Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pecuska007 vitám tě....a jakou svatbu si představuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@pecuska007 ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pecuska007 ahoj a vitej
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda musim Vam rict, ze na to jak jsem se tesila na zarizovani svatby. Tak me ta chut naprosto presla po rozhovoru s moji mamou. Z jeji strany naprosty nezajem. Jako by ji ta svatba snad obtezovala...grrrrrr :-|
Odpovědět
@pecuska007 vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 jak to? nevíš proč? třeba jí to ještě přejde...každopádně si radost nenech zkazit
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 taky si myslím, že by se mohla umoudřit, každopádně vítej do klubu, rodiče si asi začínají vybírat ty roky naší výchovy 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim. co to s ni je...ale tak snad se to zmeni, ted az tam pojedeme. Ale kdykoli ji reknu, co by se mi libilo, tak pry nemam vymyslet kraviny...jo a to jsem ji oznamila,ze mam vybrane saty v Praze a pojedu si je vyzkouset...to byl masakr...pry jsem magor...tak nevim :-D asi jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika amen... @kris88 ona je ze staré školy je zvyklá na to že dneska řekneš my se berem a za měsíc se vdáš,nechápou to plánování,ale vysvětli ji,jak těžké je "ulovit" fotografa a restauraci a všechny tady ty věci a jak tím žijí ostatní nevěsty a ona to uvidí jinak...to by mělo pomoct...
Odpovědět
Profilova fotka
no holky nejvic me pobavilo, kdyz mi rekla..ze mam prestat vymyslet kraviny. Ze nejlepsi svatba by pro ni byla, kdyby mohla prijit na obrad v dzinach, pak se neco pojedlo, vsichni by se opili a sli spat... :-D krasny ne... ;-) a ja si delam hlavu s potahy na zidle 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 :-) jo u nás taky nikdo nechápal co tak vyšiluju...a teď jak všichni čumí když říkám,že mám hotovo.... :-p :-D 8-) takže klidně řeš potahy na židle a oni ať řeší tur de hospoda (to teď řeší moje sestra a švagrová-jejich největší starost) Holky kdo máte svatební webovky? Chci se juknout,nevím zda mám na blogu všechno....
Odpovědět
@petrajavor Peti, posílám odkaz do IP, jen jsem to zkoušela, takže se těm textům nesměj :-) Spíš mi šlo o ty záložky, ale určitě něco přibyde... Jo a nelekni se, začně hrát moje best song :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@xpila jojo moc díky...už nevím co na blog dát...
Odpovědět
@petrajavor Mně už právě taky nic moc nenapadá, spíš asi až časem, co bude potřeba...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no já už mám u nás na blogu snad všechno....se když tak mrkni...a taky už nevím co víc....
Odpovědět
Ahoj, my máme předběžně vybrán srpen 2012. Začínáme plánovat a vybírat . Je to 414 dnů do svatby..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 vítej a přeju hezké plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 vítám tě,tak to je super...a jakou svatbu bys tak chtěla?
Odpovědět
@lenda26 taky tě tu vítám :-) a pro srpnové nevěsty je už tu spešl vlákno, tak kdyby ses chtěla připojit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám nové nevěsty :-) @kris88 tak přesně proto bych chtěla, abychom si svatbu platili sami a pokud nám rodiče chtějí přispět na svatbu, ať nám to dají jako svatební dar do obálky. Protože i tak bude taťka na všechno říkat, že utrácím za blbosti - málkokdy mi něco pochválí, že to byl dobrý kauf, většinou vždy utrácím za blbosti podle něj - ale za ty tři roky, co si vydělávám sama a od něj nemám ani korunu, tak si ty kecy nechává pro sebe, protože jsou to moje peníze. A třeba kolik stojí fotograf, no tak to mu ani nebudu moct říct, protože to by ho asi vezli :-| To málem vezli i přítele. Tak ale taťka bude rád, když ho zaúkoluju třeba sehnáním party stanů (protože je mají u nich na vesnici, tak to bude snad za dobrou cenu) nebo něčím podobným. Oblek si naštěstí kupoval na můj maturiťák, takže je vcelku nový (měl ho asi 4x) a kravatu a košili mu jen donesu, aby si to vzal. A počet hostů asi budeme muset taky utajit :-( Ale tak my si budeme dělat hostinu sami, tak pár lidí sem nebo tam.... Tak držím pěsti, ať se vyjasní.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dneska už kolem jeli 2 svatby.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj dobře dopadlo, bude, no já bych to viděla spíš taky znova v září ale děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 gratuluju,že to vyšlo :-) já doufám,že to dám taky ;-)
Odpovědět
plánování, no to je zádrhel, sestavuje seznam hostů, což bude oříšek,...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Snazim se na dalku zorganizovat svatbu ve Zlinskem kraji. Budu moc rada za jakekoliv tipy (hotely, fotograf, vizazista, kadernik....)Pokud by naopak nekdo potreboval neco zaridit, objednat nebo privezt z Anglie, moc rada pomuzu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana ahojky...tak typ na fotografa je jasný manželé Mlýnkovi (www.mlynkovi.cz nebo facebook) když nebudou mít váš termín volný,mají už dost rezervací na příští rok,tak Radovan Chlíva...kde přesně ve Zlínském kraji? Já bydlím kousek od Zlína,takže cokoliv budeš potřebovat dej vědět....Mlýnkovi mají i dobrou vizážistku,a míst na svatbu je taky spousta otázka je jakou svatbu chceš...
Odpovědět
Profilova fotka
Super, jdu je hned omrknout...Diky.Ja jsem z Trnavy u Zlina a myslela jsem, ze pokud by svatba byla tak do hodiny cesty, to by se dalo...Protoze ziju v Anglii, vsechno zatim hledam jenom na netu...;( Libily se mi stranky Octarny v Kromerizi a vsimla jsem si, ze hodne lidi si tu na beremese chvali Hotel Buchlovice...Chci najit neco fakt hezkeho s ubytovanim pro 40 lidi...Zatim nemame ani termin, za dva tydny jedu do Ceska, tak to chci vsechno domluvit tam...Pocitali jsme se srpnem 2012, ale pokud to bude o mesic pozdejc nebo driv, tak to je nam celkem jedno...Kde to planujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana tak my jsme z rodinných důvodů posouvali termín,první byl 3.3.2012 ale teď se bereme 26.11.2011 jinak bych volila asi raději ty Buchlovice,je tam víc krásných prostor pro focení a finančně to výjde skoro stejně jako ta Octárna o ní jsme uvažovali taky) jak jsem ti poslala to album aby ses podívala,tak ta holčina se vdávala taky v Buchlovicích....jinak mám kontakt asi na 2 cukrářky co pečou super dorty a na holky co pečou i muffiny podle receptu co si dovezly z Anglie....jinak nevím jak pochodíš s vyřizováním termín,jelikož tady je skoro všude vypisují až v září,ale je dobré se na matrice zeptat oni ti snad výjdou vstříc,hlavně kvůli fotografům,jelikož je o ně celkem rvačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, dik za tip. Z tech webovych stranek neni nic poznat, nemuzu ani jeste premyslet o barevne kombinaci, protoze jsem nevidela saly ve skutecnosti a z fotek se fakt nic neda poznat...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana Vítám tě :-) my plánujem červenec a rezervaci termínu budeme mít od ledna :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?