Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana tak to je nejlepší vidět live a tam se můžeš mrknout jak budeš teď v ČR....jinak ty Buchlovice jsou fakt krásné a už jsem tam viděla snad všechny barevné kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem se divala na fotoblog,cos mi poslala a vypada to fakt hezky...A mas pravdu s tema barevnyma kombinacema...;)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahoj.Od ledna?Nerozumim....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana jojo jinak jediné co bys měla rozhodnout co nejdřív je datum kvůli těm fotografům a domluvit to co nejdřív,protože pak už budou všichni zadaní....a je to v háji...jinak @stastnanevesta to myslela tak,že někde matrika vypisuje termín svatby až v lednu r.2012 já vím,že třeba ve Zlíně to vypisují v září....ale Buchlovice patří pod Hradiště a tam nevím jak na tom jsou,ale je nejlepší jít na matriku a domluvit se live,myslím že pokud matrikářka není píp tak ti ve vaší situaci výjde vstříc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana Na našem vybrané zámku se vypisují termíny svatby na příští rok až v lednu 2012,takže si ho nemůžem zamluvit dřív
Odpovědět
Profilova fotka
No,to je super.to vymýšlel kdo?:)doufám,že budou rozumní... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nevím,co jim na tom trvá takovou dobu
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Dík jeste jednou za infosku,to by mě vůbec nenapadlo...co jsem tak slyšela,každý říká,že papirovacky jsou celkem náročné.myslím,že budu překvapena,až přijedu do česka..;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana tak nic složitého to není jen jestli si bereš angličana budete potřebovat překladatele...jinak není zač,kdybys něco potřebovala napiš ;-) ráda ti pomůžu
Odpovědět
Profilova fotka
Dík moc,napodobne,kdybys potřebovala něco,s čím muzu pomoct,dej vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Dík moc,napodobne,kdybys potřebovala něco,s čím muzu pomoct,dej vědět @petrajavor
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana ahoj, vítej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahoj;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co říkáte na tohle viz obr. poděkování pro hosty? Nad stromem bude Děkujeme a pod stromem bude Petra&David 26.11.2011 a dali bychom to do obálky s krajkou a jedním knoflíčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor úžasně originální a určitě to udělejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta díky...
Odpovědět
@petrajavor je to přesně do stylu, takže super :-)
Odpovědět
@petrajavor Ten strom je super! Naprosto originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor taky se mi to moc líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Skvělý a originální nápad !! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @hannnahs @xpila @cibetka_veronika @janina_sun holky díky :-)
Odpovědět
@petrajavor To je super:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z toho francouzského závoje lezu už po zdi a dneska mi došlo,že jsem úplně blbá,bo znám návrháře svatebních šatů a tak jsem mu napsala :-) Ten bude snad vědět kde jej sehnat :-)
Odpovědět
@petrajavor to by člověk neřek, co dá za práci sehnat tenhle typ závoje nebo materiál na něj.. :-p vůbec by mi nenapadlo, že něco tak "profláklýho", když to tak řeknu, nebude tak lehce k mání..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo tak vím,že v některých látkách jej mají. Jenže jedna slečna mi řekla,že ho kupuje v Mostě (kam se fakt nedostanu) a nechce mi ho koupit,jiné objednávají látku z e-bay což je celkem průsek teď kvůli clu a poště...návrhář nemá....takže musím hledat.... já snad budu volat do Kanady či NY jestli se mi po tom rodina podívá a koupí mi to...už začínám být zoufalá...jedna slečna mi radila ještě jeden salon tady,tak uvidím,ale moc nadějně to nevidím...že já musím chtít vždycky něco takového... ]-(
Odpovědět
@petrajavor a zatím si nenarazila na žádný závoj, který by si koupila "vcelku", už hotový a líbil se ti?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak ano,jenže ten by se nám nehodil k svatbě...bylo na něm peří...já bych chtěla něco takového,jen k tomu přidám na jednu ozdobu pár pírek...a to tady nikde nedostanu :-|
Odpovědět
@petrajavor hmm, to bys musela celé předělat a to je na dvě věci :-| a je fakt, že to, co máš na obrázku jsem nikdy nikde neviděla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já taky ne,ale o to nejde,ten samej ani nechci...jen bych ráda tu látku....
Odpovědět
@petrajavor jasný. Je to škoda, páč dovážet kousek látky ze zámoří, to by byla dost pálka a je fakt, že teď všecko kontrolují, tak by to i trvalo.. Snad se ti povede sehnat tady v ČR. Já teda když jsem sháněla něco takhle extra, tak jsem většinou uspěla v malých, starších, zastrčených krámkách.. tam mají občas divy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?