Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem zjistila, že ta milá matrikářka, co byla tak úúúúžasná a potvrdila nám termín je kolegy manželka :-D :-D :-D svět je fakt malej :-D :-D :-D
Odpovědět
@evinkapralinka Okres Přerov alepatří to pod Radslavice..jsem to blbě napsala.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ale prd, budeš nádherná a roztomilá, co může být krásnějšího než nosit dítě pod srdcem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Ja studuju architekturu na CVUT a chybi mi jeste dve zkousky...taky chodim do prace,tak to znam,je to holt boj..
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet tak tam to teda neznám :-) , my budeme mít obřad na hradě ve Šternberku a oběd a hostinu v Bohuňovicích v kulturáku :-)
Odpovědět
@evinkapralinka Tak vím kde je hrad a kde jsou Bohuňovice ale taky to tam neznám :-) Kam se chystáš tady na šaty?...já beru první útokem Litovel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka já vím :-) jen občas to musím nadlehčit...protože sem si nikdy nepředstavovala že se budu vdávat těhu,chtěla jsem být za princeznu,ty se těhotné nevdávají
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet tak to je super!!! já taky :-D a už jsi objednaná na zkoušku? kdy chceš jít? já tak v prosinci :-)
Odpovědět
@evinkapralinka Ne nejsem :-) ještě je brzo...já počítám tak listopad-prosinec... :-) Já o tom salonu nevěděla to jsem se dozvěděla až tady a bylo jasno...jinak jsem chtěla jet Brno a Ostrava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, chápu :-) , budeš princezna i tak, tomu věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka jo já vím,jen budu malinko větší :-) jen nevím na co se těšíme doma víc,jestli na svatbu a na to ANO a nebo na to až si mimíška pochováme :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) vypadá to, že se asi taky konečně vdám :-D a to snad už konečně příští rok! ale ještě vůbec nic nezařizujeme, jen se teď trochu víc bavíme o místě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sunnet tak to já jsem věděla hned, u nás na hradě byl svatební veletrh a "vasden" tam měli výstavu, krásné a i kamarádky mi doporučovali tento salón :), tak doufám, že tam uspějem :-) , obě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka ahojky, vítej mezi námi! :)
Odpovědět
@evinkapralinka byla bych ráda,je to kousek....já nejsem původem Olomoučák tak nemám takový přehled :-) Znám tady jen Caxu,jezdím kolem ní denně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no, oboje je nejkrásnější :-) , já mám Toníčka a jeho narození jako nejkrásnější zážitek v mém životě a svatební den bude ten druhý nej :-)
Odpovědět
@janina_sun děkuju moc. už toto téma pozoruji delší dobu, nějak jsem se ne a ne odhodlat vám napsat.. možná bych si sem mohla dát aspoň nějaký šaty co mám vysněný asi už 5let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka to máš pravdu dneska jsem četla tady diskuzi o tom jak se fotky opakují,tak ty naše budou 100% jiné...už bych chtěla listopad
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka ahojky :-) a kde to teda bude? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet na caxu jsem slyšela špatné věci :(, chtěla jsem tam jako první, ale nene, vůbec
Odpovědět
@evinkapralinka asi na Kladně, já jsem sice od Benešova (na Tábor), ale asi se vezmeme v okolí Kladna, neboť přítel má víc kamarádů, a ti by asi těžko jeli až do Benešova... a už tu budu 3roky bydlet, takže asi Kladno či jeho okolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet my jsme se chtěli nejdří vzít, ale možná se taky začneme snažit už před svatbou.. tak březen :-) @evinkapralinka tam jsme byli nedávno na výletě 8-) :-D plánuju na co nejpozději, ale možná si je budu muset objednat už přes léto, aby mi nevyřadili model z nabídky.. a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, přesně jak píšeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor pokud nemáš fotky od někoho z alba, může ti to být jedno. snad nebudeme před svatbou taky tak vyšilovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak tomu věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka ahojky,vítej mezi námi,pěkně se tu scházíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika budeš si šatičky kupovat? jééé :-) , tak to musíš být krásná štíhlá vysoká, že? :-D , já bych chtěla na zkoušku už v prosinci,ať mám co nejvíc na výběr :-) , bojím se že naše datum půjde nadračku :-D
Odpovědět
@evinkapralinka Já jsem tam byla nedávno s kámoškou,jako personál super,slečna ochotná,příjemná ale bohužel mě tam nezaujaly šaty...kámoška si vybrala,já ne,nic podle mého vkusu...možná jedny ale nebyla to ta "láska na první pohled" :-) A mě se hrozně líbí šaty od M.Sottero a právě v Litovli je mají :-) :-)
Odpovědět
@stastnanevesta děkuju! to je pravda ani tu spoustu příspěvků nestačím pročítat abych se vás zbytečně na něco neptala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka :-) @cibetka_veronika tak to asi mít nebudeme těch těhulí tu tolik není....a co se týká příprav..hned v hlavičce píšu kde inspiraci beru když ji mám od někoho...mě třeba s Knoflíkama dost pomohla Jarka,udělala pro mě celé album :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?