Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet taky bych chtěla příští rok :-D
Odpovědět
@petrajavor Proč tě musela ostříhat???
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika mimčo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila bo sem se držela židle jako klíště a ani jsem se nehla a trvala na tom,že mě musí střihnout...jenže ráno okno a vlasy nikde :-D
Odpovědět
@petrajavor Ha ha, tak to je fakt dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka no chtěli bychom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka děkuju moc, ještě musíme chvíli počkat, i když bychom nejradši hned, jako tady mamina@petrajavor
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jo? já druhý den kocovinu,bez vlasů a šla jsem do práce,super...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika a odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor chi chi, tak to musel být úlet :-D
Odpovědět
@petrajavor No jo, to se občas stane. Já měla jednou taky šílený okno, to vlastně bylo ještě na gymplu. Šly jsme s kamarádkou pařit, ještě než jsme tam došly, tak jsme cestou vypily flašku a pak už si toho moc nepamatuju, teda spíš skoro nic :-) Největší fór pak byl druhý den - do práce za mnou přišel nějakej kluk s obrovským pugetem rudých růží s tím, že jsem si s ním domluvila rande :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evinkapralinka bydlíme v Brně, a ty?
Odpovědět
@cibetka_veronika No původně jsme chtěli už teď ale do toho svatba a chceme stavět,tak jsme to "odložili" ale když to přijde tak to bude....zlobit se nebudeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka to jo @xpila já byla jednou kalit s kamoškou,vyhlášená pařmenka,pily jsme tequilu a já to zapíjela vodkou s džusem ona 12°plzní...za 2hod jsem jela dom,taxíka mi platili nějací kluci (říkal taxikář) a já měla otravu alkoholem...super večůrek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Šternberk u Olomouce, ale posl.půlrok Bohuňovice u Olomouce :-) , na kdy plánuješ zkoušku šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy No tak my máme příští rok svatbu a do dvou let bychom rádi mimčo, ne hned po svatbě, musím ještě chodit nějaký čas do práce, když holt budeme chtít hypotéku a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nééé !! :-D , tak to by mě nesli nohama napřed :-D , já teda taky miluju tequilu, ale s vodkou? to je vražedná kombinace :-p , už teda nejsem zvyklá po narození kloučka nepiju a nekouřím =-) , dala bych si tři a spadla bych pod stůl :-D , nechci vidět rozlučku :-D
Odpovědět
@petrajavor No já se taky divím, že jsem to vůbec přežila, navíc když jsem vůbec nespala a rovnou šla do práce :-D A teda s tím klukem to dopadlo nakonec celkem dobře, nějakou dobu jsme i spolu chodili a chtěl si mě vzít :-) Jenže žil v Německu a to byl pro mě problém (bylo mi 18), takže jsme se nakonec rozešli... Ale teda super zážitek :-D
Odpovědět
@evinkapralinka Další dobrá duše od Olmiku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka tak já teď nepiju i když dokola každý zapíjí že jsem těhu a já jsem vždy o vodě...jako je to vražedná kombinace a tequilu od té doby nemůžu....
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet jůůůů :-) , odkud ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor čekáte miminko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka jojo v so začínáme 9tt
Odpovědět
@evinkapralinka Kousek za Velkým Týncem...asi 5 km.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor gratuluju!! :-) , takže budeš těhu nevěsta? To je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 No právě,já budu ještě chodit do školy i po svatbě a pak musím chodit nějakou dobu do práce,takže času dost
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet a kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka jo budu ta šampaň koule u oltáře :-D
Odpovědět
@evinkapralinka My máme všechno,obřad i hostinu v Zábeštní Lhotě "Ve Stodole"...je to kousek tady za náma,asi 10 km,patří to už pod Přerov.A vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?