Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@evinkapralinka podle jména nevím, ale možná od vidění bych ji poznala :-) jee, tak to k synovi moc gratuluju! a státnice jsem měla rozdělené na ústní - tu jsem zvládla bez problémů :) a na písemnou část - ale z té ještě nevím výsledky.. jinak příští týden letíme do londýna, chtěli bychom tam koupit příteli oblek, v srpnu si jedu zkoušet šaty, které bych si chtěla koupit, a na začátku července bychom měli rezervovat fotografa :-) jinak zatím nakupuju takové drobnosti, ať se ty výdaje trochu rozloží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď v srpnu už šaty? tak to já mám naplánované až na leden :-),už se nemůžu dočkat :-), tak ať dobře pokoupíte :-) , tam určitě jo, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evinkapralinka Koukám,že máte taky šťastné 7,to je super :-) my začali spolu chodit loni 7.ledna,krátce po mých narozkách :-) k synovi moc gratuluju :-) Lysice jsou náádherné,doporučil nám to náš fotograf,byli jsme se tam na výročí zasnoubení podívat na obřad a byli jsme dojatí,prostě náádhera a už se moc těšíme :-) v létě snad budou prstýnky a taky předsvatební focení s naším fotografem, termín zamluvíme v lednu osobně,máme vybranou kapelu a předrezervované místo hostiny :-)
Odpovědět
@evinkapralinka já si ty šaty chci totiž koupit od jedné nevěsty ze Slovenska, která je v září hned po svatbě prodává, tak proto už tak brzo :-) no doufám, že něco pokoupíme, já tam byla jen jednou ještě na základce se školou, tak uvidíme.. teď tam mají být právě výprodeje, tak doufám, že seženeme nějaký pěkný oblek za dobré peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no mě to příjde za pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta děkuju, je to můj miláček a teď už mi dává pěkně zabrat, tak už si půjdu lehnout :-) ,vidím, že jsem pěkně pozadu s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ tam určitě seženete :-) , jsou tam tak o 400 let dopředu :-D , někdy mi to tak připadne :-) ,půjdu si lehnout, v sedm ráno se vzbudí ten můj malej pidižvík, tak musím být připravená :-) , přeji krásnou dobrou noc nevěsty :-)
Odpovědět
@evinkapralinka :-D :-D určitě pak napíšu jak jsme tam dopadli :-) dobrou noc! :-)
Odpovědět
@petrajavor mně to taky dlouho nevydrží :-D jen, co začnu psát diplomku, tak to začne utíka jak splašený...
Odpovědět
Profilova fotka
Táááák vás všechny po delší době zdravím...:-) Moje super novinka je, že jsem se konečně shodli i na datu..Jupíííí, taď už jen co na matrice, zda bude volno a je to..:-) Ale na to si ještě pokám...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz a jaké datum tedy vyhrálo? :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem chtěla 14.4. a přítel 7. A nakonec jsem se domluvili, že to bude toho 14.4.2012..:-) Tak jsem docela ráda...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kcvrcekz To je moc hezké datum :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz to je opravdu krásné datum :-) @hannnahs mám pocit,že se se zítra probudím a bude den svatby :-p :-N :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor občas mám taky takové pocity.... a to vlastně nemáme ještě nic konkrétního
Odpovědět
@petrajavor :-D to by si měla pěkný fofr :-D já se zítra probudím a bude tak akorát den další zkoušky... Ale myslím si, že to uteče všecko tak rychle.. všechny ty přípravy... až mi to pak bude líto, že už je to pryč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujem moc holky..Snad se do té doby nic nepokazí..:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek no já mám pocit,že nic nestihnu @hannnahs mi povídej,vy máte spoustu času...neb aspoň o pár měsíců víc než já,já už to mám za chvilku,teda tak mi to připadá ani 5 měsíců póóóóóc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to bude v pohodě.... počkej až my všechny tady budeme stresovvat a ty už to budeš mít za sebou a jem vzpomínat... aspoň pak můžeš dávat rady jak na to :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek no to jsem zvědavá..teď kroužím po netu a hledám postýlku :-D no celá já,nemůžu to brát postupně aby v tom byl řád a bylo to bez stresu,ale hezky na přeskáčku :-)
Odpovědět
@petrajavor no jéjej, 5 měsíců teprva uteče :-) to my máme od tebe ještě 3/4 roku čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak proto k vám pociťuju čistou závist děvčata :-D ne,na jednu stranu se hrozně těším až to bude za mnou protože už teď bývám celkem unavená,ale na tu druhou bych chtěla trochu víc času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na víkend u nás byla "tchýně" s rodinou, tak jsem se sem nedostala. Na srazík dorazím, jsem v Brně, takže mi do toho snad nic nenadálého nevleze. Už se na vás těším ;-)
Odpovědět
@petrajavor to se neboj, to se obrátí :-D pak si zase budu řikat já, že už bych to ráda taky měla za sebou, a že ty už si mohla ten den D prožít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe huráááá, těším se na vás, holky!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám MEGARADOST !!!! Dnes mi psali z matriky, že jestli už máme rozhodnutý termín, tak stačí zavolat a vše domluvíme a pak že stačí jen 14 dní před svatbou dorazit podepsat žádost, ukázat občanky, rodné listy a zaplatit 1.000,- Kč poplatek !!! juchuuuuuu :) takže termín už je jistý a i potvrzený matrikou !!!!! :-N x-) :-D 8-)
Odpovědět
@janina_sun já chci tvojí matriku!!!!! :-D :-D :-D :-D tak to gratuluju a tiše závidim, že tuhle starost už máš z krku :-)
Odpovědět
Holky,po několika dnech nabírání odvahy jít na matriku (údajně tam sedí paní díky které vás na svatbu přejde chuť :-) ) už to máme taky za sebou a datum a čas 28.4.2012 v 11:00 máme taky jistý....a k mému údivu paní byla milá,ukecaná a jen pro papíry máme dojít v lednu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Paní mi psala, že se jim na rok 2012 ještě nikdo nehlásil, ale že není problém to hned vyřídit, pokud už termín znám :))) naprosto dokonalá a milá paní !!!! :) juchuuuu, mám ohromnou radost !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet taky moc gratulujuuu, bomba! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?