Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás po dlouhé době. Nějak nestíhám chodit na tůzné fora, kde chodím, malá je lumpice, tak mě tu moc nenechá a nestihám nic. My máme dnes s miláčkem 6 let výročí. A jelikož není doma, tak to budem slavit př. týden. bere si volno a tak šoupnem děti a vyrazíme na večeři. Miláček mi říkal, že na véču půjdem tam, kde bychom chtěli mít hostinu a stím Mlýnem pořád váháme, takže o víkendu říkal, že se ještě podíváme a co vyberem tam zajdem a domluvíme se co a jak. Tak se těším na večeři jsme nebyli ani nepamatuji a chci zařídit i nějakou vyřívku nebo tak, tak uvidím, možná to nechám jen na Té véči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Ahojky,doufám,že se máš dobře. To koukám,že už jste spolu tak dlouho,o takových vztazích si můžu nechat zdát,ale vím,že současný to změní. Taky bychom měli někdy navštívit místo,kde chceme mít hostinu,já už e tam byla podívat,ale jen na kafe,tak tam někdy vyrazíme na oběd nebo tak :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Ahojki, ale jo mám se moc fajn, až na děti, jsem na ně přes týden sama, tak mi dají pěkně zabrat, nestíhám nic. Jo to si určitě zajděte vyzkoušíte jak vaří. Dnes mi přítel volal, že se bavil s kamarádem, co se ženil minulý rok nebo předminulý ted nevím, tak se sním prý bavil o svatbě a že si pak pojede pro oblek do Polska, že si tam taky kupoval a že si tam koupí i Luki, že tam výjdou levně x-) Jsem ráda, že Luki na to pořád myslí a prý to říkal už i klukům, že se ho ptali a on jim řekl, že př. rok a oni si mysleli, že si dělá srandu :-D Ted čekám tiše a já nezáčínám ani o svatbě mluvit, to vždy on první a já čekám až dostanu ten prstýnek :-) :-D Chci si jít zkusit šaty, protože mi furt ségra říká a popichuje, že už mám jít, at vím jestli si vzít ty a nechat si je ušít
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem vyzkoušela na plese punčošky samodržky a super, normální už na mě asi nikdo nedostane, po 5 minutách jsem zapomněla, že je mám a ani se nehnuly. Akorát nevím, jestli svatbu nebudem muset odsunout :( máme problémy s bydlením, paní majitelka nám chce podnájem v dohledné době prodat, tak přemýšlíme, jestli nezainvestovat do vlastního bydlení 8-(
Odpovědět
@jipe No tak to je super zkušenost ;) No a s tím bydlením, to je teda radost, co? Já teda nevím, ale i když se na svatbu dost těším a fakt se nemůžu dočkat, to bydlení by asi mělo přednost... Přeci jen to bydlení je asi větší darda ale vydrží vám to pěkně dlouho a když budete mít šťastnou ruku, tak klidně na celý život. A svatba klidně nějakou tu dobu počká ;) To je čistě můj názor, ale jak mi řekl přítel - já sjem tak praktická až to někdy škodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak To bydlení se bude muset vyřešit určitě, do dalšího podnájmu už nechci a pak se prostě uvidí, zatím to nemáme oficiálně vypovězený, tak třeba ještě chvíli to vydrží, potřebovala bych v klidu dostudovat. Svatba klidně počká :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe To je super s těma punčoškama,hlavně,že jsi spokojená. Souhlaísm s @alusak,že bydlení by mělo přednost,taky to chceme dořešit, než se vezmeme. Lepší je bydlet ve vlastním než v pronájmu,to je můj názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Vlastní je lepší každopádně, ale zatím jsme si říkali, že bychom hypošku na něco solidního v Brně neutáhli, chtěli jsme zůstat ještě chvilku v podnájmu a hned po svatbě to pořešit, ale ted, když už mám do konce školy jen kousek, tak to budeme muset přehodnotit.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, hlásím se se svatbou v roce 2012...je to hrozně daleko, nevím jak to vydržím, protože už se moc těším :-( S těma samodržkama vám řeknu dobrej příběh - to jsem si je takhle nasadila (použila jsem je potřetí) a že půjdeme do divadla. Ale milé punčochy mi začaly krásně sjíždět. Bylo to hrozný, furt jsem si je "nenápadně" vytahovala, ale moc to nešlo :-D Pak jsem už musela chodit po Václaváku vyloženě s rukama na okrajích punčoch a přidržovala jsem si je :-D Celá říčná jse vtáhla snoubence do obchodu (Calzedonie nebo co to tam je) a kupovali jsme na rychlo nové. Musela jsem mít hodně šílenej výraz v očích, prodavačky byly nějaký vyděšený :-D No takže já už jedině s povazkáčem, od tý doby z ich mám fobii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Nojo,vy jste v Brně taky,co? já bydlela na privátě v Kr.Poli 4,5roku a od loňského února bydlím s přítelem v Bystrci u přehrady,je to krásně. Já ještě budu studovat,takýe to není zas tak strašné. @aimirin Vítám tě mezi námi. Taky mám někdy pocit,že je to dost daleko,ale stojí to za to a dočkáme se.Já taky nosím punčochy jedině s podvazkáčem,bez něj to nejde,to jsem zkusila jednou a nešlo to,nemám na to nohy
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jéé, my jsme v podnájmu kousek od přehrady, předtím jsme byly rok v Židenicích, ale Bystrc je lepší. Tvůj přítel dobře pracuje, že dostal tak velkou hypotéku nebo vám to někdo pomohl financovat? Můj pracuje, ale aby to stačilo na byt tady (ne prťavý) to bez mého příjmu nedostane nejspíš. Musíme se na všechno ještě poptat. Je to čerstvá informace, ještě jsme to spolu nestihli ani pořešit.
