Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik věřím, že to zamrzí, ale třeba se to ještě nějak vyvrbí. Já třeba věděla, že to je ten pravý hned první večer, když mě políbil ;-) A už se v tom téměř 8,5 roku utvrzuji. Sice někdy pochybuju, protože on to prostě neumí jen tak dávat najevo. Ale už jsem si v dost vážných situacích prokázala, že mě podrží a doufám, že mu to nebudu muset nikdy oplatit (v takové míře, jak musel podržet on mě). Takže myslím, že je opravdu nejdůležitější, že máme ty správné chlapy ;-)
Odpovědět
@petrajavor nevzdávej to ;-) však jak jsem psala, tak Česko je tak překrásný!!! jen když si vezmu, jakou krásnou přírodu máme... Tak proč nevyrazit třebas jen na prodloužený víkend někam. Buď i s prckem (i když to bude asi spíš taková míň odpočinková dovolená :-) ) a nebo svěřit hlídání babičkám a udělat si romantickou cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no, Peti...tak teď jsem řekla Míšovi, ať mrkne na dovolený na lodi...a že by na svatební cestu bylo fajn něco takovýho "extra", že těhotná nebo s dítětem už si pak něco takového těžko dovolíme...a víte, jaká byla reakce?? "no já myslel, že na svatbě už budeš aspoň v druhém měsíci nebo se budeme aspoň snažit" ... no to je spolupráce s takovým materiálem!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor Tak vždyť pak přece můžete vyrazit x-) @hannnahs To jsme na tom stejně, já to taky nechápu :-D Sice jsme třeba byli na dovolené v Řecku (na Kosu), ale to jsme si každý den půjčovali skútr a jezdili po ostrově, jinak by se to nedalo ;-) A teď jedem až v září právě proto, aby nebylo takové vedro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to je krásný :-D :-D :-D :-D @hannnahs no to je sice pravda,ale víš jak...i když my jako svatební dar měli dostat cestu po kanadě :-) takhle pojedeme aspoň do Prahy na nějakou dobu. Jinak babičky budou fungovat,tak je zneužijeme :-)
Odpovědět
@janina_sun Jani, tak to je hodně dobrá reakce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Moc děkuju...je to opravdu dost těžký...ale už to trvá tolik let, že mám pocit, že jsem asi trochu "otupěla"...jj, pořád to mrzí, bolí, je mi z toho smutno, ale na druhou stranu to bylo pořád něco a teď mám fakt klid..žiju si po svém a je mi tak možná i trochu líp...i když máma je máma...brácha je brácha...a já po rodině vždycky toužila...tak doufám, že na té svojí budoucí rodince si to, co mi chybělo, vynahradím...a že se třeba časem ty vztahy srovnají...moc bych si to přála...jenže lidská hrdost, to je někdy fakt potvora...ale moc děkuju, je milé číst podporující slůvka :-) a věřím, že u Tebe to dopadne nakonec báječně!! Prostě jsi velká holka a rodiče to potřebují vstřebat. Nenechají Tě v tom samotnou...jen jim dej trochu času x-) Bude to fajn, uvidíš !!! kór jestli máte fajn vztahy a ani proti přítelovi nic nemají, tak se k Tobě neotočí zády...uvidíš!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila pak asi těžko,svatba,dítě a jen jeden plat...takže se nás bude týkat nějakou dobu jen Česko a Evropa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Je to prostě moje zlato :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Peti, nezoufej, jak říká @hannnahs, ČR je taky nááádherná!! A je tu spousta krásných míst, na kterých se Ti zastaví dech ;-)
Odpovědět
@petrajavor Plavby jsou i po Evropě ;-) Ale je jasné, že to nebude hned... @janina_sun To jo, určitě jsi takovou reakci nečekala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to sice jo,ale Karibik je Karibik...ale rozhodně nelituju a těším se :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@xpila no, ani nevím :-D :-D čekala jsem spoustu reakcí...ale tuhle variantu asi jako poslední :-D :-D :-D nedávno jsem si večer vzpomněla, že jsem si zapomněla vzít prášek, tak jsem pro něj šla a on povídá "no, být po mým, tak už bys to brát nemusela. Já už bych to miminko chtěl"....ještě že není ženská...určitě by si ten prášek schválně nevzal :-D :-D :-D :-D :-D miminko chceme oba, ale já bych radši až po té svatbě...ne kvůli papíru nebo tomu, že musíme být svoji...ale tak celkově...mám pocit, že bych to nezvládla a neužila si nic...ani přípravy, nákupy na miminko atd...že by to bylo vše moc narychlo, vše najednou...tak bych to radši tak nějak načasovala postupně...
Odpovědět
@xpila mě by teda ty památky zajímaly, to zase jako jo :-) ale bez toho koupání a slunění se fakt snadno obejdu :-D a na těch ostrovech by mi spíš zajímal životní styl těch lidí, poznat víc kulturu... jenže to se hned tak nezadaří... tam, kde jsou turisti, tak jsou "evropský" hotely a "rádoby" kultura předváděná pro turisty... @petrajavor já myslím, že budete vděční za každou chvilku strávenou společně s manžílkem :-) teda teď mi nechápej nějak špatně. Myslím tím, že asi hned jak se mimčo narodí, tak vás plně zapojí, takže chvilka odpočinku bude asi nutná :-) Navíc teď, když se dají na slevových portálech sehnat za skvělou cenu i luxusní hotely mimo sezonu, tak si jde opravdu naplánovat krásný, romantický, relaxační víkend :-)
Odpovědět
@janina_sun Tak to se moc často nevidí :-D Určitě na tom něco je, taky bych měla ten pocit, že si to všechno nemůžu pořádně užit... Navíc já jsem hrozná perfekcionistka a všechno musím mít naplánovaný do detailu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak my máme známe ve 4hvězdičkovém hotelu na horách,ale já hory nerada a kamarádka dělá ve welnes hotelu tak nám udělá akci..navíc tchýně dělá měsíc a měsíc je doma,jelikož už je v důchodu...takže máme hlídání + 2 úplně funkční prababičky a má 6 letá sestřenka chce taky vozit :-D u nás se na kočárek bude stát fronta :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak já mám nejradši právě kombinace všeho - poznávání, koupání, kultura, památky, prostě všechno ;-) Proto chceme jet sami autem a zastavíme se tam, kde se nám to bude líbit... Nejspíš si jen někde objednáme týden na Azurovém pobřeží, ale pár dní před a pár dní po chceme jet jen tak a uvidíme, kde nakonec skončíme :-D A i pak na místě určitě budeme cestovat, na týden se vyvalit na pláž není ani pro jednoho z nás :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Děti má moc rád...a svýho synovce skoro vychoval, protože jeho sestřička zůstala s malým sama...tak bydlelli všichni u rodičů a on se staral jak táta...bude skvělej!! a děti miluje, tak se moooc těší na toho svýho "broučka" :-D
Odpovědět
@janina_sun Hmm, tak to se nedivím! Já taky hodně často hlídala neteř, když byla malá, kolikrát i teď. Hlavně si jsme hrozně moc podobné, tak všichni mysleli, že je moje :-D Ten můj bude taky skvělý táta, ale vím, že teď by to na něj bylo brzo, že ještě potřebuje čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jj, to jsou pak náhodou dobrý situace :) Míšovi je synoveček taky podobnej, má rysy do jejich rodiny a když s ním jdeme jen my dva s Míšou, tak si všichni myslí, že je náš :-D A já si tu roli docela užívám...někdy se do toho vžiju, jako by byl můj, hraju si s ním, vysvětluju, odpovídám na zvědavé otázky a říkám si, až tohle budu takhle jednou říkat svým dětičkám x-)
Odpovědět
@janina_sun Tak to máme úplně stejně :-D Hlavně neteř na mě byla jednu dobu i celkem dost závislá, nechtěla být s nikým jiným, než se mnou. Takže to může být i občas nebezpečné... A i teď si jí kolikrát "půjčuju" a jedeme ven ;-)
Odpovědět
