Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@gepe Tobě samozřejmě taky, hlavně ať Vám vše výjde tak jak si přejete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Já osobně zatím nenakupuju, jen tlachám, co bych si jak představovala a sbírám inspiraci. Vím, že se mi za rok místo fialové může líbit červená a šaty místo bílé vyberu šámpáň, atd...a navíc, nevím, kde to budu v našem pidi bytě skladovat :-) Jinak jsem si dneska koupila obyč. tělový samodržky punčošky, příští týden jdu na ples, tak udělám zatěžkávací zkoušku, jestli budou na svatbu podobný nebo něco úplně jiného
Odpovědět
@jipe To je prave to co jsem mela na mysli. :) my uz to mame skoro "za par" a sice byt maly nemame, ale taky uz premyslim kam ty veci dat a to neporizujeme dekorace apod. veci :) a z vlastni zkusenosti prave muzu rict, ze je lepsi se neunahlovat prave, nejedna nevesta meni veci na svatbu a pak prave prodava mj. i zde na bazaru, jelikoz meni koncept a i saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe Jasný, já jsem to vzala jako dobře míněnou radu "plánovačky v pokročilejší fázi", ne jako osobní útok ;-)
Odpovědět
Tak já nevím jestli tady někdo kupuje výzdobu, zatím jsem četla jen jak by si to kdo představoval, ale že by někdo psal, že bude kupovat to a to, jsem teda zatím nečetla :-) Někdo má už něco nakoupeno, ale to je jejich věc, jak se líbí a má možnost levně nakoupit, tak at si koupí, je to na každém x-) Já osobně se rozhlížím taky po polštářku pod prstánky, který si koupím a pak na ně hledět už nebudu. A vše kolem výzdoby a šatech se bude zařozovat na konci roku, ted si dělám představy.... :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Mas to dobre naplanovany! Ono je nejlepsi udelat si hlavne prehled :-) a kolikrat prave po "svatebni sezone" byvaji slevy, ale i vice veci v nabidkach, nemluve o vyprodejich satu, cenach prstynku apod. ;-) ja puvodne taky premyslela o nejakym netradicnim polstarku a nakonec budeme mit "misticku" s islandskym lisejnikem a na nem uchycene prstynky :-)
Odpovědět
@jipe dekuju! :-N planovacka v pokrocilejsi fazi - to budu muset sdelit priteli, libi se mi ten termin ;-) :-D
Odpovědět
A navíc výzdobu ani kupovat nebudu, bude to dělat restaurace, popřípadě něco kdybych chtěla navíc co by neměli. A auto si chceme půjčit takže na autě bude taky výzdoba od nich a to taky jen v případě, že by nám nevyhověli a něco neměli, ale já doufám, že snad se domluvíme a budou mít to co bychom chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Moni, gepe nekritizovala, že někdo už koupil nějakou drobnost jako polštářek nebo botky, které se dají využít i v létě, kdyby byla změna.. spíš se snažila nám poradit, ať brzdíme počáteční nadšení a nerozjedeme nákupy ve velkém už teď. Ono to tak občas vyzní, když píšeme, chci to a to, koupím si to a to, že pro to brzy poběžíme a ne že je to jen naše představa. Jinak je to samozřejmě každého věc, jestli si koupí vše dopředu rok nebo měsíc..
Odpovědět
@gepe Já si ted akorát odkládám penízky a dělám představy jak co bychom chtěli , s přítelem se o tom bavíme, ukazuji mu a můžu narazit během roku na něco co se mi bude líbit více a budu chtít něco jiného, než jsme se domluvili, to se uvidí, ale přípravy začnou koncem roku. Ale jediné v čem mám jasno jsou šaty :-D Viděla jsem jich mnoho a jediné co mám v albu mi padli do oka, takže to si nemyslím, že by se změnit nemělo a taky na konci roku budu obj. :-D No jasně vy to máte skoro za chvíli uteče to jak voda, tak už plánuješ co?
Odpovědět
@jipe jasně, snad každá víme co děláme ;-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Tak u me co se tyka satu, probehlo nekolik postupnych zmen, ze pritel uz se jen smeje. Vcera jsem se ale na 100% rozhodla. Budu je mit site, takze jsem spokojena :) No naplanovano je, akorat se postupne realizuje. Vyzdobu neresime nejak, protoze misto kde to budeme mit je pomalu dekoraci samo o sobe a nechci tim jeho kouzlo zabit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Jeste me napadla - za me, myslim dobra rada :) nezamerujte se tolik na vyzdobu cehokoliv, hoste si budou vice pamatovat atmosferu na svadbe, zenicha a nevestu, nez to jaky byly ubrousky, organza apod. Mozna je to i tim, ze ja jsem spis zastancem jednoduchosti, jelikoz v ni spociva kolikrat vice krasy ;-)
Odpovědět
@gepe Tak to je supér, hlavně , že už máš vybráno a pak už jen čekat na ten den D x-) Tak hlavně at Vám všechno výjde a užijete si ho krásně se vším všudy x-)
Odpovědět
gepe, tak u mě je to naopak, samozřejmě se budem zaměřovat na zábavu na svatbě jak co udělat, ale pro mě je i ta výzdoba důležitá aby se líbila jak nám tak i hostům a cítila se v Té místnosti fajn :-) Miluju barvy, tak uvažujém jakou kombinaci, ale sto lidí, sto chutí, každý si to udělá tak jak se mu líbí :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a ja tu vyzdobu chapu! jen my v tomhle jsme trosku konzervy :-D ono, kdyz je salon, zahrada a vse jiz ted do provance/vintage stylu, tak se tam ani prave klasicka vyzdoba nehodi.. pri kombinaci dejte pozor na barvy taky v prostoru - ale to urcite date ;-) me prave jen nektere nevesty vydesily tady na brms tim, ze treba napr. mistnost je vymalovana a ladena do oranzovo/zelena a budou mit napr. fialovou vyzdobu..
Odpovědět
@gepe No to je právě to, sto lidí sto chutí :-) Tam kde bychom chtěli mít hostinu tam se vdávala kamarádka a měla oranžovou bílou, a nad tou hodně uvažujém, ale ještě jsme se tam nebyli podívat jen z fotek víme jak to vypadá, takže se pak uvidí :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Drzim pesti! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Já ti hned říkala, že je to divné s tou navigací :-D... tak uvidíš :-D ...A kdy má Luki přijet domů?
Odpovědět
@monako3 Má přijet zítra nebo v sobotu myslím, ale to nic nebude, bude tady brácha Lukiho na víkend. No uvidíme, jak dlouho mě bude napínat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a No já už jsem napnutá za tebe :-D...jsem fakt zvědavá kdy :-D...
Odpovědět
@monako3 Já taky Moni. Právě jsem zjistila, že když píšu Lukášovi z netu posílám to na to staré služební číslo a mu už 3 dny nechodí moje zprávy, no bodejt by chodili, panebože, takový trapas :-N :-N :-N A někdo si hezky čte moje zprávy, jsem fakt debil a já se ještě dneska rozčiluju, že mu píšu a on není schopný ani odepsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a :-D :-D :-D :-D No jo se stane :-D...Příště už budeš vědět
Odpovědět
@monako3 no to fakt jenom mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Užívejte plánování.Tak strašně moc to letí a budete mít před svatbou. ;-) Ty přípravy jsou to jediné,na čem se můžete vyřádit.Svatební den pak uteče jako když mávne proutkem.A na ten pocit,když je člověk čerstvě zasnoubený nebo když ví,že svtab bude a datum...tak to je tak supr pocit.Taky jsem byla nadšená.Všechno jsem si naplánovala,navymýšlela a pak jen začla realizovat.je fakt,že jsem taky pár věcí změnila od původího konceptu,ale ted víme,co bude a jak.Jinak brzy rezervujte fotografa...restauraci a termín.Na šatky je lepší počkat,až když je nová kolekce.Bývá to koncem roku. ;-) Takže hodně štěstíčka.Nezasnoubeným přeji krááásné prstýnky a brzkou žádost a užívejte.I když se to ted nezdá...za chvilku to bude klepat na dveře. ;-) Mějte se fajn.
