Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @zabicka192 už aby to bylo,moc se těším,až budu moct oficiálně používat nové jméno emoticon
8. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 Holky, jak zvládáte tahle vedra? Já když si totiž představím, že v tomhle hicu bych někde měla pobíhat v dlouhých bílých šatech s několikavrstvou sukní, tak mi jímá hrůza emoticon emoticon
8. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
Registrovala se 31. května 2011 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
Registrovala se 31. května 2011 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
 @stastnanevesta To jsme dvě...áááá konečně se zbavím toho příjmení Vejrostová a nebudou mi říkat Vejrostka a bude ze mně paní Horová emoticon dřív když jsme se poznali tak mi to přišlo takové tvrdé Martina Horová a teď...už se nemůžu dočkat až se budu podepisovat Horová emoticon Ale asi si na to budu muset zvyknout..jsem zvědavá jestli a kolikrát se spletu potom ještě emoticon
8. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @hannnahs To jsme dvě emoticon Já už jsem drahouškovi říkala že budeme pobíhat a budeme mokří až na patách jaké bude vedro..doufám že to příští rok nebude ještě horší. Ale taky jsem se drahouškovi vysmála...my si totiž občas můžeme nadzvednou šaty aby nám tam fouklo...ale oni....v kalhotech,košili a saku a on mi říkal že doufá že po němnebudu chtít vestičku emoticon .. mmm že by žaby? tak trošku mrška škodolibá emoticon
8. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @zabicka192 to je pěkný. Ze mě zase bude Jana Vondrušová emoticon už jsem si to párkrát zkusila se tak podepsat a už mi to ani nepřišlo divné emoticon
8. čer 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @hannnahs To mi povídej, já doufám,že příští rok takovéhle vedro nebude,jiinak fakt nevím
8. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @stastnanevesta Já jsem to zkoušela ale ještě nemám ten podpis v ruce..moje ručička je zvyklá psát jiné příjmení,ale tak rychle si zvykne... a nespletu to u oltáře emoticon navíc nové příjmení je o polovinu kratší emoticon
8. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
 Ahoj holky,svatba v létě by se mi líbila ze všeho nejvíc ale já vedra snáším hodně blbě a myslím že by mi to kazilo den,fakt mi to nedělá dobře takže jsem to i z toho důvodu chtěla z jara....ale jsme oba alergici tak doufám že to ustojíme emoticon
8. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet No já jsem vždycky trpěla na nedostatek vody a přebytek sluníčka...to počasí co teď je mě ničí,totálně zdechám...ale jak řekl drahoušek,to přežijem emoticon (jsem zvědavá co mi řekně večer po svatbě) emoticon A nechcete to tedy raději na podzim..třeba září - říjen? Aby jste si tak nezkazili svůj den..
8. čer 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 Mě se duben líbí a mojemu taky tak jsme si řekli že to tak bude,já kýchám a smrkám jen sem tam a můj poctivě a pravidelně (pod mým dohledem-jinak by to neklaplo emoticon ) navštěvuje alergoložku a je teda o hodně lepší takže si myslím že s poctivou léčbou to žádá hrůza nebude emoticon Ale pokud by neměl léky a neviděla bych že ta léčba fakt dost pomáhá tak bych se toho možná trochu bála.Já vedra nemůžu,snesu tak 15 minut na slunku ale pak aspon hodinu ve stínu,dělá mi to zle. emoticon a když si představím mít v takovém vedru svatbu... emoticon
8. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @zabicka192 no tak to já budu milosrdnější a když bude vedro, tak mu řeknu, ať si vezme jen tu vestičku bez saka emoticon ale jinak si to moc nedovedu představit..

