Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zase ten dort se sklady, co se mi líbí, jen s širšími.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Veru u nás paní prodává obleky od Slovenské firmy a je to v pohodě materiál je kvalitní...třeba víš kolik stálo před 5lety ušití dámského saka ve výrobě v OP Prostějov,které se pak prodávalo za 5-6tisíc? 66kč takže na materiál je peněz dost i na výdělek firmy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Peti, ty rozdíly mezi nákupní a prodejní cenou jsou mi celkem jasné :-D A můžeš teda doporučit, abychom měli případně aspoň nějaký zaručený kontakt? díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
udělala jsem album s věcmi, co se mi nehodí, nebo jsem je ukládala rovnou s tím, že by se mohly líbit vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak do Bandi se chystáme až si látku "ošahám" tak ti řeknu,jestli se mi líbit nebudou vezmu si od firmy ze Slovenska oblek,jelikož ti mají obleky asi za 4500 a kvalitní matroš...tý jo,je fajn jednou za čas uplatnit znalosti ze školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to je bezva, protože my zatím oblečení prakticky neřešíme, jen o tom tady plkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no já už řeším dost věcí...kdyby se něco stalo ať je to zařízené :-) jo jinak pěkná fotka...a viděla jsem,že si všechno zamkla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nejlepší je včas a to u tebe už nastalo :-D přesně tak, ale pro vás jsem naopak přihodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to je dobře :-) já doufám,že nám to zítra výjde (jinak mě klepne) a bude všechno oki... :-) dneska jsem potkala u bankomatu kamarádku co má restauraci hned mi vzala rezervaci a jdu domlouvat zbytek :-) už mám i krabičky na výslužky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ tak to je paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
něco zkouším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika co zkoušíš?
Odpovědět
Článek se načítá
@cibetka_veronika a cooo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už máme zamluvený kulturní dům :-), tam bude hostina a pařba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nádherný dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme favorita na svatební oznámení - jen text bude jiný (i když třeba ještě najdeme lepší :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka gratulace!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs už jsi tam taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jééé, budete mít stejnou písničku na první tanec :-) já jsem jí moc chtěla, ale přítel řekl, že to je moc utahané a že to nechce a že chce něco od U2. Tak jsem vybírala od U2 a našla jsem, že mimo jiné nazpívali i tuhle písničku, takže máme vybráno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila nevím, jestli tě nevyvedu z iluzí, ale přítelovi je 33 a taky je pořád jak dítě, takže by ses taky nemusela těch dětí dočkat, jestli budeš čekat, až ho to přejde :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika šmante, a kde?? já jsem asi nějaká mimo, jak se učim, tak tu moc nejsem a nestíhám :-D :-D tohle mi nemůžete dělat holky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Jo?to ani nevím,že U2 to nazpívali taky. já jí úplně miluju, Elvise mám moc ráda ale podání Karla Z.se mi líbí o dost víc :-) a stejně to není moc k rozeznání od originálu, prostě český Elvis,no ;-) já to demokraticky vybrala a pak jsem to pustila příteli s tí že co on na to,kdyby to bylo na první tanec a jemu se strašně líbila ( dokonce si ji pak na mě nastavil jako zvonění), tak super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka Gratulace! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky :-)
Odpovědět
@krejci1510 Neboj, to já žádný iluze nemám, já jsem realista :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vás konečně dočetla zpátky za 10 dní :-p Jinak včera poslední den dovolené a já říkám ráno své drahé polovičce, že kdyby to vyšlo všechno podle plánu, tak od zítřka (dneška) za rok se bereme (tohle datum bych chtěla, ale zase nějak urputně na něm netrvám).....tak jsme vyrazili na snídani, přivoláme výtah, ten se otevře a tam stála nevěsta :-D :-D :-D Tak nevím, jestli to nebylo znamení...
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka já taky nic nemám, jen tu sbírám nápady a informace....až za pět týdnů, až se vrátíme do ČR, tak musím hned zařídit místo na hostinu a fotografa, protože ti mi psali, že je velký zájem, tak pokud mám zájem já, tak je potřeba rezervac co nejdřív a pak začnu až někdy na podzim nebo možná až kolem Vánoc, protože nás teď čeká velké stěhování z Anglie a zařizování bydlení v našem rodném městě a pak podnájmu v Praze (ten máme naštěstí sehnaný, jen ho zařídit) a pak budeme oba shánět novou práci....takže budu mít, bohužel, jiné starosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já teda nevím, ale to požádání o tvou ruku mi přijde mnohem romantičtější než kdyby to udělal někde u svíček, večeře atd atd atd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martineckak jééé, nádherné datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Děkuju mooc,,taky se mi to líbí daleko víc než kdyby to bylo nějak připravený dopředu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?