Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@sunnet Další Sotterka, je nás tu víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka To se klidně ptej :) neměla bys asi šanci těch 355 stránek dočíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet jj :-) , jsou nádherý :-) , překrásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila také v Litovli? :-)
Odpovědět
@xpila Hezčí šaty jsem neobjevila...možná v Naive ale ty ceny....a Sottero je prostě Sottero :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka to ses fakt trefila, mám 160 cm :-D a jaké máte datum? @petrajavor já mám snad vše z internetu =-)
Odpovědět
@evinkapralinka Ne ne, já jsem čistokrevná Pražanda :-D @sunnet Jj, jsou nejhezčí. Když někde narazím na nějaké, které se mi líbí, tak stejně zjistím, že jsou od ní :-D I když takové, jaké bych chtěla já, zatím nemá, tak buďto budou v nové kolekci, anebo si je nechám ušít.
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet jj :-) , pořád si v nich listuju a popadám dech :-D
Odpovědět
@xpila Taky sázím na novou kolekci.....ale vyhrají to....to je jasná věc :-D Už po jiných nejdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ne :-D , 7.7. :-) a vy?
Odpovědět
@evinkapralinka Já v tom ležím každý den!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jojo ať žije přítel internet jeho kamarád google :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@sunnet Mně se líbí i ty společenské - teda kdyby byly v bílé. Prostě všechny jsou krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet :-D ,jaké máte datum?
Odpovědět
@xpila Nejlépe na ten den na každou hodinu jedny... :-D
Odpovědět
@evinkapralinka My už duben 28.4 ;-)
Odpovědět
@sunnet Kdyby na hodinu :-D Já se teda ani nehodlám převlíkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet zajímavé datum :-) takových je málo :-)
Odpovědět
@xpila Já taky ne....to si budu užívat až do konce :-) :-)
Odpovědět
@evinkapralinka Květen jsem nechtěla a nesnesu horka a to už v červnu a koncem května jsou někdy takže pro nás ten duben byl takový ideální,nějak se nám to datum vrylo do paměti a bylo to.... :-)
Odpovědět
@sunnet Taky si říkám, že je škoda je sundavat, když je budu mít na sobě jen jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila nesundávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet tak to jo :-) , já teda taky horka moc nemusím, ale když jsem zjistila, že sedmého vychází na sobotu tak jsem neváhala :-) , 7.7.2007 jsme spolu začali chodit, tak věřím sedmičkám, že nám přinesou štěstí :-)
Odpovědět
@evinkapralinka To budete mít hezky na výročí! My ho mám v listopadu a vzhledem k tomu, že bychom chtěli svatbu venku, tak to není moc reálný :-| A velké horko taky nemusíme, takže to vypadá na červen...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila červen je taky super měsíc :), jdu na kutě, tak krásnou dobrou noc nevěsty :-)
Odpovědět
@evinkapralinka My máme výročí 7.5 a 7.5 jsem byla požádaná o ruku ale bohužel 7.5 není sobota,v dubnu 7 by byla nejspíš ještě zima...tak je to tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka my máme 19. 5. :-)
Odpovědět
tak holky přidala jsem si do alba konečně ty šaty :-) ale asi už je nikde nemají, svého času je měly snad na Na Knížecí na Praze 5, ale jak je to teď...
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka ty vypadají dobře :-)
Odpovědět
@petrajavor děkuju :-) ale asi už je fakt nikde nemají, našla jsem si je ještě na střední, a od té doby uplynulo pár let :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?