakou doplňující barvou.A jinak o šatech nemám vůbec představu :-| je jich strašně moc..ani představa jestli by měly být dlouhé nebo krátké... :-(
Odpovědět
@gia_ to se ti nedivím, je toho fakt hodně. Ale až to budeš prolejzat všechno, tak až narazíš na ty pravý, tak si myslim, že to poznáš. To je taková "láska na první pohled" :-D a pak už můžeš hledat v podobném stylu šaty, atd. To už pak jde líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs snad hele.. :-D sem vybíravá..ale sukni v podobě "šlehačka a alobalu" vážně nechci :-D spíš nějakou romantiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ ahoj,vítám tě tu,taky plánujeme červenec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @gia_ Jani, dokonce máte i stejné datum 7.7.2012 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ ahojky k fialové máš tuny možností,zelená modrá... jinak o šatech si stejně uděláš nejlepší představu až je budeš zkoušet v salonech...a to že se ti nechce dočítat plně chápu :-) jinak jak psaly holky nápadů a inspirace je tuny,člověk neví co první...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Přítel mi řek že ať si vyberu sama,že on vybral fialovou tak ať si dovyberu.Zatím se mi líbí zelenkavá :-) Ale o šatech jak už sem psala hannnahs žádnej alobal ani šlehačku nechci a nějaké uplejší po dvou dětech pochybuju..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ určitě něco krásného vybereš ;-) toho bych se nebála,ta kombinace je opravdu krásná....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a máme potvrzený i kostel, 9.6.2012 na Petrově, je tu ještě někdo, kdo bude mít svatbu v kostele???
Odpovědět
@gia_ tak šlehačku taky nemusim... teda tu, co je skoro ve všech půjčovnách. Ale když je kvalitně udělaná, tak vypadá i docela zajímavě.. záleží na střihu atd. Viděla jsem asi 2 hezké modely :-) Fialková se zelenkavou by vypadala nádherně. Nepůsobilo by to tak "studeně". :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@suzief tak to gratuluju,to je super...my máme klasiku-radnice to jistí...
Odpovědět
@suzief tak to je super :-) my kostel taky nemáme, tam by přítele nikdo nedostal :-D u nás vyhrál zámeček.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor díky:-) nakonec to zase jako vždy rozhodl přítel, líbil se mu ze všech navrhovaných kostelů nejvíc a to je ateista, tak jsem to nechala nakonec na něm, kde by se mu to líbilo nejvíc a vyšel z toho Petrov:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs v Líšni? jestli jo tak tam je to pěkné, hlavně pak na focení, je tam hezkej park:-)
Odpovědět
@suzief nene, na Berchtoldu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs taky sem narazila na pár hezkých "šlehaček" :-D ale je jich málo které jsou hezké ;-) @suzief Taky gratuluju,my svatbu v kostele mít nebudem,ten kostel by spad když bych tam vešla :-D svatební obřad chceme někde venku,zatím nemáme představu kde ;-)
Odpovědět
@gia_ jj, přesně, je jich sakra málo. Většinou je to takové nařasené něco, co je ještě např. proti sluníčku nebo jakémukoliv světlu průsvitný a je vidět spodnice, takže to vypadá fakt strašně! Udělat kvalitní šlahačku umí jen málokdy. Myslím si, že na tom se skvěle pozná padělek...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs právě,nechci nikoho odsuzovat nebo pomlouvat,ale příde mi že tu šlehačku si vybírají spíše silnější nevěsty a pak se diví že je to ještě víc rozšiřuje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ jo díky:-) venkovní obřad to je moc hezké ale já z toho upustila kvůli počasí, kdo ví jak bude, že? A ta nejistota to by mě akorát tak štvalo
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief tak to se nedivím,na Petrově je krásně...
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief no právě,ale plánujem,ale zase sem uvažovala mít svatbu někdě na matrice v uzavřeném prostor a ještě k tomu když bude místnost malá... :-| aby nám tam svatebčané neodpadali teplem.. :-D a máme děti,pochybuju že by nám yvdrželi 20 minut né-li více zůstat sedět na jednom místě.. :-N
Odpovědět
@gia_ já bych si tipla, že v tom má i občas prsty obsluha v půjčovně... někde jsou schopný tě narvat do šíleností, jen proto, že je to zrovna "in"... a vůbec tě nemusí upozornit na to, že ti to jaksi nesedí.. :-( proto jsem vděčná za jednu svojí kámošku, která mi klidně řekne, že v něčem vypadám jak pitomec :-D
Odpovědět
@suzief jj, přesně, v tom počasí je to mínus.. když je moc vedro a pálí slunce, tak je to pitomý, když leje, fouká prudce vítr a nebo je zima, tak je to taky na prd.. Je to sice moc hezký, romantický, ale taky bych si obřad venku netroufla udělat..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no právě.Když nejsi modelka nemáš míry 90-60-90 jsou už některé slečny otrávené že musí obsluhovat takovou nevěstu.Je to šílené v některých salónech.Loni jsem byla vybírat šaty se sestrou a slečna která ji obsluhovala byla tak znechucená,že si ségra chtěla vyzkoušet šaty o velikost větší než měla na sobě, a slečna je musela hledat.Tak sme radši hned vypadli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_vy taky plánujete 7.7?je to krásné datum :-) my chtěli původně taky svatbu venku v zámecké zahradě,ale tam je to prý bez muziky a tak a o to bych se připravit fakt nechtěla.Takže to máme v obřadní síni zámku Lysice,letos jsme se na výročí zasnoubení tam byli podívat na obřad a bylo to náádherné,už se nemůžeme dočkat!
Odpovědět
@gia_ hmmm... to je strašný no.. to ti znechutí celý vybírání a zkoušení šatů.. :-| já jsem právě zvědavá na sebe. Páč šatky mám vybraný, ale nevim, jestli mi budou slušet, páč za a) nejsem žádná modelka právě a za b) mám větší boky a velký prsa, oproti vcelku úzkýmu pasu... takže jsem totálně nekonfekční.. už vidim, jak ze mně obsluha bude mít radost. A jak se mě pokusí narvat do korzetu bez ramínek, tak je sežeru ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY VYHRÁLA JSE KOORDINACI SVATBY ZDARMA, TUTO VÝHRU DARUJI NĚKOMU DALŠÍMU, KDO SI NAPÍŠE PRVNÍ DO MÉ ZPRÁVY JE JEHO A TAM MU PŘEDÁM ZBYTEK INFO
Odpovědět
Profilova fotka
@nejstastnejsinevesta No super,na stejném místě jako my??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?