Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor No znám i pár kluků co s ním hrají ale já už se tam pár let nepohybuju ;-) Malenovský hrad není nic pro mě,mě to tam příjde takové studené... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet no já vím,které kluky myslíš,ale drahý minulou sezónu změnil tým a od ledna je tam kapitánem..studené? jako my tam byli a když na tom nádvoří vidíš těch 40lidí vypadá to úplně jinak...i svatby co tam byli a holky tady mají fotky vypadají celkem dobře :-)
Odpovědět
@petrajavor Je to možné že když je tam nějaká akce je to jiné,já tam nikdy na žádné svatbě nebyla takže možná z toho důvodu to mám tak zafixované..prázdné je to přece jen jiné.. :-) Celkově ty svatby na hradech nejsou ale můj styl,taky nám dávali jako návrh Bouzov ale já to zavrhla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet no já jsem byla naprosto unesená z té Octárny,kaple sv.Kříže je božská...i když né každému se to líbí...
Odpovědět
@petrajavor Jo tak to je vyjímka...to se mi líbí,je to světlé a příjemné,to ano...to je hezké :-) Moje přání ale byla svatba venku...což klaplo a je to přímo i v místě hostiny takže jsem spokojená že to je tak jak to je :-) A kde máte hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet no hostinu nevím buď u nás na Spoláku a nebo v Malenách U Petra-to má kamarádka s přítelem....ještě se rozhoduju...fajn je že konec listopadu co se týče svateb tak moc frekventovanej není
Odpovědět
@petrajavor Slyšela jsem na "U Petra" celkem dost poztivní ohlasy,teď mají u nás v rodině v září svatbu ale chtěli něco s ubytováním takže to padlo na Matu.No to máš pravdu,konec listopadu se zamlouvá líp než duben a dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet tak když chce člověk i ubytování je to problém,ale jelikož drahého rodina je z Malen a my z Otrok řešit to nemusíme...teď jen řešíme kdo bude dojíždět a kdo bude doma :-)
Odpovědět
@petrajavor No u nás je to tak že se bereme v místě bydliště ženicha,takže moje rodina musí cestovat cca 60km ale zase část jeho rodiny jede až od K.Varů,v době svatby bude v místě hostiny dodělané už i ubytko,takže pro většinu máme domluvený odvoz kdy se prostě v pár časových slotech otočí Zlín,rodiče a Ti co mají děti přespí v místě svatby a jelikož svatbu máme asi 10km od domu tak zbytek je vyřešen :-D ...ale takové to přesné naplánování teorve příjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet jojo...tak my máme nejdál rodinu z jižních Čech,ale jelikož jsou jen tři tak je to vyřešeno.... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se zase po dlooooooooohé době hlásím. Byla jsem na služební cestě a navíc mi přestěhovali kancelář do více otevřeného prostoru, tak nemám ani moc možnost psát z práce, když mám chvilku volnou :-| Dneska jsou ale všichni pryč, tak je to v pohodě :-D Jinak my zatím se svatbou nijak zvlášť nepostupujeme, ačkoliv už to máme víceméně namyšlené, jen to začít prakticky realizovat. Jen ale asi budeme muset z měnit termín svatby, protože přítel má každý rok povinnou celozávodní dovolenou tři týdny v kuse a příští rok to vychází na přelom července a srpna, takže se do našeho vyhlídlého termínu nejspíš nevlezeme :-| No, co jsou horší věci, ale třeba se mu podaří ukecat ředitele..... :-D
Odpovědět
@lennii teda openspace kanceláře jsou hrůza.. tam by se mi pracovalo hodně špatně :-| to ti nezávidím.. to by byla škoda, kdybyste museli měnit termín, zrovna z toho "oblíbeného" 18.8. :-) ale zase by třebas nebyl takový problém se sháněním dodavatelů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Naštěstí to není openspace. To by mě taky zabilo :-S Jen tu nemám do kanceláře dvěře, takže z recepce jde vidět přímo na můj monitor a taky na mě převedli ještě jiné povinnosti a tím pádem mi tu courá spusta lidí a pořád se na něco ptá nebo potřebuje vyřídit....
Odpovědět
@lennii to mi povídej. Já nevim, kdo měl tak pitomej nápad, udělat openspace. Pro kontrolu zaměstnanců sice fajn, ale jinak jsem ještě neslyšela, že by to někomu vyhovovalo, takže úroveň výsledku práce asi stejnak nic moc.. No to se teda nenudíš! Tak snad se ti to za chvilku uklidní...
Odpovědět
Jj, to souhlasím, openspace, je největší pitomost. Všichni kdo s tím mají zkušenost si na to jen stěžují. Podle mě to je i hrozně stresující, protože máš pocit, že se pořád někdo dívá..a někdy to není jen pocit...
Odpovědět
@lennii přesně... podle mě každý potřebuje svůj osobní prostor a klid, aby mohl odvádět dobrou práci a ne stresující, hlučný prostředí, kde máš kancl jak prosklenou vitrínu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak naše včerejší cesta na matriku byla kupodivu úspěšná. Paní byla velice překvapená, že si už chceme zamluvit datum na příští rok, ale jinak v tom neviděla problém, takže datum (7.7.2012), čas a místo obřadu je jisté:D. Teď už jen vymyslet místo hostiny, oznámit to rodině a blízkým přátelům (všichni na to už čekají aspoň dva roky :-D ) a do podzimu nic neřešit. A pak začnu vše zařizovat. Do té doby tu budu dík vám sbírat inspirace, tipy a triky a dobré nápady :-).
Odpovědět
@hannnahs Jj, dneska je děsná doba. Většina společností a firem je vysazená jen na zisk a zisk a ještě jednou zisk a ostatní věci je nezajímají. Očekávají, že budeš v práci spávat a žít jen pro ni. To je fakt strašné. Práce mi principielně nevadí, ale prostě taky potřebuji mít čas pro sebe, občas se stane, že onemocním a vůbec chci žít normálně beze stresu a ne se nervovat, že když nebudu dva dny v práci, tak mi tam pak všechno spadne na hlavu a šéf bude šílet, že málo pracuju a nervovat mě jak jen to půjde. To znám taky. Naštěstí ne z vlastní zkušenosti....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae Ty jo,to závidím,,já už chci taky mít ten náš termín jistý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : jj zmenili, tak snad uz to zustane, ale jsem rada, preci jen je to o mesic driv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už chci mít taky jistoo...příští týden pujdeme na matriku,jak bude mít drahoušek volno,tak jsem zvědavá jak dopadneme :-) Ale řekla bych že mi jde plánování svatby líp než jsem myslela,téměř vše je vymyšlené a te´d už jen to začít realizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Byla jsem opravdu příjemně překvapena, myslela jsem, že z nás udělá idioty a řekne, že máme přijít v lednu. Hold je to o lidech.. Doufám, že to vyjde i tobě - vy si můžete zamluvit datum až v lednu?
Odpovědět
@lennii jj, to máš pravdu, na tohle je to děs. Ale jak píšeš, všichni jen zisk zisk, ale jsou na druhou stranu úplně pitomí... Protože jinak by je muselo napadnout, že když tam zaměstnanci budou spokojení, tak budou líp pracovat, bude lepší prostředí, ta firma bude mít lepší image, když jí zaměstnanci nebudou pomlouvat, ale chválit a nebudou se tam střídat jak na běžícím pásu. Tím pádem si tam všichni budou zvyšovat kvalifikaci, když tam budou dlouho a bude to zas o to lepší. Já vim, že se to lehko říká :-) ale už jsou firmy, který takhle suprově prospívají, takže mi nemůže nikdo tvrdit, že to nejde, že by to nefungovalo atd.
Odpovědět
@stastnanevesta Dočkáš se ;-) Uteče to jak voda ;-) ..ale chápu,byla bych na tom stejně a chtěla bych to mít taky.. ;-)
Odpovědět
@lenickae Když jsme šli na matriku tak jsem tam šla docela se strachem,ta paní je prý hrozná a taky jsem měla strach že nás vypakuje že jdeme brzo,hold asi se dobře vyspala :-D ...měli jsme štěstí,ten den byla fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae Bohužel na našem vybraném zámku se termín vypisuje až v jednu a ne dřív,možná v prosinci budeme vědět,jestli ho doopravdy vypíšou a doufám,že jo :-) Jinak dneska máme s přítelem výročí,prostě šťastné 7 :-) @sunnet Jasně,ono to utíká jak voda i takhle dost :-)
Odpovědět
@stastnanevesta No já se každý den dívám na počitadlo...když jsem si zakládala beremko bylo tam cca nějakych 360 dní a teď je tam 326...ani nemrknu a ta trojka tam nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet My to šli jen tak zkusit a ono to vyšlo..Kupodivu - bylo pondělí, to bývají úředníci někdy nepříjemní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Budu držet palečky, aby vám ten termín vyšel. Jak jsem koukala, tak s tím docela počítáte. My si řekli, které měsíce by přicházely v úvahu, pak jsme se podívaly na data sobot těch měsíců a padlo nám do oka toho 7.7. - je to přítelovo šťastné číslo a navíc si ho do budoucna snad zapamatuje, má totiž problém vzpomenout si, kdy má svátek :-D. Takže to by jen takový návrh. A on vyšel. Ale vám to určitě taky vyjde! Jinak gratuluji k výročí!!! My letos v létě oslavíme 7 let a 2 roky od zasnoubení..Už to ale moc neprožíváme:D
Odpovědět
@lenickae Tím líp... ;-) ..a moc díky za kontakt na kadeřnici ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?