@stastnanevesta viď? Já jsem si vybrala srpen, což si myslim, že je strašně nejistý.. některý roky je v srpnu vedro k padnutí a některý zas už zima... tak doufám, že bude nějakej kompromis emoticon

@sunnet mně to nedělá dobře zvlášť pro to, že jakmile je mi jen trošku horko, tak začínám rudnout, takže to bude chtít asi vrstvu make-upu, a to dost silnou emoticon to je taky dobrá volba, když jste oba alergičtí emoticon ale snad to bude ok emoticon
8. čer 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @hannnahs Max.se tím obřadem k tomu ANO prokýcháme emoticon ...brečet budu i tak..no nějak to dopoadne a já věřím že dobře emoticon emoticon
8. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet Tak to potom jo,aspoň víš že to bude celkem v klídečku emoticon No já budu doufat že to semnou v tom vedru někde nšvihne....včera jsem sebou z toho vedra málem švihla. Je to děs..ale my to spolu nějak zvládneme a ustojíme to emoticon
8. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @hannnahs No to já zase chci aby měl sako..takže mu tu vestičku nutit nebudu...ale pokud bude zlobit tak povinně vestičku i sako emoticon
8. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 No mě to povídej,mě se z vedra točí hlava pravidelně a když si představím ještě ten "stres" v ten den tak bych šla k zemi určitě....budu Ti držet palce ať to ustojíte.... emoticon Já bych to ustála ale tak v plavkách a větřákem za zády.
8. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet Díííky moc emoticon Věřím to spolu nějak zvládneme emoticon Už aby to bylo tady emoticon
8. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 Taky se těším,počítadlo ukazuje 325,uteče to bude tam 25 a svatba na spadnutí...ale to těšení a plánování je hezké....až mi to bude chybět emoticon
8. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet přesně tak,taky mi to asi bude chybět,je to krásné emoticon A kupuješ si šaty a nebo půjčuješ? Já budu kupovat a už teď je mi jasné že se na ně pak budu pořád chodit do skříně dívat až bude po svatbě emoticon
8. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 Původní plán byl půjčit ale pak jsem se tady nahlodala že nevím,pokud bych si zamilovala šaty a nebyla by to bůhví jaká suma možnááá.... emoticon ale tenhle nápad jsem doma ještě raději neříkala emoticon Je mi jasné že je koupím a budu tvrdit všem i sobě že je pak prodám ale nevěřím tomu že se mi bude chtít je dát pryč emoticon když si je půjčím vím že je vrátit musím....tak uvidíme. emoticon Na šaty se chystám na podzim...pokud mě to nechytne dřív emoticon Ty už máš vybrané?
8. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @sunnet to máš pravdu, slzička asi ukápne tak jako tak emoticon

@zabicka192 chudák, ten se upeče emoticon
8. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet No já mám vybrané dvoje z jednoho pražského salonu,tak jsem zvědavá jaké budou ve skutečnosti a jak budou sednout emoticon Jinak je budu kopovat ze necelých šest tisíc což se ještě dá..víc bych už nedala...nechci aby moje šaty byly to nejdražší z celé svatby emoticon To by nebylo fér vůči drahému..ikdyž tomu teď právě v sobotu jedu pro štěně za 13tisíc které si přál..takže jsme vyrovnaní emoticon No já mám jinak problém najít správné šaty...viděla jsem už x stovek šatů a líbí se mi jen ty dvoje,jen ty když jsem viděla tak jsem si řekla to jsou ONY...tak jsem zvědavá jak to dopadne,doufám že budou i ve skutečnosti tak krásné a že s nimi budu spokojená emoticon Jinak já se chystám asi tak začátkem zimy do Prahy se na ně mrknout a zkusit je,teď zkusím nějaké okolní salony,protože moje kamarádka je přesvědčená že si vyberu tady a nemusím jezdit do Prahy..ale já steně vím že do Prahy pojedu emoticon
8. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @hannnahs Já mu navrhovala změnu na květen...on nechtěl....jeho problém emoticon
8. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @hannnahs holt to kdyžtak bude moje pečené kuřátko emoticon
8. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 Mě se líbily šaty z Naive ale půjčovné je cca 16000 což mě odradilo,pak jsem si vyhlédla šaty od M.Sottero...říkám mezi těma si vyberu...a pak se tady nechám nahlodat že je "možná" koupím emoticon ..ale myslím si že mi pak bude líto kupovat tak drahé šaty které už nikdy neobleču a které bych nechtěla prodat jak se znám a aby ležely ve skříni emoticon No a na šaty jsem chtěla jet do Brna a Ostravy ale díky holkám tady jsem zjistila že M.S.půjčují i tady kousek od Olomouce tak zkusím tam...a pak když nevyberu ...další varianty... emoticon A copak kupuješ za štěně? emoticon
8. čer 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet Tak to máš dobře naplánované,no tak hlavně hodně štěstí s výběrem emoticon No kupuji Kavalír king charles španěla..je strašně nádherná,chtěli jsme štěňátko a tak jsem ji hledala všude možně,jenže v těhle barvách tuhle rasu s papíry a aby to byla fenka to byl problém trošku najít,ale pak jsem narazla na inzerát čerstvý,takže vlastně už po narození byla rezervovaná pro nás a pravidelně mi chodí její fotečky,v sobotu odběr,no už se těším emoticon Museli jsme jí dat jméno na B podle odchovu ze kterého pochází,takže Bailee ale říkat jí budeme Cherry emoticon
8. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 Taky jsme s našima měli fenku kokra s papírama a jméno už měla přiřazené ale od té doby co umřela jsemsi řekla že pejska nechci,člověk si na to tak zvykne,přilne k tomu,má to neskutečně rád a ten psí život je na ten náš krátký a když nám po 12 letech odešla...už jsem říkala že to prožívat nechci emoticon...ale třeba mi to někdy zase nedá...už jsem pokukovala ale vždycky si řeknu NE emoticon No a hlavně je to taky starost a my na to moc času nemáme a pes by byl pořád sám...Kam do Prahy míříš na šaty?
8. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet Jinak kdyžtak mi kukni do alba něvesta a ženich..na konci jsem dala pět jejich foteček jak mi majitelka dokumentovala jak postupně roste emoticon
8. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet No já přišla před dvěma lety o fenečku vlčáka,umřela mi v náruči,bylo to příšerné,ale já miluji zvířátka a chtěli jsme malinkého mazlíčka,tak jsme neodolali navíc když jsem zimě přišla o dvojčátka,nebylo mi nejlíp a pořád není,takže když nám teď přibyde hafinka budu mít ještě míň času an to myslet a bude mi líp emoticon Jinak já mířím do salonu adelle emoticon
8. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @zabicka192 Je krásná...možná až postavíme tak pak na zahradu ale to zase nechce můj,je hrozný zahradník a prý by měl všechno zničené emoticon Ale je pravda že mám taky kamaradku která měla smutnou udalost jako Ty,tak dostala k narozeninam pejska a bylo líp,nebyla sama a říkala že jí to z velké části pomohlo.
8. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @sunnet Mě hodně pomohl už sám o sobě můj přítel,vlastně jsem potrácela ve třetím měsíci a den před valentýnem a na valentýna mě v nemocnici pročistili a poslali do domácí péče..nejhorší den mého života a on ho dokázal krásně změnit,večer mi dal dáreček k valentýnu růžový ručníček se srdíčky když jsem ho vybalila byla v něm krabička a v ní zásnubáček,bylo to nádherné a myslím že líp mě o ruku požádat nemohl,bál se že na ten den budu mít špatné vzpomínky a že to od něj nebylo možná příliš hezké,ale bylo to mnohem lepší než kdyby to udělal klasicky jako hodně lidí když je romantika. Jsme oba romantici,takže jsem čekala že mě požádá klasicky,ale tohle mě dostala,bylo od něj fakt nádherné. Ale zdají se mi sny o tom že dvojčátka byli v pořádku a hodně známých má malé děti,takže potřebuji takové psí mimišo abych se mu věnovala. Byl to výborný nápad si ji pořídit teď,už te'd se nemůžu dočkat emoticon
8. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš