Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Držím moc pěstičky ;-) jinak nenervuj se tím co se stane když to nezvládneš,když se budeš nervovat tak ti to v té hlavičce nebude chtít zůstat. Uklidni se,oddychni si a pak se do toho pusť a říkej si,že to dáš,protože ty to zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika : no me osobne v turecku , a pak asi o pul roku pozdeji nase s kytkou :-D , to uz me znova nezadal jen nase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy aha, tak to jste asi jen přesouvali datum, jestli se dobře pamatuju, že? :-) to bych asi padla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 @clara.7 díky moc,holky,jste zlatý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Děkuji, těší mě, že ses mrkla :-D :-D :-D Holky makají a jde jim to :-D Odměna úsměv a ten božský pocit, že něco děláš nesobecky pro druhé.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ahoj, sice nevím, o co tady jde, jako obvykle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Tak to buď v klidu, nejsi sama, já jsem na tom úplně stejně, teprve mě oficiální žádost čeká, jelikož drahý řekl do roka a do dne, tak asi žádost proběhne tento měsíc...doufám, kolem 23, tak totiž směřujeme i naši svatbu...tak jsem v očekávání :-D :-D A nějak mi to nevadí, v klídku plánuju, on si dává na čas no a co, vzít si mě chce v tom má jasno, no po 8 letech je to už skoro povinnost... :-D :-D :-D Mi zabral veškeré mladé roky, tak teď v těch zralých by mě nemohl nechat na ocet :-D :-D :-D :-D To by mu strach nedovolil 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahojka, závodili jsme v sobotu na mistrovství česko-slovenska v pódiových skladbách a získaly jsme první příčku a pohár, tak jsem dávala odkaz na naše stránky, kde se dá mrknout na video z toho závodu http://www.gymnanapajedla.estranky.cz/ tak jestli chceš kukni taky, jsou tam i fotky i na facebook jsem jich pár hodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Kde jsou ty vaše videa?ještě jsem je neviděla, ale jestli máte na stránkáchh,mrknu se. Je fajn se na to čekání na prstýnek neupnout,ono to přije až to budeš nejméně čekat. a myslím,že hodně taky záleží na těch dvou,že nezáleží až tak na tom,jak jsou spolu dlouho ( myslím,že já s Péťou tu asi máme nejkratší vztahy) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak aha, tak to gratuluju :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Děkujeme :-D :-D Byl to poslední závod této sezóny, o to nás to víc těšilo :-D :-D @stastnanevesta JJ, teď jsem tady dala odkaz Verunce, je tam více videí z naší tvorby, tak se mrkni i ti prďáci(4-6ti leté holčičky) stojí za mrknutí :-D :-D JJ, rozhodně se na nic neupínám jen jsem tu tak trošku taktně naznačila, že už je červen :-D :-D :-D Ale teprve začátek, do 23 to bude ještě napínavé :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Už jsem koukala,jsou fakt hodně šikovné,dobrá práce,slečno trenérko :-) jak dlouho se tomu věnuješ?dělalas to i aktivně určitě,co? Jo,červen už je,však ono to uteče jak voda,koukám,že máte svatbu naplánovanou na 9.6. Dala jsem se do pokračování v bakalářce,ať to trochu prostřídám,miláček jede nakonec na tu oslavu na víkend sám,co se dá dělat. A to ještě někdy kolem 15 jede na víkend s kámoši,tak budu taky sama doma.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji za pochvalu, no trénuji už asi 9 let, závodila jsem, dělala jsem sportovní gymnastiku, to je hlavní věc kterou trénujeme(akroba, přeskok, kladina, bradla),ty pódiovky jezdíme, protože nás to baví, je to takové spestření proti rutině :-D :-D. Njn sama samotinká, to není nic moc, ale zase budeš mít čas sama na sebe tak se rozmazluj. Dej si koupel, manikůru, pedikůru, pleťovou masku a každý den něco tak příjemného a uvidíš, čekání na drahého ti uteče ani nebudeš vědět. Jo ten 9.červen byl předběžný, se to teď sune spíš k tomu 23, uvidíme až v září na matrice, jak to bude vypadat...Podle toho bude datum ;-) ;-) Takže to zatím nechávám tak, až ho budu vědět 100% tak ho změním... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak To teda koukám,ale já jsem se vždycky radši koukala na sportovní, moderní se mi až tak nelíbí. Kterou disciplínu máš nejradši?mě se asi nejvíc líbí prostná a kladina. Jo,tenhle víkend se budu učit,tak mám o zábavu postaráno,ale bakalářka jde dobře,tak jsem spokojená,ještě aby ta zkoušak vyšla a pak už to nějak dotáhnu.Je občas dobrý mít chvíli i sama pro sebe. dneska jsme se trochu pohádali,kvůli blbosti,ale tak je to vždycky a už je to dobrý. Já zas miluju to synchro bruslení,ale teď nebyl čas a navíc je nás málo,tak se ani nedá jezdit na závody
Odpovědět
@stastnanevesta jéé, to mi mrzí... Tak snad do třetice všeho dobrého, jak se říká.. Měla si smůlu na otázku?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak na tu bakalářku ti držím palečky, ať to všechno zvládneš levou zadní :-D :-D Jo hádky kvůli blbostem znám moc dobře, a pokud je pak člověk schopný se tomu zasmát je to 100% zdravý vztah :-D :-D :-D A moje oblíbené nářadí byly bradla a prostná, kladinu nesnáším, měla jsem nepříjemný úraz a pak dlouho překonávala strach...Přeskok je na 3 místě :-)Synchro bruslení může být moc pěkná podívaná :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jde to dobře,musím to odevzdat do konce června,jestli chci končit v září a teď ještě abych dala tu zkoušku. Snad to dobře dopadne :-) Jojo, synchro bruslení je pěkné,je to legrace,ale docela zápřah. Hodím sem odkaz na závody,co jsme byly,ať se mrknete. http://www.youtube.com/watch?v=HlwOze... To je závod loni,letos nás bylo málo,tak jsme nebyly http://www.youtube.com/watch?v=jZU948... exhibice březen 2010 http://www.youtube.com/watch?v=FxmNrT... závody Jihlava 2009
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Taky dost dobré a asi pekelná dřina a hlavně ty pády musí bolet :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika : jj presunuli jsme svatbu o rok a neco, sice jsme prvne meli takovou krizi, ze jsme chteli jit od sebe, no spiz ja od nej, ale prekonali jsme to a ted si nemuzu stezovat. ale byl to tezky boj .
