Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Máme zeleno bílou a jemné detaily žluté.Svatba je v květnu,takže barvičky jara.Jinak prstýnky,co máme jsou v albu. ;-) Ty jsem našla.zamilovala si je.Předvedla doma milému a bylo rozhodnuto.Už jsem asi dál nehledala.věděla jsem,že je chceme a žádné jiné.a tak je máme.Na zakázku,ale ze stříbra.jsem alergik a zlato by mě sežralo za živa.ovšem stejně to poznat není,z jakého jsou kovu. Ty šatky...přišla jsem s představou,paní to řekla...No a ona na mě koukla a vybrala ještě svoje další 4 typy.začla od těch méně zajímavých a skončila u svých tajných typů,což jsem ale nevěděla...nakonec jsem opravdu váhala mezi jejíma typama.tedy poslední dvoje zkoušené.No a fakt to vyhrály úplně poslední.Bylo to fajn.navíc jsem sebou měla prima kamarádku,která radila a dobře radila...měla jasno.takže mi její hlas moc pomohl.No a hned jsem atky zarezervovala.Mám z nich radost a už se těším,až je budu mít zase na sobě. ;-) Ty šatky si užij,to je fakt krása.Jo a ty šaty,co mám v albu se těm mým vybraným nepodobají ani trošku.Takže v tomhle jsem otočila o 180°
Odpovědět
@porodnibabka Koukala jsem na fotky a moooc krásné. Až Vám závidím, že to bude už brzy, budete mít krásnou svatbu, tak pak musíš hodit fotečku v šatech, jsem zvědavá, ale šaty v albu máš taky moc hezké a pokud jsou ještě hezčí, hmmm budeš moooc krásná :-) Prstýnky paráda, moc se mi líbí, dobře jsi vybrala a máš celkově i hezký vkus. Tak halvěn at to počasí výjde, taky bychom chtěli obřad venku i tu hostinu .
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Děkujuuuu, ;-) jsi milá.No,my jsme to taky měnili.Chtěli jsme hostinu odpoledne nebo spíš raut na zahradě u rodičů,no a nakonec to dopadlo tak,že jsme to změnii a bude to v restauraci nedaleko té zahrady...Ono totiž by to bylo složitý kvůli místům,WC,lednicím...ale máme to tak,že v okolí této hospůdky mají rodiče a prarodiče chatu a kousek máme i my domeček,v té době už snad bude hotový,ted ještě není.takže nebude problém s místy na spaní.takže třebas ubytko vůbec neřešíme,což je velká úspora peněz. No,ale tahle hospůdka má velký sál na tanec,ale i možnost jít ven,kde je plac a dá se tam i grilovat nebo je tam ohniště...To záleží na nás.Neuměla jsem si představit,že kdyby pršelo a my byli pod stanama a rodičům tam zdupali celou zahrdu,tak to do konce sezony by se trávník asi nevzpamatoval.A to mají krásnej,hustej...byla by to škoda.No,nikdo si to neuměl představit,jen přítelik to chtěl,ale nakonec ustoupil a sám navrhnul tuhle hospůdku...
Odpovědět
@porodnibabka Malá jaksiki zlobí, tak odepisuju na etapy :-) No jasně, máte to krásně vymyslené, ted už jenom čekat, pak zařidit nachystat se a bude den D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem milým budoucím nevěstám, říkala jsem si, že když chceme mít svatbu až v roce 2012, tak ještě nebudu hrotit, ale teď jsem nadšená, že jsem našla spřízněné duše, které ten velký den také už pomalu začínají plánovat, i když je to až 2012. Takže mi řekněte, kde mám začít a co vy už máte zařízeno... :-)
Odpovědět
ahojky holky dlouho sem tu nebyla,tak nevím co se tu řešilo a na čtení toho je hodněale mám dotaz,s přítelem chceme svatbu 7.7.2012 ale došla sem na to že dva dny před datem je 5. a 6. státní svátek pokud se nepletu,jak to o státních svátcích funguje třeba s objednávkou dortů a zákusků anebo vyzvednutí šatů?
Odpovědět
@lui Ahoj, tady si zatím děláme inspirace a některé zamlouvají místa obřadů a hostin, které jsou dlouho dopředu obsazeny, jinak zatím inspirace a taky tady někdo vyrábí vývazky :-) @lucysek taky budeme mít 7.7 a určitě to bude aktuální na vyzvednutí dortu, cukroví, šatů atd. je třeba si to jenom domluvit předem před svátkama.