Odpovědět
@porodnibabka Ahoj :-) Vidím, že ty to máš za pár, téééda závidím x-) Sem tam si Vás čtu jinde :-) Já osobně se těším na ty přípravy atd. :-) Ale stojí to dost nervů, co? Tak at se Vám vydaří na svatbičce vše tak jak si přejete, a určitě to bude stát za to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a děkuju moc.Je to hrozný...Jak se to blíží,jsem čím dál línější něco zařizovat... :-N Furt si řikám,že mám dost času.Takže si vlastně ty stresy udělám sama,ale nemůžu si nějak pomoct.Snažím se průběžně něco zařizovat,ale třeba pořád odkládám výrobu oznámka,vývazků... Jo a klidně nakupujte dekorace už ted ;-) Já to měla taky jako první. :-N zavřela a schovala vše do ksříně(ted už ani nevím,co všechno tam mám... :-N ) no a nic se mi neokoukalo a nic jsem neměnila.Pokud jste si jisté barvou,vesele nakupujte.naopak,když budete nakupovat postupně,je to finančně lepší. ;-) Jo a neboj,taky se dočkáš.Já už jsem spíš ve fázi...."at už je to za mnou" ;-)
Odpovědět
@porodnibabka To chápu, já se taky tak vidím, ted si dělám inspirace a už bych nejraději vše zařídilila, ale času je dost a pak si řeknu, áá udělám to zítra, pak pozítří atd. atd. a to budou stresy na poslední chvíli :-D Tak se už na to fakt těším. No však počkej noc před svatbou jak budeš nervozní, ani spát nebudeš pokud si nevzemeš prášek na spaní a uklidnění :-D Jinak výzdobu bude dělat ta restaurace sama, tak já bych koupila něco jen v případě , že by neměli a chtěla bych to ještě mít. Uvažuji na pár balonkama, nějaké penízky čokoládové na stůl atd. a to asi nebudou mít, ale to bychom kupovali př. rok. Pak bych chtěla mašle na židle tak i ty pokud nebudou mít, no uvidíme. Ty se budeš vdávat a my budem pomaloučku plánovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Přesně tak. ;-) Ten pocit,že se to najednou začne hýbat,že můžeš zamlouvat to a to...je supr.Máš najednou pocit,že svatba opravdu bude.Fakt si ty přípravy užívejte,hledejte inspiraci,navymýšlejte si,co se vám líbí a pak si utřidte,co a jak.Zda se vám to pořád líbí nebo ne. Já jsem třeba furt váhala nad šatama,pak jsem jedny našla,ale museli by mi je ušít...nakonec jsem šla juknout do adiny a vybrala šaty.Zkoušela jsem podobné,co jsem si vysnila...Noa nakonec mám úplně jiné.jednoduché,ale princeznovské a jsem spokojená.Ale třebas prstýnky jsem si vyhlídla někdy v létě a nakonec jsme si je nechali udělat.přiteli se taky moc líbily a v tomto už jsme neměnili.Prostě,jakmile uvidíš něco a řekneš si...Jo,to je přesně ono,tak do toho jdi.Většinou už se ten styl nemění. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Jo jo právě koukám a rozkoukávám se co by se mi líbilo uložím do alba a pak budem vybírat. :-) Já mám šaty vybrané, které bych chtěla, ale jak budu doopravdy vybírat, tak jak se znám budu zmatkovat a rozhodování bude těžké, zatím favorita mám. :-) Stěma šatama to je vždy těžké co? Najednou chaoz a stres které, které Ti nejvíce sluší atd. No ale jsi šikulka, vybráno už máš, tak tohle máš už za sebou :-) S prstýnkama by neměl být problém, pak se podíváme a vyberem a už dám na prstýnky koukat nebudem, aby se nám vyhlo, že ty jsou hezčí, ale že už máme vybrané tamty třeba :-D A jakou máte výzdoby, bar. kombinace vymyšlené, víš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?