Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ky nastávající nevěsty, tak dnesšním dnem se u nás konečně začne vše točit kolem svatby již naplno :-) Byli jsme dneska na matrice a naše svatba bude 30.6.2012 ve 12.00 hod na Městské radnici v Hodoníně ;-) Takže začínáme Vše plánovat a dneska máme ten nejtěžší úkol, sestavit seznam svatebčanů, aby jsme mohli zjiš´tovat restaurace pro hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
vítám nově příchozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vroninka Vítám a gratuluju k rezervovanému termínu, o kousek dřív než my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, dlouho jsem tu nebyla, budoucí manžel se už srovnal,, ale já si mezi tím řekla že pojedu na pár měsícu do anglie,, čímš by se svatba musela šoupnout a v květnu by to asi nemohlo být,,,což by ěm mrzelo, je to krásný měsíc,, a kdybyste měl někdo tip na krásný obřad a focení v okolí Prahy (Praha), prosím piště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ahoj, jsem si říkala co je s tebou :-), to jsem moc ráda, že se situace zklidnila..
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsme hodně učení do školy,, v pondělí se jdu ztrapnit na státnice a pak nevím co dál,,, jestli nepojedu pryč svatba se může začít připravovat,, pokud ano, nemám s přípravami chodit dřív, než se vrátím,,, :-), jinak nemám ani šaty ani termín ani místo obřadu,, takže budte v klidu všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Taky jsem si říkala,jak to s tebou dopadlo.Takže svatba bude,jo?na státnice držím palce,já příští týden snad odevzdám bakalářku a snad státnice v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 myslím, že pokud se ti má něco stát, tak se to stane, i když se vdáváš kdykoliv - jen si to s tím nebudeš spojovat. A hlavní důvod, proč neměly svatby být v květnu už tak nějak pominul, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Přesně, svatby v květnu vedou, je to krááása :-D
Odpovědět
@vroninka22 tak to jsme dve co budem met svatbu na radnici pristi rok taky v cervnu,jeste teda musime jit ted nekdy zajednat si datum,ale bylo to dlouhe rozhodovani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Ahoj, koukám že jsme stejně staré a ty jsi z Hodonína? Já jsem z hodonína a chodila jsem na gympl :)
Odpovědět
@ivet1987 To jo, svatby v květnu jsou krásné, jen kdyby starší ročníky nebyly tak pověrčivé a nebyly s nimi takové potíže. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
@ivet1987 ja sem z Rohatce a sem rocnik 86 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Jo ták, to já jsem mladší, jsem přemýšlela jestli jsme se třeba nepotkali ve škole nebo někde :-D Nebo s mým přítelem,ročník 86, ten měl ekonomku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauves nevěsty zas nakukuju po dlouhé době.... dneska mi přišel balíček z dekoru... je vidět jak hezky to mají nafocené...ale dneska vážně nejsem spokojená... grrrrrrrrrrrrr krásná kniha svatební lila barvy je uplně vybledlá a vypadá jak šedá.. děssss a ještě má sice pidi ale flek vepředu... grrrr myslíte že to mužu vrátit bez udání duvodu??? a ještě jsem vzala na zkoušku jen po kuse svatební bublifuk tyčinka a nahoře srdíčko.. tak teda pokud se na to někdo chystáte... tak je to mega tenoučké... a uděláte z toho jen malinko bublin.. pak už je to napěněné a bubliny nejdou... a zkoušela jsem to na satén a fleky to dělá... pozor na to....a to to stojí 20 korun kus a zvoneček jsem si vzala jen na zkoušku jeden kus tam stojí 25... je to zvoneček na jmenovku a teda hruzaa je to kousek plechu... na fotce to vypadá hezky..ale ve skutečnosti to je pěkně hnusné na to že to je tak drahé... tak vám to tu píšu jen pokud někdo o tomhle uvažujete, ať s tím počítáte že je to docela na nic... co mne i docela naštvalo že jsem si koupila látkové nalepovací srdíčka 144 kusu za 139 korun... a teda dobrá polovina je zdeformovaných... dneska z dekoru fakt zklamáníííí
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ajajaj, pěknej průšvih,zkus to vrátit nebo si místot toho objednat něco jiného, mělo by to jít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief já jsem dva měsíce čekala než naskladnili tu svatební knihu... každý den jsem koukala, jestli už je,,,, jak byla hned jsem objednávala... stojí 560 korun... a teda toto jsem nečekala.... :-| zkusím to...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak pokracuje planovani? Ja uz se snad zacinam tesit. :-) V pondeli jedeme do Cech vsechno vyridit a jedu zkouset saty. Tak jsem na to zvedava. Jinak uz mam domluvenou vizazistku, tak alespon jedna vec zarizena.
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 normálně bych to vrátila,bo toto je hnus,ale četla sem že si na ně holky stěžují...jinak bublifuky bych koupila za tu cenu ve svatebním salonu,tam mam jistotu že fleky nedělají.... @kris88 ahojky...no já už mám bohužel naplánováno,ale tak už mi chybí "jen" 156dní do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jeee, to ti utece jako voda. A uz sis vybrala ty saticky, vim ze jsi vahala mezi dvema. No ja jsem rada, ze mi mame jeste tolik casu. budeme ted v Plzni 5 dni a behem toho musim obehnout co se da. takze to ani dovolena nebude..jinak jsem koukala na tvuj pozvazek...je luxusni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 díky,ten mi udělala kočka tady ze Zlína,našla jsem ji na fleru....jinak šaty budu ještě zkoušet,ale stejně ty budu objednávat až na začátku listopadu...takže času dost...
Odpovědět
@ivet1987 tak určitě se neznáme :-) radnici v Hodoníně byla vybrána,neboť jásem z Rohatce a přítel z Ratíškovic,tak máme neutrální půdu :-D a ty budeš mět kde svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek No my budeme mít svatbu na Janově Hradu v lednicko-valtickém areálu :) Akorát bude menší problém s termínem, tak uvidíme. Oddávají jen jednu sobotu v měsíci, teda v květnu zrovna, tak budu muset asi podávat žádost o jiný termín.
Odpovědět
@ivet1987 jj tam je to hezké celá ta Lednice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no narovinu nic nového už od nich nekoupím... koupím tam už jen to co vím jaké je... třeba že ted jsem vzala ubrousky,, na zkoušku a jelikž vyhovují mi, tak vemu pak do plného počtu... at to mám stejné... ale jinak už nic.. docela mne naštvali... a jak tobě se daří knoflíčky??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek to je nádhera v Lednici... a kolik to tam stojí ten obřad??
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 toš svatba naplánovaná něco udělám sama něco udělá paní co mi bude dělat kytice....jinak nemám co dělat,nuda
Odpovědět
@sylvestra2 nevim kolik stoji obrad, ja ho tam mit nebudu ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, přidávám se k Vám. Taky mě to příští rok čeká, asi v červnu. S přítelem končíme oba dva školu příští rok, takže to bude sranda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pecuska007 Vítej :) Tak nám pověz základní info :) Jak dlouho jste spolu, jaké byly zásnuby, povídej, přeháněj :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?