@petrajavor to teda koukám, to bude fronta až na Václavák :-D ale je to moc fajn, že máte takový zájem o hlídání :-) @xpila naprosto souhlasim. Proto nerada jezdim s CK, kde je to naplánovaný od 8 ráno do 8 večer :-| my s přítelem takhle chtěli jet na okružku směrem Belgie, Nizozemí, Benelux, Británie.. Ale to by bylo asi těžší zařídit s ubytováním, ale byla by to nádhera :-)
Odpovědět
@hannnahs My přinejhorším přespíme v autě :-D Je to prostě trochu risk, ale to k tomu patří...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jsme takhle jednou vyrazili dodávkou pro 8 lidí (v 7 lidech) po celé Itálii...navštívili jsme Neapol, Benátky, Řím, a dojeli až na jih do Kalábrie...sever Itállie je špinavý a nic moc, ale zase jsou tam památky...Kalábrie je čistá, krásná, pamatek jsme moc neviděli...každý večer jsme spali pod širákem, v autě, na pláži, na poli, v sadech...miluju nektarinky a broskve...jednou jsme v noci zajeli do nějakýho sadu, rozložili venku spacáky a já se ráno probudila, svítilo sluníčko, otevřu oči a nade mnou obsypaný strom nektarinkama...tak jsem řekla, že to je moje konečná, že já jsem již v ráji a ať mě po cestě zpět vyzvednou :-D :-D :-D Byla to super dovolená...rozhodně lepší než plánovaná od cestovky x-) prostě žůžo dobrodrůžo :-D
Odpovědět
@xpila no zase budete mít skvělý zážitek :-D já takhle jezdila jako malá s našima, vždycky jsme spali v autě :-) ale pak to začlo být trošku nebezpečné. Jednou jsme spali u lesa a někdo tam obcházel a já se v životě tak nebála. Tak to byl poslední takovej výlet :-D Já si říkám, že snad by se našlo nějaké místečko vždycky, ale nevím no.. tyhle země vůbec neznám, takže těžko říct...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to věřím, že byl hrůzostrašný zážitek...já čím jsem starší, tím mám míň odvahy do nějakých "nejistých" výletů...ale někdy se prostě nechám strhnout :-) když je nás víc, nebojíme se vlka nic :-D
Odpovědět
@janina_sun My takhle byli dvakrát, když jsem byla malá - jednou v Itálii + Sicílie a Lipary a jednou ve Francii + Španělsku a Portugalsku. Vždycky celý vlastní bus a na tři týdny :-D A přesně jak vy, taky jsme spali u benzínky, na pláži, u lesa... Prostě všude, kde se dalo ;-) @hannnahs Tak mně to nevadí, ale spíš přítel s tím asi bude mít problém :-D Mám takový dojem, že snad ani nikdy nespal ve stanu :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun no nic moc no... zaplať pánbůh se nic nestalo, ale ten pocit je děsnej. Jinak co se týče ubytování, tak mám taky radši jasno. Ale při těhle cestách přes víc států vůbec netuším, jak bych to zařídila. Protože na jednu stranu mám tendenci někde uhnout, podívat se a pak nestíhat :-D takže nevím, jak bysme to udělali, kdybysme na každý den měli zajištěné ubytko.. takový dilema no :-D
Odpovědět
@xpila :-D :-D no já teda ve stanu spala párkrát, takže jako poslední varianta klidně, ale já se přiznám, že možná už jsem taky dost "zhejčkaná" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to leda pak využít nějaké ty motely...nebo risknout, že bude v nějakém hotýlku jeden pokoj volný...a v nejhorším volit to auto...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?