Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jooo, i když jsem je nahrávala jako druhé, nevím jak se to tu skládá :-D Na ty jsem si celou dobu myslela, dnes mi začly vrtat hlavou ještě ty první, když jsem je uviděla :-) Díky moc za názory.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 ty dole - po zvětšení
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 po zvětšení ty dole :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, já se asi zblázním. Za rok bude po svatbě a ten můj drahý není pořád schopen požádat mě o ruku, prý je ještě dost času. Já se snad nedočkám.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 a co kdybys požádala ty jeho?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To radši nebudu riskovat :-D Ne, já vím že to udělá, ale časem no :( Jen už začínám být nervózní :-D Já jsem se kdysi zmínila, abych náhodou nepožádala já jeho a běda mi, to nesmím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 tak pokud ti řekl,že ty ho požádat nesmíš a čekat se ti nechce,tak bych mu řekla,že když tě brzo nepožádá,tak ho požádáš ty a je to :-) jinak musíš být trpělivá...jako já vás holky obdivu...nemohla bych začít plánovat svatbu bez téhle žádosti,sice je to "jen" formalita,ale pro mě důležitá....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No tak co mi jiného zbývá než čekat :) Jsem zvědavá čím překvapí :) Já si potřebovala postěžovat :-) Jako já budu stejně mít termín potvrzený až v lednu, takže v lednu budu šílet a objednávat restauraci a tak, teď je pohoda, koukám po všem možném a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Souhlasím,taky bych nemohla plánovat svatbu bez zasnoubení, neberu to jako formalitu,je to hezké,ale chápu,že někdo na to není @ivet1987 chápu tvojí nedočkavost, já byla nedočkavá taky a to přítel en naznačil úmysl a já z něj chtěla dostat,kdy to bude a tak a nakonec to stejně bylo krásné překvapení :-) my budeme mít taky potvrzený termín v lednu
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jojo.... @stastnanevesta no tak nás to byla formalita...v podstatě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak koukám, že řešíte zásnuby , já jsem byla požádaná o ruku na večerní projížďce bryčkou v Turecku , když vyndal krabičku bylo mi to jasné ale i tam si myslím, že se mi na vteřinu zastavilo srdce :-D koupil sice krapanek vetší, ale hned po příletu do cz jsem si ho nechala zmenšit. No a naši ? Ti byli v šoku :-D :-D ale přáli nám to a přejou dál ;-) ale daleko jiné bylo oficiální žádání našich o moji ruku :-D já byla nervozní , přítel taky a když podával mámě kytku, tak řekla : ježííííš a za co ? k mdž ? :-D a přítel říka : Touto kytkou bych vás paní a pene blablabla chtěl požádat o ruku vaší dcery :-D :-D :-D :-D ufffffff a bylo to venku :-D :-D no a pak buleli oba rodiče a já snad taky ale úlevou, že je to za námi :-D :-D :-D a pak už se jen plánovalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy a on tě žádal o ruku dvakrát? vzpomínám, že jsi svatbu plánovala už dřív, ale tu žádost si moc nepamatuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
souhlasím s @petrajavor a @stastnanevesta mě by asi nenapadlo plánovat svatbu bez zasnoubení. Taky jsem se zásnub nemohla dočkat, ale dřív bych nezačala, i když jsme už před tím o svatbě mluvili, nebylo to oficiální "budeme se brát", ale jen takové povídání. Něco jiného je, když se ti dva prostě domluví a vůbec nemají v plánu být zasnoubení (což by mě asi trošku mrzelo, zásnuby i teď ten čas kdy jsem zasnoubená si fakt užívám :) )
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina tak my třeba nějak oficiálně to moc nebrali,on se zeptal,já odpověděla a pak jsem doma jen ukázala prstýnek tehdy a tehdy se vdávám..příjďtě a čau mňau...ale třeba když jsem byla v salonu tak nevím co bych paní řekla,dobrý den se bavíme s přítelem o svatbě tak jdu zkusit nějaké šaty? no my se s paní známe tak bych se otázkám nevyhla,takhle to je jednoduší...navíc tím,že jsem teď těhotná,tak je pro mě lepší říkat snoubenec (skoro muž) než přítel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,zkuste hádat co mi drahoušek řekl na můj úžasný nápad přehodit svatbu z června na květen.. prohlásil že nemusí být všechno podle mě a že chce prostě červen a přes to nejede vlak :-D :-D Já ho prostě miluji,aspoň v něčem ohledně svatby má jasno,krom toho že si mně chce vzít :-D
Odpovědět
@petrajavor Já to nemyslela tak, že je ta žádost je nějaká oficiální, nebo jak jsi to pochopila, ale jako že bez těch zásnub nebo dohody je to jen takové dohadování se o tom co by asi mohlo být, ale nic najisto, chápeš? :) Když mluvíš o příteli tak říkáš snoubenec jo? Já říkám pořád přítel, přijde mi, že se u nás snoubenec skoro nepoužívá.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina jojo je mi to jasné...slovo snoubenec používám u mudr, ve svatebním salonu,na matrice či když jsem domlouvala cokoliv kolem svatby....tam kde je to oficiální a chci aby to co říkám mělo nějakou váhu. Jinak vždycky říkám drahým :-) a to je třeba na úřadě blbé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina @petrajavor No tak u nás je to prostě takové zvláštní :) My máme datum, místo, víme koho pozveme a všechno konkrétně řešíme, jen ta oficiální žádost neproběhla. Ne že bychom neměli být zasnoubení, vím že s prstýnkem přijde. Jen si holt dává na čas no :-D Sama nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 já jsem netrpělivá,to by na mě nebylo...buď bych se zeptala já nebo bych ho zabila :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jsem si vzpomněla že jsem tu od někoho četla, že chtějí být zasnoubení, od datumu, aby dodrželi do roka a do dne, taky plánují a všechno, jen oficiálně to bude jindy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No tak já vím že si mě vezme, vím že s prstýnkem přijde, tak co mám dělat :-D Jsem taky nedočkavá, ale vydržím :-)
Odpovědět
@petrajavor Tak to potom chápu. :) Já má vždycky sto chutí místo přítel říkat snoubenec, my jak všechno sledujeme v angličtině a v anglicky mluvících zemích je to naprosto normální, tak mi to ani nepřijde divné. Asi to začnu používat... :)
Odpovědět
@ivet1987 Ty jo, to bych na to taky neměla trpělivost. :-D Jako že já se nemohla dočkat už tak, ale kdybychom už přímo plánovali (jakože ještě neplánujem skoro nic :-D ), tak to bych to nevydržela, to jsi dobrá že to zvládáš. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina tak já to používám i z toho důvodu,že chci aby se vědělo,že budu jeho ženou a někdy se mi jeho příjmení hodí při zařizování (má ho celkem známé) tak pak jdou určité věci líp :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 mám výhodu,že můj by to neriskoval,hrozilo by mu,že pak řeknu ne :-D jsem já to potvora :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to je super :-D @kaarina No zatím zvládám, ale jak bude 3/4 roku před svatbou a nic tak mě picne :-D Nevím, prostě plánujeme spolu, někdy přijde a řekne, co ho napadlo ke svatbě a tak :-D Nesmím tlačit, musím čekat, protože se svatbou jsem začala spíš já :-D Původně měla být až 2013, pak říkal že by bylo dobré září 2012, a nakonec jsme se shodli že květen je nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 tak to je super,.nedejte na pověry a udělejte to tak,jak chcete!!! @kaarina žádost nemusí být oficiální,já jsem ráda,že jsme to udělali v soukromí. Jinak já většinou taky říkám přítel nebo nastávající,snoubenec skoro nepoužívám. @petrajavor Podáme si ruku,já jsem taky netrpělivá,už takhle se nemůžu dočkat. A bez té žádosti to není ono
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :-) stejně se mi to líbilo jak mi to říkal...bude to červen a už žádná změna,nemusí být všechno podle tebe :-D a pak mě začal napodobovat jak to všechny okolo svatby řeším a já se válela smíchy po zemi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem smutná a naštvaná, ani na druhý pokus mi ta poslední zkouška nevyšla,tak mám v pondělí poslední možnost,tím pádem se na žádnou oslavu tchánových narozenin tenhle víkend nejede. Připadám si jako naprostý idiot,když vidím,jak všichni okolo mě úspěšně státnicují a já se tam snad ani nedostanu. Chce se mi brečet a nejradši bych toho nechala,už mě to nebaví a navíc jestli se to nepovede,tak mě táta zabije a možná ani žádná svatba nebude,byl by schopný říct,že nám na to nedá ani korunu a sami to neutáhneme.Mamka mi sice říkala,že to s tím nesouvisí,ale prostě z toho mám strach,na další rok už to odsouvat nechci,už takhle se nemůžu dočkat.Tak se jdu šrotit a doufat,že to vyjde,psala jsem i profesorce o konzultaci.je s ní docela řeč,tak snad to bude v pohodě. Ale i tak se moc bojím.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta budu ti držet pěsti, vim jaký jsou to nervy =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?