Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jeee, ahoj Veruuuuu :) tak to je super!!!! to máte radost, viď?
Odpovědět
@janina_sun ahooj! radost máme velikou, byl to jediný oblek, který drahý za celou dobu zkoušel, a hned jsme ho vzali :-D a s nákupem tady u nás se to vážně nedá ani srovnat.. pán co nás obsluhoval to měl v oku, hned veděl, kde je potřeba to upravit, aby to bylo dokonalé :-) dokonce znal Českou republiku, říkal, že tady několikrát byl :-D já už se těším až oblek dorazí, asi mnohem víc než přítel, ten je asi rád, že už to má z krku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no, shánění obleku se děsím asi víc než shánění mých šatů :)))) takže tiše závidím, že tuhle záležitost máte úspěšně za sebou:)
Odpovědět
@janina_sun my se na obleku jednohlasně shodli všichni, jak přítelovi rodiče, tak jeho bratr se ženou, takže naštěstí nebylo co řešit :-D i když oblek se kupoval hlavně na promoce, ale myslím, že je super i na svatbu.. brácha drahého sice říkal, že na svatbu by si měl koupit ještě nějaký elegantnější, ale nám se moc líbí právě tento.. no uvidímě, třeba na nějaký dobrý ještě narazíme, ale myslím, že tenhle bude stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Ahojky,jsem tu nová a zrovna koukám že máš stejný termín svatby!!!:-)))))Lenča.
Odpovědět
Profilova fotka
@landovka Vítej mezi námi :) Konečně nás červnových přibývá
Odpovědět
Profilova fotka
@martineckak ahojky,vítám tě :-) @landovka ahojky vítám tě tady:-) @janina_sun @verunka_ máte už oblek pro ženicha? nás to čeká příští týden a celkem mě to děsí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nene, my ještě ne...a myslím, že dřív, jak v lednu ho nikam nedokopu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@landovka jojo, vybral to přítel, já furt špekulovala jakej termín, pořád jsem nevěděla a bez data nemůžeš začít pořádně plánovat, že? takže konečně to máme jisté:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Ahoj, ono i s tím datem nemůžeš pořádně plánovat když na matrice vypíší termín až v lednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tyto záležitosti jsem ještě vskutku neřešila a to je jako všude až od ledna, to snad ne?:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief všude to tak není a někde se jde i domluvit,že ti ten termín rezervují předběžně,ale to záleží na matrikářce,třeba tady všude je vypisují v září...což je za pár @janina_sun no já jsem zvědavá jak všichni pojedeme,to bude komedie,no uvidíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@suzief Ne ne, ale u mě konkrétně jo :-D Tak budu mít pilný leden až se z toho zblázním :-) Ale taky budu bojovat dřív o potvrzení termínu :-D
Odpovědět
@petrajavor oblek máme, kupovali jsme ho hlavně na promoce, ale myslím, že ho využijeme i na svatbu, jelikož přítel obleky vůbec nenosí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no já myslím,že můj v něm půjde asi 3x za život...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To můj nosí oblek docela často @landovka vítám tě tu :-) @suzief u nás se termín taky vypisuje až v lednu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to máte dobré...u nás se nosí často jen hokejbalový dres :-D a v tom se ženit nebude...doufám
Odpovědět
@petrajavor no právě, u nás to bude asi stejné :-D jinak v tom Londýně byl teda výběr, byla tam jedna dlouhá ulice, kde se prodávaly snad jen obleky, košile... trochu jiná nabídka než u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ ahojky a sehnali jste?? :-) , to byla rychlost teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ to věřím...my asi koupíme oblek u Bandi v Ostravě no jsme zvědavá jak dopadneme
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief u nás prý na začátku listopadu :-)
Odpovědět
@evinkapralinka ahooj, jojo, sehnali, přítel si zkoušel jen jeden oblek a hned jsme ho brali :-D jen se ještě trochu upravuje sako a do čtyř dnů by ho měli poslat k nám :-) cena byla taky krásná, platili jsme 9 tisíc včetně úprav a zaslání do ČR, takže maximální spokojenost :-)
Odpovědět
@petrajavor tak držím pěsti ať to dopadne víc než dobře :-) přítel je teď nejvíc rád, že už to má za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ tak tomu plně věřím :-) můj se taky těší až to bude za ním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Tak tohle datum jsem vybrala já páč to má i narozeniny synovec:-)) Zdravím všechny přítomné:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe To teda,škoda že v květnu nejsou svatby :-))Máj lásky čas :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@landovka Jak nejsou svatby? Tady je tolik holek co se vdává v květnu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky jsem si říkala, že bych to chtěla mít v květnu ale jen jsme to někde zmínila, bylo pozdvyžení:-(tak to pak padlo na červen
Odpovědět
Profilova fotka
Bandi prý na podzim otevře pobočku v Brně, tak se tam chci podívat. jen se bojím, jaké používají materiály při tak nízké ceně.. @suzief my taky květen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ do Londýna nepojedem, jenom do Německa :-D a pak na dovolenou, tak že bychom tam řešili oblek? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?