Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @xpila jj, to jsou pak náhodou dobrý situace emoticon Míšovi je synoveček taky podobnej, má rysy do jejich rodiny a když s ním jdeme jen my dva s Míšou, tak si všichni myslí, že je náš emoticon A já si tu roli docela užívám...někdy se do toho vžiju, jako by byl můj, hraju si s ním, vysvětluju, odpovídám na zvědavé otázky a říkám si, až tohle budu takhle jednou říkat svým dětičkám emoticon
2. čer 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @janina_sun Tak to máme úplně stejně emoticon Hlavně neteř na mě byla jednu dobu i celkem dost závislá, nechtěla být s nikým jiným, než se mnou. Takže to může být i občas nebezpečné... A i teď si jí kolikrát "půjčuju" a jedeme ven emoticon
2. čer 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @petrajavor to teda koukám, to bude fronta až na Václavák emoticon ale je to moc fajn, že máte takový zájem o hlídání emoticon

@xpila naprosto souhlasim. Proto nerada jezdim s CK, kde je to naplánovaný od 8 ráno do 8 večer emoticon my s přítelem takhle chtěli jet na okružku směrem Belgie, Nizozemí, Benelux, Británie.. Ale to by bylo asi těžší zařídit s ubytováním, ale byla by to nádhera emoticon
2. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs My přinejhorším přespíme v autě emoticon Je to prostě trochu risk, ale to k tomu patří...
2. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @xpila jsme takhle jednou vyrazili dodávkou pro 8 lidí (v 7 lidech) po celé Itálii...navštívili jsme Neapol, Benátky, Řím, a dojeli až na jih do Kalábrie...sever Itállie je špinavý a nic moc, ale zase jsou tam památky...Kalábrie je čistá, krásná, pamatek jsme moc neviděli...každý večer jsme spali pod širákem, v autě, na pláži, na poli, v sadech...miluju nektarinky a broskve...jednou jsme v noci zajeli do nějakýho sadu, rozložili venku spacáky a já se ráno probudila, svítilo sluníčko, otevřu oči a nade mnou obsypaný strom nektarinkama...tak jsem řekla, že to je moje konečná, že já jsem již v ráji a ať mě po cestě zpět vyzvednou emoticon emoticon emoticon Byla to super dovolená...rozhodně lepší než plánovaná od cestovky emoticon prostě žůžo dobrodrůžo emoticon
2. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila no zase budete mít skvělý zážitek emoticon já takhle jezdila jako malá s našima, vždycky jsme spali v autě emoticon ale pak to začlo být trošku nebezpečné. Jednou jsme spali u lesa a někdo tam obcházel a já se v životě tak nebála. Tak to byl poslední takovej výlet emoticon Já si říkám, že snad by se našlo nějaké místečko vždycky, ale nevím no.. tyhle země vůbec neznám, takže těžko říct...
2. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs tak to věřím, že byl hrůzostrašný zážitek...já čím jsem starší, tím mám míň odvahy do nějakých "nejistých" výletů...ale někdy se prostě nechám strhnout emoticon když je nás víc, nebojíme se vlka nic emoticon
2. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @janina_sun My takhle byli dvakrát, když jsem byla malá - jednou v Itálii + Sicílie a Lipary a jednou ve Francii + Španělsku a Portugalsku. Vždycky celý vlastní bus a na tři týdny emoticon A přesně jak vy, taky jsme spali u benzínky, na pláži, u lesa... Prostě všude, kde se dalo emoticon

@hannnahs Tak mně to nevadí, ale spíš přítel s tím asi bude mít problém emoticon Mám takový dojem, že snad ani nikdy nespal ve stanu emoticon emoticon emoticon
2. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun no nic moc no... zaplať pánbůh se nic nestalo, ale ten pocit je děsnej. Jinak co se týče ubytování, tak mám taky radši jasno. Ale při těhle cestách přes víc států vůbec netuším, jak bych to zařídila. Protože na jednu stranu mám tendenci někde uhnout, podívat se a pak nestíhat emoticon takže nevím, jak bysme to udělali, kdybysme na každý den měli zajištěné ubytko.. takový dilema no emoticon
2. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila emoticon emoticon no já teda ve stanu spala párkrát, takže jako poslední varianta klidně, ale já se přiznám, že možná už jsem taky dost "zhejčkaná" emoticon emoticon
2. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs tak to leda pak využít nějaké ty motely...nebo risknout, že bude v nějakém hotýlku jeden pokoj volný...a v nejhorším volit to auto...
2. čer 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @xpila Ty si taky pěkná cestovatelka, panečku!!! super emoticon
2. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs Tak to mi na gymplu jezdili pravidelně na Orlík a i třeba na vodu... Ale on je zhýčkaný, podle mě za to může dost jeho sestra, která je neskutečně rozmazlená emoticon Přitom on je schopný usnout i ve stoje emoticon

