Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@lenickae No zrovna dneska mi cibetka_veronika tuhle agenturu doporučila a musím říct to bude asi první kam zajedu :-) Nevěděla jsem o ní a chystala se do Brna a Ostravy,nemám tady o tom páru,nevím ani kde je tady dobrá kadeřnice,vizážistka,jediná koho tady zatím mám je nehtařka :-) Takže tohle si chci pohledat dřív než pak běhat na poslední chvíli a propadat zoufalství že nemám holky na vlasy a líčení.Taky jsem tady rok a zatím s tím poznáváním tady bojuju... :-) Myslela jsem že to vyřeší Caxa ale bohužel jsem tambyla nedávno a šaty mě neoslovily...ochota personalu atd,byla super ale bohužel šaty mě nepadly do oka ani jedny...(no možná jedny ale nebyla to taková ta pravá "láska na první pohled" :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet mám tu album z fotkami ze Šternberku, jen nejsou moc dobré, samozřejmě jsme nevzali foťák :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Tam jsem chtěla taky ale bohužel nám to nevyšlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet O svatebním centru Caxa mi říkala známá, vloni se vdávala, a taky si tam nevybrala..nakonec si vybrala šaty u nás v Uničově v jedné malé půjčovně..Agenturu Váš Den znám moc dobře, na ty jejich šaty jsem koukala vždy, když jsem šla kolem z autobosu - v Litovli jsem totiž bydlela 24let 8-). Paní je moc ochotná a hlavně jsou schopni udělat veškerý servis, pokud na to má ten dotyčný pár hodně peněz...Určitě to tam omrkni, stojí to za to..
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet A kde tedy budete mít svatbu vy? Jinak, mám známou/kamarádku kadeřnici v Olomouci, chodím k ní už několik let, počítám s ní i na svoji svatbu, letos mě bude česat na tu kamarádčinu svatbu, kdybys chtěla kontakt, ráda ti ho dám, měla by k dispozici i vizážistku..
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet my jsme tam jeli kvůli agentuře a prstenům, tak jsme byli spokojení, ale jinak tam moc vystavovatelů nebylo. ale to se určitě zlepší.
Odpovědět
@lenickae Svatbu máme v Záběštní lhotě,je tam taková stylová hospůdka VE STODOLE,je to tam moc pěkné,příjemné,mají tam pergolu na posezení ve které dělají i obřady,majitel strašně příjemný pán se kterým je domluva téměř na všem.Má kontakty i na cukroví,na dorty,výzdobu taky zajistí,jen si řekneš do jaké to chceš barvy,popř.si dokoupíš co ještě chceš ale základ mají svůj.Cenově to vychází super,máme to tam vyzkoušené,jezdíme tam už rok na jídlo a vždycky max.spokojenost.Vyhovuje mi i to že je tam i obřad a nemusíme nikam přejíždět a máme to autem cca 10 minut od domu :-)
Odpovědět
@lenickae Jo uřčitě budu ráda,kdyžtak mi kontakt hoď do IP...děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem šťastná,další dobrá zpráva kolem svatby :-) Takže předsvatební fotky budeme fotit 12.7. což je den po tom co má miláček narozeniny :-) Konečně budeme mít nějaké krásné fotky,já se tak těším...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To je super,my taky budeme fotit předsvatební fotky v létě,ještě nevíme kdy
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no naši fotografové psali,že mají už červen a červenec plný,tak jsem volala a vychytala jedno z posledních volných dní :-)
Odpovědět
@petrajavor Závidím Ti že vás fotí Mlýnkovi...to byl jeden z mých žhavých tipů...bohužel náš termín už je obsazený :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sunnet no jo,tak já je objednávala už v březnu :-) a teď mi vyšli hrozně vstříc s posunem data svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @janina_sun Gratulace k termínům,holky :-)
Odpovědět
@petrajavor Já jim psala minulý měsic,datum máme příští rok v dubnu a obsazeno :-) Mám ale ještě v záloze dva...ale Ti zase berou rezervace až září,říjen...tak doufám že se trefím a nikdo mě to neobsadí to datum :-( :-) Rozhodně jsou Mlýnkovi dobrá volba...fotky krásné a jsou vážně fajn...slyšela jsem na ně jen samá pozitiva ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta Děkujeeem...jen doufám že si to ta paní přepíše,neměla totiž kalendář na příští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Náš fotograf si taky dělá kalendář na příští rok až na podzim
Odpovědět
@stastnanevesta No komu jsem psala buď je obsazený a nebo zatím neberou objednávky....tak hold budu muset buď ještě na někoho dobrého natrefit a nebo čekat :-| ...
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet tak já jsem chtěla jen je...uvažovala jsem i o Radovanu Chvílovi :-) ale za Mlýnkovi jsem šťastná,to vaše datum měli obsazené už v březnu,když jsem to zařizovala já....no nakonec jsme říkali,že by jsme datum i posunuli na jejich volný termín :-) nakonec to nebylo třeba...a posunovali jsme kvůli těhotenství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet My měli vybráno hned a už tak nějak dopředu s námi počítá :-) takže super
Odpovědět
@petrajavor Gratulace k těhu ;-) Já jsem původně chtěla termín posunout kvůli Zuzaně Scharf měla volno jen týden před našim termínem ale už jsme měli zamluvené místo a tak nějak se nám to datum vrylo do paměti že nakonec jsme řekli že datum měnit nebudeme.Jedna fotografka mi psala že preferuje jen Brno a na ty další zkusím počkat...moc chci dobrého fotografa,miluji fotky a tyhle chci mít fakt krásné..ty už mi totiž nikdy nikdo zpětně nenafotí a jak už jsem psala...dám za ně i víc než za šaty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet jo to úplně chápu...stejně jsou fotky a prstýnky to jediné co po svatbě zůstane :-)
Odpovědět
@stastnanevesta To máš fajn že to máte víceméně jisté...tak já doufám že mi taky jedna z mých voleb vyjde :-) Jen mě to překvapilo že někteří fotografové berou už víc jak rok dopředu a někdo mi napíše že je to na ně moc brzo..na to jsem nebyla připravená :-D
Odpovědět
@petrajavor A kde máte svatbu?...určo to tady padlo ne jednou ale mě to uniklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet No právě,to mě fascinuje taky.Naše původně vybraná kapela měla už teď na náš termín obsazeno
Odpovědět
@stastnanevesta Napsali mi že svatba je zavazující věc a že neví co se může stát,tak stát se může cokoliv třeba týden před...ale tak samozřejmě záleží na každém jak to má a já musím čekat.Ještě že hudbu mám vyřešenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím, že fotky a prsteny jsou dost důležité. a já se teda navíc rozhodla neodbýt ani hudbu, šaty.. no, už to narůstá :-N no a teď uvažuju, co pro ženicha, aby byl taky krásnej..
Odpovědět
@cibetka_veronika Hudba je pro mě taky důležitá,zažila jsem svatby kde byla "hrozná" hudba a zábava šla o 50 procent dolů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet chtěla jsem v Kroměříži na Octárně ale bude to nakonec na radnici v Napajedlích :-)
Odpovědět
No na to jak jsem si říkala že to hrotit nebudu ještě měsíc zpátky,začínám do toho taky padat...můj první den diskuzí na beremku a už přemýšlím že za váma dorazím na sraz :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?