Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 @stastnanevesta : jj zmenili, tak snad uz to zustane, ale jsem rada, preci jen je to o mesic driv emoticon
7. čer 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
Registrovala se 31. května 2011 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
Registrovala se 31. května 2011 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
 Já už chci mít taky jistoo...příští týden pujdeme na matriku,jak bude mít drahoušek volno,tak jsem zvědavá jak dopadneme emoticon Ale řekla bych že mi jde plánování svatby líp než jsem myslela,téměř vše je vymyšlené a te´d už jen to začít realizovat emoticon
7. čer 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
Registrovala se 6. června 2011 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
Registrovala se 6. června 2011 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
 @stastnanevesta Byla jsem opravdu příjemně překvapena, myslela jsem, že z nás udělá idioty a řekne, že máme přijít v lednu. Hold je to o lidech.. Doufám, že to vyjde i tobě - vy si můžete zamluvit datum až v lednu?
7. čer 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @lennii jj, to máš pravdu, na tohle je to děs. Ale jak píšeš, všichni jen zisk zisk, ale jsou na druhou stranu úplně pitomí... Protože jinak by je muselo napadnout, že když tam zaměstnanci budou spokojení, tak budou líp pracovat, bude lepší prostředí, ta firma bude mít lepší image, když jí zaměstnanci nebudou pomlouvat, ale chválit a nebudou se tam střídat jak na běžícím pásu. Tím pádem si tam všichni budou zvyšovat kvalifikaci, když tam budou dlouho a bude to zas o to lepší. Já vim, že se to lehko říká emoticon ale už jsou firmy, který takhle suprově prospívají, takže mi nemůže nikdo tvrdit, že to nejde, že by to nefungovalo atd.
7. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
 @stastnanevesta Dočkáš se emoticon Uteče to jak voda emoticon ..ale chápu,byla bych na tom stejně a chtěla bych to mít taky.. emoticon
7. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Když jsme šli na matriku tak jsem tam šla docela se strachem,ta paní je prý hrozná a taky jsem měla strach že nás vypakuje že jdeme brzo,hold asi se dobře vyspala emoticon ...měli jsme štěstí,ten den byla fajn emoticon
7. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @lenickae Bohužel na našem vybraném zámku se termín vypisuje až v jednu a ne dřív,možná v prosinci budeme vědět,jestli ho doopravdy vypíšou a doufám,že jo emoticon Jinak dneska máme s přítelem výročí,prostě šťastné 7 emoticon
@sunnet Jasně,ono to utíká jak voda i takhle dost emoticon
7. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @stastnanevesta No já se každý den dívám na počitadlo...když jsem si zakládala beremko bylo tam cca nějakych 360 dní a teď je tam 326...ani nemrknu a ta trojka tam nebude emoticon
7. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet My to šli jen tak zkusit a ono to vyšlo..Kupodivu - bylo pondělí, to bývají úředníci někdy nepříjemní emoticon
7. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @stastnanevesta Budu držet palečky, aby vám ten termín vyšel. Jak jsem koukala, tak s tím docela počítáte. My si řekli, které měsíce by přicházely v úvahu, pak jsme se podívaly na data sobot těch měsíců a padlo nám do oka toho 7.7. - je to přítelovo šťastné číslo a navíc si ho do budoucna snad zapamatuje, má totiž problém vzpomenout si, kdy má svátek emoticon. Takže to by jen takový návrh. A on vyšel. Ale vám to určitě taky vyjde!
Jinak gratuluji k výročí!!! My letos v létě oslavíme 7 let a 2 roky od zasnoubení..Už to ale moc neprožíváme:D
7. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Tím líp... emoticon ..a moc díky za kontakt na kadeřnici emoticon
7. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet Není zač, ráda pomohu, když můžu. Zrovna jsem k ní objednaná na příští týden na melír - jsem s ní fakt spokojená. Je to mladá holčina se spoustou nápadů a je děsně ukecaná :o) A i ta kosmetička je super.. Však to omrkni a uvidíš..
7. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @lenickae Moc děkuju,my jsme právě o žádném jiném termínu neuvažovali, chtěli jsme léto a když to takhle krásně vyšlo, tak tím lépe emoticon i když zkusím na tu matriku napsat a uvidíme
Mně to přijde,že jsme spolu od jakživa,nějak už ta prvotní zamilovanost pominula.Někdo by mohl říct,že jsme to vzali rychle,ale my ten pocit nemáme emoticon
7. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae No to každopádně je lepší mít z čeho na výběr emoticon takže jsem ráda za každý tip emoticon
7. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @stastnanevesta Důležité je, že to tak oba cítíte, lidé ať si říkají, co chtějí. My posloucháme už dva roky, že se máme vzít, když jsme zasnoubení. Ale až teď jsme si sami řekli, že to opravdu chceme. Berete se vy dva, a jestli po roce nebo 10letech, to je už detail. Důležité je to, že chcete být prostě (navždy) spolu..
Nejvíc se bojím toho, že jak to řekneme rodičům, jeho mama to začne plánovat, je totiž takovej generál rodiny a tá tendence všem v rodině organizovat život. Takže to vidím na pěkné hádky emoticon .
Zkus jít na tu matriku s bonboniérou - třeba to vyjde emoticon
7. čer 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
Registrovala se 13. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 71 příspěvků. Má 5 přátel. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
Registrovala se 13. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 71 příspěvků. Má 5 přátel. Region Bruntál.
 @stastnanevesta a můžu se zeptat jak ste spolu dlouho?
7. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Holky,my se zasnoubili přesně po roce,a bez týdne po dvou se budeme brát,čekala jsem jestli někdo neřekne něco ve smyslu že je to brzo atd,Kupodivu ani slovo a i kdyby,milujeme se,chceme spolu být a pokud má za 15 let(nedej bože) přijít něco jako rozvod neovlivní to ani to že budeme 5 let čekat než se vezmeme,teď to tak cítíme,jsme přesvědčení že to chceme a jdeme do toho,pokud má někdo sebemenší problém...je to jen a pouze jeho problém.Znám holky co se vdávaly po 10 letech a taky takové které do toho šly po necelém roce....a myslím že ani na jedné straně to nijak neovlivnilo ten vztah.No tak to moje máma ani tchýně nám do ničeho neremcají ...ZATÍM emoticon
7. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
 @lenickae je to tak jak říkáš... jak to cítí ti dva a ne že do toho všichni kecají. My jsme byli s přítelem spolu roka půl. když jsme se rozhodli pro miminko. Někdo říkal, že jsmee to vzali narychlo a tak teda kdy bude svatba a tak... Na to můj přítel vždycky odpovídal, že si mě chce vzít, ale ne tak že teď je těhotná, tak si jí vemu. Prostě až na to bude správný čas... tak teď už je ten správný čas emoticon emoticon
7. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet Jako moje mamka je v pohodě, ta mi už kdysi říkala, že kdybych se vdala jen na radnici se svědky, je to jen moje věc. Vím, že se na ni můžu kdykoliv obrátit, že mi pomůže a poradí..Ale tchýně - ta kdyby mohla, tak nám vše naplánuje..Už vidím, jak ji přítel oznamuje, že v den svatby OPRAVDU nepůjde z domu rodičů..Asi ji klepne pepka emoticon No musím se připravit, že mně/nám bude do toho kecat víc, než je zdrávo.
Buď ráda, že ti do toho nekecají..Třeba fakt jen zatím:D
Jinak máš naprostou pravdu - pokud se to za 15 let pokazí, neovlivní to fakt, že jsme se vzali po roce nebo pěti. My jsme spolu od mých téměř 19, donedávna jsem ještě dělala školu, mezitím jsme řešili bydlení..Svatba přišla prostě na řadu až teď..Jak jsem už tady psala - já na ni netrvala, dokázala bych bez toho žít..ale přítel pochází z konzervativní rodiny, takže asi tak nějak..
7. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @cepinek Naštěstí pryč už je doba, kdy bylo povinností kluka vzít si holku, kterou přivedl "do hanby". V tomto duchu se vdávala moje tchýně - bylo jí 17 a dítě na cestě, rodiče šílení, ostuda po celé vesnici. Musím ale uznat, že jsou dodnes manželé, a to téměř 35 let.
Dnes je jiná doba, a naši rodičové a i prarodičové se s tím musí smířit!!!:D
7. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Moje máti je skvělá a ta naprosto akceptuje všechna naše rozhodnutí ikdyž má třeba jiný názor,tchýně se nějak nevyjadřuje(je v tomhle taky fajn) a stejně i kdyby přišly řeči jak,kde,proč je to jinak...bude to po našem..je to naše svatba emoticon Akorát budu muset ustát to nutkání NĚCO ŘÍCT a držet jazyk za zuby aby nebylo zbytečné dusno...a to se netýká jen tchýně ale samozřejmě všech co by měli tendenci nám do toho remcat.My jsme spolu dá se říct začali žít po pár měsících a já jsem svatbu chtěla,prostě ten pocit být nevěstou se mi nevyhnul,můj by to možná k životu taky nepotřeboval ale rozhodně jsem ho nenutila,žádost o ruku přišla nečekaně emoticon
7. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
fotoportrét
fotoportrét
cepinek
3
 @lenickae je to tak, naštěstí je dneska jiná doba.... ale zse na druhou stranu... když je holka těhotná, tak se ptají a kdy bude svatba a když se dva vezmou, tak zase řeči a kdy budou děti... emoticon asi to k tomu patří
@sunnet u nás je to naopak... tchýně ani nevím, že existuje... a mamka sice nedává rady bez toho abych si o radu řekla, ale má takové tendence jako ... děcka nechci vám do toho kecat, ale... emoticon ale my jsme s ní hned vypořádaní emoticon
7. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @cepinek 17 měsíců a z toho 13měsíců zasnoubení emoticon bydlíme spolu od začátku a zažili jsme toho spolu dost,takže nemáme pocit,že bychom něco uspěchali emoticon
@lenickae Naši se brali a bylo jim 25 a tenkrát už byla většina jejich přátel ženatá a vdaná a měli děti.ale to bylo před 32lety. Jinak taky myslím,že záleží na těch dvou a ne až tolik na délce vztahu. Já nepotřebuju deset let na to,abych věděla,že je to ten pravý emoticon
7. čer 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cepinek No ale zůstávám nohama na zemi,ono na podzim jak to začnu fakt všechno poctivě připravovat tak si myslím že mi půjde hlava kolem...ten chce radit to,druhý ono...podle toho je dobře to... emoticon ...tomu se nevyhne asi nikdo emoticon
7. čer 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @cepinek Tak u nás to bylo zase - tak už spolu bydlíte, kdy bude svatba a dítě? Teď jim aspoň "zavřeme" pusu se svatbou, i když pro to to neděláme. A po svatbě budou zase dotazy, kdy bude to dítě... Takže si asi nevybereš emoticon
7. čer 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @lenickae My vybírali datum úplně stejně a shodli jsme se na 18.8. emoticon
7. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 když jsem oznamovala mamce, že se chceme vzít příští rok, říkala že plánovat rok dopředu přehnané není emoticon
7. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @zabicka192 kam na matriku jdete ?
7. čer 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
fotoportrét
fotoportrét
zabicka192
38
 @petrajavor Tady v Hulíně...akorát si musím pozjišťovat předem co a jak protože ohledně tohohle vyřizování vůbec nic nevím...vím akorát že mám zajít na matriku s tím že se chci vdávat emoticon Ale co a jak fakt nevím...zrovna v tomhle se nějak nevyznám..ještě nemám ve svatbách praxi emoticon
7. čer 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @zabicka192 stačí,když tam zajdeš a řekneš chceme se brát tehdy a tehdy ona ti řekne zda už mají vypsané termíny a dá ti všechno potřebné a řekne ti co a jak emoticon
7. čer 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš