Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Ano,studuji španělštinu,ale svatební cesta do Španělska nebude,plánujem Maledivy,ale uvidíme,jak to dopadne.Taky si myslím,že frak bude příteli slušet,má navíc dlouhé vlasy,takže i cylindr bude vypadat dobře.Jo,je to fajn mít občas klid a být sama doma,i když na to nejsem moc zvyklá,,bydlíme spolu od začátku a strašně jsme si na sebe zvykli. Plánueme jet do Náměšti nad Oslavou,tam jsme byli i loni a příteli se tam moc líbilo,já už tam jezdím asi 5let,mám to tam ráda,atmosféra je tam super a většinou jsou tam i lidi,co mám ráda.Letos tam bude i moje nej kapela Spirituál kvintet,ak jsem na ně zvědavá,jak jím po letech budou sedět festivaly.A pak jedeme do Telče na festival a hlavně na moji oblíbenou bluegrassovou kapelu Reliéf :-) my motorku máme,teda přítel a je to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Chceme byt, domeček možná někdy... ted na to nejsou finance, čas ani energie, takže nějaký pěkný bytek v okolí Brna, s případnou rekonstrukcí snad pomůžou známí a rodina a snad zbyde i na svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Dodatěčně gratuluju k poslední zkoušce
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Co studuješ a kde?
Odpovědět
@stastnanevesta a jakou má motorku? takže křižujete republiku na motorce? :-) já nemám ani papíry, zatím mi vždycky stačilo auto, ovšem kamarádka má motorku, občas jí závidím :-) . A jak dlouho jste spolu s přítelem? Maledivy, tak to je pěkná svatební cesta ;-) . Jistě budou vámi vybrané festivaly pěkné, užijte si je ;-)
Odpovědět
@jipe držím pěsti ať to tak vyjde ;-)
Odpovědět
@jipe studuju speciální pedagogiku v Praze, příští rok končím.. trochu mě to děsí, hlavně kvůli práci, studium mě baví, ale nemůžu přece studovat celou věčnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Moc děkuju,teď ještě dopsat bakalářku a v září obhajoba a státnice :-) @hubertka Tuším,že Yamahu. Občas se projedem,bylo to se mnou těžký,dlouho jsem si na to nemohla zvyknout a nebyla jsem nadšená z toho,že má motorku, můj první kluk se kdysi na motorce zabil a já od tý doby se motorek docela bála,ale pak jsem si nějak zvykla a šlo to v pohodě. Na festivaly se těším, bude to relax :-) se svatební cestou ještě uvidíme,jestli nám to vyjde,moc bych ráda. Jsme spolu téměř rok a půl
Odpovědět
@stastnanevesta promiň že píšu až nyní, byla jsem pryč. Mrzí mě co se stalo Tvému prvnímu příteli. A jaký obsah nebo jakou kubaturu má přítel? Yamaha dělá pěkné stroje. Dle fotografie Tvůj přítel nevypadá na motorku :-) . Čím se živí? nedělá náhodou v IT? :-) a jak Tě přítel požádal o ruku? možná jsou to otázky trochu mimo, ale snad to nikomu nevadí ;-) . Jaké šaty budeš mít? co jsem Ti koukala do alba tak ses mi moc líbila v jedněch co mají zavazování za krk, ty byly moc působivé
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Díky,už je to tak dávno,že už to neřeším,mám to zasunuté někde uvnitř,prostě život tak někdy chodí. Já fakt nevím,co má přítel za motorku.já bych to do něj taky neřekla. Nedělá v IT,má vystudované VUT, elektroinženýrství a dodělává si doktorát,bude končit příští rok. Klidně se zeptej,na co chceš.a vy už jste zasnoubení?my se zasnoubili den po mém propuštění z nemocnice,kde jsem byla 5týdnů,neurologický problémy,bylo to děsný,stálo nás to nervy (a mě i vlasy,ale naštěstí dorostly v pohodě),ale všechno zlý k něčemu dobrý. Byla to romantika před půlnocí v posteli,kdy jsme leželi a povídali si,byl moc rád,že mě má doma a pak říká,že už nemůže čekat,přišel s prstýnkem,že mě moc miluje a uvědomil si,kolik pro něj znamenám (měla jsem celkem tři operace,pak se mi přiznal,že měl ten prstýnek doma od té první a chtěl mě pak požádat už v nemocnici) a že by mě mohl