Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mám radost... přišla mi zkušenbí kulička :))))) budu mít na svatbě na stole dva košíčky a v nich kuličky z perníku.... ozdobené srdíčkama atd a každý si vezme.. a jak ten perníček rozlouskne bude tam něco,,. ještě nevím co uvažuju co.. bud manželský citát a nebo nějaká předpověď srandovní,.. na téma vztahy atd :))))))))))))))))))))))))
Odpovědět
@sylvestra2 Já jsem z ústecka, ale svatbu chceme mít asi jinde než v našem kraji. Chceme to mít stejně kvůli zahraničním kamarádům od pátku do neděle, takže budeme potřebovat nějaký malý penzion na ubytování, takže už je v podstatě jedno, kde to bude. Líbilo by se mi něco v jižních čechách, ale nemám zatím vůbec konkrétní tipy...
Odpovědět
@xpila hurá, aspoň ještě někdo do klubu:-) Právě že mám taky nějaké požadavky - a podle mě to není tak hrozný:-D a slevovat z nich zatím nechci. Možná až budu už hodně zoufalá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Parajan : jestli by jsi chtela poradit kde v jiznich cechach udelat obrad tak bych doporucila cervenou lhotu u jindrichova hradce:-) je tam krasnwe. v leto nejlip :_) a v zahrade se daji udelat krasne fotky :-) nebo hluboka nad vltavou tam je vse taky blizko jak penzion tak restaurace :-) myslim ze je tady na vyber plno krasnych mist.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan ahojky, zkus se podívat na "Liškův Mlýn", tam dělají přímo obřady i hostinu a je to tam krásné! Pokud byste chtěli svatbu jinde než přímo tam, tak kousek odtud je myslím nějaký zámeček nebo tak něco...ale to už si nejsem jistá. Původně jsme to tam chtěli taky, ale nakonec jsme si řekli, že je to zbytečně daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
@denca24 @parajan...jj, Červená Lhota i Hluboká jsou nádherný, ale jediný, co by mi dost vadilo, že tam jdou svatby jak na běžícím páse
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan je to www tecka liskuvmlyn tecka eu (nesmí se dávat reklamy a přímé odkazy, jinak to admin smaže)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun podle me na te cervene lhote moc svateb neni jako na te hluboke. Muj bracha tam mel minuly rok svatbu a bylo tam nekolik volnych terminu a kdyz se ptaly ne lhote tak mely na vyber vice. ono i zalezi na sezone a na lidech a na pocasi kdyz se to vezme tak ono po cele republice je krasne jen najit to prave misto :-)
Odpovědět
@sylvestra2 s tím perníčkem je to hodně dobrej nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Dlooouho jsem tady nebyla,tak se letím mrknout jak se tady máte .. :-D A jakpak vám utíká čekání na ten den D ? já mám pocit že to vůbec neubývá. Copak je nového? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan tak to je parádaaaaa celý víkend to si opravdu užijete... už ted jsem zvědavá na fotky.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Dík taky si myslím... když to bude v košíku pohromadě bude to bezva a tím že budu mít více perníkových věcí tak se to bude hodit... budu mít perníkové cedulky se jmény... a rodiče dostanou velké perníkové srdce jako poděkování... protože dortu bude dost na svatbě... a rychle se kazí, takže nutit je aby ještě po svadbě tlačily dort ee.... takže dostanou perníkové a mužou si to vystavit... jak dlouho chtějí.... a taky na sladkém stole kde budou lízátka a fontána atd tak bude velká perníková krabička srdce.... / mám v albu jen tady to mám v červené a bude to ve fialové.../ a tam budou operníkové srdíčka... ketré si kdkoli muže vzít pak domu... nebo jíst cokoli ... takže se kuličky budou hodit, nebude to jako pěst na oko... a ještě zábavnééé... musím zvážit zda do toho napsat manželské citáty a nebo nějaké veselé vtipné předpovědi.... :-D :-D :-D :-D mám super známou co dělá super perníky.... je úžasná umí všechno to co mi dělala na zkoušku bylo fakt jen na zkoušku... takže to není dokonalé.... fotku dodám... ale bude to pak dokonalé... i barevně to bude jinak než je ten zkušební... ona bydlí sice ve vysokém mýtě , ale naštěstí mi to dováží... je to bezva udělá mi i dorty... :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun Děkuju, to je můj jediný tip a svatbu bych v tomhle případě myslela právě na Zvíkově-podle mapy je to kousek... Jejich stránky se mi líbí, ale uvidím co na to přítel-chceme se tam zajet podívat na nějaký víkend, aby to viděl-potřebuje si všechno ověřovat.-)) Jinak Hlubokou právě nechci kvůli těm lidem a tak-hrozně moc obřadů a hrozně moc lidí celkově, na prohlídkách a tak... Červená Lhota se mi moc líbí, ale ta je myslím třeba zrovna od toho Liškova mlýna dost daleko...Ale ten Zvíkov, co jsem koukala na stránky, si dost diktuje průběh obřadu-to bych nechtěla. třeba se mi nelíbí příchod všech svatebčanů najednou-jak tam mají psané, přijde mi to pak hrozně chaotické a rychlé. Radši bych, aby se všichni v klidu usadili, chvíli poklábosili a pak až přišla já:-D já vím, že to je asi malichernost, ale stejně...:-) Holky, budete si psát manželské sliby a nebo necháte jen klasický obřad od matrikářky a jen řeknete ano?