Odpovědět
Ahoj, musím říct, že ty z té calzedonie už mám po xté a ani se nehnou, ale už bych si je stejně do centra nevzala :-D Postě fobie. Kdy máš svatbu? Na jaře?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin Já je použila poprvé a super, ale nevím, co to udělá příště, doufám, že nebudu mít nějaký veselý zážitek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Přítelovi rodiče mu to pomohli financovat a doteď tady v tom bytě bydlí kámoši přítele a pomáhají mu tu hypotéku splácet.Do konce roku bychom měli bydlet konečně sami,chceme bydlet sami než se vezmeme.Přítel ještě studuje doktorandské studium na VUT a má práci zatím na částečný,z toho bychom to neutáhli.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to jooo, my bydlíme spolu už 3,5 roku sami a rodiče bohužel pomoct nemůžou, takže musím začít taky makat :-p
Odpovědět
My teď bydlíme v pěkně ohyzdným bytě...museli jsme tu vše předělat, podlahy, stěny, natřít radiátory i dveře, jinak by to nebylo žití...ted to tu je už docela pěkný, ale těším se na vlastní bydlení...S tou prací jsem taky zvědavá co si najdu...zatím mám jen různý brigády a v hlavním oboru kde nic tu nic
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Aspoň že bydlíte sami,to my sice úplně ne,ale nestěžujem si,i když už se těším,až budeme bydlet sami.Čím dřív,tím líp ;-)
Odpovědět
@aimirin A ty jsi z Prahy, viď? A kde bydlíš přesně? A vy už jste měli mít svatbu letos? Já jen, že jsem koukala do tvého profilu... Ale třeba jsem to popletla... a už máte zarezervované místo? Můžu se zeptat kde? Já jsem taky z Prahy a pořád hledám nějakou inspiraci. Tím teda nechci říct, že bych to musela mít tam kde ty, to já jen tak pro inspiraci ;-)
Odpovědět
Ahoj Alusak :-) Uvažovali jsme o tom a pak do toho přišla taková smutná věc v jeho rodině :-( My máme zarezervovaný Letenský zámeček :-) Mám nějaký foto toho zámečku v albu. Připadá mí to tam pěkné. V Praze se mi ještě líbí ty zahrady...Valdštejnská, Ledeburská, Vrtbovská, zahrady pod Hradem....obřad v Šárce by taky nemusel být špatný...:-)) O čem uvažuješ ty, spíš zahrada nebo něco uvnitř, kaple? Já bydlím hned u bohnického blázince (to je stylové vzhledem k mému oboru), kde ty?:-)
Odpovědět
Koukám, že máš v albu Klementinum..tak tam je to hodně krásné, když jsem tam byla poprvé, tak jsem fakt zůstala stát s otevřenou pusou. Podobnou knihovnu má i Strahovský klášter.
Odpovědět
@aimirin Tak to jsi napsala krásně s tím blázincem... Asi nebude těžké určitě, co je tvůj obor :-D Konečně jsem tu našla někoho, kdo bude mít svatbu v Praze. Jednou už tu jedna slečna byla, ale pak se nějak vypařila :-D A vy už máte zamluvený termín, jo? a Jak se to tam na tom Letenském zámečku dělá? Nejdřív na matrice a pak se domluvíš s nimi? My máme v jednání s přítelem buď Viniční altán, nebo Staroměstkou radnici. Já bych asi hlasovala pro ten altán, ale zas mě tam lákají ty varhany na té Radnici... No asi se ještě na jaře a v létě půjdeme k tomu altánu podívat,a bysme viděli co a jak :-D Jinak já jsem ze Zahradního města - Strašnice....
Odpovědět
@aimirin No Klementinum je taky v jednání. Tam mě jen odrazuje ta cena - 10 000 Kč a když se chceš fotit do knihovny, tak další 2 500. ale to je jako jasné, že na tom potřebují něco vydělat, no? Jenže co my chudí studentíci? :-D Né, ještě je to všechno v jednání. Právě ale nevím, jak je to s tou matrikou, kdy vypisuje termíny atd. Právě mě zaskočilo, že ty už termín máš. Jo a jinak to jsi ty od koho jsem obšlehla ty boty... Teda jako ne ty boty přesně, ale tu firmu. konečně jsem našla co jsem hledala a ještě byly ve slevě, no nekup to. Noha už mi asi 10 let neroste, tak snad do příštího roku vydrží :-D Jinak ten záměk je hrozně pěknej... Taky byl v úvaze, no? Můžu se zeptat jak je to tam finančně?
Odpovědět
Radnice je super :-) My tam byli nedávno i jen tak na prohlídce, občas si takhle projdeme nějakou památku. Dole jsou strašně pěkný sklepení a my k tomu dostali dobrej kometář, tak to bylo strašně zajímavý. Nahoře je to teda taky krásný :-) Já bych se tam vdávala hned, lákají mě v okolí ty secesní hotely třeba a obídek. Jen jsem měla obavy z turistů :-)) Jinak já taky uvažovala v okolí radnice o svatbě v Obecním domě, nebo hotelu Paříž...nebo hotelu Kings Court. Ale asi by to vyšlo draho a třeba ten hotel Paříž, ten se mi líbil nejvíc, ale nemá žádnou hezkou místnost na oddávání. Jen tu restauraci má stylovou. Viniční altán je romantika :-) Takže jsme tu jediné pražačky jo? A ty jsi původem z Prahy? To já ne, vyrůstala jsem v České Lípě. Na Zahradní město jezdím docela často :-) Taky jsme tam mohli bydlet, vybírali jsme si mezi byty tady a tom Zahradním městě :-) Já mám dnes zkoušku, tak se letím ještě připravovat :-) Večer tu budu :-)
Odpovědět
@aimirin V Praze bydlím asi 6,5 roku. Zatím jsme tu sami, ale snad se brzy někdo přidá, aby se s námi podělil o svoje nápady :-D Já mám právě taky ve čtvrtek poslední zkoušku a místo abych se učila jsem tady. to je teda krize :-D Tak ať ti to vyjde a když tak se večer potkáme ;-)
Odpovědět
Jo ještě jsem zapomněla na tu matriku...no jako oni oddávají jen pátky dopoledne...potom se teda vymáčkli, že i první sobotu měsíce dopoledne. Ale já chtěla sobotu nebo neděli a odpoledne, takže nás asi bude oddávat reverend Unitářů nebo p. Makovička. K Unitářům se te´d chystám na to jejich nedělní setkání, tak jsem zvědavá, co mě čeká :-) Jinak obřad uvnitř v tom sále je zadarmo, pokud tam máš pak hostinu, nebo pak obřad venku v altánu je za 5 tis. pronájem (ale ještě je třeba počítat něco za nazdobení, pokud si to chce člověk nechat třeba ozdobit kytkama). Potom hostina - my budeme mít raut a ty ceny dost bohatýho rautu začínají už na 600/osoba a určitě se s nima dá dohodnout i na nižší ceně. Na Prahu to jde. Akorát mají minimální konzumaci stanovenou na 50 tis, ale nás je 38 lidí, takže to nebude problém to projíst a propít :-) Zeptej se tam, neboj se, že bych měla pocit, že mi to místo nějak "kradeš" nebo co :-D
Odpovědět
@aimirin Mě prostě úplně děsí, jak na té matrice ti nedokážou vyjít vstříct. Toho se právě bojím, že kvůli tomu to na té Radnici nevyjde, protože to budou mít takhle blbý doby a kdo mě pak oddá, to fakt netuším... To právě mají v tom altánku super, že každý termín oddávají od 10 do 15., takže to je úplně super.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, také se přidávám k vám do klubu :) ale dneska mi zkazila náladu slečna, která mi napsala že si myslí že to je dost ujetý plánovat svatbu která bude až za rok :,(((
Odpovědět
@wenday jako vůbec se tím nenechej rozhodit. Možná to sice ujetý trochu je, ale zas si to užiješ déle než ona a líp všechno rozmyslíš, přečteš tady veškerou diskuzi o tom, čeho se vyvarovat, co určitě udělat, kde nejlíp vaří, jako šaty se k tobě nejlíp hodí ;-) a hlavně, co je komu do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak hl. já si stahuju jen obrázky a ptala jsem se jedný holčiny na poukaz, který chtěla udat. Ale to je fuk, děkuju ti za názor :-) je přesnej :-)
Odpovědět
@wenday A kdy máte termín?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?