ztratit. No a dál to znáš :-) později mi říkal,že to chtěl udělat na výletě nebo na romantickém místě,ale nechtěl tak dlouho čekat. A o to možná lépe,že to bylo spontánní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Co se týče šatů,tak jedny za krk se mi líbily taky,které tobě? nakonec to budou ty princeznovské s tou širokou sukní a organzou kolem ramen,ty mě uchvátily a i můj táta,když pak viděl fotky,řekl,že se mu líbí nejvíc :-) a jeho vkusu věřím. Ty už máš představu o šatech? co se týče těch festivalů,oba hrajeme na kytaru (já už asi 8let na akustiku,přítel si loni kvůli mě pořídil elektriku),tak je mi ten folk asi nejbližší a příteli se to líbí taky,tak je to fajn :-)
Odpovědět
@stastnanevesta :-D jeee to je pěkný, docela nečekaný viď? Tvé zdravotní problémy mě velmi mrzí, muselo to být hodně vážné...Ovšem jak píšeš, vše zlé je k něčemu dobré, ač to zní jakkoliv hnusně a krutě, je to tak. Kdepak, nejsme zasnoubeni, jen se mě už několikrát přítel ptal jestli si ho vezmu (to byl nadlidský výkon pro něj - to vyslovit), pochopitelně jsem řekla že ano, stále jsme ze všech stran dotazováni kdy se vezmeme, jestli už není pozdě... Pozdě není, chceme si to užít, jedinou starostí nám jsou peníze - přece jen chceme mít vlastní finance a ne počítat že to zaplatí rodiče, i když to tak asi dopadne. Chceme to mít dle svých představ, tzn.vlastní hudba, nejlépe vlastní občerstvení... oběd pochopitelně bude v restauraci (možná už víme ve které:), ale jelikož chceme vlastní hudbu, tak pak na oslavu s přáteli bychom radši nějaké volné prostory s elektřinou a wc, víc snad ani nebude potřeba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hubertka Byl to pozůstatek mého předčasného narození (o 2,5měsíce dřív),ale všechno se vyřešilo a teď akorát vždycky jednou za rok chodím na kontrolu na mag.rezonanci,ale od té doby už se to nevrátilo a nevrátí. Zasnoubení bylo úžasné,vůbec mě po takové chvilce něco takového nenapadlo,ale jsem za to moc ráda Koukala jsem,že jste spolu 9let?to zírám =-) Naší starostí jsou taky peníze,oba děláme školu,byt je sice přítele,ale má na něj hypotéku,takže to taky není nic moc. Naši už mi řekli,že nám pomůžou,že to není o tom,že bychom to platili sami,ono bychom to ani neutáhli
Odpovědět
@stastnanevesta jeje, tak hlavně abys už byla v pořádku a nic se Ti už nestávalo. Šaty - ty jak Ti ohodnotila i petrajavor že se jí líbí nejvíce, Ty jí odpovídáš že to byly Tvoje favoritky. I ostatní vypadají pěkně, ale tyhle jsou něčím zvláštní. Určitě ty co sis je vybrala budou pěkné a spadne mi čelist :-D . Jojo jsme spolu přes 9let, nějak to letí. Právě že přítel taky studuje, pracuje... do toho je třeba mít také nějaké peníze na život, občas někam zajít, vyrazit, koupit si něco... Snad se to zlepší až budu něco málo vydělávat. Představu o šatech mám, mám je v albu, akorát nejdou zvětšit, a už je asi nikde neseženu, vysnila jsem si ještě na střední.. tak se koukám po jiných... ovšem jim podobné už asi těžko seženu... Líbí se mi i klasické bílé (ač miluji černou), ale to by musely být hodně pěkné a hlavně mi sednout...minulý pátek už jsem chtěla jít do svatebního salonu se po nějakých podívat, ale odolala jsem :-) . To je fajn že hrajete oba na hudební nástroj, navíc oba na skoro stejný. Já hrávala na piano, přítel na violoncello... chtěla bych aby pokračoval v hraní, ale kromě mého a vlastního č(c)ella jiné nemáme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Spadne Ti čelist,jo?to je pěkný :-) já hlavně doufám,že se budou líbit příteli. nakonec bude i závoj,i když jsem ho nechtěla původně. my jsme na tm finančně taky všelijak,takže si nemůžem vyskakovat,ale zase si úplně nestěžujem. Já hraj na piano trochu taky,ale kytara mě vždycky lákala víc.největším snem je dvanáctistrunka,ale to asi jen tak nebude
