Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to je moc fajn :-) my máme taky obřad na jednu a dneska jdu se ségrou doladit detaily co se týká účesu a v srpnu bude první zkouška :-) teď jdu péct tchýni dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Jj, nejsem úplně ranní ptáče, takže nechci lítat už od 6hod, abych to stihla...vše pěkně v klídku a taky aby mi stihly splasknout oteklé oči po ránu...kdo ví, zda bych je stihla rozlepit, protože věřím, že v noci před svatbou jen tak neusnu :-D :-D Ještě nemáme jasno v tom, zda budeme dělat klasickou hostinu. Zatím jsme nakloněni spíš k tomu, že ne...že bude jen rautík, prasátko a pohoda... x-)
Odpovědět
@janina_sun No už se mi to zdá taky brzo...ale měnit to nebudu,hold budou ráno trochu fofry :-D My máme klasika,obřad,oběd...pak na večer raut,kýta nebo sele...a taky pohoda,protože ta je hodně důležitá :-)
Odpovědět
@janina_sun to se vůbec nedivim :-) já z toho mám taky nervy, páč mám zařízených už x věcí, a představa, že to na tý matrice nemusí vyjít.. no nic moc, co si budem povídat, že :-) no já doufám, že až tam naklušem v tom listopadu, že si nás teda a) budou pamatovat a b) nebude žádný problém...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Věřím, že to dobře dopadne!!! :)) URČITĚ !!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate? Koukam, ze uz mate pozarizovano spoustu veci. Ja se nemuzu dockat dovolene, az se konecne dostaneme do Cech a zacne to poradne zarizovani...Jinak uz mame zarizene libanky...tesim se na snad vic nez na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun u nás je to s matrikou tak, že taťka zjistil, že paní matrikářka je jeho bývalá spolužačka. takže místo abych tam jela přemlouvat já, navrhnul, že se jí zkusí zeptat. takže si ušetřím kempování před matrikou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No super! :)) nakonec to bude to nejjednodušší :-D Gratulujuuuu !
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ani není k čemu :-N minulý týden prý byla nemocná, ale snad se uzdraví a pak si mě tam zapíše do rohu kalendáře :-D
Odpovědět
@janina_sun snad jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 a kam to bude? my ještě ani nevíme, kam letos na dovolenou :-| chtěli jsme do řecka, ale politická situace nás jaksi nepřesvědčuje. tak snad itálie, řím. prostě nějaký starý pěkný baráky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY,TU POSLEDNÍ ZKOUŠKU MÁÁÁÁÁÁM A JSEM MOOOOC ŠŤASTNÁ!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta Moc, moc gratulujuuuuu!!! :)
Odpovědět
@stastnanevesta GRATULACE!!!!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @janina_sun Holky,děkuju moc a Jani,tobě strašně moc za podporu,moc si toho cením!
Odpovědět
@cibetka_veronika U nás to taky nakonec místo Francie vypadá na Itošku :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Vloni jsme byli na Krétě,letos jsem chtěla taky do Řecka zase ale mojemu se tam znovu moc nechce a tak ještě nevíme ale Řím byl taky favoritem :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj by zas radši Řecko, tak ještě uvidíme :-) mě odrazují jen ty demonstrace :-|
Odpovědět
@cibetka_veronika Já bych taky znovu do Řecka ale tak nebudu to prosazovat za každou cenu :-) Takže buď Turecko a nebo ta Itálie...ale někam dolů spíš,jezdíme až ke konci prázdnin nebo v září takže času dost :-)
Odpovědět
@sunnet My chceme taky začátkem září a hlavně chceme jet autem, takže jedině ta Francie nebo Itálie...
Odpovědět
@xpila No jelikož můj chlap tak rád jezdí autem že vloni jsem si to letadlo vlastně musela tak trochu vybojovat :-D Předpokládám že letos udělám ústupek já a vyhovím...takže to vypadá taky na dovolenou autem (což znamená že Turecko půjde ze hry ven):-D Já chci do Paříže,hrozně mě to láká ale to spíš na jaro nebo podzim...
Odpovědět
@xpila Vloni jsme letěli na Krétu až koncem září a nemohla jsem si to vynachválit,počasí super a už byl klid,nikde nebylo moc lidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Gratuluji!
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika my prave letime do rima ;-) tam bude 5 dni a pak nas ceka plavba po stredozemnim mori. tak uz se tesime. My jedeme do Recka ze 3 tydny, tak jsem na to tam docela zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=lj_w0J...
Odpovědět
Profilova fotka
nádherný svatební videa má Leoš Brabec...fakt krásný!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet no Petr chtěl nejdřív Egypt, pak jsme se dohodli na Řecku, ale uvidíme jak se tam vyvine politická situace. jemu by to bylo celkem jedno, hlavně krásné pláže a co nejlepší služby. a já zase prosazuju památky :-D Řecko stačí v září určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 tak budeš informovat :-) na plavby koukal taky, on se kvůli politice trochu zužuje výběr, tak snad budeme mít klidné léto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My zatím dovolenou vymyšlenou nemáme
Odpovědět
ahoj nevěsty, my máme léto 2012 (nejspíš červen, na naše výročí:-), tak koukám po netu co všechno je potřeba zařídit:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?