Odpovědět
@monako3 jen tak jsem se brouzdala na ebay a našla jsem ti nějaké růžové botky ;) http://cgi.ebay.com/NEW-FUSHIA-PINK-W... http://cgi.ebay.com/NEW-WEDDING-SHOES... http://cgi.ebay.com/NEW-FUSHIA-HOT-PI... http://cgi.ebay.com/NEW-WOMENS-WEDDIN... a určitě ještě nějaké najdeš ;-)
Odpovědět
ty 3 jsou pěkné :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a jestli mluvíš o těch botkách, tak mě se nejvíc líbí ty první... A jestli nemluvíš o botkách, tak se omlouvám, že narušuju konverzaci,ale pořád platí, že nejvíc se mi líbí ty první :-D
Odpovědět
@alusak jasně mluvím o botkách :-) Jo jo, každý má jiný vkus, mě by se víc líbili k šatům ty 3 a nosila bych je klído i pak. :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a já bych si na tom podpatku zlomila nohu, to je na 100% :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@alusak ale nééé, já na mé nározky stála snad po dvou letech na vysokých jehlách a bála jsem se, že si rozbiju pusu, byl ještě sníh a sama jsem se divila jak se mi v nich hezky chodilo i tančilo a tohle je oproti tomu hrubý podpatek a to se zdá, šlo by se v tom hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lui Vítám tě. Holky,jsme na víkend u našich,tak nebudu moc na netu,až zase v neděli večer. Zítra jedu za svým budoucím svědkem a požádat ho,aby mi šel za svědka,těším se na to. Dneska jsme byli u mojí babičky a řekli jsme jí o zásnubách a plánech na svatbu,měla radost,hodně si mého nastávajícího oblíbila.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek My chceme taky 7.7. a nějak mi vůbec nedošlo,že jsou předtím svátky,tak to budeme muset se zákusky nějak vyřešit,se šaty to bude jednoduché,protože si je necháme šít,tak už je tou dobou budeme mít doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Jéé děkuji jsi hodná moc x-) ...mě se líbí nejvíce ty 3 :-) na kolik tak u nás výjdou, nevím jaký je kurz atd. chtěla bych taky přes to umět nakupovat uvažovala jsem i tak o svatebních šatech, ale bojím se, když neumím jazyk :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Mě nějak blbne ten FB, tak ti píšu tady....tak to je mazec s těma šatama, to je to so píšu, že bych měla strach takhle objednávat a 30 tis určitě za šat nedám, to si je radši půjčím...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 no i tak bych je radši zkusila, já teda zatím nevím co chci, vyzkouším jaký střih mě bude sedět a podle toho se budu orientovat... nevím fakt, líbí se mě toho tolik, že si netroufám říct, že tyto určitě chci, protože nakonec co budu chtít mi nebude sedět a naopak, co se mě nelíbilo mi bude maximálně slušet. Takže já budu řešit až po zkouškách šatů...
Odpovědět
@monako3 jo no přesně tak. Ale ušít bych si je taky možná nechala, možná, že vyšli o hodně levněji, nevím.
Odpovědět
@monako3 Já mám v plánu si je zkoušet v Té Belladoně a pokud mi budou sedět, tak nic jiného nechci než je. A Luki mi předtím taky říkal, že by bylo lepší si je zkusit a pak nechat ušít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Taky netuším kolik si tak berou, ale asi se to bude vše odvíjet od materiálu, střihu a zdobení. jen najít tu správnou švadlenu, aby udělala to co opravdu chceš....
Odpovědět
@monako3 No právě, mám od Té kamarádku tu mamku, šije šaty na latinu atd. , ale nevím zda by i tyto zvládla, před chvíli jsem si sní psala stou kámoškou, tak jí musím napsat jestli by se zvládla a hlavně kolik se pohybují šaty na zakázku. Jinak pošlu Ti foto na fb
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a No víš ono ta paní co má belladonu tak má i tu Janu ve Staré Běle a říkala moji kamošce co se vdávala, že není problém zajít do Jany, kde jsou super ceny a vybrat si v katalogu šaty co má v belladoně a půjčí jí za to cenu 3500,-. To mi říkala kamoška, ted za ní chceme jit vdavala se v říjdu a v prosinci rodila, tak se chceme podívat na malou, tak bych se poptala.
Odpovědět
@monako3 Moni no to nevím, ty moje šaty co mám vyhlídlé v Belladoně půjčují za 11 000,- a pochybují, že by mi je za 3500 půjčili, ale pokud by to tak šlo určitě bych neváhala a šla do toho, jinak je to hrozně těžké rozhodování, dneska tady byla kamarádka a byla známé na svatbě jak se vdávala a měla obřad v tom Mlýně a prý dala jen za šaty 7 000, ty lepší a pěknější stojí dost peněz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a No bohužel to já vím, ale když bude člověk hledat najde i i ty levnější, když se trochu uskromní. kamarádka co se vdávala tak si v té janě půjčila za těch 3500 a moc jí to slušelo. Zkusím najít fotku nějakou....jako líbí se mě hodně šatů, ale uskromnit se budu muset...
Odpovědět
@monako3 já jsem koukala do Té Jany a mě se tam nic nelíbilo :-( Fakt mám favorita ty Camrie Maria. Tak se musím pak rozhodnout co a jak kurnik, musím napsat Té kristě
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Moni, ale já od té Jany nenašla stránky, můžeš mi hodit odkázek prosím??
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Já šaty budu řešit minimálně v tom létě, ted to nebudu hrotit. Koukám zatím to jo, ale tot vše, zatím fakt nevím ani co chci za styl...
Odpovědět
@monako3 http://www.svatebnisalon.com/web/inde...
Odpovědět
@monako3 Já už musím koukat ted a rozhodovat se, od září pokud mě vezmou, nebudu mít na to čas, posílám do konce měsíce přihlášky, tak musím něco řešit ted, pak budu mít co dělat s učením, už tu nebude ani takové vysedávání :-S :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?