Odpovědět
@stastnanevesta promiň že jsem opět nenapsala hned, přítel přijel a nějak jsme usnuli :-) , máme nějaký spánkový deficit. 12strunka? tak to jsi dobrá ;-), to pak musíš udělat nějaký koncert ;-) . Vypadá to, že si stěžuji na peníze, ale zas tak špatně se nemáme, máme co do úst, máme na benzin.. Závoj Ti bude určitě slušet, jistě to s ním bude jako ta pomyslná třešnička na dortu ;-) v tomto případě na Tvé hlavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem tu nová a plánujeme svatbu na příští rok...ještě jsme se na ničem nedomluvili...až na tom kde svatbu nechceme :-D ale asi jsem vybrala termín právě :-) 8.9.2012 :-) nic na to neřekl....tak asi jo...i když na všechno říká ....mě je to jedno....takže je to jedno :-) jinak co jsem tu tak letmo prolítla...asi aby jsme se do toho už trochu dali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Já 12strunky miluju,ale doma ji zatím nemám,je to hodně drahé.Koncert bych moc ráda a ještě radši bych aby to ten,kvůli kterému jsem začala hrát, viděl,ale ten už to uvidí seshora :-( Děkuju moc,že mi bude závoj slušet,já závoj původně nechtěla a ani vlečku,ale změna je život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martineckak Vítám Tě,daší zářijová nevěsta,už je Vás tu dost :-) jaká bude barva,kde bude svatba?jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
@martineckak Vítám Tě ! :) krásné datum :) co se týče kluků, tak to máme asi všechny stejný...nechávají to víceméně zatím nám...občas se připojí, ale mají pocit, že času dost :-D tady pochytáš spoustu inspirace a plánování půjde lehce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martineckak ahojky, tak to máme podobné :-D , já když jsem dnes řekla že jdu zítra zamluvit kulturák tak mi můj přítel řekl "tak já si tě teda vezmu, no" :-D , my to tak ale máme, samou srandu :-D, pacholek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás to vypadá na termín svatby 9. 6. 2012, furt jsem nevěděla a špekulovala, který termín a nakonec to rozhodl můj Milý, tak jsem na to kývla a nemůžu se dočkat:-) ten čas letí mega rychle, už to jsou 3 měsíce od zasnoubení a ani mi to nepřijde.
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka vtipálci :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief krásné datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak muj my na vše říká mě je to jedno,...bych ho ukopala, joudu... :-D ale bude to ještě sranda, stačilo když jsme zařizovali křtiny...ani na pozvánky nenapsal kde to je..atd...ale byl tam datum a čas...a prý každýmu jsem to říkal tak když jsou tak blbý a nepamatujou si to, tak ať si zavolaj :-D bych ho občas trefila :-) jinak, právě, máme tři varianty, buď jenom my a svědci a synáček, nebo normál svatba, nebo exotická svatba v cizině :-) ale nevím uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@martineckak a která varianta zatím vyhrává? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ješit to je otázek...tak asi od konce, jsme spolu 8 let a nějakej měsíc, kde svatba bude..nevím...víme kde nebude :-D, a barvy....chtěla bych to v podzimních...ale to ukáže čas...jeětě ani nevím jak to chcem, jak velkou chcem...atd...takže času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, zatim žádná, ale mě by se osobně hrooozně líbila ta v cizině...to bych mooooc chtěla :-) ale uvidíme...už se musíme rozhodovat i za prcka, chcem ho mít u sebe a užít si to s ním :-)
Odpovědět
tak jsem se sem konečně dostala :-) v Londýně jsme pořídili dobře, oblek pro přítele máme, takže úkol byl splněn :-D ještě ho upravují a asi do dvou týdnů by měl dojít, tak už se těším až si ho doma v klidu prohlédnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?