Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Tak to já jsem pověrčivá,takže v květnu bych se nevdávala
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll To já květen miluju :) Všude je krásně. Já mám navíc v květnu narozeniny, přítel má narozeniny a aby toho nebylo málo máme v květnu i výročí :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem taky květnová,ale nevdávala bych se v tom měsíci
Odpovědět
@lukinll tak tě vítám mezi námi :-) určitě všechno klapne, a když by náhodou ne, tak to berte jako zpestření svatby ;-)
Odpovědět
Tak jsem si dneska zamluvila fotografku,plány s původní jsem vzdala,čekat do října se mi nechce..mám strach že mi pak napíše že má obsazeno a už nikoho dobrého neseženu,protože od všech co jsem měla vybrané jsem dostala odpověď obsazeno.Tak mám radost že tady to klaplo ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ohh,díky moc. já doufám,že všechno klapne, začnu to zařizovat tak nějak od října
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll ahooj,vítám tě tady,máte krásné datum a držím palce,ať vše vyjde :-)
Odpovědět
Holky už jste některá přemýšlela nad prvním tancem?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ano, ale nejsem si jistá, že to utancujeme :-) http://www.youtube.com/watch?v=_1uunR...
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ano a máme to jasné, bude to klasický ploužák,budeme mít elvisovku " Can´t help falling in love" v podání K.Zicha
Odpovědět
@cibetka_veronika Takže prostě ploužák? My totiž přemýšlíme, že bychom dali salsu. Tančíme standart i latinu a ještě navíc tu salsu, takže jen tak se ploužit se nám asi nebude chtít a třeba waltz, blues nebo slowfox jsou neproveditelné kvůli místu, tak nás napadla salsa, protože s tou se vejdeme všude, ale zas si nejsem jistá jestli se to na první tanec hodí. :/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaarina určitě, jestli se vám to tak líbí. nám bude stačit i ploužák a budeme mít dost :-D
Odpovědět
@kaarina jenom trošku :-) rozhodně to nebude nějaké natrénované sólo.. prostě vybereme nějakou hezkou písničku (ploužák nejspíš) a bude, žádná věda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll ahojky vítám tě.... Holky vy toho nakecáte,vůbec nestíhám dočítat :-) My asi první tanec mít nebudeme,ale kdyby náhodou tak Srdce od Lucie :-) zamilovaná skupina Davida...
Odpovědět
Já fakt nevím jak s tím tancem... Aby to nebylo nevhodné. Bylo by to něco v tomhle stylu (jiná hudba a bez takového toho padání) http://www.youtube.com/watch?v=oEzqeK..., co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Není to špatné a myslíš,že v těch dlouhých šatech to dáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina nevím proč nevhodné, mně se to moc líbí. určitě to rozproudí krev v žilách víc než ploužák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet a kohopak jsi vybrala,jestli to neni tajemstvi?:)
Odpovědět
@carpatia Lucie Pešková Kulichová :-) Její práce se mi líbí a mám to schváleno,takže zamluveno :-) Sehnat fotografa na příští rok se začalo jevit totiž jako problém..
Odpovědět
@stastnanevesta šaty problém nebudou. :) Nechci obruče, ani žádné šílené sukně, jen jednoduché splývavé šaty bez vlečky a ty si kdyžtak můžu klidně trošku chytnout. :) @cibetka_veronika To je pravda, že to rozproudí víc než ploužák. :-D To bude potřeba máme takovou netaneční rodinu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina my taky a proto se bude hrát ruleta :-D
Odpovědět
@sunnet Jo, ta je úžasná! Taky jsme na ní koukali, ale bohužel je od nás hrozně daleko. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina No tak to potom jo,já zas právě budu mít širší sukni a vlečku,tak by to nešlo
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak my plánujeme jen malý raut, včetně obřadu tak tři hodiny, něco z toho se budeme fotit, rodina už bude mít k dispozici jídlo, takže asi nějakou extra zábavu vymýšlet nebudeme. :)
Odpovědět
@kaarina A nám to vyhovuje :-) ...je ze Šumperka a my z Olomouce :-) Narazila jsem na ni díky beremku,jinak jsem o ní vůbec nevěděla.Odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Presne o tehle dame taky uvazuju. Rekla vam pribliznou cenu?Docela by mne to zajimalo,nez ji taky oslovim....
Odpovědět
@stastnanevesta To máš pravdu, to by fakt nešlo. :) Já právě na takovéhle sukně/šaty vůbec nejsem, necítila bych se v tom dobře, potřebuju něco "vílího" :)
Odpovědět
@carpatia Přepošlu do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina aha, tak to nepotřebujete, to je jasné. já právě chci lidi udržet co nejdéle, tak bude zábava po obědě a večer asi raut spojený s grilováním :-) fotit bychom se chtěli před obědem, snad nám hosti mezitím nepadnou, budou taky mít k dispozici občerstvení a svatební noviny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?