Odpovědět
@janina_sun Vy jste ted v tom mlýně někdy byli? Já už na jejich stránky chodím dlouho jako mlsný kocour:-D a mají tam psáno něco o rekonstrukci a rozšíření kapacity...Tak jestli už to proběhlo a tak...:)
Odpovědět
Tak jsem koukala, že v tom Liškově mlýně už ta rekonstrukce je, ale dost po ní zvedli ceny ubytování, tak to asi padá:-( No ještě uvidíme co na to přítel... Ale je to na víkend pro všechny ty lidi rozdíl skoro 20tisíc:-( a to už se mi moc nechce, i když to vypadá krásně a vypadá to na profesionály...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan já tam osobně nebyla. Na ty stránky mě navedla kamarádka, co dělá vizážistku a koordinátorku svateb. Co se týče cen, dá se i smlouvat, tak bych to aspoň zkusila. Jsou na ně výborné reference a místečko je to kouzelné. Nikoho nerušítě, vše v jednom místě...fakt super. My to budeme mít v Malšicích u Tábora na Karolíně (www tečka penzionkarolin tecka cz/svatby tecka htm), je to v podobném duchu a blízko, takže nakonec jsme zvolili Karolín :)
Odpovědět
@parajan Tak já ze svých požadavků taky nehodlám slevit :-D Myslím, že nejsou nesplnitelné, jen najít to pravé... A hlavně když si něco usmyslím, tak to tak prostě bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny zlatíčka tady na fóru, jsem se chvilku odmlčela, spousta věcí ohledně práce a jiné, tak jsem neměla moc času ... něco málo jsem přidala do fotoblogu, ale nic moc...nějak není čas....teď mě ještě čekají hry bez hranic na počest 100 let od postavení sokolovny u nás v Napajedlích, je to organizačně dost náročné, tak asi než to bude za mnou tak přijdu vždy jen tak nahlídnout, tak mě omluvte, až bude trochu volněji tak se zase plnohodnotně zapojím... :-D :-D :-D :-D Ale nejpíš to co jsme si nestihly říct tady tak pořád ještě můžeme dohnat na našem "sletu" :-D :-D :-DTak co, čím víc nás bude tím líp :-) Teď nemám přehled o tom, kdo už se přihlásil kdo ne....ale pořád doufám, že na náš mejdan nás bude alespoň 20 tak mě nezklamte :-D :-D Už se na vás všechny moc těším @xpila @janina_sun @parajan @sylvestra2 @denca24 @zabicka192 @mourovata @stastnanevesta atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak budeš soutěžit? tedaa držím pěstiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak klasika :-) @sylvestra2 Oloušek hlavně organizuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ahaaaa tak to je dobré teda... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nabízím volný termín na focení boudoir s Lucií Schweinerovou (výýýýborná ženská) na tuto středu! Pište do IP! Fotky jsou krásné a ženiši budou jistě nadšení takovým dárečkem. Jinak se asi postupně připojím k vám,vzhledem ke smutným okolnostem v rodině musíme svatbu o rok odložit, takže místo 2011 bude svatba 2012.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 vítej tady....a hezké plánování,snad se rodinná situace uklidní a bude to dobré
Odpovědět
@petrajavor Díky i když jsou bohužel jen dvě možnosti. Buď se tchán zázračně uzdraví,což je nepravděpodobné a nebo zemře,což by bylo strašně smutné.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 to je mi líto...tak snad bude příští rok lepší
Odpovědět
@loli88 taky tě tu vítám, i když ne zrovna za nejveselejší situace... Snad bude vše ok, přeci jen, i zázraky se dějí, když člověk věří..
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 držím palce,zázraky se dějí a naděje umírá poslední
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Ahoj,prý se říká na Máj máry a já jsem docela pověrčivá...:-((( Jinak je to samozřejmně krásnej čas......A kamarádka mě vyděsila tím že nějaká holčina měla v květnu svatbu a při cestě na obřad se vybourali někde...:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@landovka No tak neříkám že se nebojím že se něco stane... ale prostě si trvám na svém :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?