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : držím palečky , to zvládneš a pokud je profesorka co k čemu tak to určitě dáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dneska mě plácl Bob..nebo to byl Bobek? Potkala jsem Maxipsa Fíka,Večerníčka a viděla koncert Saxány..potkala jsem asi sto kočárků a obíhala jsem celej Zlín...dokonce sem donutila drahého se mnou tančit na písničku pampeliška,kterouSaxána zpívala :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já jsem už jednou vysvětlovala, že jsem nemyslela oficiální tu ŽÁDOST jako takovou, ale to, že je jasné, že se budou ty dva lidi brát chápeš( i když ani to už dneska platit nemusí)? :) Ne jako když se ani nedomluvili, že se budou brát, ale jen o tom tak nějak mluví bez zásnub a bez domluvy, že v takovým případě bych svatbu asi neplánovala, musím vědět, že můj partner si mě vzít chce a kdybych věděla, že se chce zasnoubit tak nějak aby to vyšlo do roka, tak bych prostě počkala na prstýnek a plánovala až pak... :) Ale to je samozřejmě jen můj názor, někdo jiný to může mít jinak. Vůbec jsem nemluvila o průběhu žádosti, asi jsem to špatně napsala... My jsme se, mimochodem, taky zasnoubili v soukromí, jinak si to ani neumím představit. Mrzí mě, že Ti ta zkouška nevyšla, ale teď už opravdu určitě vyjde!! Budu držet palce a přeju silné nervy na učení. ;) @ivet1987 Tak ono většinou musí žena čekat, že jo. :-D Jen u Tebe je to o to horší, že už plánujete...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina jo,už jsem to pochopila. A díky.že mi držíš palce,teď už to snad vyjde konečně!!! @hannyy Díky moc,jo,profesorka e v pohdě,ale ono musíme dát obě části té zkoušky a každou nám opravuje někdo jiný,ale snad už to teď vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Jo,ten led je docela tvrdý,ale občas se spadnout musí,když se to učíme a moje filozofie je,že když může spadnout mistr světa,tak já můžu taky :-) ale na těch závodech máme věčně stříbro,za ty 3 roky,co jsme tam byly,jsme ani jednou nevyhrály,ale druhé místo taky dobré
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Tak jo, já se nebudu nervovat :) Víme že se budeme brát, chceme se brát, trochu plánujeme a on jen časem koupí prstýnek a překvapí ve chvíli, kdy to nebudu čekat :-) Žádost proběhne doufám v soukromí. Prostě holky vím, že do roka je svatba, tak chci mít už něco naplánovaného, i když ještě nemám zásnubní prstýnek :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to gratuluju i holkám ;-) @hannyy to právě nějak vzpomínám, takže dostal rozum? nebo oba? :-) kdybyste měly zájem, dala jsem do alba dvě adeptky na svatební šaty a budu ráda za komentáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika spiz on, hodne se zmenil, videl ze jsem nekompromisni , ale hlavne jsme ujasnili veci, spory s rodicema jeho, bydleni atd. sice vim, ze me jeho mama aztak nemusi, ale snazi se, proste ji vadi, ze pritel posloucha me a ne ji, ale ona by nas znicila ! ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Jsou téměř totožné! :) Ale ty druhé se mi líbí víc. U těch prvních, jak má část té látky přetáhlé přes dekolt, tak mi to přijde, že to deformuje prsa. Ale možná je to jen tou fotkou... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Adelaide jsem tam dala pro případ, že by stáhli model Michelle z nabídky, ale snad tam ještě vydrží :-) díky za hlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 já taky nejsem požádaná, loni jsme se dohodli, že uděláme svatbu za rok v létě po našem přesunutí zpět do ČR (pak jsme upřesnili, že nejspíš v červnu).....všem to rozkecal, že bude svatba, tak jsem mu řekla, že bez prstýnku se nevdávám a on na to, ať se nestarám a nechám to na něm :-| No jestli to nebude do Vánoc, tak nevím: Vdát se či nevdát, toť otázka?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?