@janina_sun To hlavně dřív, poslední dobou už moc ne... To spíš si vybíráme bližší destinace - minulý rok jsme byli v létě v Alpách a bylo to super! Teď se teda chystáme dál, ale pořád to je blízko oproti tomu, kam jsem jezdila dřív emoticon
2. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun jj, já se právě obávám, že ty volné pokoje by spíš byly potom v těch 5* hotelech... a to by byl za prvé dost vysoký neplánovaný výdaj a za druhý ve většině těhle hotelů neradi viděj takové "noční" návštěvníky emoticon ale věřim, že by se něco našlo, zvlášť, když bysme nejeli v sezoně. Ale nemám ráda překvapení typu švábů ve sprše apod. takže snad radši ten stan emoticon
2. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs no, tak to zase chápu...nezvaná zvířátka taky nemusím emoticon
2. čer 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila no třeba by tě překvapil a byl by rád za stan emoticon ono dneska je to těžký, v mym věku teda ještě znám dost lidí, co jezdí na vodu, pod stan apod. ale zdá se mi, že ty nižší ročníky už tohle praktikujou čim dál tim míň... nebo jestli mám jen takový okolí, nevim emoticon
A s tim stanem, netušíš, jak teď to je se stanováním?? Já mám totiž pocit, že se i mluvilo o tom, že krom kempů a vyhrazených ploch je zákaz stanování např. ve volné přírodě a tak.
2. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs jj, taky mám dojem, že kromě kempů je stanování zakázáno...v mnoha zemích je zakázáno i spát pod širákem, ale je to míň nápadný než stan emoticon
2. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs No nevím, podle mě ne, už jsem to chtěla praktikovat minulý rok a nějak to nevyšlo emoticon Nějak nevím, moc mladších ročníků neznám, tak nemůžu posoudit emoticon Podlě mě můžeš opravdu stanovat jen tam, kde je to vyloženě povolené, jinak ne... Minimálně v cizině to tak bude.
2. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @hannnahs to jo,máme štěstí,že se všichni na miminko těší....minulý rok byl pro celou rodinu složitý a tohle je rok kdy se to konečně otáčí...tchán u nás v rodině zastává funkci morouse a musím říct,že když vidím jak se těší i on a usmívá se,mám fakt radost a jsem šťastná emoticon
3. čer 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @petrajavor no ještě aby se netěšili emoticon
3. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun
@xpila právě, taky si myslím, že už je to zakázané. Dokonce už i tady v Čechách jsem takové tabulky viděla, a to už je co říct emoticon

@petrajavor to věřím, to je určitě hezké vidět emoticon já jsem vůbec zvědavá, jaký budou reakce na naší svatbu, až se začne plánovat tak nějak "oficiálně" emoticon na jednu stranu se těším, na druhou ani ne, když tu občas čtu ty příspěvky a určitě se někdo v mém okolí najde,kdo bude mít takové ty typické řeči okolo emoticon
3. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs Každopádně bych to neriskovala emoticon
Mně je taky jasný, že se najde někdo, kdo bude mít "řeči", hlavně jeho matka, ale to fakt už neřeším emoticon
3. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila to ne no, za pokutu a obíhačky to fakt nestojí.
Jinak já jsem to zatím řekla jen těm nejdůležitějším lidem, rodina a kámoška, co mi jde za svědkyni a pak ještě jedna kámoška, která tak trochu pomáhá s plánováním emoticon a tam jsem věděla, že nebudou žádné "pitomé" reakce. Takže to je naštěstí dobrý. Ale pak to asi přijde emoticon ale to už si myslim, že mi bude celkem šumák, páč když to nejsou ti nejbližší, tak mi to rozhodně náladu nezkazí emoticon
3. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs Taky si myslím, že to za to nestojí. I když já jsem bohužel ten typ, co myslí nejdřív na to, aby byli spokojení ostatní, a až pak na sebe emoticon Což je v mnoha případech na škodu... Takže tady se budu muset hodně snažit emoticon
3. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila tady je v tomhle nejhorší, že v tom počtu lidí se rozhodně nejde zavděčit všem... Taky bych to měla ráda vše tak, aby se to každému líbilo, vyhovovalo atd. Ale už teď vím, že to prostě asi nebude reálně možný.. Takže se pokusim to tak nějak skloubit do přijatelného kompromisu a pokusím se s tím nelámat tolik hlavu, což bude chtít taky asi dost sil emoticon
3. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs No právě emoticon Ale já už s tím nějak tak počítám... My máme aspoň tu "výhodu", že tam nebudeme mít žádné hodně staré lidi (ani jeden už prarodiče nemáme), takže to spíš zaměříme na ty mladé... Ale stejně mám občas chuť to udělat jen ve 2 se svědkama, ale zase se nechci připravit o to plánování....
3. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila tak to my tam budeme mít taky akorát babičky a dědečky. S mojí je trošku problém, občas říká, jaké si máme dát jídlo na hostinu, aby to vyhovovalo i starším, atd. Ale většina tam právě bude mladých, nebo takový ten střední věk. Navíc všichni v obou rodinách máme rádi např. ryby, takže bych klidně lososa na hlavní jídlo dala. To naše babča ale vůbec nemůže překousnout.
3. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs No jo, to je pak těžký emoticon Já jsem zas na tu moderní gastronomii a to se taky bojím, že většina asi nezvládne. Je mi jasný, že mnohým by vyhovoval guláš s pivem, ale to bych asi nerozdýchala emoticon
3. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila emoticon naprosto tě chápu! U nás zas byly tendence ke klasické svíčkové. A to jsem taky říkala, že ani náhodou! Když to tak řeknu, tak tu si můžu udělat i doma.. Ne že bych na svatbě musela mít něco extra, co nikdo nikdy neměl, ale takové ty klasiky, jako píšeš, gulášky, svíčkové atd., to taky nechci...
3. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs Jj, přesně tak emoticon Já si představuju něco moderního a lehkého, oba se ke všemu snažíme jíst zdravě, takže žádný omáčky a knedlíčky emoticon Ale je jasný, že to bude muset být určitý kompromis. Proto bych třeba chtěla grilování....
3. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš