Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 To mě mrzí s těmi dvojčátky,ale máš krásnou vzpomínku na zasnoubení, mám podobnou,taky jsme si prošli docela peklem a uvědomili jsme si,jak nám na sobě záleží a tak a co bychom mohli ztratit
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 kdy jsou najdeš na netu tady je o tom i diskuze a veletrhy jsou většinou podzim-zima než začne nová svatební sezóna....a nebo možná bys nějakou inspiraci i na Styl&Kabo což jsou veletrhy módy v Brně :-) a ty jsou v srpnu a v únoru
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Taky nevím,jak by se na nás koukali v tom salonu,kdybychom se tam přihrnuly všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 taky myslím, že se to hodit bude, protože letošní slevy těžko platí i na příští sezónu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechcete některá novou podprsenku? Dnes mi došla a smůla :( Je mi malá :( http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, do jaké barvy budete ladit svatbu? My se včera na toto téma bavili a vymysleli jsme si bílo-fialovou, ale přemýšlím, jestli nebude jednodušší to udělat jen klasicky v bílé..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae My budeme mít výzdobu minimální, ale jinak nějaké ubrousky a kytka, kravata a různé drobnosti bych ráda v tmavě červené, bordo, uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae My máme kombinaci bordó/bílá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Kamarádka se letos v létě vdává a bude mít červeno-bílou, tak jsem zvědavá..Osobně bych do červené asi nešla, stačí mi červená koupelna, co jsem si vymyslela :-D ..Ale bílá-bordó, to může velmi hezké, oproti červené takové decentní... Máš někde nějaké fotečky, co už v té kombinaci máš? Já zatím jen koukám, přemýšlím, v podstatě to řešíme teprve pár dní.. Tak nevím, co všechno je potřeba do toho ladit, jde mi z toho hlava kolem =-) . asi si dám pár dní oddech. Ale nevím, co budu dělat, až to budu řešit "na ostro". Asi se zblázním:D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Já právě vůbec nevím, co vše do toho ladit, řeším to teprve pár dní, rozkoukávám se, chytám moudra od budoucích nevěstinek tady na beremku.. opravdové plánování bych viděla až někdy od podzimu, ale to léto rychle uteče, tak musím honem pobrat nějaké tipy a triky:D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @zabicka192 To si podáme ruku,taky mám toho nejlepšího chlapa na světě,ej mi obrovskou oporou a nebýt jeho,tak bych nezvládla spoustu věcí,které mě potkaly,nedám na něj dopustit a nemůžu se dočkat,až budu jeho žena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae Mám věci v albu,tak mrkni,do červené bych taky nešla.Taky to nechci vidět,až to budeme řešit naostro,ale ono se to zvládne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mně ta bordó přijde na svatbu dost usedlá, ale sestřenice bude mít taky bordó/fuchsiová
Odpovědět
Profilova fotka
něco pro krátkovlasé nevěsty
Odpovědět
Holky, tak musím předat svoji zkušenost s možným úskalím dlouhodobého plánování. Já chtěla mít svatbu do champange. Hledala jsem fotečky, inspiraci..naštěstí jsem nic nekupovala, ale na tu barvu jsem si zvykla. Teď jsem vybírala šaty, a co se nestalo. Úplně nejlépe mi sedly šaty (mám trochu ne úplně standartní postavu), které mají docela výraznou stříbrnou výšivku, takže moje plánovaná barva se hned rozplynula, a abych začala se vším znova. Svatbu mám až za 3 měsíce (i když pro vás asi už), takže jsem v klidu, ale i tak se prostě ta představa těžko opouští. No, proč to ale píši. Než začnete ladit detaily, tak prvně na beton vyberte šaty. Radím ze své zkušenosti.
Odpovědět
@lenickae naše hlavní barva bude oranžová, a jemně doladěná červenou a možná kapánko žlutou.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip jasně, to je jen takové plánování, určitě je nejlepší začít od zásadních věcí. nebo se pak člověk může zbláznit z toho, že potřebuje vše sladit podle odstínu ženichovy kravaty nebo nevěstiny kabelky :-D
Odpovědět
@jancip no to je potom prekérka, když už to má člověk i nakoupený :-S já teda nevim, co bych dělala, protože u nás by byl zásadní problém ten, že bysme s přítelem jinou barvu nedokázali vybrat. Respektive na jiné barvě už bysme se nedokázali shodnout, takže bych musela asi vybrat jiné šaty, nebo nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip Souhlasím,já byla napřed přesvědčená,že budou bílé s bordó výšivkou,pak že krémové a nakonec budou čistě bílé
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika To není špatnej nápad!! :) jsem zvědavá, jak se na nás budou tvářit, až se jim tam přižene 10 nevěst a všechny budou něco chtít :) ale taky mě to napadlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Hihi, teď koukám, že jsem napsala vzkaz dřív, než dočetla dál a holky psaly to samé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tam jednou předváděl můj brácha na KABU ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jenže já nepsala, ať tam jdeme všechny najednou. zas by to nebylo špatné, mít program :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip tak myslím si,že první co si holky vybírají jsou šaty,teda nevím jak kdo,ale já určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no, jen abychom se nerozprchly do salonu a ze srazíku se ani neviděly.....musíme to nějak promyslet...ale taky bych ráda využila něco ke svatbě, když se do Brna jen tak nedostanu...aspoň inspirace :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já tam hrozně ráda chodím,tyhle veletrhy miluju dají se tam sehnat božské věci i z kosmetiky...moje ex-spolužačky tam předvádějí pravidelně
Odpovědět
@cibetka_veronika Jestli mi to čas dovolí tak kdybych jela ráda bych zašla do toho EL,říkala jsi že se tam taky chystáš že?...aspoň bych tam nemusela jet 2x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun aha, já to právě myslela s ohledem i na tebe, abys tu návštěvu Brna nějak využila, samozřejmě na tom nijak netrvám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Díky moc mrknu na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet to by šlo, sice trochu dřív než jsem myslela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?